PDA

View Full Version : Дали... не се пречупвам?



mechtaq_za_teb
01-18-2009, 09:35
Не знам от къде да започна. Всичко се случи изведнъж и дори не знам дали се случва наистина.
Преди доста време едно момче ме нарани по ужасен и отвратителн начин. След него се промених страшно много. Не можех да се доверя на никой, връзките ми бяха краткотрайни, защото чувствата ми изчезваха. Не исках никой, защото ме беше страх. :(
Излизах само с приятели, колкото да се забавлявам и да не мисля за миналото. Нищо не ме интересуваше. Докато не срещнах него... Заедно сме от скоро, като в началото си мислех, че най-вероятно ще е временно. Но чувствата ми започнаха да се мешат... тоест когато съм с него започнах да усещам онези пеперудки в стомаха. В същото време ме е страх да се впусна заради гадното ми минало преживяване с другото момче. Но при мисълта, че след толкова време отново намерих смисъл в нещо, не искам да го губя. Дали не се пречупвам? Въпроса може да ви се стори глупав, но аз си го задавам, защото усещам наистина промяна у себе си. И все пак този страх ми пречи, за да се отдам на чувствата си. :( Не знам, не съм много наясно със себе си. Случвало ли ви се е? Моля за съвет... :(

soul1199
01-18-2009, 09:38
dai my 6ans,moje bi toi e mom4eto,vse pak pogovorete,kaji my za straha si,sig sum,4e 6e te razbere :)

zaraaa
01-18-2009, 09:43
Няма смисъл да се страхуваш от нещо, което вече е в миналото, бившият ти приятел те е наранил, но това не означава, че сегашния също ще те нарани, не се страхувай от Любовта, дай израз на чувствата и емоциите си, дай шанс на самия него, няма нищо по-хубаво от това да се влюбиш отново! Давай мила, само Напред и без страх, нека бившия си остане в миналото и повече да не плащаш за неговите грешки!!!!

secretdream
01-18-2009, 09:58
Дава ти се нова възможност...
:)

PreciousDiamond
01-18-2009, 09:59
Я .. и аз бях в същата ситуация . Страхувах се, че ще ме наранят и т.н... но мога да ти кажа, че му се доверих .. и в момента съм по-щастлива от всякога ! Не позволявай на едно .. лайно ... да ти провали живота !

sexa_na_kompleksa
01-18-2009, 10:37
Не живей в миналото, а в настоящето! Не може цял живот да се дистанцираш, само заради едно момче.

Kostadin_682
01-18-2009, 11:19
Я .. и аз бях в същата ситуация . Страхувах се, че ще ме наранят и т.н... но мога да ти кажа, че му се доверих .. и в момента съм по-щастлива от всякога ! Не позволявай на едно .. лайно ... да ти провали живота !
+1 :-)

ImmortalForever
01-18-2009, 13:05
Не ти ли харесва тази твоя промяна.Аз мисля, че всички жени трябва да се променим по този начин?

Giva
01-18-2009, 13:07
Не позволявай момчето което те е наранило да съсипва живота ти.Опитай с момчето имаш възможност да разбереш че не всеки наранява

PeopleAlwaysLeave
01-18-2009, 13:10
Ако си заслужава момчето и знаеш, че е различен - дай му шанс.
Това, което ти се е случило в миналото е много гадно, но пък в крайна сметка ти не можеш цял живот да живееш сама и да се страхуваш да се отпуснеш само защото някакъв пикльо не е успял да те оцени... Все ще доъде момент, в който ще трябва да пуснеш някой до себе си и щом усещаш, че със сегашното момче е различно може би този момент е дошъл... Довери му се и дай глас на сърцето си ;)

TooLittelTooLate
01-18-2009, 13:52
Не можеш винаги да се страхуваш, нали?! Ако вярваш на това момче, дай му шанс. Вярно, че са те наранявали в миналото, ако погледнеш реално дори, може и пак да те наранят. Но това не значи да се изолираш от момчетата, от страх да не бъдеш наранена, защото така може да пропуснеш човека, който няма да те нарани. Успех :)

fuckUall
01-18-2009, 13:56
Дай му възможност,не се страхувай :].Повярвай,че той няма да бъде ,като останалите ,които са те наранявали.

mon4eto
01-18-2009, 15:31
Загърби миналото и гледай напред дай му шанс,защото може ти да съжаляваш после,че си пропиляла шанса :) Успех !

Incubus793
01-18-2009, 16:24
da slu4walo mi se e ;]] no za sujalenie ne sum imala twoq kusmet da se poqwi nqkoi na koito da se dowerq otnowo.. kakto i da e... edinstwenoto koeto bih ti kazala e : Riskuwai za da jiwee6 i jiwei za da riskuwash ! Zabrawi minaloto si kolkoto i da e trudno nadqwam se we4e da si uspqla jelaq ti mnogo 6tastie s nowiq ti pritel. Uspeh! :)

GabisiTa
01-18-2009, 16:31
Бях в същата ситуация... Но не съжалявам, че Му се доверих, защото вече почти 2 години Той ми показва, че не съм сгрешила.. :-)
Не си заслужава, заради миналото да пропиляваш бъдещето си :)