PDA

View Full Version : за нета БТК



titinkaa
01-18-2009, 13:43
Значи искам да попитам на кой нет сте и от кой сте най-доволни и ако сте на БТК колко плащате на месец и колко е скороста на нета.И колко пари е да си прекараш нета???

n0x
01-18-2009, 15:52
http://adsl.btc.bg/bg/adsl/shop

454SS
01-18-2009, 16:03
Аз на БТК нямам проблем.Попринцип постоянно имам нет.12mbps пакета за 20 лева на месец, обаче скоростта не е гарантирана, торенти тегля с 600-700 kb/s.

slavito007
01-18-2009, 16:26
на orbit@l съм и съм що-годе доволен. ОТ торенти тегля с по 200 кб ако няма мн сийдъри, а когато са много стигам и до 7мегабайта. От датата тегля с по 1.5 мегабайта, но нещо напоследък е по-ниска. Ъплоуда ми е 256 килобайта.
А бтк-то много шибано. Техният нет е само за селата и за градовете без други доставичци на нет. Една приятелка има такъв и е много бавен даунлоуда. А пък ако искам да кача нещо е кошмар!

Biskfitka
01-18-2009, 18:12
Аз съм на БТК..плащам 25 лв.май...по точно майка ми плаща де....скоростта ми е 100Мбит...ама аз от тия не разбирам много... 8-) НЕ съм доволна от него..нямам търпение да изтече договора и да го сменя.....
А за прекарването на нета....чаках една или две седмици...не помня ...за пакет "Инсталирай сам" иначе май беше 20 и няколко лева да ти го прекарат...ама то и сама не е трудно да си го инсталираш...и все пак не се преебавай с БТК!

n0x
01-18-2009, 18:30
Аз съм на БТК..плащам 25 лв.май...по точно майка ми плаща де....скоростта ми е 100Мбит...ама аз от тия не разбирам много... 8-) НЕ съм доволна от него..нямам търпение да изтече договора и да го сменя.....
А за прекарването на нета....чаках една или две седмици...не помня ...за пакет "Инсталирай сам" иначе май беше 20 и няколко лева да ти го прекарат...ама то и сама не е трудно да си го инсталираш...и все пак не се преебавай с БТК! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Biskfitka
01-18-2009, 19:46
Аз съм на БТК..плащам 25 лв.май...по точно майка ми плаща де....скоростта ми е 100Мбит...ама аз от тия не разбирам много... 8-) НЕ съм доволна от него..нямам търпение да изтече договора и да го сменя.....
А за прекарването на нета....чаках една или две седмици...не помня ...за пакет "Инсталирай сам" иначе май беше 20 и няколко лева да ти го прекарат...ама то и сама не е трудно да си го инсталираш...и все пак не се преебавай с БТК! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:owned!Е аз си казах че не разбирам 8-) Пиша тфа което помня че ми говориха ония от БТК

PepElqShKaAa
01-19-2009, 13:21
и аз съм на БТК долу горе става, ама по празниците беше ужас ..постоянно прекъсва,иначе плащаме по 25 лв

HipHopBlond
01-21-2009, 19:27
ААААААААААААААААААААААААА АААААААхахахахахахахахаха ххаахахахахахахахаха

Б Т К

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Забравете ги тея идеоти... НАЙ-СЛАБИЯ ИНТЕРНЕТ В БЪЛГАРИЯ Е ТЕХНИЯ!!! Предполагам теглите със 0.5 мегабайта и трудно подържате сървър на примерно някаква игра... Бавно зарежда страниците и т.н. А?
Ми решението е МЕГАЛАН!!! Най-бързия надежден и всичко най-най-най!!!
С него съм от 2 години и мога да ви кажа, че МЕГАЛАН предлага НАЙ-ДОБРИЯ ИНТЕРНЕТ В БЪЛГАРИЯ И ОЩЕ МНОГО СТРАНИ!!!

Тва ви е решението ;)

PS: Това не е реклама 8)

Biskfitka
01-21-2009, 19:35
HipHopBlond Понякога сваля доста бързо....ама ако имаш късмет 8-)

n0x
01-21-2009, 20:08
мегалан 5лв 30mbits :booooomb: 8-)

thegmin
01-21-2009, 22:45
ААААААААААААААААААААААААА АААААААхахахахахахахахаха ххаахахахахахахахаха

Б Т К

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Забравете ги тея идеоти... НАЙ-СЛАБИЯ ИНТЕРНЕТ В БЪЛГАРИЯ Е ТЕХНИЯ!!! Предполагам теглите със 0.5 мегабайта и трудно подържате сървър на примерно някаква игра... Бавно зарежда страниците и т.н. А?
Ми решението е МЕГАЛАН!!! Най-бързия надежден и всичко най-най-най!!!
С него съм от 2 години и мога да ви кажа, че МЕГАЛАН предлага НАЙ-ДОБРИЯ ИНТЕРНЕТ В БЪЛГАРИЯ И ОЩЕ МНОГО СТРАНИ!!!

Тва ви е решението ;)

PS: Това не е реклама 8)
Megalan са само в София, дори не в цяла, а ти за други държави говориш.
Иначе
http://www.speedtest.net/result/395099062.png (http://www.speedtest.net)

Xanibal
01-22-2009, 06:55
аз за 30 плащам 22 лв баси тапаците са тия от мегалан,са ме карат да минавам към тях(каня се от 1 месец) 8-) :D

Lav40
01-23-2009, 16:00
Аз съм доволен от БТК...Откакто излезнаха 12Мбит съм при тях и от тогава нета ми НЕ Е спирал!Доста добра защита и със сигурност трудно можеш да се ебаваш с техния нет...НО ако не търсиш надежност,а скорост да теглиш по 1000 филма за по 10 мин...то това не е твоя нет...но ако 300кб/с до 1,4МБ/с и уникална стабилност те устройват...са си прекрасна инвестиция...

