PDA

View Full Version : Глупоста на добрия човек...



Re5peC7
01-18-2009, 10:56
Колко глупав трябва да си, че да дадеш всичко от себе си за някого? Да се стараеш до толкова, че да пренебрегваш себе си..Колко трябва да си наивен да очакваш и да вярваш, че хората ще запомнят добротата ти? Все пак всичко води до извода.."за да те запомнят и уважават трябва да се държиш възможно най-зле..." Каква е ползата да си един от тези глупци даващи възможно най-много от себе си за едното добро на основата на причиненото им зло. И сега идва въпроса..Защо има толкова много незаинтересовани хора, такива държащи се зле, егоисти и всякакви други? Еми защото явно толкова са и умните които осъзнават, че по този начин ще запазят себе си във времето и ще бъдат по-малко затурмозени от живота.А тези които биха прецакали най-малко някой, ще продължават да са най-прецаквани. Честито на всички "печеливши" предстои ви тежък живот!

sexa_na_kompleksa
01-18-2009, 10:58
Това не е глупост, а любов. ; )

ShaLqLqLqXa
01-18-2009, 11:00
Колко глупав трябва да си, че да дадеш всичко от себе си за някого? Да се стараеш до толкова, че да пренебрегваш себе си..Колко трябва да си наивен да очакваш и да вярваш, че хората ще запомнят добротата ти? Все пак всичко води до извода.."за да те запомнят и уважават трябва да се държиш възможно най-зле..." Каква е ползата да си един от тези глупци даващи възможно най-много от себе си за едното добро на основата на причиненото им зло. И сега идва въпроса..Защо има толкова много незаинтересовани хора, такива държащи се зле, егоисти и всякакви други? Еми защото явно толкова са и умните които осъзнават, че по този начин ще запазят себе си във времето и ще бъдат по-малко затурмозени от живота.А тези които биха прецакали най-малко някой, ще продължават да са най-прецаквани. Честито на всички "печеливши" (към които смея да се присъединя и аз) предстои ви тежък живот!

Няма ли средно положение? Аз май там попадам...
И още нещо: винаги ще има хора, които ще оценят добротата ти. Не си мисли, че ги няма. Така и винаги ще има хора, които изобщо няма да им пука и ще гледат те да са добре, независимо, че тъпчат другите около себе си. Накрая остават сами и нещастни... което води до извода, че и те не са много добре. ;)

kypo
01-18-2009, 11:16
да, и ти си зарязан... много е гадно

Re5peC7
01-18-2009, 11:26
Това не е глупост, а любов. ; )
не говорим само за любовта, а и за околния свят. Макар че в любовта най-много боли като се получи така.

stealthyGirl
01-18-2009, 11:29
Аз пък не ти вярвам, че си толкова добър. ;)
И к'ви са тия глупости дето са ви в главите... Просто си живейте живота и гледайте да не пречите и на другите да го правят. Тоест до колкото ви се иска бъдете добри. :)

Kostadin_682
01-18-2009, 11:32
Това не е глупост, а любов. ; )
не говорим само за любовта, а и за околния свят. Макар че в любовта най-много боли като се получи така.
Братле, какво да ти кажа... по-голяма болка от любовта няма... знам в каква ситуация си, и знам че ти е адски гадно, но живота е такъв, постоянно "падаш" но не е важно че шадаш, важното, че ставаш и продължаваш... за това, когато даден човек не оценява какво правиш за него, просто го остави да види какво е без теб, тогава ще осъзнае, какво е имал, но го е загубил, за това братле горе главата... падай, но след това ставай и продължаваш...

EeeBobii
01-18-2009, 11:33
Бъди променлив... научи се кога да бъдеш добър и лош....Пребаваи,заебаваи тоя човек които заслужава...Бъди добар,мил,грижовен т.н с човека които заслужил..Това е...

Re5peC7
01-18-2009, 11:35
Няма ли средно положение? Аз май там попадам...
И още нещо: винаги ще има хора, които ще оценят добротата ти. Не си мисли, че ги няма. Така и винаги ще има хора, които изобщо няма да им пука и ще гледат те да са добре, независимо, че тъпчат другите около себе си. Накрая остават сами и нещастни... което води до извода, че и те не са много добре. ;)


Всяко правило си има изключения, невъзможно е да няма след като всеки е различен и притежава своя индивидуалност... че има хора които помнят..има..ама пак остава някак бледо в тяхното съзнание...все пак лошите моменти оставят по-дълбока следа, а добрите са приемани по-скоро като даденост, като награда която сякаш е нямало как да не я получат. Така е и с хората. А остават сами и добри хора, след като другите се сещат за тях някак безлично "Ех имаше там някой който беше ми помогнал или беше дал толкова много от себе си" и до там

Re5peC7
01-18-2009, 11:46
Аз пък не ти вярвам, че си толкова добър. ;)
И к'ви са тия глупости дето са ви в главите... Просто си живейте живота и гледайте да не пречите и на другите да го правят. Тоест до колкото ви се иска бъдете добри. :)
Разбираемо е. Всеки си има право на мнение, а и не се познаваме, за да прецениш точно към кои спадам. Не съм казал, че съм безгрешен и до толкова добър, че да заслужавам признания от всички.Не обичам да давам сам оценка за себе си и това което правя, за това и не казах още в началото, че това съм аз, защото описвах един тип хора не себе си, а това в края го написах защото не съм от тези хора които биха се държали зле с когото и да е,не съм егоист и не обичам да наранявам .

BaiToq
01-18-2009, 11:53
Колко глупав трябва да си, че да дадеш всичко от себе си за някого? Да се стараеш до толкова, че да пренебрегваш себе си..Колко трябва да си наивен да очакваш и да вярваш, че хората ще запомнят добротата ти? Все пак всичко води до извода.."за да те запомнят и уважават трябва да се държиш възможно най-зле..." Каква е ползата да си един от тези глупци даващи възможно най-много от себе си за едното добро на основата на причиненото им зло. И сега идва въпроса..Защо има толкова много незаинтересовани хора, такива държащи се зле, егоисти и всякакви други? Еми защото явно толкова са и умните които осъзнават, че по този начин ще запазят себе си във времето и ще бъдат по-малко затурмозени от живота.А тези които биха прецакали най-малко някой, ще продължават да са най-прецаквани. Честито на всички "печеливши" (към които смея да се присъединя и аз) предстои ви тежък живот!
Има нещо вярно.

Remini
01-18-2009, 11:55
Трябва да даваш толкова,колкото получаваш. 8)

cherinka
01-18-2009, 12:17
kofti e da si optimist.da si umen ne oznachava da si dobur, a hityr.
balans nqma, i nikoga nqma da ima. i taka ostavqsh samo s dva vyzmojni izbora - da precakvash ili da te precakat..
ama vqrata v dobroto e golqmo neshto, Ei 8-)

ImmortalForever
01-18-2009, 13:15
Бъди гаден, за да те обичат- това научих аз.

taffy
01-18-2009, 13:20
'Щото в тфа се превръщат всички.. И мноо малко трябва(поне на мен), за да дадеш всичко..

zaraaa
01-18-2009, 16:23
Това не е глупост, а любов. ; )
не говорим само за любовта, а и за околния свят. Макар че в любовта най-много боли като се получи така.
Братле, какво да ти кажа... по-голяма болка от любовта няма... знам в каква ситуация си, и знам че ти е адски гадно, но живота е такъв, постоянно "падаш" но не е важно че шадаш, важното, че ставаш и продължаваш... за това, когато даден човек не оценява какво правиш за него, просто го остави да види какво е без теб, тогава ще осъзнае, какво е имал, но го е загубил, за това братле горе главата... падай, но след това ставай и продължаваш...

И аз това все му повтарям!!!!!!!! Не мисля, че даден човек трябва да се променя, само защото някой го е наранил, мисля, че е ГЛУПАВО, винаги ще има хора, които да оценяват добротата му! Престани да ми се тормозиш за тези неща, просто ги остави в миналото! Знам, че ти е трудно, но няма да можеш да продължиш напред ако продължаваш така, а аз знам, че Ти го Искаш!

fuckUall
01-18-2009, 16:29
Това не е глупост, а любов. ; )

Incubus793
01-18-2009, 17:57
" Dadoh wsi4ko - kfo polu4ih ,wajnoto e 4e se nau4ih" ;]] Wseki ima swoi istini koito e dokazal sam na sebe si . Sami izbirame kak da jiweem .... Wseki umira no ne wseki jiwee :-) Nai-hubawoto ne6to e da si obi4an a za da e taka obi4ai i ti (razbira se mnogo wnimatelno podbirai priqtelite si) Da mnogo ot was mogat da kajat 4e e kli6e no e taka ;]]

Nitroglycerin
01-18-2009, 18:09
Защо няма добри хора защото всеки ги използва и те умират или просто им писва от всичко и не им дреме за никого.Живеем в свят в който абсолютно всеки се опитва да контролира другия и контролирания всъщност е прецакания.

TheRealisT
01-18-2009, 19:08
така е батко..дадеш ли на отсрещния човек да ти се качи на главата..става лошо

mickelangelo
01-18-2009, 19:29
Това всъщност е трудно .. бих го оприличил на " ИнЯн " съчетанието на доброто и лошото .. трудно е да балансираш но нито 1 крайност не е хубава ... ако си добър ти се качват на главата .. ако си лош всички странят от теб .. това е чудото наречено живот .. но ние не сме родени за да разбираме живота ... а да го живеем .....


ПС : лично мое мнение 8)

fc
01-18-2009, 19:46
А защо си мислиш, че си добър? Не те познавам добре за да ти кажа, но аз мисля, че се самозаблуждаваш. И винаги има някой, който да оценява това което правиш за него...1 на 30 човека.

NaNa_SladuRana
01-18-2009, 19:59
Казваш,че да те запомнат трабва да си зъл,да така е,но имай и още нещо на ум:

Александър Македонски-умира сам
Хитлер-умива сам
Джак Изкормвача,Хаджи пванчо Пенчович и т.н.

Та мисълта ми и да останеш в историята не означава,че не си бил самотник

TheRealisT
01-18-2009, 20:21
А защо си мислиш, че си добър? Не те познавам добре за да ти кажа, но аз мисля, че се самозаблуждаваш. И винаги има някой, който да оценява това което правиш за него...1 на 30 човека.
Виж разгледай малко постовете на момчето и ще разбереш, че не това иска да каже, говори като цяло за хората

Re5peC7
01-18-2009, 20:26
А защо си мислиш, че си добър? Не те познавам добре за да ти кажа, но аз мисля, че се самозаблуждаваш. И винаги има някой, който да оценява това което правиш за него...1 на 30 човека.
НЕ ГОВОРЯ ЗА СЕБЕ СИ! ГОВОРЯ КАТО ЦЯЛО ЗА ТЕЗИ ХОРА! НЕ МОГА, НЕ ОБИЧАМ И НЕ СИ ДАВАМ САМ ОЦЕНКА ЗА ТОВА КОЕТО ПРАВЯ!

SoFarSoG00d
01-18-2009, 20:31
Почти на всеки се е случвало подобно нещо,не всеки може да оцени доброто,което си направил.Дори са малко хората,които могат да го направят....

malone
01-18-2009, 20:45
Пич бъди добър за тези,които те смятат за такъв.За останалите бъди какъвто искаш.

fc
01-18-2009, 20:47
А защо си мислиш, че си добър? Не те познавам добре за да ти кажа, но аз мисля, че се самозаблуждаваш. И винаги има някой, който да оценява това което правиш за него...1 на 30 човека.
НЕ ГОВОРЯ ЗА СЕБЕ СИ! ГОВОРЯ КАТО ЦЯЛО ЗА ТЕЗИ ХОРА! НЕ МОГА, НЕ ОБИЧАМ И НЕ СИ ДАВАМ САМ ОЦЕНКА ЗА ТОВА КОЕТО ПРАВЯ!Тогава се извинявам, не съм разбрал.
Живота тъпчи тези, които му се оставят.

mickelangelo
01-19-2009, 08:45
Тогава се извинявам, не съм разбрал.
Живота тъпчи тези, които му се оставят.

