PDA

View Full Version : Когато се преместите в нов клас...



Axe_vs_Sword
01-18-2009, 18:18
Момчета - веднага ли някое момиче ви улавя погледа в новия клас и почвате да го харесвате? :P
Момичета - а вие? :-P
И какво правите?

Аз... еми оставям чувствата да се изпарят, защото знам, че не е за мен... и така :) Вие сте :)

fuckUall
01-18-2009, 18:19
Чак да почна да го харесвам не,но ако е хубав и с як характер веднага ще ми привлече вниманието..

cherinka
01-18-2009, 18:21
да 8-)
зарибяям всичко живо.. момичета, момчета, пък който върже. 8-)
преди все като идех в нов клас и много ги ебавах така 8-)
поне шоу им правех..
ама никога не съм очаквала да стане нещо сериозно 8-)
после се оказа, че едно момиче от моя клас имала такива по-необикновени ннаклонности, та после гледай как с моите камъни по моята глава 8-)

Axe_vs_Sword
01-18-2009, 18:22
Чак да почна да го харесвам не,но ако е хубав и с як характер веднага ще ми привлече вниманието..Винаги като се преместя в нов клас, си набелязвам някоя :shock: ужас :-o

Axe_vs_Sword
01-18-2009, 18:24
преди все като идех в нов клас и много ги ебавах така 8-)
:shock: Ама без да познаваш никого? :shock: :shock:

adrenal1n
01-18-2009, 18:24
Дам, винаги си набелязвам някоя. И ми е най-готино, когато тя не се окаже такава, за каквото аз съм си я представял. Тогава я отписвам :o

Axe_vs_Sword
01-18-2009, 18:26
Дам, винаги си набелязвам някоя. И ми е най-готино, когато тя не се окаже такава, за каквото аз съм си я представял. Тогава я отписвам :oДа, точно и аз :?

fuckUall
01-18-2009, 18:33
Чак да почна да го харесвам не,но ако е хубав и с як характер веднага ще ми привлече вниманието..Винаги като се преместя в нов клас, си набелязвам някоя :shock: ужас :-o

Ем т'ва според мен от една страна е доста тъпо.Щото като си я набелзваш ще я гледаш само по външен вид и без да я познаваш като характер.А после може да осъзнаеш,че в действителност не става,...

Axe_vs_Sword
01-18-2009, 18:40
Чак да почна да го харесвам не,но ако е хубав и с як характер веднага ще ми привлече вниманието..Винаги като се преместя в нов клас, си набелязвам някоя :shock: ужас :-o

Ем т'ва според мен от една страна е доста тъпо.Щото като си я набелзваш ще я гледаш само по външен вид и без да я познаваш като характер.А после може да осъзнаеш,че в действителност не става,...Знам :-k :-k

Nitroglycerin
01-18-2009, 18:40
педи да се преместя в нов клас (след като кандидатствах след 7-ми клас) не знаех какви хора ще има дали някой ще ме бие или нещо подобно след като ги видях на първия учебен ден се оказаха някакви мършави и аз реших,че ще гледам лошо за респект.Вързаха ми се са уж бойния вид.Момичетата от класа ми не ме радваха не,че бяха грозни,но просто не бяха по мой вкус.

fuckUall
01-18-2009, 18:48
Чак да почна да го харесвам не,но ако е хубав и с як характер веднага ще ми привлече вниманието..Винаги като се преместя в нов клас, си набелязвам някоя :shock: ужас :-o

Ем т'ва според мен от една страна е доста тъпо.Щото като си я набелзваш ще я гледаш само по външен вид и без да я познаваш като характер.А после може да осъзнаеш,че в действителност не става,...Знам :-k :-k

АМи ..незнам..
Може би това е временно .. надявам се да не продължаваш да си ги 'набелязваш' по този начин защото .. не е хубаво според мен ;)

Axe_vs_Sword
01-18-2009, 18:53
Чак да почна да го харесвам не,но ако е хубав и с як характер веднага ще ми привлече вниманието..Винаги като се преместя в нов клас, си набелязвам някоя :shock: ужас :-o

