PDA

View Full Version : Опаа пропадам ...



fe6an4eto0
01-18-2009, 14:00
Здравейте ...
Аз пропадам деба лоша работа ...
Ходих с едно момиче голяма любов голямо нещо ... скъсахме но не окончателно ... смисал дръпнахме се един от друг ... рядко започнахме да си говориме ... и т.н. Появи се нова... сладка и т.н няма значение ... тръгнах с новата... но чувствам че няма да стане нищо и то заради мен :( аз още си искам старата ... и незнам как да си я върна ... ония ден я видях за 1 мин... и всичко светна в мен и след като си тръгна пак огасна ... шибано ... Кво да направя искам да съм с нея знам или поне мисля че и тя иска същото ,но самочувствието ни е в мноо и на двамта ... :(
Дайте някви савети ... И не започвайте пак с времето да ... ама не.
Едно момче/мъж обича веднъж... а едно момиче/жена много пъти ... Единствено нея съм обичал ... и за тва немога да я оставя в времето дайте хелп...

porky
01-18-2009, 14:04
Първо да те питам старата ти приятелка има ли си гадже? :-o

fe6an4eto0
01-18-2009, 14:06
Първо да те питам старата ти приятелка има ли си гадже? :-o
НЕ

porky
01-18-2009, 14:09
Еми тогава тряя да си прецениш коя от двете искаш, за да не стане после така, че да искаш другата :?

Ако още обичаш другото момиче опитай се да оправиш нещата... няма смисъл да си с момиче, което не обичаш

Giva
01-18-2009, 14:11
Започни отново да я търсиш,да и пишеш,прояви интерес и предполагам ще схване че я искаш отново

fe6an4eto0
01-18-2009, 14:12
Еми тогава тряя да си прецениш коя от двете искаш, за да не стане после така, че да искаш другата :?

Ако още обичаш другото момиче опитай се да оправиш нещата... няма смисъл да си с момиче, което не обичаш
Аз знам с коя искам да съм ... ;( с тая новата дето е тя е от моето даскало :( и тръгнахме с нея от 2,3 дена ... но просто не се получава... за мен. Искам си старата и още си я обичам просто кат я чуя по телефона ... и незнам вече откачам ... простоянно и се обаждам. Но и кат ходех с нея мисля че аз си знам за кво просто така стана с една дума мислех че я задушавам ... просто го знаех но мислалта че може да е с друг ме караше да откача направо ... Та за тва искам и съветчета... малко

TooLittelTooLate
01-18-2009, 14:25
Еми тогава тряя да си прецениш коя от двете искаш, за да не стане после така, че да искаш другата :?

Ако още обичаш другото момиче опитай се да оправиш нещата... няма смисъл да си с момиче, което не обичаш
Аз знам с коя искам да съм ... ;( с тая новата дето е тя е от моето даскало :( и тръгнахме с нея от 2,3 дена ... но просто не се получава... за мен. Искам си старата и още си я обичам просто кат я чуя по телефона ... и незнам вече откачам ... простоянно и се обаждам. Но и кат ходех с нея мисля че аз си знам за кво просто така стана с една дума мислех че я задушавам ... просто го знаех но мислалта че може да е с друг ме караше да откача направо ... Та за тва искам и съветчета... малко

По това, което пишеш изглежда, че си искаш старата приятелка. Тогава давай- опитай се да оправиш нещата. :)

porky
01-18-2009, 14:26
Опитай се тогава да и покажеш, че още държиш на нея... Например мил смс или да и се обадиш да я питаш как е.... Дребни неща, но са от значение :) [/quote]

fuckUall
01-18-2009, 14:35
Поговори си с нея. :) Разбери дали тя би искала отново да сте заедно ! :)

cherinka
01-18-2009, 15:15
:lol: :lol: :lol:

GameMaster
01-18-2009, 15:24
Olele....Chak nz kakvo da komentiram.S izvinenie sedni si zdravo na zadnika i spri da kaprizlichish.Da da izleze taka nakraq che nikoq da nqmash? Zaloji na sigurnostta,a ne na gazariqta i prochie...

soul1199
01-18-2009, 15:37
izleste,popitai q dali 4yvstva ne6o kum tebe,priznai si 4yvstvata i t.n.

aka6a_vamp
01-18-2009, 15:40
Ти вече си прподнал достатъчно-фешън си!

zaraaa
01-18-2009, 15:50
Поговори си с нея. :) Разбери дали тя би искала отново да сте заедно ! :)

+100

sku
01-18-2009, 15:57
Кто толкова мн искаш да си с нея поемаш дъх,преглъщаш самочувствието и говориш с нея...

