PDA

View Full Version : Хващането в изневяра..



CfEtii
01-18-2009, 14:53
Здравейте!
Искам да питам момичетата с повече опит от моя..
Как сте разбрали,че бившия ви си има друга?Хванахте го или какво?
Тъй като..всеки казва..не е така,нямам друга,но вече доста пъти съм лъгана в очите и не съм много склонна да вярвам..
та?Вие сте :-)

ImmortalForever
01-18-2009, 14:58
Звъннах му на домашния тъй като Мобилния беше изключен 4 ден.Вдигна ми-Тя.
Не съм тършувала кой знае какво-той сам се осра и се издаде.Късмет работа!

fuckUall
01-18-2009, 15:00
Странното е ,че досега не съм късала с момче защото ми е изневерявал с друга.И аз незнам как,но винаги причините са били други :) ... 8)

cherinka
01-18-2009, 15:04
Тя ми е казвала.
Той ми е казвал.
Засичала съм ги заедно.

Негови приятели ме информират за случващото се с него.
Дедективщина по интернет.

Смс-и в телефона му от някакво си момиче.

Чесно казано не мога да се сетя по какъв друг начин можеш да разбереш дали ти изневерява освен тези.. Начин, който да е на 100% сигурен.
Иначе онова с отдръпването, по-малкото разговори и всякакви такива жестове на нелюбов се дължат не само на друг партньор..

GameMaster
01-18-2009, 15:18
Ou ne sum go hvashtala tochno v iznevqra.S negoviq best fr si pisheha razni ne mnogo hubavi neshta (abe za svalki kak shteli da pravqt i prochie...) Ta az uspqh da mu razgadaq parolata v saita za zapoznanstva v koito si e pishel i taka....

soul1199
01-18-2009, 16:02
be6e i napisal sms :-x s dumite`obi4am te` :? :-x

aka6a_vamp
01-18-2009, 16:04
Аз си усещах,че има другИ,ма се правех на сляпа-глей колко съм тъпа а?И накрая ми го казаха други хора :)

zaraaa
01-18-2009, 16:07
Ами последният ми приятел беше в последно време адски отдръпнат от мен, държанието му вече не беше на онова влюбено в мен момче, след време разбрах, че е имало друга, но само свалки, гаджета са станали след раздялата му с мен, но не винаги студенината е признак за изневяра, може и просто вече чувствата да не са същите!

mili4ko
01-18-2009, 16:08
не сме късали заради изневяра,просто първо той ме остави и после пак ми предложи да тръгнем и аз втория път му си върнах жеста :D

GabisiTa
01-18-2009, 16:22
До сега само веднъж да ми изневерявали. Беше с един бивш, с който аз скъсах, защото ми доскуча, а той междувременно си имал връзка и с друга, но никога не ми каза, дори след като скъсахме. След няколко дена една приятелка от неговата компания ми каза, но не реагирах, защото не ми пукаше вече за него.. :)

hooliganka89
01-18-2009, 16:54
Nikoga do sega ne sam hvashtala gadje v iznevqra.

vanilla
01-18-2009, 17:01
Ми разбрах на втория ден... силно казано, че ми изневерява, по-скоро той изневеряваше с мен...
Возехме се в колата му, звънна му някой, той ми направи знак да мълча и като затвори ми каза, че трябва да вземе дъщеричката си от детската градина.
Оказа се, че е женен и има дете... ужасно беше.

Kostadin_682
01-18-2009, 17:02
Това от изневярата по голяма простотия няма :?

PeopleAlwaysLeave
01-18-2009, 17:04
Ми не ми се е случвало до сега да го хващам, но аз преди да се хвана с някого го опознавам колкото се може повече и не знам... някак си ги усещам тия неща като крие нещо или ме лъже :?

partychild
01-18-2009, 17:04
Не са ми изневерявали :) но винаги ще усетя ако стане нещо такова ...

Incubus793
01-18-2009, 18:09
Ami toi sam 6te se izdade ... nali znaesh dowerieto se pe4eli s godini a se gubi za sekundi... dawai mu swoboda i nqma da ima nujda da iznewerqwa ..ako durji na teb nqma da go prawi ii ne se wprqgai mnogo tfa ne zawisi ot tebe nqma kakwo da naprawish kakto we4e kazah sam 6te se izdade ako ima druga ili drugi ;]]

Hilary_
01-18-2009, 18:15
Незнам и аз...ама си мисля че п оповедението би се познало... момчетата са сколнни да правят малки грешки ти смао трябва да си малко повече наблюдателна... не постоянно да го дебнеш но да се научиш да улавяш тези издайнически моменти!!! :wink: Дано не ти се налага... и все пак нал изнаеш дали ще е приятелка или гадже не имай изцяло вяра на никой!!! :? Убедила съм се в това!!! :?

Alabala16
01-19-2009, 11:29
hahahahahha emmmmm pitai go za kfo ne ti e kazal 4e si ima druga..
4e toi da se za4udi ot kude znaesh :) druj si do posledno na tvoito,
mislq 4e shte podeistva :D

sexita
01-19-2009, 12:18
Никога не съм хващала в изневяра...предполагам,че не са ми изневерявали...или просто не е било сериозно..
Един път са ме хващали...и то-не моят приятел.
Ами приятелката на момчето,с което бях...не беше директно...не съм я виждала до днес..бяха се скарали,но пак се събраха...

sh3_1s_7h3_0n3
01-19-2009, 12:41
Личи си по поведението му. :)
Ако не, че ти е изневерил, поне си личи, че са му охладняли чувствата примерно. ;) Просто забелязваш някаква драстична разлика между 'преди' и 'сега'.