Казано най точно ! ! ! 8)

Lyubomn7
01-19-2009, 09:05
Колко глупав трябва да си, че да дадеш всичко от себе си за някого? Да се стараеш до толкова, че да пренебрегваш себе си..Колко трябва да си наивен да очакваш и да вярваш, че хората ще запомнят добротата ти? Все пак всичко води до извода.."за да те запомнят и уважават трябва да се държиш възможно най-зле..." Каква е ползата да си един от тези глупци даващи възможно най-много от себе си за едното добро на основата на причиненото им зло. И сега идва въпроса..Защо има толкова много незаинтересовани хора, такива държащи се зле, егоисти и всякакви други? Еми защото явно толкова са и умните които осъзнават, че по този начин ще запазят себе си във времето и ще бъдат по-малко затурмозени от живота.А тези които биха прецакали най-малко някой, ще продължават да са най-прецаквани. Честито на всички "печеливши" (към които смея да се присъединя и аз) предстои ви тежък живот!
Има нещо вярно.
Верно е целото... Поне за мене се намери юовек който да направи противоположното да забележи че се старая доста или аз така си мисла но см почти сигурен че този човек го е видял и за това естанъл по добър...

Re5peC7
01-19-2009, 10:08
много точни мнения и ако някой успее да обедини всички в едно цяло ще получи формулата за възможно най-добрия път :) пожелавам го на всички

Aicken
01-19-2009, 10:34
пусни си малко румънско и се успокои добре.. маитапа настрана живота е тежък

Re5peC7
01-19-2009, 10:40
пусни си малко румънско и се успокои добре.. маитапа настрана живота е тежък
Абе аз знам лек за всяка беда ама може ли така да я карам все 8-) хубаво е да има и трезви дни..макар като се замисля..тогава пък ще осещам махмурлука :D както и да е :smt006 айде наздраве съфорумци

Kostadin_682
01-19-2009, 10:43
пусни си малко румънско и се успокои добре.. маитапа настрана живота е тежък
Абе аз знам лек за всяка беда ама може ли така да я карам все 8-) хубаво е да има и трезви дни..макар като се замисля..тогава пък ще осещам махмурлука :D както и да е :smt006 айде наздраве съфорумци
наздраве, ама пиенето не е решение 8-)

slun4ice_90
01-19-2009, 10:59
До голяма степен това,което си написал се свързва с любовта...До болка ми е познато всичко,което си написал...Докато го четох ми стана гадно даже...Обаче така става..гледаш да дадеш на някого всичко,а той не оценява това...Зарязва те,а ти си страдаш,защото си бил прекалено добър/а с него... :(

Re5peC7
01-19-2009, 11:04
До голяма степен това,което си написал се свързва с любовта...До болка ми е познато всичко,което си написал...Докато го четох ми стана гадно даже...Обаче така става..гледаш да дадеш на някого всичко,а той не оценява това...Зарязва те,а ти си страдаш... :(
или просто се отказва да се бори за нещо което в близката година не може да е така както иска..и си нарежда живота така както и е удобно, вече предала те...а ти си оставаш с пръст в уста..чувствайки се като най-големия глупак в света..понеже си се старал и си вярвал толкова силно в нещо което така изведнъж ще изчезне... :)

slun4ice_90
01-19-2009, 11:16
До голяма степен това,което си написал се свързва с любовта...До болка ми е познато всичко,което си написал...Докато го четох ми стана гадно даже...Обаче така става..гледаш да дадеш на някого всичко,а той не оценява това...Зарязва те,а ти си страдаш... :(
или просто се отказва да се бори за нещо което в близката година не може да е така както иска..и си нарежда живота така както и е удобно, вече предала те...а ти си оставаш с пръст в уста..чувствайки се като най-големия глупак в света..понеже си се старал и си вярвал толкова силно в нещо което така изведнъж ще изчезне... :) Човек,като чета поста ти и се чувствам като теб...Сега ми е много скапано едно...Случи ми се нещо подобно на това,което казваш ти....Когато човек обича,не трябва да се отказва от другият заради глупави оправдания...Не знам повече какво да кажа направо... :cry: Въпреки това трябва да се опитаме да сме силни и да вярваме,че всичко ще се оправи и т.н....