Lyubomn7
01-18-2009, 16:04
Първо си помисли с коя искаш да бъдеш, ако искаш отново да си с бившата освен да поговорите, оправят ли се нещата добре. Но гледай да не нараниш другото момиче, обясни и как стоят нещата а не така да я отрежеш защото предполагам повечето знаят какво е...

fe6an4eto0
01-18-2009, 16:17
Първо си помисли с коя искаш да бъдеш, ако искаш отново да си с бившата освен да поговорите, оправят ли се нещата добре. Но гледай да не нараниш другото момиче, обясни и как стоят нещата а не така да я отрежеш защото предполагам повечето знаят какво е...
е... да много ясно ...аз винаги съм бил по мил с квото й да е било ... имало ли е няква стойност за мен или е нямало ..

fe6an4eto0
01-18-2009, 17:41
изписаха се много излишни коментари ... моля без такива ...

StayFly
01-18-2009, 22:03
Заври си пресата за коса в задника. Може де те успокои малко.

porky
01-19-2009, 08:34
изписаха се много излишни коментари ... моля без такива ...

Пфф не стига че колегите са се потрудили да ти прочетат темата и да ти дадат съвет ти се праиш на интересен ... фешън де кво искаш :?

mickelangelo
01-19-2009, 08:38
Ами ще трябва малко да. . заобиколите самочувствието и гордостта и да приказвате 1 с друг .. старата любов ражда не хваща :) УСПЕХ

PreciousDiamond
01-19-2009, 09:11
Добре де .. какво значение има дали е фешън , метъл, чалгар или какъвто и да било ? Момчето има проблем и моли за помощ ! Пф... :x

По темата : Пробвай да оправиш нещата ! Няма да е лесно , но си личи че искаш старата ...

Kostadin_682
01-19-2009, 10:39
ще кажа само едно нещо... Преодолей гордостта си и я потърси...

fe6an4eto0
01-19-2009, 16:11
ще кажа само едно нещо... Преодолей гордостта си и я потърси...
Направих го... ще си поговориме утре... уж !

porky а пич кажи ми де... с кво са ми помогнали тия тъпи коментари от рода... пф ти си фешан вече си пропаднал,Завси си пресата в гъза може да те поуспокой малко ... еми аре отворковците да пишат личко да ги виим колко знаят щот ми писва от такиа злета...

CinDeReLLa_
01-19-2009, 16:28
Ти вече си прподнал достатъчно-фешън си!

\:D/

a po temata: shtom q obichash tolkova mnogo bori se za neq c(:

fe6an4eto0
01-19-2009, 16:49
СТИГА ГОВОРИХТЕ ПРЕДИ ДА МЕ ПОЗНАВАТЕ.... :o

Kostadin_682
01-19-2009, 16:52
СТИГА ГОВОРИХТЕ ПРЕДИ ДА МЕ ПОЗНАВАТЕ.... :o
+1

fe6an4eto0
01-19-2009, 17:35
НА КОЙТО НЕ МУ ХАРЕСВА GET OUT !

MaLkaTa_LaDy
01-19-2009, 17:44
Хах... Като се наричаш "момче/мъж", вземи си оправи правописа. Верно ника много ти отива. Фйешънскуту писъни нйе е зъ тукъ. Така де мисля, че трябва да си изясниш с коя искаш да си и да не си играеш с нито едната, защото накрая ще стане така, че ще си наранил и двете и няма да искат да те погледнат.

