PDA

View Full Version : К'ва е пък таяя..?!?



fuckUall
01-18-2009, 13:43
Здр на всички.
На кратко :
С приятеля ми сме заедно от 2 години ии половина !
До сега не ми е давал поводи за ревност,защото си имаме пълно доверие и знам,че никога не би направил нещо подобно.От скоро време (1,2 седмици) често се натъкваме на едно негово бивше гадже,което всеки път щом го види,започва да го сваля ( и то пред мен) :x Ако не му беше бивша ,нямаше да ревнувам,но все пак мисля ,че повечето от вас знаят какво е!И все пак въпросът ми е какво да направя.Да се правя,че не я забелязвам,че не виждам как се държи с него .. :o ??С него говорихме по въпроса и той ми каза да не се притеснявам,защото вс между тях е минало,но аз виждам,че тя отново го искаа!! :x

TooLittelTooLate
01-18-2009, 13:46
Ми щом ти е казал, че тя е минало-повярвай му. Щом сте заедно от толкова много време, не мисля, че имаш повод за притеснение. Остави я, като види, че той не и обръща внимание, ще се откаже. :)

Giva
01-18-2009, 13:47
Това че тя го иска не значи че той ще се поддаде.Ходите от 2 години и половина което е доста време и не мисля че той ще те зареже заради някоя с която са скъсвали вече...

bebchence
01-18-2009, 13:47
Според мен няма причина да се притесняваш от бившата,щом е бивша значи не е по добра от теб.Нормално е да се сваля защото я дразни това че не може да е с него.Не се притеснявай още повече 2 години са напълно достатъчни за да знаеш че за него тя не е нищо повече от приятелка.

yahhooo
01-18-2009, 13:48
Изчакай я в някоа тъмна уличка и такъв бой и тегли, че и майка и да не може да я познае 8-)

fuckUall
01-18-2009, 13:49
Благодаря ви.Аз наистина,не вярвам,че ще се поддаде,защото ми е казвал много пъти,че вече не изпитва нищо към нея,но все пак имах нужда да чуя и друго мнение освен моето ; ) .

Naughty_
01-18-2009, 13:55
А ти какво? тя флиртува с него ,а ти стоиш и гледаш ?!?
аз бих постъпила така - като тя наближи започвам да го целувам, прегръщам, да флиртувам АЗ с него, ако е толкова нагла че въпреки това се опитва да направи нещо , започвам да я разпитвам...от къде се познават, що са скъсали и да правя злобни коментари на това кой кого е отрязал .... 8-) примерно ако тя каже че тя го е отрязала можеш да му кажеш "какъв късметлия си" и да го цункаш или пък ако се окаже че той я е отрязал да и кажеш "очевидно е имало защо да те реже " и да я подминете .
А преди това няма да е зле да го попиташ дали си му омръзнала и иска нова тръпка...ако се колебае по-добре се разделете за 1/2 седмици и ако не се потърсите - живота продължава.

ImmortalForever
01-18-2009, 13:56
Три думи
Той
е
Мъж
Така че не бъди сугурна, дали ще й се поддаде или не..Все пак ваша си работа ти го познаваш по-добре, но аз все пак изказвам мнение.

Lolitta
01-18-2009, 13:57
След като той не и обръща внимание значи няма за какво да се притесняваш... Но все пак гледай да не се засичате много много, че гаджето ти може и да се изкуши... :D

fuckUall
01-18-2009, 14:17
След като той не и обръща внимание значи няма за какво да се притесняваш... Но все пак гледай да не се засичате много много, че гаджето ти може и да се изкуши... :D

От нея :razz: .. не вярвам.. толкова проста е станала хХАХхАх

x3eme
01-18-2009, 14:41
Благодаря ви.Аз наистина,не вярвам,че ще се поддаде,защото ми е казвал много пъти,че вече не изпитва нищо към нея,но все пак имах нужда да чуя и друго мнение освен моето ; ) .
старата любов може пак да се възроди така че го стегни малко

DJEB
01-18-2009, 15:08
ами тя нека си го иска бе .. :lol:

cherinka
01-18-2009, 15:13
Пред нея се прави, че не я забелязваш и, че нито забелязваш действията и постъпките й.
Дори за момент пред нея да покажеш някаква съмнителност или недоверие у приятеля ти, на нея ще й стане хубаво и ще продължи с номерцата си.

