PDA

View Full Version : Дайте ми савет. . .



sweetchef
01-18-2009, 12:43
Ходя с приятеля ми вече 2год. той държи много на мен и ми го е показвал безброй пати.Тази година на морето се запознах с едно много симпатично момче.Пишем си по skype често,призна ми че има чувства към мен и че не спира да мисли за мен.След няколко дни пристига в софиа и аз незнам как да постапя,защото не ми е безразличен!!! :-k

Giva
01-18-2009, 12:45
А другото момче откъде е?Според мен не бива да прекъсваш връзката си ако не си сигурна че искаш да си с др момче.

girl_in_black
01-18-2009, 12:46
Ние не можем да ти кажем какво да правиш, животът си е твой. Помисли добре струва ли си да рискуваш дългогодишната си и сериозна връзка за едно увлечение, което не се знае дали изобщо ще прерастне във връзка.Също така помисли добре върху чувствата си.

PeopleAlwaysLeave
01-18-2009, 12:51
Според мен това е само временно увлечение и не трябва да избързваш с прекратяването на дългата връзка. В крайна сметка ти не го познаваш другото момче кой знае колко добре - запознали сте се на морето и си пишете по скайп, но това не означава, че във всяка негова дума има истина. По скайп не се опознава човек - там всеки може да се представи за всеки и може да говори един куп глупости за себе си, а пък в крайна сметка да не е нищо от говореното... Така че ако искаш се виж с въпросното момче, но не се поддавай на изкушения - не знам за колко време ще е в софия, но ако е за повече се опитай някак си да го опознаеш реално... То това няма да е много честно спряма сегашният ти приятел, но другият вариант е изобщо да не се виждаш с момчето и да оставиш нещата така... Или пък да зарежеш сериозното гадже заради увлечението, но това е много много рисковано, защото както казаха по-горе не се знае дали изобщо увлечението ще прерастне в нещо повече... Така че моят съвет е ако решиш да се видиш с момчето да поддържаш дистанция между вас поне докато не се изясниш и със себе си какво изпитваш...

yahhooo
01-18-2009, 13:27
Какъв сЪвет искаш да ти дадем?

ImmortalForever
01-18-2009, 13:29
Какво искаш да чуеш, (кажи ни) и ще го чуеш!

mynichka
01-18-2009, 13:30
Според мен не трябва да разваляш дълготрайната си връзка :)

housechetty
01-18-2009, 13:32
Според мен това е само временно увлечение и не трябва да избързваш с прекратяването на дългата връзка. В крайна сметка ти не го познаваш другото момче кой знае колко добре - запознали сте се на морето и си пишете по скайп, но това не означава, че във всяка негова дума има истина. По скайп не се опознава човек - там всеки може да се представи за всеки и може да говори един куп глупости за себе си, а пък в крайна сметка да не е нищо от говореното... Така че ако искаш се виж с въпросното момче, но не се поддавай на изкушения - не знам за колко време ще е в софия, но ако е за повече се опитай някак си да го опознаеш реално... То това няма да е много честно спряма сегашният ти приятел, но другият вариант е изобщо да не се виждаш с момчето и да оставиш нещата така... Или пък да зарежеш сериозното гадже заради увлечението, но това е много много рисковано, защото както казаха по-горе не се знае дали изобщо увлечението ще прерастне в нещо повече... Така че моят съвет е ако решиш да се видиш с момчето да поддържаш дистанция между вас поне докато не се изясниш и със себе си какво изпитваш... +1 и аз съм на същото мнение :)

bebchence
01-18-2009, 13:42
Според мен не трябва да разваляш старата си връзка,това са 2 години през които сте се опознали добре и явно много се обичате,не я разваляй заради момче което не познаваш толкова добре. :-o

fuckUall
01-18-2009, 13:46
Няма лошо да излезнеш с момчето.Направи го чисто приятелски ; ) .Говорете си,забавлявайте се,но си помисли дали искаш нещо повече,защото повярвай ми да развалиш една дългогодишна връзка,само заради едно може би временно увлечение въобще не си заслужава! :)

xplay
01-18-2009, 13:49
Недейте да късате... Ако още обичаш първия, защо ще го зарязваш?

SoAfraid
01-18-2009, 14:28
Какво искаш да чуеш, (кажи ни) и ще го чуеш!

Да. И в темата на авторката няма смисъл само някакво си увлечение от лятото. И си мисли че може да стане нещо.

CfEtii
01-18-2009, 15:00
Това значи ли,че донякъде чувствата ти към сегашния са се изчерпали?
Според мен не си заслужава да захвърляш познатото,за да се хвърлиш в неизвестното.
А и предполагам,щом ходите 2 години,се обичате..