ChocolateGirl
01-19-2009, 17:44
Първо изясни много добре наистина ли искаш нея.Няма смисъл да залъгваш "сладкото момиче".Ако наистина харесваш бившата,намери начин да и споделиш чувствата си,но първо преглътни тая гордост! :)

fe6an4eto0
01-20-2009, 18:19
Абе ония ден само се видяхме за 1 мин ... и кво стана въпрос с кой съм аз в нас... и аз викам на базик че съм с момиче и тя ми плесна некаф шамар там ... :-o после и казах че аз кво да направя че ти не ме искаш вече и тя ми каза че тфа никога не го е казвала .... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Кажете баси на кво ви приличат тия глупости :-o

sentient_
01-20-2009, 19:08
Здравейте ...
Аз пропадам Д**а лоша работа ...
Ходих с едно момиче голяма любов голямо нещо ... скъсахме но не окончателно ... смисал дръпнахме се един от друг ... рядко започнахме да си говориме ... и т.н. Появи се нова... сладка и т.н няма значение ... тръгнах с новата... но чувствам че няма да стане нищо и то заради мен :( аз още си искам старата ... и незнам как да си я върна ... ония ден я видях за 1 мин... и всичко светна в мен и след като си тръгна пак огасна ... шибано ... Кво да направя искам да съм с нея знам или поне мисля че и тя иска същото ,но самочувствието ни е в мноо и на двамта ... :(
Дайте някви савети ... И не започвайте пак с времето да ... ама не.
Едно момче/мъж обича веднъж... а едно момиче/жена много пъти ... Единствено нея съм обичал ... и за тва немога да я оставя в времето дайте хелп...
Щом я обичаш, какво самочувствие, кви 5лева?
Направо я поглеждаш в очите и и се обесняваш в любов

guni7eam
01-20-2009, 20:47
Ostavi gi i dvete i si po4ini bai hui

fe6an4eto0
01-21-2009, 12:41
emi mai taka 6te stane .... i tfa e ... prodyljavam naprede i .. kfoto stane v momenta mislq 4e trqbva prosto da si dam po4ivka ... i tva e... oparih se ot lubovtta no tq me napravi po silen i smel v vsi4ko za twa ve4e edva li 6te dopuskam 4ovek tolkova byrzo da sebe si .. :?

HePeAJIeH
01-21-2009, 12:46
Пич имам чувството че говориш за коли...се едно "Продадох старото жигули купих с ново пежо..ама жигулито ми липсва и си го искам обратно" Туй старата новата...разби ме :lol:


Ми опитай се да се върнеш при "старата" пък остави "новата" намира 8-) просто е :)

Incubus793
01-21-2009, 13:29
Mi kato zana4alo skusai s taq "nowata" ne si q druj kato rezerwen wariant ..hah..6toto nqma smisul. Otidi pri biw6ata ti i karai naprawo bez zaobikalki razberete se kaji i 4e q obi4a6 o6te i iska6 da se suberete :P tfa ne zna4i 4e 6te si potupka6 samu4uwstwieto! Iska6 q otiwa6 i si q wzima6 ;]] Uspeh :-)

malkotoo
01-21-2009, 14:04
говории с въпростното момиче, което обичаш и си бъди с нея :-P

fe6an4eto0
01-22-2009, 15:06
пф .. къв смисала вече... кат казва че иска да говорим пък все нямала време ... ама за фризиори кафенца има ... е... пф за тва мисля да ги оставя и двете...

yahhooo
01-22-2009, 19:19
Оставай ги бе ти да не си на 20 - 25 че си толкова назор???

ifkataAa
01-22-2009, 19:50
Ами когато бившата ти вижда,че имаш нова приятелка как мислиш,че ще покаже чувствата си.Ще се бори за теб като в сапунките ли.Ако искаш да си с нея напрви всичко възможно,като и покажеш,че още я обичаш.Не мисли,че момичетата разбираме по телепатика,че определено момче ни харесва. :)

fe6an4eto0
01-22-2009, 20:48
Ами когато бившата ти вижда,че имаш нова приятелка как мислиш,че ще покаже чувствата си.Ще се бори за теб като в сапунките ли.Ако искаш да си с нея напрви всичко възможно,като и покажеш,че още я обичаш.Не мисли,че момичетата разбираме по телепатика,че определено момче ни харесва. :)
оуу тя незнае че имам нова фр... пък ... и нещо не ста нито с едната нито с другата давам си спирачка пък квойто ме е обичал ще ми се обади пък ако не ,,,