Най-добре се постави на нейно място и така ще успееш да й разбереш ходовете и как да я 'победиш' 8-) (бати как звучи :D )

soul1199
01-18-2009, 15:26
imam su6iq problem,samo deto nie hodim ot 1 nqkude,abe taq go celyna po byzata pred men :-x napravo yjs,posle my se razvikah i toi kaza,4e n6 ne izpitva kum neq,no vse pak,ako go napravi pak 6e i 6ibna edin 6amar :-x

fuckUall
01-18-2009, 15:26
ами тя нека си го иска бе .. :lol:

А бой иска ли ? 8-)

GameMaster
01-18-2009, 15:30
Hahaha....Ujasno poznata situaciq.V 1 temichka malko po-dolu sum pisala za shoden problem.I pri men vsichko se otnasq do 1 bivsha.V moq sluchai az postupih po sledniq nachin:Sled kato razbrah za vsichko se pozdurpahme i mu kazah nqkolko dena da ne me tursi,da ne mi zvani,che ne jelaq da izlizame i daje v Skype da ne mi pishe...Iskah prosto da pomislq i da se osvobodq ot nego poneje mu se poqdosah mnogo.Sled 3 dena izlqzohme i toi beshe mnogo promenen.Vze si pouka ot tova i razbra che trqbav da e obektiven sprqmo men (qvno izvestno vreme me e poslugval poneje ne znaeh che bivshata mu imala chustva kum nego) I taka kato cqlo mu doide akula v glavata i okonchatelno prekrati otnosheniq s neq zaradi men i vs koeto se sluchi.

cherinka
01-18-2009, 15:34
.. толкова проста е станала хХАХхАх
Ауу, каква злоба. :?

ImmortalForever
01-18-2009, 15:37
.. толкова проста е станала хХАХхАх
Ауу, каква злоба. :?

Ние жените сме страшно нещо, стане ли дума за конкуренция, остай тая работа...

fuckUall
01-18-2009, 15:38
.. толкова проста е станала хХАХхАх
Ауу, каква злоба. :?

ne e zloba,a revnost

DJEB
01-18-2009, 15:40
ами тя нека си го иска бе .. :lol:

А бой иска ли ? 8-)

ей,баща ми дет вика ,,едно време ние се бихме за момичетата сега те за момчетата '' -времената се менят :D..аз за момче да се бия -никога няма да падна на такова ниво :lol: .Пък иначе имах предвид че щом имаш на гаджето си доверие то момичето нека си го харесва пък той няма да тръгне с нея я :D

cherinka
01-18-2009, 15:43
.. толкова проста е станала хХАХхАх
Ауу, каква злоба. :?

ne e zloba,a revnost :lol:
че то е едно и също, бе, мила.

aka6a_vamp
01-18-2009, 15:43
Аре да се съберем и да я пречукаме!!

angelcheeee_93
01-18-2009, 15:44
няма да ти пука тя какво иска.Важно е приятелят ти кой предпочита.

cherinka
01-18-2009, 15:44
^ари

zaraaa
01-18-2009, 15:46
Щом ти е казал, че е минало, значи няма от какво да се притесняваш, не вярвам да захвърли 2 години и половина само заради някаква смрадла, а ако това стане хвърли и един бой 8-)

fuckUall
01-18-2009, 15:47
Аре да се съберем и да я пречукаме!!

Ti si vtorata,koqto iska da se prisuedini . :D np az sum navita

cherinka
01-18-2009, 15:52
Помнете: доброто ще спаси света!

aka6a_vamp
01-18-2009, 15:53
Аре да се съберем и да я пречукаме!!

Ti si vtorata,koqto iska da se prisuedini . :D np az sum navita
Аре навитак съм

LovelyGirl
01-18-2009, 16:02
След като той не и обръща внимание значи няма за какво да се притесняваш... Но все пак гледай да не се засичате много много, че гаджето ти може и да се изкуши... :D

От нея :razz: .. не вярвам.. толкова проста е станала хХАХхАх

Неговото мнение може да е друго :D
Базикам се :)

Абе нормално е да се притесняваш,аз ако бях и аз щях,но не ти остава нищо друго освен да му се довериш...и да бъдеш по-внимателна естествено ;) 8-)

fuckUall
01-18-2009, 16:08
Аре да се съберем и да я пречукаме!!