Ем т'ва според мен от една страна е доста тъпо.Щото като си я набелзваш ще я гледаш само по външен вид и без да я познаваш като характер.А после може да осъзнаеш,че в действителност не става,...Знам :-k :-k

АМи ..незнам..
Може би това е временно .. надявам се да не продължаваш да си ги 'набелязваш' по този начин защото .. не е хубаво според мен ;)Ми как да ти кажа... някакво влечение е. Бързо разбирам, че не е за мен и се опитвам да си изпаря чувствата. И така става :)

mmKamm
01-18-2009, 18:53
когато съм в нов клас...набелязвам си 1,2-ма и после осъзнавам, че ги обожавам като приятели обаче :) и даже не мога да си помисля за нещо повече :)

Axe_vs_Sword
01-18-2009, 18:54
когато съм в нов клас...набелязвам си 1,2-ма и после осъзнавам, че ги обожавам като приятели обаче :) и даже не мога да си помисля за нещо повече :)браво :)

fuckUall
01-18-2009, 18:57
Чак да почна да го харесвам не,но ако е хубав и с як характер веднага ще ми привлече вниманието..Винаги като се преместя в нов клас, си набелязвам някоя :shock: ужас :-o

Ем т'ва според мен от една страна е доста тъпо.Щото като си я набелзваш ще я гледаш само по външен вид и без да я познаваш като характер.А после може да осъзнаеш,че в действителност не става,...Знам :-k :-k

АМи ..незнам..
Може би това е временно .. надявам се да не продължаваш да си ги 'набелязваш' по този начин защото .. не е хубаво според мен ;)Ми как да ти кажа... някакво влечение е. Бързо разбирам, че не е за мен и се опитвам да си изпаря чувствата. И така става :)

To hubavo,ama ako se poqvi nqkoq koqto nqma da mojesh da zabravish tolkova lesno ?

Axe_vs_Sword
01-18-2009, 18:57
Момичетата от класа ми не ме радваха не,че бяха грозни,но просто не бяха по мой вкус.Разбирам ;)

Axe_vs_Sword
01-18-2009, 19:03
Чак да почна да го харесвам не,но ако е хубав и с як характер веднага ще ми привлече вниманието..Винаги като се преместя в нов клас, си набелязвам някоя :shock: ужас :-o

Ем т'ва според мен от една страна е доста тъпо.Щото като си я набелзваш ще я гледаш само по външен вид и без да я познаваш като характер.А после може да осъзнаеш,че в действителност не става,...Знам :-k :-k

АМи ..незнам..
Може би това е временно .. надявам се да не продължаваш да си ги 'набелязваш' по този начин защото .. не е хубаво според мен ;)Ми как да ти кажа... някакво влечение е. Бързо разбирам, че не е за мен и се опитвам да си изпаря чувствата. И така става :)

To hubavo,ama ako se poqvi nqkoq koqto nqma da mojesh da zabravish tolkova lesno ?Заради външния вид ли? Няма как, след това трябва да се види характера, който вече ще ме накара или да я отблъсна или да хлътна повече :-D. Но няма да бързам да признавам чувствата, щото може да се окаже, че има приятел. Тогава вече е трудно :? но ще се опитам да я възприема като нормална приятелка. Впрочем, в новия клас харесах една не толкова яка, но с изключителен характер. Оказа се, че има приател и ние останахме нормални приятели. Верно беше трудно да изпаря чувствата, но стана :grin:

mickelangelo
01-18-2009, 19:09
зависи но съм обърнал внимание че от група момичета .. винаги си набелязвам едното .. и другите не ми правят впечатление :) но нови хора .. нормално е да си харесаш някоя .. :)

ПС : АТАКА ;) ако ти харесва наистина :)

Axe_vs_Sword
01-18-2009, 19:13
но нови хора .. нормално е да си харесаш някоя .. :)
мерси, че разбираш :)
До сега не се е налагало да атакувам 8-)

ПС: А ти да не тренираш айкидо?

linkinpark6666
01-18-2009, 19:59
когато отида в нов клас наистина си забелязвам някого,но докато не го познавам му придавам качества,които той не притежава и накрая като го опозная решавам че сме само приятели :D е все някога ще намеря подходящия 8)

