PDA

View Full Version : есе - "Е"



tonie__
01-18-2009, 07:39
имам да пиша есе по литература с чудесното заглавие "Е" .да,просто "Е" . :D моля ви поогнете ми :shock: :-o



:-)
shadow4e
Грешен раздел

FlashMX
01-18-2009, 09:15
Напъни си сивото същество... Есето е най-лесното литературно "съчинение" ако така мога да се изразя....

Bonbonenata
01-18-2009, 09:23
Първата ми асоциация е Айнщайн :razz:

tonie__
01-18-2009, 12:54
моля ви дайте ми някакви идеи :( :( за насока-9 клас съм :shock:

:-)

GbSy
01-18-2009, 13:52
E
"E"-първата мисъл, изникваща в главата ни, е, че това е буква. Просто буква. Ако се замислим, обаче, бихме могли да открием смисъл в нея. Тя често се използва в изрази като "Е, добре.", "Е, нищо."/"Е, голяма работа.". Може да се тълкува като буква пълна с пренебрежение, но същевременно и лекота. Имената, започващи с буквата "Е", са често интересни, нестандартни. Примери за това са - Елвира, Елин, Ежко (да). С буквата "Е" започват и думите единство, единствен. Това дава знак, че тя съдържа дори сила в себе си. С тази буква започва и името на "елегия"-вид литературна творба, разказваща се за тъжни, носталгични събития, възпяваща отминали дни.
Разбрахме, че буквата "Е" е сложна буква, изпълнена с множество емоции.


Еми това роди 13 годишния ми мозък. :D

danger2442
01-18-2009, 14:32
E
"E"-първата мисъл, изникваща в главата ни, е, че това е буква. Просто буква. Ако се замислим, обаче, бихме могли да открием смисъл в нея. Тя често се използва в изрази като "Е, добре.", "Е, нищо."/"Е, голяма работа.". Може да се тълкува като буква пълна с пренебрежение, но същевременно и лекота. Имената, започващи с буквата "Е", са често интересни, нестандартни. Примери за това са - Елвира, Елин, Ежко (да). С буквата "Е" започват и думите единство, единствен. Това дава знак, че тя съдържа дори сила в себе си. С тази буква започва и името на "елегия"-вид литературна творба, разказваща се за тъжни, носталгични събития, възпяваща отминали дни.
Разбрахме, че буквата "Е" е сложна буква, изпълнена с множество емоции.


Еми това роди 13 годишния ми мозък. :D
ми аз измислих подобно и малко по дълго но като видях твоето реших че няма смисъл да пиша.

tonie__
01-18-2009, 14:54
хора много благодаря страхотни сте :-) :-) :-) :-) :-)

tonie__
01-19-2009, 14:08
можете да изтриете темичката :)

:-)