PDA

View Full Version : In love



tzardani
01-18-2009, 16:25
pls pomognete haresvam si edno momi4e no to mai ne me haresva zapoznah se s nego predi 4 dni i ve4e mislq da i predloja kazah na edin fr da q pita dali me haresva no kogato nqkoi q pita za men tq ne mu pi6e pls kajete kakvo da pravq!!!

PeopleAlwaysLeave
01-18-2009, 16:26
Много избързваш - за 4 дни едва ли ще стане нещо :)
Изчакай малко, излизайте с нея, говорете си и тогава нещата ще станат от самосебе си ако ви е писано.

fuckUall
01-18-2009, 16:27
Вижда се,че няма да имате бъдеще,поне за сега!Просто спри!

PreciousDiamond
01-18-2009, 16:27
Извинявай , ти първи клас ли си ? Това с питането чрез приятел е .. доста тъпо :?

aka6a_vamp
01-18-2009, 16:29
Уфф толкова е тъпа темата,че дори не ми е смешно :?

GabisiTa
01-18-2009, 16:29
Извинявай , ти първи клас ли си ? Това с питането чрез приятел е .. доста тъпо :?

Съгласна съм..
А и преди 4 дена сте се запознали, не мислиш ли, че избързваш? Опознайте се повече, излизайте заедно и ще усетиш дали те харесва.

fuckUall
01-18-2009, 16:31
Извинявай , ти първи клас ли си ? Това с питането чрез приятел е .. доста тъпо :?

Съгласна съм..
А и преди 4 дена сте се запознали, не мислиш ли, че избързваш? Опознайте се повече, излизайте заедно и ще усетиш дали те харесва.

Май му казваш да направи непостижимо нещо.. :lol: ..След като се опитва да разбере дали има чувства към него чрез трети човек,не мисля,че ще я покани сам 8)

tzardani
01-18-2009, 16:31
Ema pls nikoga ne sme si govorili kak da q zagovora na jivo pls kajete

Lyubomn7
01-18-2009, 16:31
Излизайте говори си по често с нея, дори и да не го показва може и да те харесва, когато дойде подходящият момент и предложи нищо ти не струва да опиташ... Пък ако не стане продължаваш напред.

fuckUall
01-18-2009, 16:31
Ema pls nikoga ne sme si govorili kak da q zagovora na jivo pls kajete

и как може да харесваш човек ,с когото дори не си разговарял ?? :shock:

GabisiTa
01-18-2009, 16:33
Ema pls nikoga ne sme si govorili kak da q zagovora na jivo pls kajete

и как може да харесваш човек ,с когото дори не си разговарял ?? :shock:

И още повече да иска да ходят .. :lol:

tzardani
01-18-2009, 16:35
OK de az kak da q zagovora kato q vida nz ko da i kaja starh me e da se ne izloja kato nemoga da kazvam bukvata R

aka6a_vamp
01-18-2009, 16:36
OK de az kak da q zagovora kato q vida nz ko da i kaja starh me e da se ne izloja kato nemoga da kazvam bukvata R
казвай буквата П

tzardani
01-18-2009, 16:39
PLS SAMO MI KAJETE KATO Q VIDA KAK DA Q ZAGOVORA KATO IMAM 4USTVOTO 4E VSQKA MOQ DUMA E T1PA :(:(:( [/u]

Incubus793
01-18-2009, 16:40
A we sladur na kolko si godini :? .... Kato zana4alo ne se opitwai da goworish s neq 4rez drugi hora ... prosto kato q widi6 q pozdrawi pitai q kak e kakwo prawi i t.n i i predloji da izlezete na kafe primerno.. Wie dori priqtelski wzaimootnosheniq nqmate :?

tzardani
01-18-2009, 16:42
A we sladur na kolko si godini :? .... Kato zana4alo ne se opitwai da goworish s neq 4rez drugi hora ... prosto kato q widi6 q pozdrawi pitai q kak e kakwo prawi i t.n i i predloji da izlezete na kafe primerno.. Wie dori priqtelski wzaimootnosheniq nqmate :?

