PDA

View Full Version : проблем помогнете



nepoznat86
01-18-2009, 17:37
Здравейте след като изчетох доста теми тук започнах да се притеснявам и аз , но не открих подобен проблем на моя . Става дума за половия член , значи проблема ми е следния като го забелия и от вътрешната страна на кожичката имам малки бели пъпчици които доста приличат на гноини пъпчици ако някои знае или има подобен проблем или се излекувал по някакъв начин моля да сподели , предварително БЛАГОДАРЯ на всички .

shell
01-18-2009, 19:18
Мисля,че не е нужно да изчакваш и да питаш хора,които може би си нямат и на понятие от лечение на болести ами е най-добре да отидеш на лекар ,за да не се получат някакви усложнения.

batkodoki
01-18-2009, 21:24
Мисля,че не е нужно да изчакваш и да питаш хора,които може би си нямат и на понятие от лечение на болести ами е най-добре да отидеш на лекар ,за да не се получат някакви усложнения.

а аз си мисля че е време на недорасли хлапачки веднъж и завинаги дефинитивно да им се отнеме възможността да коментират неща, които не познават!

търси за "РРР"

nepoznat86
01-19-2009, 16:39
добре ще потарся , но ако някои знае още нещо за проблема нека помага
а за лекар нз дали е нужно все още да се стига до там ама акое сериозно ще потарся

Boyd
01-19-2009, 19:41
добре ще потарся , но ако някои знае още нещо за проблема нека помага
а за лекар нз дали е нужно все още да се стига до там ама акое сериозно ще потарся

Кое от ТЪРСИ "РРР" НЕ разбра !? Лечение за това няма! Единствено козметична операция или някъде бях чел за някакъв дето с лазер с въглерод ли с к'во беше не си спомням ги е махнал!