GameMaster
01-18-2009, 15:09
2 godini? Ual....Spored men ne trqbva da si razvalqsh vruzkata s gadjeto si.Ne zabravqi che nego go poznavash mnogo poveche otkolkoto tova momche ot moreto + tova vie predimno komunikirate po Skype taka che ne znaesh dali ne te budalka.Po-dobre zaloji na sigurnostta i si produljavai vruzkata.Uspeh :)

sweetchef
01-18-2009, 15:34
Какъв сЪвет искаш да ти дадем? аЗ ак0 знаех нямаше да ви питам и ако обичате не се заяждайте . . .

sweetchef
01-18-2009, 15:39
Какво искаш да чуеш, (кажи ни) и ще го чуеш!

Да. И в темата на авторката няма смисъл само някакво си увлечение от лятото. И си мисли че може да стане нещо. aЗ нЕ си мислЯ че м0же да стане нещо,а ви питам :(

zaraaa
01-18-2009, 15:52
Според мен това е само временно увлечение и не трябва да избързваш с прекратяването на дългата връзка. В крайна сметка ти не го познаваш другото момче кой знае колко добре - запознали сте се на морето и си пишете по скайп, но това не означава, че във всяка негова дума има истина. По скайп не се опознава човек - там всеки може да се представи за всеки и може да говори един куп глупости за себе си, а пък в крайна сметка да не е нищо от говореното... Така че ако искаш се виж с въпросното момче, но не се поддавай на изкушения - не знам за колко време ще е в софия, но ако е за повече се опитай някак си да го опознаеш реално... То това няма да е много честно спряма сегашният ти приятел, но другият вариант е изобщо да не се виждаш с момчето и да оставиш нещата така... Или пък да зарежеш сериозното гадже заради увлечението, но това е много много рисковано, защото както казаха по-горе не се знае дали изобщо увлечението ще прерастне в нещо повече... Така че моят съвет е ако решиш да се видиш с момчето да поддържаш дистанция между вас поне докато не се изясниш и със себе си какво изпитваш... +1 и аз съм на същото мнение :)

Аз също и ще добавя към авторката - малко си пооправи правописа ( без да се обиждаш)

Incubus793
01-18-2009, 15:52
Zdrawei ;]] Shtom hodite ot 2 godini predpolagam towa ne e purwoto ti uwlechenie....no nqkakwi "letni flirtowe" ne trqbwa da razwalqt wruzkata ti s chowek na koito imash dowerie i imate seriozni wzaimootnosheniq..Pomisli dobre za da ne sujalqwash sled towa :) A i ne trqbwa da si tolkowa naiwna 4owek ne moje da izpitwa istinski 4uwstwa za tolkowa kratko wreme i wzaimootnosheniq po skype.. I drugoto koeto e ako toi e ot drug grad i e za malko w Sofia nqma da se polu4i ni6to (ot li4en opit kazwam 4e wruzka ot razstoqnie ne samo e nepulnocenna no e i leko "newuzmojna") Moqt suwet e da ostanesh s priqtelq si nadqwam se da postupish prawilno! Uspex! ;]] :)

sweetchef
01-18-2009, 16:24
Според мен това е само временно увлечение и не трябва да избързваш с прекратяването на дългата връзка. В крайна сметка ти не го познаваш другото момче кой знае колко добре - запознали сте се на морето и си пишете по скайп, но това не означава, че във всяка негова дума има истина. По скайп не се опознава човек - там всеки може да се представи за всеки и може да говори един куп глупости за себе си, а пък в крайна сметка да не е нищо от говореното... Така че ако искаш се виж с въпросното момче, но не се поддавай на изкушения - не знам за колко време ще е в софия, но ако е за повече се опитай някак си да го опознаеш реално... То това няма да е много честно спряма сегашният ти приятел, но другият вариант е изобщо да не се виждаш с момчето и да оставиш нещата така... Или пък да зарежеш сериозното гадже заради увлечението, но това е много много рисковано, защото както казаха по-горе не се знае дали изобщо увлечението ще прерастне в нещо повече... Така че моят съвет е ако решиш да се видиш с момчето да поддържаш дистанция между вас поне докато не се изясниш и със себе си какво изпитваш... +1 и аз съм на същото мнение :)

Аз също и ще добавя към авторката - малко си пооправи правописа ( без да се обиждаш) Dobre

GabisiTa
01-18-2009, 16:27
Явно ти е омръзнала връзката, щом се чудиш дали ще стане нещо с другото момче. Помисли си добре дали все още имаш чувства към сегашния си приятел и ако нямаш, както предполагам, по-добре не го лъжи...