PDA

View Full Version : От любовта винаги боли ...



skateprinces19
01-18-2009, 09:38
Вече има толкова теми със почти същия въпрос , но аз вече се намирам пред огромно дилема ... И тя е : да продължа или да приключа всичко .. Всичко започна преди 2 месеца ... Тогава започнаха проблемите .. Започнахме да имаме неразбирателства .. Това е нормално .. Първоначално бяха спорове , но те траеха най-много по 10 минути , след което се сдобрявахме и всичко беше добре ... След известно време вече станаха скандали , от които се сърдехме един на друг по най-много 2-3 дни и след това плачехме , че не можем един без друг .. Кофтито е , че е от друг град ... Но това се преудоля и не е проблем вече ... Докато не дойде средата на Декември ... Тогава се скарахме толкова жестоко , че дори от скайпа се блокирахме .. аз дори си го смених , за да не може като ме отблокира да ми пише повече ... Бях решена да приключа всичко докато една приятелка не ми каза , че той е започнал супер мн да се дрогира ... Тогава се скарахме пак ... и не си писахме после поне още 1 седмица .. след това се започна отново .. Той пак стана мил , грижовен и обичлив .. Доказваше ми , че ме обича ... И аз наистина вярвам , че ме обича .. Докато не дойде 12 Януари , когато го видях запоследно ... Той в очите не може да ме лъже и си призна тогава , че отново е спал с друга ... Аз не смятам , че ми е дошло времето за това и затова не казах нищо ... Само се развиках , че не е бил откровен с мен .. След това спрях и го прегърнах , но чувствах че едва ли не го карам на сила .. След това му казах , че го обичам , а той ми отговори - " знам " ... След това и аз незнам защо се обърна и ми каза "Обичам те " ... Снощи ми каза , че наистина ме обича и аз му вярвам , но незнам .. Дали магията не е изчезнала вече ... Ако някой може да ми даде съвет - Благодаря от сърце ...

soul1199
01-18-2009, 09:42
daite si otnovo 6ans,no za posledno,vse pak ne moje6 da produljava6 taka,pri sledva6iq skandal e po-dobre da se razdelite i da si nameri6 dryg :)

zaraaa
01-18-2009, 09:50
че отново е спал с друга ...

Отново - значи го е правил и преди????? :? Според мен сте си давали твърде много шансове и е време всеки да тръгне по своя си път......

fuckUall
01-18-2009, 09:51
Абе...ако наистина искаш да бъдете заедно,се бори за него .. и не го оставяй ..!Дайте си отново шанс :)

skateprinces19
01-18-2009, 09:54
че отново е спал с друга ...

Отново - значи го е правил и преди????? :? Според мен сте си давали твърде много шансове и е време всеки да тръгне по своя си път......

Да правил го е ... Но като е на 18 и аз няма да си легна с него какъв избор имам освен да търпя ... За 3 месеца това е 4ти път ...

sexa_na_kompleksa
01-18-2009, 10:50
че отново е спал с друга ...

Отново - значи го е правил и преди????? :? Според мен сте си давали твърде много шансове и е време всеки да тръгне по своя си път......

Да правил го е ... Но като е на 18 и аз няма да си легна с него какъв избор имам освен да търпя ... За 3 месеца това е 4ти път ...

Имаш избор! И това е да го зарежеш! Голяма любов е от негова страна, да знаеш! Не може да издържи 3 месеца без да прави секс... Хубава работа! Дрогира се и ти изневерява! Момиче, осъзнай се и го зарежи!

Извинявам се, ако съм била малко груба... но просто ти отварям очите, защото като си влюбен е друго...

PreciousDiamond
01-18-2009, 10:52
че отново е спал с друга ...

Отново - значи го е правил и преди????? :? Според мен сте си давали твърде много шансове и е време всеки да тръгне по своя си път......

Да правил го е ... Но като е на 18 и аз няма да си легна с него какъв избор имам освен да търпя ... За 3 месеца това е 4ти път ...

Ъъ.. ти си мазохистка, човече 8-) Такова нещо търпи ли се ? :x

ShaLqLqLqXa
01-18-2009, 10:54
че отново е спал с друга ...

Отново - значи го е правил и преди????? :? Според мен сте си давали твърде много шансове и е време всеки да тръгне по своя си път......

Напълно съм съгласна! Време е да сложиш край на всичко.

GabisiTa
01-18-2009, 11:01
че отново е спал с друга ...

Отново - значи го е правил и преди????? :? Според мен сте си давали твърде много шансове и е време всеки да тръгне по своя си път......

Да правил го е ... Но като е на 18 и аз няма да си легна с него какъв избор имам освен да търпя ... За 3 месеца това е 4ти път ...