mS MNOGO MI POMOGNA :):):) 6TE SE OPITAM :):):)

PreciousDiamond
01-18-2009, 16:42
Че кво като не можеш ? На мен пък ми харесва 8-) [/b]

fuckUall
01-18-2009, 16:45
PLS SAMO MI KAJETE KATO Q VIDA KAK DA Q ZAGOVORA KATO IMAM 4USTVOTO 4E VSQKA MOQ DUMA E T1PA :(:(:( [/u]

Правилно!!Не осъзнаваш ли колко тъпи въпроси задаваш!Толкова ли не можеш да измислиш какво да и кажеш бе мама му стараа!!

x3eme
01-18-2009, 16:46
на колко години си че да и "предлагаш".....познавате се едва от 4 дни,изчакай малко,опознай я като характер,като човек и тогава прави нещо.но не и "предлагай" шот това е супер глупаво.когато харесваш едно момиче повярвай ми тя го усеща и сама ще го разбере без да и го казваш.излизай със нея,по кафенца,разходки,в компания и когато усетиш че е дошъл момента съвсем лекичко отвори темата и и намекни :) ако нещата вървят добре направо я целуни без някакви предложения или някви такива

soul1199
01-18-2009, 16:56
izlezte nqkolko puti,ne i predlagai to4no sega,mn e rano! :)

tzardani
01-18-2009, 17:42
на колко години си че да и "предлагаш".....познавате се едва от 4 дни,изчакай малко,опознай я като характер,като човек и тогава прави нещо.но не и "предлагай" шот това е супер глупаво.когато харесваш едно момиче повярвай ми тя го усеща и сама ще го разбере без да и го казваш.излизай със нея,по кафенца,разходки,в компания и когато усетиш че е дошъл момента съвсем лекичко отвори темата и и намекни :) ако нещата вървят добре направо я целуни без някакви предложения или някви такива



MS MNOGO :):):):)

x3eme
01-18-2009, 17:50
надявам се да помогне

holyshade
01-18-2009, 18:33
Уфф толкова е тъпа темата,че дори не ми е смешно :? подкрепям те напълно..;s

Hilary_
01-18-2009, 18:41
Мии не е ли малко раничко...!? :? Изчакай малко...какво е това...пращаш приятеля си ... детско е... остави я малко.... дай и време... :)

tzardani
01-19-2009, 07:06
Ei momi4etata kade nai mnogo obi4at da hodat na zavedenie ili na kino ?????? 8) 8) 8)

tzardani
01-19-2009, 07:07
Мии не е ли малко раничко...!? :? Изчакай малко...какво е това...пращаш приятеля си ... детско е... остави я малко.... дай и време... :)



az pratih priatelq si za6toto i e brat za da razbera dali naistina ne me haresva a ne za drugo

Giva
01-19-2009, 07:15
Започни да й показваш че проявяваш интерес към нея,покани я на кафе или на разходка,кино както решиш.Тя ако се отдръпне значи няма смисъл.

tzardani
01-19-2009, 07:17
Започни да й показваш че проявяваш интерес към нея,покани я на кафе или на разходка,кино както решиш.Тя ако се отдръпне значи няма смисъл.



mersi :):):)

swift321
01-19-2009, 07:22
Мии не е ли малко раничко...!? :? Изчакай малко...какво е това...пращаш приятеля си ... детско е... остави я малко.... дай и време... :)



az pratih priatelq si za6toto i e brat za da razbera dali naistina ne me haresva a ne za drugo
чакай чакай...нали приятелят ти я бил питал по скайп за тебе ама тя не му пишела :D брат и сестра не могат да се видят да говорят ами по скайп,че и тя няма да му пише ли?

tzardani
01-19-2009, 07:29
Мии не е ли малко раничко...!? :? Изчакай малко...какво е това...пращаш приятеля си ... детско е... остави я малко.... дай и време... :)



az pratih priatelq si za6toto i e brat za da razbera dali naistina ne me haresva a ne za drugo
чакай чакай...нали приятелят ти я бил питал по скайп за тебе ама тя не му пишела :D брат и сестра не могат да се видят да говорят ами по скайп,че и тя няма да му пише ли?