Samoten89
01-23-2009, 17:19
Megalan не е най-добрият доставчик... Има един Спектър Нет! 60 мегабита 60 лева оптика! Няма такъв нет 8 мб/с даунлоуд и ъплоуд! Не зависи от времето(демек винаги го има).

TheBlackStranger
01-25-2009, 10:04
Megalan не е най-добрият доставчик... Има един Спектър Нет! 60 мегабита 60 лева оптика! Няма такъв нет 8 мб/с даунлоуд и ъплоуд! Не зависи от времето(демек винаги го има).Кой нормален човек би дал 60 лева за интернет.. + това ако теглиш с 8мб/с нищо чудно да ти се преебе и ланкартата и харда.. аман!Тянко замисли се малко... ако плащаш по 60лв за нет едва ли ще си с лан карта за 7 лв... :Д

Samoten89
01-25-2009, 10:09
Megalan не е най-добрият доставчик... Има един Спектър Нет! 60 мегабита 60 лева оптика! Няма такъв нет 8 мб/с даунлоуд и ъплоуд! Не зависи от времето(демек винаги го има).Кой нормален човек би дал 60 лева за интернет.. + това ако теглиш с 8мб/с нищо чудно да ти се преебе и ланкартата и харда.. аман!Тянко замисли се малко... ако плащаш по 60лв за нет едва ли ще си с лан карта за 7 лв... :ДХарда?Че те харддисковете не се преебават с 20+ мб/с, защо 8 мб да ги преебе? Има и 500 гб смотани просто си купуваш добър производител. Ако има дефект в електрониката кофти е да. Можеш да си вземеш за 40 лева 40 мегабита пак е схема. Защо при 8 мб/с да се преебе? Много ще загрее, но те си издържат. Моя 8 години го мъча и е много смотан, но си търпи. На лан като бях 8-10 мб/с никакъв проблем а е едно и също дали е PON/LAN според мен. Скоростта дори при лан беше по-добра. И лан картата за 10-тина лева никакъв проблем. Зависи и от дъното обаче.

Samoten89
01-25-2009, 10:11
http://www.ivanzhelev.com/blog/2008/01/btc-adsl-3/
Ето доста инфо за това как прецакват от бТК и монополно мамят хората. И аз имах доста ядове с тях и съм писал там. Последния коментар е мой ;).

T3RROR
01-25-2009, 10:16
BTK манията е че не спира и има прилични скорости. Другото :?

Neftochimic
01-25-2009, 13:56
Аз съм на БТК..плащам 25 лв.май...по точно майка ми плаща де....скоростта ми е 100Мбит...ама аз от тия не разбирам много... 8-) НЕ съм доволна от него..нямам търпение да изтече договора и да го сменя.....
А за прекарването на нета....чаках една или две седмици...не помня ...за пакет "Инсталирай сам" иначе май беше 20 и няколко лева да ти го прекарат...ама то и сама не е трудно да си го инсталираш...и все пак не се преебавай с БТК!

:razz: :razz: :razz:
100Mbit-a, da.... kysmet...
s edna duma БТК SUX!

beretta92sd
01-25-2009, 17:38
Аз съм от Варна и съм на един от най-добрите интернет доставчици , SpectrumNet нета е супер много е бърз . От торентите тегля винаги с
1100 кб като през няколко месеца скороста постоянно се повишава.
На тях съм от около година и нещо и от тогава до сега тарифата е една и съща а тя е 20 лв неограничен.
За фирмата знам само че е филиал на Един от най-добрите интернет доставчици в София Pro-Lan.
На работа в офиса към края на лятото се включихме към БТК.Ми какво да ви кажа жалка работа е просто в сравнение с този с който съм внас.
Туго има туго няма , връзката е бавничка на тарифата от 20 лв сме там колко е 12мб нещо такова.Пробвах да тегля от торент там, ми с повече от 300кб за 2-3мин. неможа след това падна на 30-50 кб.
АКо сте от Варна това е нета за вас SpectrumNet .
Имат си и денонощна подръжка , иматели някакъв проблем звъните на техниците ко ще и 2 през ноща да е> Записват ви обаждането и на другия ден проблема е отстранен.

beretta92sd
01-25-2009, 17:59
[/quote]Кой нормален човек би дал 60 лева за интернет.. + това ако теглиш с 8мб/с нищо чудно да ти се преебе и ланкартата и харда.. аман![/quote]

Кажими само как щети се пребе лан картата или харда туи са пълни глуспости дет ги говорите.
То потая логика все едно от СД рома кат прехвърляш от диск на харда да му ебеш мамата още тогава.Какво са 8 мб/с нищо неса за харда .
Или по лан мрежата като дърпаш примерно с 10 МБ/с какво щи стане на харда едно абсолютно нищо.И на лан картата също нищо неможе да и стане .Представете си една интернет зала и от едно ПЦ прехвърляш информация надруго , тая информация нали минава по ланкартите скороста с която се прехвърля информацията е най малко 10 Мб/с и наи калпавата карта може да пропусне толкова.Моита ланкарта е 8 Лв и винаги съм ползвал такава от 8 лв на repotec щото са най хубави.