Re5peC7
01-19-2009, 11:19
съжалявам не съм го целял..спокойно много ясно, че всичко ще се оправи..все пак живота едва сега започва ;)

Kostadin_682
01-19-2009, 11:21
До голяма степен това,което си написал се свързва с любовта...До болка ми е познато всичко,което си написал...Докато го четох ми стана гадно даже...Обаче така става..гледаш да дадеш на някого всичко,а той не оценява това...Зарязва те,а ти си страдаш... :(
или просто се отказва да се бори за нещо което в близката година не може да е така както иска..и си нарежда живота така както и е удобно, вече предала те...а ти си оставаш с пръст в уста..чувствайки се като най-големия глупак в света..понеже си се старал и си вярвал толкова силно в нещо което така изведнъж ще изчезне... :) Човек,като чета поста ти и се чувствам като теб...Сега ми е много скапано едно...Случи ми се нещо подобно на това,което казваш ти....Когато човек обича,не трябва да се отказва от другият заради глупави оправдания...Не знам повече какво да кажа направо... :cry: Въпреки това трябва да се опитаме да сме силни и да вярваме,че всичко ще се оправи и т.н....
Айде вземайте се аз ше ви жена 8-)

Re5peC7
01-19-2009, 11:21
ахахаха ква е тая мания да жениш хората бе Коце 8-)

slun4ice_90
01-19-2009, 11:22
съжалявам не съм го целял..спокойно много ясно, че всичко ще се оправи..все пак живота едва сега започва ;) :) Хей,няма нищо,спок просто сега съм на такава вълна....Животът започва,така е.

Kostadin_682
01-19-2009, 11:22
ахахаха ква е тая мания да жениш хората бе Коце 8-)
РАКИЯТА !!!! :grin: Който го ожена ми дава 1 кило ракия :grin: ... айде булка ти вземаш ли тоя момък за свой мъж 8-)

Re5peC7
01-19-2009, 11:25
ахахаха ква е тая мания да жениш хората бе Коце 8-)
РАКИЯТА !!!! :grin: Който го ожена ми дава 1 кило ракия :grin: ... айде булка ти вземаш ли тоя момък за свой мъж 8-)
недей така ме изтипосва на момичето бе :lol:

slun4ice_90
01-19-2009, 11:26
ахахаха ква е тая мания да жениш хората бе Коце 8-)
РАКИЯТА !!!! :grin: Който го ожена ми дава 1 кило ракия :grin: ... айде булка ти вземаш ли тоя момък за свой мъж 8-) :D Ей... :oops: не знам...Още ми е рано...Иначе бих го взела готино си е момчето,но сега ни е до това... :-D

Kostadin_682
01-19-2009, 11:27
ахахаха ква е тая мания да жениш хората бе Коце 8-)
РАКИЯТА !!!! :grin: Който го ожена ми дава 1 кило ракия :grin: ... айде булка ти вземаш ли тоя момък за свой мъж 8-)
недей така ме изтипосва на момичето бе :lol:
шшшт ти сега искам само да мълчиш и да отговаряш с ДА 8-) ... айде булка къде изчезна? Дяда поп няма да ви чака цял ден 8-)

slun4ice_90
01-19-2009, 11:30
ахахаха ква е тая мания да жениш хората бе Коце 8-)
РАКИЯТА !!!! :grin: Който го ожена ми дава 1 кило ракия :grin: ... айде булка ти вземаш ли тоя момък за свой мъж 8-)
недей така ме изтипосва на момичето бе :lol:
шшшт ти сега искам само да мълчиш и да отговаряш с ДА 8-) ... айде булка къде изчезна? Дяда поп няма да ви чака цял ден 8-) Казвам.."да"... :D да ти е кеф на душата....

Kostadin_682
01-19-2009, 11:31
ахахаха ква е тая мания да жениш хората бе Коце 8-)
РАКИЯТА !!!! :grin: Който го ожена ми дава 1 кило ракия :grin: ... айде булка ти вземаш ли тоя момък за свой мъж 8-)
недей така ме изтипосва на момичето бе :lol:
шшшт ти сега искам само да мълчиш и да отговаряш с ДА 8-) ... айде булка къде изчезна? Дяда поп няма да ви чака цял ден 8-) Казвам.."да"... :D да ти е кеф на душата....
ОХООО РАКИЙКАА :grin: :grin: :grin: малее... са чакаме младоженеца... айде брато твой ред е 8-) ти казваш?
П.П Ако не кажеш "Да" тогава дяда поп ще намери и да му мислиш 8-)