Ti si vtorata,koqto iska da se prisuedini . :D np az sum navita
Аре навитак съм

оК.. 8-) 8-) 8-)

pandelka
01-18-2009, 17:11
Здр на всички.
На кратко :
С приятеля ми сме заедно от 2 години ии половина !
До сега не ми е давал поводи за ревност,защото си имаме пълно доверие и знам,че никога не би направил нещо подобно.От скоро време (1,2 седмици) често се натъкваме на едно негово бивше гадже,което всеки път щом го види,започва да го сваля ( и то пред мен) :x Ако не му беше бивша ,нямаше да ревнувам,но все пак мисля ,че повечето от вас знаят какво е!И все пак въпросът ми е какво да направя.Да се правя,че не я забелязвам,че не виждам как се държи с него .. :o ??С него говорихме по въпроса и той ми каза да не се притеснявам,защото вс между тях е минало,но аз виждам,че тя отново го искаа!! :x

След като му имаш доверие,не се притеснявай!

Punisherrr
01-18-2009, 17:27
Ми кво като тя го иска...нали той не я ще 8-) Пък нека си иска офцътъ.

Incubus793
01-18-2009, 17:48
Nedei da i padash na niwoto na taq k**wa ;]] Kato q widish i se izsmei ironi4no (qwno e dosta jalka) i q podmini :)

Hilary_
01-18-2009, 18:45
Мани я тая мърла... не обръщай внимание... :wink: 2 години са си много... така че се знае че сега ти си важната не тая... :? но все пак ако те притеснява може малко да намекнеш пред нея (с действия) на кой е твоето момче!!! И да не пипа!!! :wink: :P

fuckUall
01-18-2009, 18:51
Мани я тая мърла... не обръщай внимание... :wink: 2 години са си много... така че се знае че сега ти си важната не тая... :? но все пак ако те притеснява може малко да намекнеш пред нея (с действия) на кой е твоето момче!!! И да не пипа!!! :wink: :P

Като каза пипа се сещам за подробност..
Та винаги,когато го заговаря почва или да тръгва да го прегръща или нещо такова.
Последния път като се опита да го напраи отново пред мен вече не можах да издържа бутнах я и и казах ..'ейй,ало . .. ко праиш .. ' и тя 'ааа ама аз само здр му казвам ' :x

vampirekiss
01-18-2009, 18:55
Не й обръщай ни най-малко внимание на тая кифла проста,щом имаш доверие на гаджето си.Ако продължава просто демонстративно си се мляскайте и преглъщайте с твоето момче и ще видиш,че ще позеленее от яд и тутакси ще забрави на кого се е слагала

loveyo
01-18-2009, 18:59
добре е , че му вярваш , но все пак не бъди убедена на 100% да не стане обърка... :?

като я засечете следващия път и пак му се сваля започнете да се гушкате / мляскате ...покажи и ,че к`вот и да прай , колкото и да се чекне, той си е твой 8)

ако е прекалено тъпа , за да схване от намеци и разкатай фамилийката без да ти пука :o

Hilary_
01-18-2009, 19:02
Мани я тая мърла... не обръщай внимание... :wink: 2 години са си много... така че се знае че сега ти си важната не тая... :? но все пак ако те притеснява може малко да намекнеш пред нея (с действия) на кой е твоето момче!!! И да не пипа!!! :wink: :P

Като каза пипа се сещам за подробност..
Та винаги,когато го заговаря почва или да тръгва да го прегръща или нещо такова.
Последния път като се опита да го напраи отново пред мен вече не можах да издържа бутнах я и и казах ..'ейй,ало . .. ко праиш .. ' и тя 'ааа ама аз само здр му казвам ' :x
Писнало ми е от такива тъпи к*рвенца... няма да и даваш...пази си го че и мъжете са едни... :? За всеки случай си го пази... макар че не вярвам да направи нещо тая... няква пълна лигла ми се вижда... :?

mickelangelo
01-18-2009, 19:04
от опит ще ти кажа че старата любов ръжда не хваща ... но все пак е с теб .. би трябвало да му вярваш не мислиш ли ... 8) успех ти желая ..

Axe_vs_Sword
01-18-2009, 19:08
Ами, що не поговориш сериозно с него, като го гледаш в очите дали ще те излъже :-o