Ne vij toi ne i e to4no brat ami sa kato brat i sestra i aaz go nakarah za6toto mi e nai dobriq priatel za DA razbere i da mi kaje poneje te si govorat postoqnno

fuckUall
01-19-2009, 07:49
Мии не е ли малко раничко...!? :? Изчакай малко...какво е това...пращаш приятеля си ... детско е... остави я малко.... дай и време... :)



az pratih priatelq si za6toto i e brat za da razbera dali naistina ne me haresva a ne za drugo
чакай чакай...нали приятелят ти я бил питал по скайп за тебе ама тя не му пишела :D брат и сестра не могат да се видят да говорят ами по скайп,че и тя няма да му пише ли?


Ne vij toi ne i e to4no brat ami sa kato brat i sestra i aaz go nakarah za6toto mi e nai dobriq priatel za DA razbere i da mi kaje poneje te si govorat postoqnno



Мили Боже...

Lyubomn7
01-19-2009, 07:52
Ами ако твоя приятел си я харесва и той може да ти е казал че не е така ма не бъди сигурен. Щом са толко близки може и той да има нещо към нея. Иначе по темата започни да излизащ с нейната компания покани я след време да излезете само двамата. И така. Тва става в периода на 1 до 2 седмици, първо трябва понемалко да се опознаете. Не прибързвай

tzardani
01-19-2009, 07:54
Ами ако твоя приятел си я харесва и той може да ти е казал че не е така ма не бъди сигурен. Щом са толко близки може и той да има нещо към нея. Иначе по темата започни да излизащ с нейната компания покани я след време да излезете само двамата. И така. Тва става в периода на 1 до 2 седмици, първо трябва понемалко да се опознаете. Не прибързвай


ama vij moq FR si ima gadje a p1k i mu imam doverie toi ne bi ma izl1gal a i ms za s1veta 6te se opitam

tzardani
01-20-2009, 06:49
Ами ако твоя приятел си я харесва и той може да ти е казал че не е така ма не бъди сигурен. Щом са толко близки може и той да има нещо към нея. Иначе по темата започни да излизащ с нейната компания покани я след време да излезете само двамата. И така. Тва става в периода на 1 до 2 седмици, първо трябва понемалко да се опознаете. Не прибързвай]



be6e prava !!! ;(

saniii
02-07-2009, 19:02
Извинявай , ти първи клас ли си ? Това с питането чрез приятел е .. доста тъпо :?

Съгласна съм..
А и преди 4 дена сте се запознали, не мислиш ли, че избързваш? Опознайте се повече, излизайте заедно и ще усетиш дали те харесва.


уффффффффф хораааа защо сте толко консервирани??? и в детската градина да е-има ли значение??? не може ли да обича???... плюс тва тоя сайт е за тва....а пък и никъде не съм видяла да е написано от колко до колко години трябва да си за да можеш да пишеш!!! а и ако ви се струва смешно защо въобще пишете,момчето иска съвет не присмиване...

П.С. пич,съветвам те да търсиш съвет при хора които си струва,тук освен обиди и присмиване..друго няма да получиш ;)

melinor
02-07-2009, 19:26
[quote=GabisiTa]


уффффффффф хораааа защо сте толко консервирани??? и в детската градина да е-има ли значение??? не може ли да обича???... плюс тва тоя сайт е за тва....а пък и никъде не съм видяла да е написано от колко до колко години трябва да си за да можеш да пишеш!!! а и ако ви се струва смешно защо въобще пишете,момчето иска съвет не присмиване...

П.С. пич,съветвам те да търсиш съвет при хора които си струва,тук освен обиди и присмиване..друго няма да получиш ;)


+1...Чета мн теми с тъпи въпроси, на които хората си искат сериозен отговор а всички им казват че са тъпи и кви ли още не :shock: :shock: :shock: