PDA

View Full Version : ПРОСТО ВЪРХА!



xplay
01-18-2009, 12:26
Здрасти, тийнчета. Обръщам се към вас, защото предполагам, че сте по-напред с материала от мен. Става въпрос за бившия. Скъсахме преди около 3 месеца. Ии.. то заради простотии. След това тръгнах с друг, което не го намирам за курвенско, защото го обичам, а стария ме беше наранил прекалено много и чувствата ми бяха изчезнали. Виждаме се всяка седмица с него (бившия) на един кръжок, което не ми прави особено впечатление, но преди няколко дни прекали. Той казва, че си има нова приятелка и в същото време не отлепя очи от мен! Как да го разбирам? Защо го прави? Накрая вече му се ядосах много и метнах една снежна топка по него.. но оцелих друго момче :D На всичкото отгоре дрънка разни работи за мен и пуска слухове. Някакви идеи как да му натрия носа?

cherinka
01-18-2009, 12:32
ignor, be, maika mu stara.
Ot raz nishto nqma da stane i nishto nqma da se poluchi.
Hubavite neshta stavat bavno. Pravish se, che go nqma. Gledash go, no vijdash prez nego. Kato kaje neshto vse edno nishto ne si chula.
Moje bi do sega na teb ne ti se e slu4valo podobno neshto, nqkoi da se durji s teb vse edno si nevidima i za tova nqma da saumeesh da napravish tova, koeto vsichki shte ti kajat - a to e ignor ot sekyde, maina

bogzfaggot
01-18-2009, 12:34
За кво ти е да му натриваш носа,толко мн ли ти пука дали те гледа или какви слухове пуска,май не са ти изчезнали чувствата съвсем,иначе нямаше да ти прави впечетление ;]

xplay
01-18-2009, 12:40
Заради него ме забъркваха в какво ли не. Писна ми да ме майтапят, че съм била курва и т.н., но НЯМАМ ЧУВСТВА към него.

ImmortalForever
01-18-2009, 13:11
Хвърли му презерватив в лицето и кажи:
Използвай го по предназначение, за да няма други копелета като теб..
Не, стига!Безразличието е най-голямото наказание..

sexa_na_kompleksa
01-18-2009, 13:16
Като не ти пука, не се занимавай с него!

yahhooo
01-18-2009, 13:21
Направи го бяла мечкааа

mynichka
01-18-2009, 13:32
Просто го игнорирай..никакво внимание и това е! Така или иначе все някога ще му доскучее и ще се откаже

fuckUall
01-18-2009, 13:53
Не му обръщай внимание :) .. Това е най-доброто,което можеш да направиш ; ) .

Baby_b
01-18-2009, 14:10
Убии глупака с мълчание 8-) съгласна с горните мнения.
Ако се опитваш да му отвръщаш, ще излезне, че те дразни с нещата, които говори за теб и така все едно са истина. След време би трябвало да спре. :-D

3oPuTy
01-18-2009, 14:20
Офф топик:Тоя дет си го цапнала да не е Супер Любо :lol:

Ся по темата :)
Мии Иве аз се сещам за няколко варианта :-D
1.Изчакваме Светьо като се прибира и го набиваме :-D
2.Водиш новото гадже (забравих му името :o ) на Астрото с теб и Светьо се спуква от яд :-D
3.Казваш на новия да говори със Светльо и ако не престане :o
4.Ти говориш със Светльо и му казваш ония неща дет си бяхме писали в скайп :)
5.Игнорираш го напълно :x



П.П.Бахтиии идиота дето се оказа тоя бе :o А аз си мислех,че е супер кротко момче :x :o

zaraaa
01-18-2009, 16:11
Безразличието е най-доброто омъщение - както се пееше в една песен:"На болка нося, на безразличие - Не!"

mili4ko
01-18-2009, 16:15
Безразличието е най-голямото наказание

soul1199
01-18-2009, 17:14
da ne ti puka,kakvo govori i kakvo pravi,ne my obru6ai vnimanie i 6e spre! :)

GameMaster
01-18-2009, 17:51
Nqma smis i topli da mqtash po nego :-D Nakaji go s bezrazlichie.

BaiToq
01-18-2009, 17:54
Здрасти, тийнчета. Обръщам се към вас, защото предполагам, че сте по-напред с материала от мен. Става въпрос за бившия. Скъсахме преди около 3 месеца. Ии.. то заради простотии. След това тръгнах с друг, което не го намирам за курвенско, защото го обичам, а стария ме беше наранил прекалено много и чувствата ми бяха изчезнали. Виждаме се всяка седмица с него (бившия) на един кръжок, което не ми прави особено впечатление, но преди няколко дни прекали. Той казва, че си има нова приятелка и в същото време не отлепя очи от мен! Как да го разбирам? Защо го прави? Накрая вече му се ядосах много и метнах една снежна топка по него.. но оцелих друго момче :D На всичкото отгоре дрънка разни работи за мен и пуска слухове. Някакви идеи как да му натрия носа?
Земи един камък,направи
с него снежна топка и.... ГО УЦЕЛИ.

Hilary_
01-18-2009, 18:08
Ми кажи му.... че не ти се занимава с него... да не те вкарва в некви слухове.... говори с него!!! :? :)

3oPuTy
01-18-2009, 18:12
Ми кажи му.... че не ти се занимава с него... да не те вкарва в некви слухове.... говори с него!!! :? :)
Тя вече веднъж говори с него,но успеха беше нулев ... :?

Hilary_
01-18-2009, 18:17
Ми кажи му.... че не ти се занимава с него... да не те вкарва в некви слухове.... говори с него!!! :? :)
Тя вече веднъж говори с него,но успеха беше нулев ... :?
Еее сорка тогава аз не съм чела цялата тема... ми значи сигурно с бой може и да се получи!!! :-D

3oPuTy
01-18-2009, 18:22
Ми кажи му.... че не ти се занимава с него... да не те вкарва в некви слухове.... говори с него!!! :? :)
Тя вече веднъж говори с него,но успеха беше нулев ... :?
Еее сорка тогава аз не съм чела цялата тема... ми значи сигурно с бой може и да се получи!!! :-D
То това с приказките стана преди да бъде пусната темата :)
А иначе и аз и казах,че тряя го изчакалим до тях и бой :lol: Ама авторката нещо се дърпа :x :lol:

Hilary_
01-18-2009, 18:29
Ми кажи му.... че не ти се занимава с него... да не те вкарва в некви слухове.... говори с него!!! :? :)
Тя вече веднъж говори с него,но успеха беше нулев ... :?
Еее сорка тогава аз не съм чела цялата тема... ми значи сигурно с бой може и да се получи!!! :-D
То това с приказките стана преди да бъде пусната темата :)
А иначе и аз и казах,че тряя го изчакалим до тях и бой :lol: Ама авторката нещо се дърпа :x :lol:
Еми давай де..нали ти за това си там... ако сте две сигурно ще можете да го набиете... :-D :wink: Успех!!! :lol: Даже докато още не се е стопил снега ще е още по добре... изпитано е!!! :-D :P

3oPuTy
01-18-2009, 18:31
Ми кажи му.... че не ти се занимава с него... да не те вкарва в некви слухове.... говори с него!!! :? :)
Тя вече веднъж говори с него,но успеха беше нулев ... :?
Еее сорка тогава аз не съм чела цялата тема... ми значи сигурно с бой може и да се получи!!! :-D
То това с приказките стана преди да бъде пусната темата :)
А иначе и аз и казах,че тряя го изчакалим до тях и бой :lol: Ама авторката нещо се дърпа :x :lol:
Еми давай де..нали ти за това си там... ако сте две сигурно ще можете да го набиете... :-D :wink: Успех!!! :lol: Даже докато още не се е стопил снега ще е още по добре... изпитано е!!! :-D :P
То в Силистра няма сняг :lol: Само в градинките има малко останал,но е адски малко :lol:

holyshade
01-18-2009, 18:36
на него тва му е целта..да му покажеш, че още ти пука :) такаче просто IGNORE! ;д

