PDA

View Full Version : любовна мъка



6o6kotooo
01-18-2009, 08:19
Охх отново трябва да ви досаждам с моите любовни мъки ....
Такам ... значи става въпрос за бившият ми.С него бяхме 1 година ... никога не сме били като другите двойки ... (детска му работа) и все пак го обичам ... Преди 4 месеца се разделихме защото и двамата сме инати и се нараняваме постоянно... за почти всичко си мълчах от страх да не го нараня или загубя ... и то накрая стана ...загубих го ;( ... през това време (от както сме разделени) се чувахме , рядко ... Не бях го чувала от доста време и за НГ му писах смс ест той не ми отг и аз реших да продължа напред да си намеря друг ....запознах се с едно момче К. На 2.01.09 хах той ми писа по скайп защо спрял да ме търси , нямал смелост да дойде до нас да се видим ... искал да го забравя , защото не ме заслужавал ... аз му писах нали че това са глупости ала бала че искам да съм с него ,че го обичам => никакъв отг. Така тази седмица реших да тръгна с К. да се опитам ... обаче той ми звънна (Гошо) и аз си помислих че сега ще ми каже се видим и такива , но не обади ми се защото едни саученички били пратити гаджетата си да го бият и дали знам нещо повече за тях ... аз му казах че съм очаквала за друго да ми се обади и той нищо не каза... говорихме си 2 часа обаче нищо все едно бяхме приятели ;( ... а преди това през седмицата му писах че ми липсва ... вчера се видях с К. казах му да не очаква нищо от мен и се целунахме .... и сега се чувствам гузно ... боли ме ... задушавам се ... просто сякаш сърцето ми е само за Гошо и никой няма право да влезе вътре ... ;( неискам никой друг ... :С и сега заради тъпия инат няма да си дадем шанс .... :С офф

т.7 от правилата на форума
хоти

Kostadin_682
01-18-2009, 08:25
Охх отново трябва да ви досаждам с моите любовни мъки ....
Такам ... значи става въпрос за бившият ми.С него бяхме 1 година ... никога не сме били като другите двойки ... (детска му работа) и все пак го обичам ... Преди 4 месеца се разделихме защото и двамата сме инати и се нараняваме постоянно... за почти всичко си мълчах от страх да не го нараня или загубя ... и то накрая стана ...загубих го ;( ... през това време (от както сме разделени) се чувахме , рядко ... Не бях го чувала от доста време и за НГ му писах смс ест той не ми отг и аз реших да продължа напред да си намеря друг ....запознах се с едно момче К. На 2.01.09 хах той ми писа по скайп защо спрял да ме търси , нямал смелост да дойде до нас да се видим ... искал да го забравя , защото не ме заслужавал ... аз му писах нали че това са глупости ала бала че искам да съм с него ,че го обичам => никакъв отг. Така тази седмица реших да тръгна с К. да се опитам ... обаче той ми звънна (Гошо) и аз си помислих че сега ще ми каже се видим и такива , но не обади ми се защото едни саученички били пратити гаджетата си да го бият и дали знам нещо повече за тях ... аз му казах че съм очаквала за друго да ми се обади и той нищо не каза... говорихме си 2 часа обаче нищо все едно бяхме приятели ;( ... а преди това през седмицата му писах че ми липсва ... вчера се видях с К. казах му да не очаква нищо от мен и се целунахме .... и сега се чувствам гузно ... боли ме ... задушавам се ... просто сякаш сърцето ми е само за Гошо и никой няма право да влезе вътре ... ;( неискам никой друг ... :С и сега заради тъпия инат няма да си дадем шанс .... :С офф
Като сте и двамата инати, научете се на компромиси!

angelcheeee_93
01-18-2009, 08:26
виждаш.че с Гошо не се получава,тогава опитай с К.
Да няма цял живот да тичаш подир него...

6o6kotooo
01-18-2009, 08:29
виждаш.че с Гошо не се получава,тогава опитай с К.
Да няма цял живот да тичаш подир него...
ох просто само като тръгва да ме докосва някое момче ии немогаа ......

angelcheeee_93
01-18-2009, 08:40
виждаш.че с Гошо не се получава,тогава опитай с К.
Да няма цял живот да тичаш подир него...
ох просто само като тръгва да ме докосва някое момче ии немогаа ......