Axe_vs_Sword
01-18-2009, 20:27
когато отида в нов клас наистина си забелязвам някого,но докато не го познавам му придавам качества,които той не притежава и накрая като го опозная решавам че сме само приятели :D е все някога ще намеря подходящия 8)късмет;)

StayFly
01-18-2009, 20:33
След 8ми клас в новото даскало имаше само 2 момичета в класа (puke)
Ама се вписваха перфе в момчешката обстановка и беха големи пичове 8-)
Баси.... колко ми е мъчно за всички френдове ;[
Никога не съм си представял, че ще казвам такова нещо, но искам да съм ученик. Тва са най- хубавите години.
Отивам до кенефа да си резна няколко вени и се връщам.

Axe_vs_Sword
01-18-2009, 20:36
След 8ми клас в новото даскало имаше само 2 момичета в класа (puke)
Ама се вписваха перфе в момчешката обстановка и беха големи пичове 8-)
Баси.... колко ми е мъчно за всички френдове ;[
Никога не съм си представял, че ще казвам такова нещо, но искам да съм ученик. Тва са най- хубавите години.
Отивам до кенефа да си резна няколко вени и се връщам.Да не си се преместил в друг град :?

StayFly
01-18-2009, 20:46
Мне, просто вече рядко имаме време, за да излезем и да се видим.
Примерно днес успяхме да се съберем ЦЕЛИ 4ма човека, за първи път от 2 месеца насам.
Тежко е да се разделиш с хората, които 4 години са ти били като семейство.

AFT
01-18-2009, 20:54
Явно тук всички имат голям опит в местенето в нов клас. о_O За жалост, аз само след 7 клас смених класа и училището, но от тогава до сега не съм си харесала никой, не помня и някой да ми е правил супер голямо впечатление or smth.

Axe_vs_Sword
01-18-2009, 21:00
Мне, просто вече рядко имаме време, за да излезем и да се видим.
Примерно днес успяхме да се съберем ЦЕЛИ 4ма човека, за първи път от 2 месеца насам.
Тежко е да се разделиш с хората, които 4 години са ти били като семейство.А пък мойте другари заминаха чак в други градове :?


Явно тук всички имат голям опит в местенето в нов клас. о_O За жалост, аз само след 7 клас смених класа и училището, но от тогава до сега не съм си харесала никой, не помня и някой да ми е правил супер голямо впечатление or smth. :-P Аз бях от 1-4 клас в начално у-ще, после 5-6 клас (най-кошмарните ми класове :smt067) бях в едно основно у-ще, но се преместих щото беше наистина... та след 7-ми клас трябваше да кандидатствам ии ето ме 8-9 клас :-P

Wrathchild
01-19-2009, 09:13
Никога не съм харесвала някой от самото училище, камо ли от класа... Някак си от малка си създадох тази дистанция, в училище - приятели и нищо повече.
А, не, всъщност в 9ти клас имаше едно момче, но пак не си позволих нищо да стане.

x3eme
01-19-2009, 09:15
когато влязох 9 клас всички от моя клас ме гледаха със недоверие нещо,кой знае кво са си мислели за мен :-D
после с една групичка от класа станахме голяма партиика и това си продължи до 12 клас и после вече пътищата ни се разделиха

Lyubomn7
01-19-2009, 09:18
Хмм тази година се преместих нали в ново училище нали с испитите иии чесно казано да, ноо сега кат се замислия от тия дет загледах вече никоя ми не харесфа дори неможе да се каже че са ми харесфали.

linkinpark6666
01-19-2009, 10:02
когато отида в нов клас наистина си забелязвам някого,но докато не го познавам му придавам качества,които той не притежава и накрая като го опозная решавам че сме само приятели :D е все някога ще намеря подходящия 8)късмет;) мерси :)

suantito
01-19-2009, 11:21
В моя клас сме 26 чистокръвни пърча....

Kostadin_682
01-19-2009, 20:57
В моя клас сме 26 чистокръвни пърча....
:razz: :razz: :razz: