PDA

View Full Version : За зъбите



sladkoto_mime28
01-18-2009, 15:54
Пробвала съм много неща за избелване на зъбите и не се получава имах резултат единствено от Hollywood smile na pearl drops но никъде в Кърджали не мога да си намеря ако има някой от тук и да знае къде има нека пише :) малко тъпичка тема ама принудих се.. няма от къде да намеря :(:(:(

galu6a
01-18-2009, 15:59
ми една от момичетата тук беше казала за някаква пудра за избелване на зъби,която помагала аз все се каня да си я взема ама още не съм :-D ,ноооооо и тоа ще стане

Armeika
01-18-2009, 16:02
Ами аз не съм от там и не мога да ти помогна за жалост... Но ти би ли ми обяснила за това hollywood smile как точно избелва зъбите как се ползва и ти за колко пари си си го взела и дали нещо няма странични ефекти?

sladkoto_mime28
01-18-2009, 16:49
Това е паста 50 ml 6.75 май Аз пуша и зъбите ми бяха доста пожълтели :( :( но след като си я взех ми се избелиха толкова мнооооооооооооооооооооого о че не е истина и ми свърши и от няколко месеца не съм ползвала и ся пак имам нужда :( :( :( обаче.. не мога да си намеря иначе ти от къде си

Armeika
01-18-2009, 17:34
Това е паста 50 ml 6.75 май Аз пуша и зъбите ми бяха доста пожълтели :( :( но след като си я взех ми се избелиха толкова мнооооооооооооооооооооого о че не е истина и ми свърши и от няколко месеца не съм ползвала и ся пак имам нужда :( :( :( обаче.. не мога да си намеря иначе ти от къде си
Аз съм от София. Благодаря за отговора ти. Дано си я намериш ако ли не помоли да ти я докарат или от някои саит си я поръчаи. Успех!

ira90
01-18-2009, 18:44
Съжалявам и аз не мога да ти помогнa , но заинтригува с тази паста :) :)

Armeika
01-18-2009, 20:24
Съжалявам и аз не мога да ти помогнa , но заинтригува с тази паста :) :)
Не искам да се заяждам ама забелязах че ти много често пишеш в теми дето не можеш да помогнеш къф е смисъла? Повече постове ли или кво?