тогава си дай време да преусмислиш нещата!
опитай се през това време да излизаш,да се забавляваш.
просто да се заниваш с нещо друго.Трябва да осъзнаеш,че можеш и без Гошо.Отстрани знаеш ли как изглеждаш?ето истината.
Наивна глупачка.
Разбирам да искаш да сте заедно,но поне да си струва.
Това момче не е за теб.Не се унижавай напразно!

dramaqueen
01-18-2009, 08:58
Охх отново трябва да ви досаждам с моите любовни мъки ....
Такам ... значи става въпрос за бившият ми.С него бяхме 1 година ... никога не сме били като другите двойки ... (детска му работа) и все пак го обичам ... Преди 4 месеца се разделихме защото и двамата сме инати и се нараняваме постоянно... за почти всичко си мълчах от страх да не го нараня или загубя ... и то накрая стана ...загубих го ;( ... през това време (от както сме разделени) се чувахме , рядко ... Не бях го чувала от доста време и за НГ му писах смс ест той не ми отг и аз реших да продължа напред да си намеря друг ....запознах се с едно момче К. На 2.01.09 хах той ми писа по скайп защо спрял да ме търси , нямал смелост да дойде до нас да се видим ... искал да го забравя , защото не ме заслужавал ... аз му писах нали че това са глупости ала бала че искам да съм с него ,че го обичам => никакъв отг. Така тази седмица реших да тръгна с К. да се опитам ... обаче той ми звънна (Гошо) и аз си помислих че сега ще ми каже се видим и такива , но не обади ми се защото едни саученички били пратити гаджетата си да го бият и дали знам нещо повече за тях ... аз му казах че съм очаквала за друго да ми се обади и той нищо не каза... говорихме си 2 часа обаче нищо все едно бяхме приятели ;( ... а преди това през седмицата му писах че ми липсва ... вчера се видях с К. казах му да не очаква нищо от мен и се целунахме .... и сега се чувствам гузно ... боли ме ... задушавам се ... просто сякаш сърцето ми е само за Гошо и никой няма право да влезе вътре ... ;( неискам никой друг ... :С и сега заради тъпия инат няма да си дадем шанс .... :С офф
Като сте и двамата инати, научете се на компромиси!

+

Lashes
01-18-2009, 09:03
аз съм разделена с едно момче сигурно 7 месеца вече през които се получава нещо подобно както при теб...и аз исках да го забравя какво ли не опитвах, но накрая се оставих на течението пък каквото стане...това е вариант до няква степен, но се иска време за да разбереш какво наистина чувства той..другия вариант е да разбереш от негови приятели ама не е много удачно...
та в крайна сметка стой си..чакай си...и междувременно се разсейвай с приятели но най-важното не го търси...изчакай той теб да потърси...припомни му старите моменти с теб...някак си на шега дори, но нека се сети че от една страна му е било приятно с теб...и другото важно нещо научете се на компромиси :)

ladyfromhell
01-18-2009, 09:06
Постарай се повече да го забравиш :wink:

soul1199
01-18-2009, 09:08
kaji na Go6o,4e iska6 da se vidite i pogovorete,pitai go dali moje da se poly4i ne6o o6e m/y vas,ako ti kaje-ne,produljava6 s K. :)

zaraaa
01-18-2009, 10:16
че искам да съм с него ,че го обичам => никакъв отг.... аз му казах че съм очаквала за друго да ми се обади и той нищо не каза... а преди това през седмицата му писах че ми липсва

Тук ти е грешката, ходиш му подир г...а, а той си прави кефа, както казаха по-горе без да те обиждам, но отстрани изглеждаш като наивна глупачка! Колкото и да ти липсва Гошо и колкото и да го Обичаш, МОЖЕШ БЕЗ НЕГО, просто си дай време и не се впускай във връзки, само и само, за да го забравиш, не го търси, не комуникирай с него, така ще ти е по-лесно, а когато дойде новата любов посрещни я с Умивка, само че всяко нещо с времето си! Успех и Напред!

PreciousDiamond
01-18-2009, 10:25
Наивна глупачка.


Е това е истината !

sexa_na_kompleksa
01-18-2009, 10:45
Според мен трябва да се видиш с Гошо и да се изясните. Имате ли шансове или не. Ако нямате - забрави го. Но недей да почваш нова връзка, след като имаш чувства към друг.

JahSoldier
01-18-2009, 10:58
За Гошо още те боли, все пак 1 година .. Но е време да го превъзмогнеш. За К. Нищо не ти струва да опиташ поне, защото ако опиташ имаш 50 % шанс за успех. Докато ако не опиташ - 0 % .. Помисли над това. :)

ImmortalForever
01-18-2009, 14:10
Наивна глупачка.


Е това е истината !

Епа така си е-намляхте я!