PDA

View Full Version : хора помогнете



stanio
01-18-2009, 13:42
значи проблема ми с една игра
World Of WarCraft се казва
инсталирах я на компа пускам да я играя
и почва да ми сваля patch оставям го да се свали
о после пак почва да сваля друг patch и така всеки път като искам да играя какво да правя

TheBlackStranger
01-18-2009, 13:51
Пачовете са повече от колкото можеш да си представиш. :) просто изчакай.

stanio
01-18-2009, 14:06
какво да изчакам
да ги сваля всичките ли до един
няма ли начин да не ги свалям изобщо

kpackapgo
01-18-2009, 14:20
Ами ти като си инсталираш WOW първо трябва да си свалиш правилната версия и на експанжъните ама ти щом си я инсталирал значи си успял ;) След това просто си намираш сървър на който ще играеш за да видиш той коя версия и кой пач иска и чак след това като видиш кой пач иска си намериш тези които ти трябват за да стигнеш до него. И не ти трябват всички при мен стана от 2-3 пача. И не стартирай от десктопа а от папката ти / wow.exe и то чак след като си смениш realmlist.wtf Другия варинт е да си изтеглиш играта направо готова за игра на някой сървър :grin:

ViolentSaint
01-18-2009, 14:27
В кой сървър смяташ да играеш? (Близард или пиратка)
След като решиш това тогава се сваля уоу-а чист или с некой и друг пач или по голяма версия за да не се налага да сваляш милионите пачове. Разгледай се из нета има директно пачнати уоу-чета

stanio
01-18-2009, 15:14
в пиратка
защото в blizard искат пари

ViolentSaint
01-18-2009, 15:25
Ако си си харесал сървър виж коя версия са те и си упдейтни РЪЧНО до нея защото ако не го направиш и си останеш с ауто ъпдйета ще се стигне до пач 3.0.3 за близард а в момента пиратките на тая версия са супер гига мега зле.
Съвет: Играй на 2.4.х
И ако можеш си го намери пачнат директно да не се занимаваш :)