Re5peC7
01-19-2009, 11:33
ахахаха ква е тая мания да жениш хората бе Коце 8-)
РАКИЯТА !!!! :grin: Който го ожена ми дава 1 кило ракия :grin: ... айде булка ти вземаш ли тоя момък за свой мъж 8-)
недей така ме изтипосва на момичето бе :lol:
шшшт ти сега искам само да мълчиш и да отговаряш с ДА 8-) ... айде булка къде изчезна? Дяда поп няма да ви чака цял ден 8-) Казвам.."да"... :D да ти е кеф на душата....
ОХООО РАКИЙКАА :grin: :grin: :grin: малее... са чакаме младоженеца... айде брато твой ред е 8-) ти казваш?
П.П Ако не кажеш "Да" тогава дяда поп ще намери и да му мислиш 8-)
:razz: казвам "Да" ама ракия не давам..само споделям 8-) а пък и ти доста лош си можел да бъдеш :D

slun4ice_90
01-19-2009, 11:35
ахахаха ква е тая мания да жениш хората бе Коце 8-)
РАКИЯТА !!!! :grin: Който го ожена ми дава 1 кило ракия :grin: ... айде булка ти вземаш ли тоя момък за свой мъж 8-)
недей така ме изтипосва на момичето бе :lol:
шшшт ти сега искам само да мълчиш и да отговаряш с ДА 8-) ... айде булка къде изчезна? Дяда поп няма да ви чака цял ден 8-) Казвам.."да"... :D да ти е кеф на душата....
ОХООО РАКИЙКАА :grin: :grin: :grin: малее... са чакаме младоженеца... айде брато твой ред е 8-) ти казваш?
П.П Ако не кажеш "Да" тогава дяда поп ще намери и да му мислиш 8-)
:razz: казвам "Да" ама ракия не давам..само споделям 8-) а пък и ти доста лош си можел да бъдеш :D И аз не давам... 8-) Ами сега...?! :lol:

Kostadin_682
01-19-2009, 11:37
ахахаха ква е тая мания да жениш хората бе Коце 8-)
РАКИЯТА !!!! :grin: Който го ожена ми дава 1 кило ракия :grin: ... айде булка ти вземаш ли тоя момък за свой мъж 8-)
недей така ме изтипосва на момичето бе :lol:
шшшт ти сега искам само да мълчиш и да отговаряш с ДА 8-) ... айде булка къде изчезна? Дяда поп няма да ви чака цял ден 8-) Казвам.."да"... :D да ти е кеф на душата....
ОХООО РАКИЙКАА :grin: :grin: :grin: малее... са чакаме младоженеца... айде брато твой ред е 8-) ти казваш?
П.П Ако не кажеш "Да" тогава дяда поп ще намери и да му мислиш 8-)
:razz: казвам "Да" ама ракия не давам..само споделям 8-) а пък и ти доста лош си можел да бъдеш :D
Чадо божие, не е яд за ракията, яд ме е за това, че богохулзсваш и казваш че Дяда ти поп Костанети бил лош... аа момко.. Нидей така да те не чуе баба ти попадия ... тогава става лошо 8-)
хм... та така по женитбата.... обявявам ви за Таковата... а... мъж и жена... айде целунете се, дяда поп няма ви гледа 8-)
П.С Скоро очаквам покана за пиршеството... щом споделяш ракийка дяда поп ше дойде 8-)

Re5peC7
01-19-2009, 11:38
:razz: :razz: :razz: ей голяма си работа :razz: :razz: :razz:

Re5peC7
01-19-2009, 11:42
ей обаче гледай..връзка пак от разстояние 8-) тя на слънцето, аз тук .... :( :D нищо ще си се оплакваме през нета :D

Kostadin_682
01-19-2009, 11:43
:razz: :razz: :razz: ей голяма си работа :razz: :razz: :razz:
Ми че къ' мислиш ти тая работа 8-) ... айде и булка имаш вече, сега ако искаш кола, дяда поп ши напрай тема за събирането на пари за нова колица 8-)

slun4ice_90
01-19-2009, 11:44
Аз излизам... :D Чао от мен. :D Посмях се и аз и ми се оправи настроението...Коце,няма такъв друг поп като теб... :lol:

