PDA

View Full Version : Izrusqvane



galenata
01-18-2009, 17:55
Sry za latinicata,no kompa mi e preinstaliran i nqmam kirilica : ((

Da vi pitam koq marka boq za kosa poprincip izpolzvate,i kakvi vpechatleniq imate?Poneje si xaresvam kosata i s tova izsvetlqvane se rpitesnqvam da ne q susipq.Az dosega sum bila samo na kichuri, a mnogo iskam da se boqdisam v svetlo ruso.. Inache cveta mi e leshnikovo...I mnogo se chudq za markata na boqta glavno,a i ot efekta se pritesnqvam,zashtoto moje i da ne mi otiva..No vse pak ako ne probvam nqma kak da razbera ;]]

Sintya
01-18-2009, 18:46
Ами честно да ти кажа, по добре не я боядисвай.
Иначе аз ползвам и Гарниер и Палете и съм доволна и от двете.
По добре пробвай с измиващ се балсам, който ще боядиса косата ти само за няколко дена, без да ти я уврежда, след което боята ще падне и ти ще можеш да решиш дали дадения цвят ти подхожда =]

mmKamm
01-18-2009, 18:50
Sry za latinicata,no kompa mi e preinstaliran i nqmam kirilica : ((

Da vi pitam koq marka boq za kosa poprincip izpolzvate,i kakvi vpechatleniq imate?Poneje si xaresvam kosata i s tova izsvetlqvane se rpitesnqvam da ne q susipq.Az dosega sum bila samo na kichuri, a mnogo iskam da se boqdisam v svetlo ruso.. Inache cveta mi e leshnikovo...I mnogo se chudq za markata na boqta glavno,a i ot efekta se pritesnqvam,zashtoto moje i da ne mi otiva..No vse pak ako ne probvam nqma kak da razbera ;]]

ще съжаляваш горчиво ако се боядисаш....просто по добре недей...имах супер яката коса, здрава, жива, гъста...просто супер...боядисах си час от косата руса..и сега тази част е гадна тънка изгоряла...като метла буквално..

BoRe
01-18-2009, 18:56
абе колкото и да е маркова козметиката от тфа русото мн се изтощава косата, ако нямах балсам косата ми шеше да прилича на метла :)

galenata
01-18-2009, 19:05
Sry za latinicata,no kompa mi e preinstaliran i nqmam kirilica : ((

Da vi pitam koq marka boq za kosa poprincip izpolzvate,i kakvi vpechatleniq imate?Poneje si xaresvam kosata i s tova izsvetlqvane se rpitesnqvam da ne q susipq.Az dosega sum bila samo na kichuri, a mnogo iskam da se boqdisam v svetlo ruso.. Inache cveta mi e leshnikovo...I mnogo se chudq za markata na boqta glavno,a i ot efekta se pritesnqvam,zashtoto moje i da ne mi otiva..No vse pak ako ne probvam nqma kak da razbera ;]]

ще съжаляваш горчиво ако се боядисаш....просто по добре недей...имах супер яката коса, здрава, жива, гъста...просто супер...боядисах си час от косата руса..и сега тази част е гадна тънка изгоряла...като метла буквално..

Mi moita kosa poprincip e po-suha,shtoto i e po-svetla...I men tva me pritesnqvashe,che naistina mnogo shte se iztoshti...No puk iskam nqkakva promqna.

shell
01-18-2009, 19:07
Мисля,че така си страшно готина и няма нужда да се изрусяваш :P Но все пак ако си решила мисля,че Палете ще ти свърши добра работа.

mmKamm
01-18-2009, 19:12
Sry za latinicata,no kompa mi e preinstaliran i nqmam kirilica : ((

Da vi pitam koq marka boq za kosa poprincip izpolzvate,i kakvi vpechatleniq imate?Poneje si xaresvam kosata i s tova izsvetlqvane se rpitesnqvam da ne q susipq.Az dosega sum bila samo na kichuri, a mnogo iskam da se boqdisam v svetlo ruso.. Inache cveta mi e leshnikovo...I mnogo se chudq za markata na boqta glavno,a i ot efekta se pritesnqvam,zashtoto moje i da ne mi otiva..No vse pak ako ne probvam nqma kak da razbera ;]]

ще съжаляваш горчиво ако се боядисаш....просто по добре недей...имах супер яката коса, здрава, жива, гъста...просто супер...боядисах си час от косата руса..и сега тази част е гадна тънка изгоряла...като метла буквално..

Mi moita kosa poprincip e po-suha,shtoto i e po-svetla...I men tva me pritesnqvashe,che naistina mnogo shte se iztoshti...No puk iskam nqkakva promqna. представи си щом мойта е суупер здравата коса...и и се случи тва от едно изрусяване...щом твойта е суха и т.н. ... направи си по коренно различна прическа от твоя стил и тва е промяна :)

galenata
01-18-2009, 19:14
Мисля,че така си страшно готина и няма нужда да се изрусяваш :P Но все пак ако си решила мисля,че Палете ще ти свърши добра работа.
Mersii :P

Znachi az minalata godina se postrigvah,briton si napravih,tu go vdigam,tu na edna strana go pravq,s dulga,s kusa kosa sum bila... kudrava,prava 4uplivaa... minala sum prez vsqkakvi varianti i za tova pribegnah do smqna na cveta