PDA

View Full Version : Побърквам се...



Balmy_I
01-18-2009, 08:59
Зфравейте! :) Ще ви разкажа историята си,защото вече не издържам...
Та значи преди НГ се запознах с едно момче(А),той много ме харесваше,обаче аз бях скъсала на скоро с едно друго момче,което адски много,ама много ме беше наранило.Със (А) бяхме заедно на НГ,обаче той се беше напил и може би затова не се държеше много добре с мен,но както и да е и аз го отбягвах постоянно.След НГ той ми се извини 100 пъти за държанието си,аз му казах,че не е виновен той и не заради него ми е било така гадно на НГ,защото имаше един момент на НГ,когато се бях отчаяла от себе си,просто след бившия ми някак си ме беше страх за нещо ново.Излизахме с (А) няколко пъти,но винаги в компания и той винаги ми казваше колко съм красива и такива неща,все искаше да сяда до мен,обаче аз неисках да му давам напразни надежди и просто го отбягвах.Мислех,че нямам нищо общо с него...След това продължихме да излизаме и той вече не се държеше както преди.Но аз го опознах и той се оказа точно това,което не съм очаквала от него.Той разбира проблемите ми,дава ми съвети и аз постепенно взех да се привързвам към него.Но имам една приятелка,с която винаги сме заедно и той със неговите фр,но тази ми фр (П) си казва всичко на всеки и е малко така да кажа луда глава...Та когато съм с нея си говорим най-вече ние двете и (А) със другите.Една вечер бяхме само аз (А) и един негов фр и си приказвахме и смяхме и беше супер...А вчера моята фр и (А) се скараха много жестоко.В скайп си писах с (А) и си казахме всичко...Аз го питах дали още иска нещо от мен,а той ми каза,че преди е знаел какво иска,но сега вече незнаел.Каза ми,че той не понася (П),апък аз нямало как да пренебрегна нея заради него и ми каза,че едва ли нещо щяло да се промени.Аз му обясних,че не съм вързана за никой и че (П) си е таква,да не вярва на всичко,което му кава,обаче той си е таъв,малко чувсвителен.Та обяснявах му снощи до много късно,че въпреки,че много държа на (П),това не значи,че винаги съм съгласна с нея и много,много други обяснения.Обясних му,че наистина преди не съм го харесвла,заради бившия ми,а той знае цялата история с него.И той отново каза,че ме разбира и затова е спрял да ме притиска и сега незнае какво да прави,за да не съм отново наранена...Каза,че ако се било получило нещо м/у нас (П) нямало да бъде съгласна,апък тя постоянно ме караше да тръгваме и постоянно ме базикаше с него,а накрая се оказа,че едва ли не е някаква пречка...И сега съм безкрайно объркана,благодаря,че изчетохте объркана ми история :( :-) Ако някой има някакви съвети,моля да ги сподели,защото наистина незнам вече какво да правя :neutral:

soul1199
01-18-2009, 09:13
samo da te pitam,haresva6 li A.?

FucKtheSyStem
01-18-2009, 09:16
Ако го харесваш,не се съобразявай с никой и си бъдете заедно!!!Изглежда ми много свястно момчето :)

Balmy_I
01-18-2009, 09:17
samo da te pitam,haresva6 li A.?

Ами да ти кажа,честно вече и аз незнам смисъл както казах преди не го харесвах,но сега се привързах към него,защото ме разбира и ме подкрепя и да май го харесвам,но ме е страх да се отдам на чувствата си :( просто вече след бившият ми незнам какво ми стана,някак си нямам доверие на никой а и А след като ми наговори тези неща снощи и аз вече съвсем се омотах в собствените си мисли...

soul1199
01-18-2009, 09:24
samo da te pitam,haresva6 li A.?

Ами да ти кажа,честно вече и аз незнам смисъл както казах преди не го харесвах,но сега се привързах към него,защото ме разбира и ме подкрепя и да май го харесвам,но ме е страх да се отдам на чувствата си :( просто вече след бившият ми незнам какво ми стана,някак си нямам доверие на никой а и А след като ми наговори тези неща снощи и аз вече съвсем се омотах в собствените си мисли...aha,ami izleste,samo dvamata,probvai s nego,moje da te napravi naistina 6astliva,doveri my se :)

hrisis
01-18-2009, 09:33
Според мен трябва да се отдадеш на чувствата си. Ако харесваш момчето, пробвай да видиш какво ще излезе. Нищо не се знае, както казаха преди мен, може да те направи наистина щастлива.

.. DeViL mAy CrY ..
01-18-2009, 09:33
Ако той има чуства към теб,няма защо да се притесняваш,П не може нищо да ти каже,затова,че искаш да тръгнете,т.е може но не вярвам да те разубеди да трръгнете.Ако има чуства и от двамата не виждам защо да не тръгнете.Успех :)

zaraaa
01-18-2009, 10:02
Излезте и погворете за това, skype разваля нормалните човешки взаимоотношения :? просто не е добра сфера за разискването на такива проблеми.... излезте погворете, обясни му всичко, изслушай го и като се харесвате се взимайте без да му мислите П, С, Т, Р - вятър работа!

sexa_na_kompleksa
01-18-2009, 10:08
Ако П. ти е добра приятелка, ще те разбере и ще спре да се кара с А. Според мен трябва да излизате повече с А. сами, а не в компания и да видите дали ще потръгнат нещата. : )