Имаш избор! И това е да го зарежеш! Голяма любов е от негова страна, да знаеш! Не може да издържи 3 месеца без да прави секс... Хубава работа! Дрогира се и ти изневерява! Момиче, осъзнай се и го зарежи!

Извинявам се, ако съм била малко груба... но просто ти отварям очите, защото като си влюбен е друго...

Напълно съм съгласна! Как изобщо си мислиш още да си с него ... :x

skateprinces19
01-18-2009, 15:38
Момичета , напълно сте прави , но като знам ,че аз това не мога да го направя какво мога да напрая като той почуства желание за тва нещо .. Даже ще цитирам една мацка " Ти си мазохистка ! Такова нещо търпи ли се ! " .. Ами не , не се търпи , но аз мислех , че ще успея да преудолея годините и да стана такава , каквато не съм .. Но явно не успявам .. Все пак благодаря на всички ви , че сте искренни с мен

mon4eto
01-18-2009, 15:39
Дайте си още един шанс ! Знаеш ли колко момичета биха искала да имат момче до себе си,което да им доказва,че ги обича.Не пропилявай шанса си :)

zaraaa
01-18-2009, 16:42
че отново е спал с друга ...

Отново - значи го е правил и преди????? :? Според мен сте си давали твърде много шансове и е време всеки да тръгне по своя си път......

Да правил го е ... Но като е на 18 и аз няма да си легна с него какъв избор имам освен да търпя ... За 3 месеца това е 4ти път ...

Ах, Ах, Аххххххх - това, че е на 18 не му дава право да ти изневерява и то цели 4 пъти :shock: :shock: :shock: Ако наистина държеше на теб секса нямаше да е проблем!!!!! Мисля че виждаш истината, но не можеш да я приемеш!!!

zaraaa
01-18-2009, 16:44
Момичета , напълно сте прави , но като знам ,че аз това не мога да го направя какво мога да напрая като той почуства желание за тва нещо .. Даже ще цитирам една мацка " Ти си мазохистка ! Такова нещо търпи ли се ! " .. Ами не , не се търпи , но аз мислех , че ще успея да преудолея годините и да стана такава , каквато не съм .. Но явно не успявам .. Все пак благодаря на всички ви , че сте искренни с мен

Защо ти е да ставаш такава каквато НЕ СИ, заради някакъв си, който не те Уважава?! Никога ама никога не се променяй заради другите хора!

PeopleAlwaysLeave
01-18-2009, 16:54
За 3 месеца ти е изневерил 4 пъти и ти продължаваш да го търпиш и да си с него ?!?!?! Наистина си мазохистка :shock: Аз това не бих го простила дори камоли да го търпя... Това, че е на 18 не му дава абсолътно никакво право след като има връзка с теб да ти кръшка... Казваш, че няма да легнеш с него, което ме навява на мисълта, че си малка още и все още не си готова за секс - това е хубаво, че поне си държиш на позициите, а не си легнала вече с него, защото той иска... Продължавай да си държиш на мнението! И въпреки всичко той сам е решил да бъде с теб - след като не може без секс защо продължава да ти се обеснява и да ти казва, че те обича като знае, че ще ти изневери ?!?! :x И за какъв *** ще се правиш на нещо, което не си ?! Заради наркоман, който не знае какво иска ли ?! Мислиш ли, че си заслужава ? Защото аз не ... Бъди себе си! Ако той наистина те обича и държи на теб ще те приеме такава каквато си и ще спре да ти изневерява...щото ти казваш, че ти е доказал обичта си - и с кое по.точно ти я е доказал? С това, че ти изневерява системно ли ? Момиче, вземи се осъзнай и сложи край на това безумие...Спри да се унижаваш заради някакъв пикльо :?

Incubus793
01-18-2009, 17:28
" Obicham te" .... mojesh da razmishlqwash dosta zashtoto wseki moje da go kaje i da izglejda maximalno iskren no samo toi znae dali e taka ti nikoga nqma da razberesh... otnosno sexa w nikakuw slu4ai ne si lqgai s nego samo za da mu e hubawo na nego ili za da ne ti izneweri . Dori da prawite sex towa nqma da oprawi problemite wi .. drusa se - kolkoto i da go obi4a6 ne prewrushtai negowite problemi w swoi .. Az mislq 4e e nai dobre da si namerish drug no ako go obi4a6 nqma da ti e nikak lesno .. Reshenieto e izcqlo twoe ,nadqwam se da e prawilno ;]]

partychild
01-18-2009, 17:36
щях да го зарежа още когато разбера че ми е изневерил ! след изневярата за мен няма връзка :? :o

skateprinces19
01-18-2009, 19:08
Абсолютно сте прави ... И да малка съм - На 15 съм , скоро правя 16 ... И наистина не мисля , че ми е време вече ... Но там е работата , че супер мн го обичам и не мога просто така да го зарежа ...