Kostadin_682
01-19-2009, 11:46
Аз излизам... :D Чао от мен. :D Посмях се и аз и ми се оправи настроението...Коце,няма такъв друг поп като теб... :lol:
ее... Жено имаш мъж вече, никъде няя да излизаш без него 8-)

zaraaa
01-19-2009, 20:20
Аз излизам... :D Чао от мен. :D Посмях се и аз и ми се оправи настроението...Коце,няма такъв друг поп като теб... :lol:
ее... Жено имаш мъж вече, никъде няя да излизаш без него 8-)

Какво какъв мъж бееее хораааааааа - Росенчо не си го давам!!!!!!!!! 8) 8) 8) 8) Баси пак аз последна научавам 8-) 8-) 8-)

Kostadin_682
01-19-2009, 20:35
Аз излизам... :D Чао от мен. :D Посмях се и аз и ми се оправи настроението...Коце,няма такъв друг поп като теб... :lol:
ее... Жено имаш мъж вече, никъде няя да излизаш без него 8-)

Какво какъв мъж бееее хораааааааа - Росенчо не си го давам!!!!!!!!! 8) 8) 8) 8) Баси пак аз последна научавам 8-) 8-) 8-)
:shock: а бе Росене ти не казваш, че си имал още една жена бе :shock: .. или това е любовницата 8-)

PreciousDiamond
01-20-2009, 06:38
Коце, мило , само нас двамата не си оженил още . То тука целия форум станахме като някво семейство заради тебе 8-)

slun4ice_90
01-20-2009, 06:47
Аз излизам... :D Чао от мен. :D Посмях се и аз и ми се оправи настроението...Коце,няма такъв друг поп като теб... :lol:
ее... Жено имаш мъж вече, никъде няя да излизаш без него 8-)

Какво какъв мъж бееее хораааааааа - Росенчо не си го давам!!!!!!!!! 8) 8) 8) 8) Баси пак аз последна научавам 8-) 8-) 8-) :lol:

PreciousDiamond
01-20-2009, 06:48
Аз излизам... :D Чао от мен. :D Посмях се и аз и ми се оправи настроението...Коце,няма такъв друг поп като теб... :lol:
ее... Жено имаш мъж вече, никъде няя да излизаш без него 8-)

Какво какъв мъж бееее хораааааааа - Росенчо не си го давам!!!!!!!!! 8) 8) 8) 8) Баси пак аз последна научавам 8-) 8-) 8-)

А спокойно . Аз научих ей ся 8-)

slun4ice_90
01-20-2009, 06:50
Аз излизам... :D Чао от мен. :D Посмях се и аз и ми се оправи настроението...Коце,няма такъв друг поп като теб... :lol:
ее... Жено имаш мъж вече, никъде няя да излизаш без него 8-)

Какво какъв мъж бееее хораааааааа - Росенчо не си го давам!!!!!!!!! 8) 8) 8) 8) Баси пак аз последна научавам 8-) 8-) 8-)
:shock: а бе Росене ти не казваш, че си имал още една жена бе :shock: .. или това е любовницата 8-) Изневерява ми значи?.... :x :D Разтрогвам брака тогава.... 8-)

Kostadin_682
01-20-2009, 11:55
Коце, мило , само нас двамата не си оженил още . То тука целия форум станахме като някво семейство заради тебе 8-)
Еми... добре айде... като си дойдеш ше се оженим 8-) Дяда ти поп ти ше ставаш Баба ти попадия 8-) :-)

zaraaa
01-20-2009, 20:14
Аз излизам... :D Чао от мен. :D Посмях се и аз и ми се оправи настроението...Коце,няма такъв друг поп като теб... :lol:
ее... Жено имаш мъж вече, никъде няя да излизаш без него 8-)

Какво какъв мъж бееее хораааааааа - Росенчо не си го давам!!!!!!!!! 8) 8) 8) 8) Баси пак аз последна научавам 8-) 8-) 8-)
:shock: а бе Росене ти не казваш, че си имал още една жена бе :shock: .. или това е любовницата 8-) Изневерява ми значи?.... :x :D Разтрогвам брака тогава.... 8-)

Аз аз да разтрогвам ли нашия Роска???!!!!! :shock: :shock: 8-) 8-) 8-)

jghgh
01-20-2009, 21:18
Колко глупав трябва да си, че да дадеш всичко от себе си за някого? Да се стараеш до толкова, че да пренебрегваш себе си..Колко трябва да си наивен да очакваш и да вярваш, че хората ще запомнят добротата ти? Все пак всичко води до извода.."за да те запомнят и уважават трябва да се държиш възможно най-зле..." Каква е ползата да си един от тези глупци даващи възможно най-много от себе си за едното добро на основата на причиненото им зло. И сега идва въпроса..Защо има толкова много незаинтересовани хора, такива държащи се зле, егоисти и всякакви други? Еми защото явно толкова са и умните които осъзнават, че по този начин ще запазят себе си във времето и ще бъдат по-малко затурмозени от живота.А тези които биха прецакали най-малко някой, ще продължават да са най-прецаквани. Честито на всички "печеливши" предстои ви тежък живот!
Много пъти съм мислила за това.
Колкото по-добър си, повече те смачкват.
Сякаш искат да воюват с теб...
И няма как, изграждаш образа на гадняр, вдигаш една крепост пред тебе, докато някой не я отвори, не се осмелиш да свалиш щита, не се оголиш... и пак не прецениш правилно доколко да се довериш и пак си по-наивен отколкото трябва.. и пак го духаш и така.

Тежко ще е, ама нали затова е животът - да те учи.

Живи и здрави ще намерим човекът, който няма да ни унищожи, дори да му дадем.

Re5peC7
01-21-2009, 10:28
Аз излизам... :D Чао от мен. :D Посмях се и аз и ми се оправи настроението...Коце,няма такъв друг поп като теб... :lol:
ее... Жено имаш мъж вече, никъде няя да излизаш без него 8-)

Какво какъв мъж бееее хораааааааа - Росенчо не си го давам!!!!!!!!! 8) 8) 8) 8) Баси пак аз последна научавам 8-) 8-) 8-)
:shock: а бе Росене ти не казваш, че си имал още една жена бе :shock: .. или това е любовницата 8-) Изневерява ми значи?.... :x :D Разтрогвам брака тогава.... 8-)

Аз аз да разтрогвам ли нашия Роска???!!!!! :shock: :shock: 8-) 8-) 8-)
ахахаххаха :lol: кво става тука е? Един ден ме нямаше и всичко се е обърнало на опъки :lol: Ей Коце аз мога да ви оженя тука сега пък сетне вие ще си го заверите там в София...И аз съм бил едно време като млад попец :D

lifelesscorpse
01-21-2009, 10:56
Колко глупав трябва да си, че да дадеш всичко от себе си за някого? Да се стараеш до толкова, че да пренебрегваш себе си..Колко трябва да си наивен да очакваш и да вярваш, че хората ще запомнят добротата ти? Все пак всичко води до извода.."за да те запомнят и уважават трябва да се държиш възможно най-зле..." Каква е ползата да си един от тези глупци даващи възможно най-много от себе си за едното добро на основата на причиненото им зло. И сега идва въпроса..Защо има толкова много незаинтересовани хора, такива държащи се зле, егоисти и всякакви други? Еми защото явно толкова са и умните които осъзнават, че по този начин ще запазят себе си във времето и ще бъдат по-малко затурмозени от живота.А тези които биха прецакали най-малко някой, ще продължават да са най-прецаквани. Честито на всички "печеливши" предстои ви тежък живот!
Много пъти съм мислила за това.
Колкото по-добър си, повече те смачкват.
Сякаш искат да воюват с теб...
И няма как, изграждаш образа на гадняр, вдигаш една крепост пред тебе, докато някой не я отвори, не се осмелиш да свалиш щита, не се оголиш... и пак не прецениш правилно доколко да се довериш и пак си по-наивен отколкото трябва.. и пак го духаш и така.

Тежко ще е, ама нали затова е животът - да те учи.

Живи и здрави ще намерим човекът, който няма да ни унищожи, дори да му дадем.


хм,аз за съжаление май спадам към тази група хора.нищо де.не може всички да сме гадни.трябва да има баланс. 8-)