Hilary_
01-18-2009, 18:37
Ми кажи му.... че не ти се занимава с него... да не те вкарва в некви слухове.... говори с него!!! :? :)
Тя вече веднъж говори с него,но успеха беше нулев ... :?
Еее сорка тогава аз не съм чела цялата тема... ми значи сигурно с бой може и да се получи!!! :-D
То това с приказките стана преди да бъде пусната темата :)
А иначе и аз и казах,че тряя го изчакалим до тях и бой :lol: Ама авторката нещо се дърпа :x :lol:
Еми давай де..нали ти за това си там... ако сте две сигурно ще можете да го набиете... :-D :wink: Успех!!! :lol: Даже докато още не се е стопил снега ще е още по добре... изпитано е!!! :-D :P
То в Силистра няма сняг :lol: Само в градинките има малко останал,но е адски малко :lol:
А кал има ли... още по добре в калта... :-D :grin: Чак ви завиждам... :P ...прииска ми се и на мен да набия някой... :lol:

xplay
01-18-2009, 19:52
СУПЕР СТЕ!! :grin: :grin: :grin:

Hilary_
01-18-2009, 19:59
СУПЕР СТЕ!! :grin: :grin: :grin:
еее че как... за съотборнички винаги... :-D :grin: Та викаш кога ще го бием..?! :-D Абе май няма да имате нужда от мен ... можете и сами... :lol: :P Не сериозно успех... пребийте го и за мен... :grin:

NaNa_SladuRana
01-18-2009, 20:04
Като не ти пука, не се занимавай с него!
+

SkendY_F
01-18-2009, 20:44
От една тсрана ще постъпиш по-умно ако го игнорираш...ама така като слушам той не е от най-умните и няма да се усети!В такъв случай-бой!Причакай го с още 1-2 момичета,набийте го и му кажи,че срещу теб да бяга няма да те стигне и колко е жалък,че момичета го ломят!
Успехче от мен!И да споделиш какво си направила... :P

xplay
01-19-2009, 13:05
Ще си опитаме ама ... силен е доста! :lol: ще се съберем едно стадо момичета, няма да се справи! 8) 8)

Hilary_
01-19-2009, 13:10
Ще си опитаме ама ... силен е доста! :lol: ще се съберем едно стадо момичета, няма да се справи! 8) 8)
Може да е силен ама намериш ли му слабите места... :-D :grin: Няма шанс момчето... да видим дали после пак ще си говори каквото му хрумне... :wink:

Re5peC7
01-19-2009, 13:12
Безразличието е най-доброто омъщение - както се пееше в една песен:"На болка нося, на безразличие - Не!"
Зарчо знае как да ги наказва 8-)

zaraaa
01-19-2009, 20:18
Безразличието е най-доброто омъщение - както се пееше в една песен:"На болка нося, на безразличие - Не!"
Зарчо знае как да ги наказва 8-)

Тва му е то майката 8-)

Kostadin_682
01-19-2009, 21:17
Безразличието е най-доброто омъщение - както се пееше в една песен:"На болка нося, на безразличие - Не!"
Зарчо знае как да ги наказва 8-)
Знае знае 8-)

sweetchef
01-20-2009, 07:53
Най ефективно ще е да не му обращаш внимание се едно не го познаваш и няма каде да ходи ще му стане гадно и ще престане да те тормози :)

balu4ka
01-20-2009, 14:01
За кво ти е да му натриваш носа,толко мн ли ти пука дали те гледа или какви слухове пуска,май не са ти изчезнали чувствата съвсем,иначе нямаше да ти прави впечетление ;]

+

guni7eam
01-20-2009, 20:56
Свещената простота на твоя бивш приятел . Мисли си че може да те дразни и да те накара да ревнуваш.Не му прави евала . Направи си оглушката и си трай . Наранил те е сега и това . Не мога да повярвам какви индивиди има от наща мъжка раса :grin: :grin: :grin: