PDA

View Full Version : Св.Валентин



gravefault
01-18-2009, 19:16
И така св.Валентин не е мн близко,но пък не ни пречи да си по пишем за празника на любовта.Как смятате да празнувате?Само двамата или няколко двоики?А ако сте сами-вкъщи ли ще си останете или ще излезнете с др самотни ? А колкото до мен-аз съм сама,но възнамеряваме да се съберем компанията и да се веселим както си знаем :P . А вие какво ще правите на празника? :)

PreciousDiamond
01-18-2009, 19:17
ТРИФОН ЗАРЕЗАН ВЕ ! :x 8-)

Kostadin_682
01-18-2009, 19:18
ТРИФОН ЗАРЕЗАН ВЕ ! :x 8-)
Трифон НАРЯЗАН 8-)

Axe_vs_Sword
01-18-2009, 19:18
А вие какво ще правите на празника? :)Ще го приема за нормален ден, с изключение на едно: ще съм с наведена глава на откритите места :?


ТРИФОН ЗАРЕЗАН ВЕ ! :x 8-)
Трифон НАРЯЗАН 8-)ахах
8-) 8-)

MaLkaTa_LaDy
01-18-2009, 19:25
Да е, Трифон Зарязан... Във всеки случай няма да празнивам Св. Валентин - нямам с кого, а Трифон Зарезан също няма да отбележа, защото не пия. Така де, няма да е специален ден. =`) Може да пратя една анонимна валентинка, но това ще се реши по-късно... :D

babity
01-18-2009, 19:25
Напротив, вие не разбирате Трифон ЗарЯзан се празнува. А аз, както традицията повелява от много години насам отново ще съм ЗарЯзанка на празника. Планирам събиране вкъщи с най - отбраните хора за адското напиване. В краен случай може и нищо да не празнувам.

SoAfraid
01-18-2009, 19:27
Само Трифон Зарезан е, свети Валентин е за депресантите, тогава стават най-големите караници. А на Зарезан ядеш, пиеш и се веселиш.

SoAfraid
01-18-2009, 19:29
Напротив, вие не разбирате Трифон ЗарЯзан се празнува. А аз, както традицията повелява от много години насам отново ще съм ЗарЯзанка на празника. Планирам събиране вкъщи с най - отбраните хора за адското напиване. В краен случай може и нищо да не празнувам.

Можеш да ме прибавиш към отбраните хора, много пия :D

3oPuTy
01-18-2009, 19:29
ТРИФОН ЗАРЕЗАН ВЕ ! :x 8-)
Трифон НАРЯЗАН 8-)
Аз пък ще си празнувам Свети Валентин Пиян :lol:



По темата:Ако беше погледнала мааааааааааааааалко по-надолу щеше да видиш,че има още 1 такава тема!!!Да не говорим,че за последните 5 дена това е четвъртата такава тема в този раздел (а ако тръгнем да броим и няколкото повтарящи се теми в козметиката и секса .... :shock: )

babity
01-18-2009, 19:32
Напротив, вие не разбирате Трифон ЗарЯзан се празнува. А аз, както традицията повелява от много години насам отново ще съм ЗарЯзанка на празника. Планирам събиране вкъщи с най - отбраните хора за адското напиване. В краен случай може и нищо да не празнувам.

Можеш да ме прибавиш към отбраните хора, много пия :D

Ааа ше вляза в преразход. Събирам се за моя сметка само с такива, които, като мен, са готови от две големи. :razz: :razz: :razz:

hahavteen
01-18-2009, 19:32
Сингъл съм но силно се надявам да не съм в нас на празника...
Е краен случай си отивам сама някъде. Няма да ми е за първи път :?

SoAfraid
01-18-2009, 19:33
Напротив, вие не разбирате Трифон ЗарЯзан се празнува. А аз, както традицията повелява от много години насам отново ще съм ЗарЯзанка на празника. Планирам събиране вкъщи с най - отбраните хора за адското напиване. В краен случай може и нищо да не празнувам.

Можеш да ме прибавиш към отбраните хора, много пия :D

Ааа ше вляза в преразход. Събирам се за моя сметка само с такива, които, като мен, са готови от две големи. :razz: :razz: :razz:

Ти знаиш ли че аз и ти ако обединим средства какво ще стане, майкооо алкохол и чудо, напраоооо ша се омажеме :grin: :D

babity
01-18-2009, 19:35
Напротив, вие не разбирате Трифон ЗарЯзан се празнува. А аз, както традицията повелява от много години насам отново ще съм ЗарЯзанка на празника. Планирам събиране вкъщи с най - отбраните хора за адското напиване. В краен случай може и нищо да не празнувам.

Можеш да ме прибавиш към отбраните хора, много пия :D

Ааа ше вляза в преразход. Събирам се за моя сметка само с такива, които, като мен, са готови от две големи. :razz: :razz: :razz:

Ти знаиш ли че аз и ти ако обединим средства какво ще стане, майкооо алкохол и чудо, напраоооо ша се омажеме :grin: :D

Можем дори да си купим цяяааааала литрова бутилка и да ни стигне за три поредни дни безтегловност. :razz: :razz: :razz:

SoAfraid
01-18-2009, 19:38
Напротив, вие не разбирате Трифон ЗарЯзан се празнува. А аз, както традицията повелява от много години насам отново ще съм ЗарЯзанка на празника. Планирам събиране вкъщи с най - отбраните хора за адското напиване. В краен случай може и нищо да не празнувам.

Можеш да ме прибавиш към отбраните хора, много пия :D

Ааа ше вляза в преразход. Събирам се за моя сметка само с такива, които, като мен, са готови от две големи. :razz: :razz: :razz:

Ти знаиш ли че аз и ти ако обединим средства какво ще стане, майкооо алкохол и чудо, напраоооо ша се омажеме :grin: :D

Можем дори да си купим цяяааааала литрова бутилка и да ни стигне за три поредни дни безтегловност. :razz: :razz: :razz:

Абсент да ама уиски не хахаха... Уиски мацка и текила 8)

gree_girl
01-18-2009, 19:59
Дори когато съм била влюбена не съм празнувала Свети Валентин, май ще съм на Зарезан с компанията :grin: и с авторката ще си пийваме :grin:

Boyd
01-18-2009, 20:06
Ще продължа традицията. Сам, както на Коледа, така и на св.Валентин.

Няма с кой да излеза. Няма с коя..

SoAfraid
01-18-2009, 20:08
Ще продължа традицията. Сам, както на Коледа, така и на св.Валентин.

Няма с кой да излеза. Няма с коя..

И да паднем и да бием, пак ще се напием 8)

Balmy_I
01-18-2009, 20:18
Ще продължа традицията. Сам, както на Коледа, така и на св.Валентин.

Няма с кой да излеза. Няма с коя..

И да паднем и да бием, пак ще се напием 8)

:grin: :grin: :grin: :D :razz: +167376 8)

SoFarSoG00d
01-18-2009, 20:20
Не празнуваме този празник,понеже е католически,а честно казано за мен всеки ден е Ден на влюбените и не ми трябва специален ден за да го отбележа.Празнуваме Трифон Зарезан,с прилично количество алкохол и забавления.

tsukiyouji
01-18-2009, 21:53
hei iskam da popitam ako nqkoi e hodil skoro n 4iflika do troqn koito e ,da mi kaje nqkakvi aktualni ceni,za6toto priqtelqt mi mn obi4a da hodi na baseini i iskam za 14 fev da idem do tam za edna ve4er,ako nqkoi zn nqkakvi ceni za edna no6tuvka ...6te sum vi mn blagodarna :oops: :)

MoHuTo
01-18-2009, 22:17
Ами аз най-вероятно няма да празнувам Свети Валентин, защото едва ли ще бъда на този ден с човека, когото обичам.. така, че ще бъде един смотан ден за мен.. :?

SoFarSoG00d
01-19-2009, 06:30
За Чифлика имат специален празничен пакет за Свети Валентин,има ги в уеб сайта.Ама от рода 79 лв за две нощувки на човек,мисля че е нормално.

tzardani
01-19-2009, 06:35
Azz se nadqvam ako ispeq da q nakaram da me haresa da izlezem samo dvamata na nekoe kafe ili na kino :] !!! :)

Lyubomn7
01-19-2009, 06:44
И двете :D Ми сиг с приятелката ще си излезем само двамата или и с други хора много вариянти има :D а после сиг ще излеза с приятели за Трифон :Д

fuckUall
01-19-2009, 06:48
И така св.Валентин не е мн близко,но пък не ни пречи да си по пишем за празника на любовта.Как смятате да празнувате?Само двамата или няколко двоики?А ако сте сами-вкъщи ли ще си останете или ще излезнете с др самотни ? А колкото до мен-аз съм сама,но възнамеряваме да се съберем компанията и да се веселим както си знаем :P . А вие какво ще правите на празника? :)

Ами за сега смятаме да празнуваме само двамата,но дотогава може да решим нещо друго,както каза има много време . :)

mirkisss
01-19-2009, 06:51
А вие какво ще правите на празника? :)Ще го приема за нормален ден, с изключение на едно: ще съм с наведена глава на откритите места :?


ТРИФОН ЗАРЕЗАН ВЕ ! :x 8-)
Трифон НАРЯЗАН 8-)ахах
8-) 8-)

+123456789 ...

LittlePrincess
01-19-2009, 07:12
Св.Валентин е специален ден за мен, само защото леля ми има имен ден тогава ;d

x3eme
01-19-2009, 07:15
ТРИФОН ЗАРЕЗАН ВЕ ! :x 8-)
точно :D

gravefault
01-19-2009, 07:22
Дори когато съм била влюбена не съм празнувала Свети Валентин, май ще съм на Зарезан с компанията :grin: и с авторката ще си пийваме :grin: то май май ще повторим миналогодишния :D

WondeR TeddY
01-19-2009, 08:16
Оо ми аз ще празнувам и двете ... няма как :grin: .Ще си бъдем двамата и после ще се съберем с компанийка да пийнем сигурно...ддз де нещо такова ще е,ама има време още :-P :)

leoparda93sl
01-19-2009, 08:21
Св.Валентин е специален ден за мен, само защото леля ми има имен ден тогава ;d

На мене свако ми :D

gree_girl
01-19-2009, 19:11
Дори когато съм била влюбена не съм празнувала Свети Валентин, май ще съм на Зарезан с компанията :grin: и с авторката ще си пийваме :grin: то май май ще повторим миналогодишния :D

Да и ако върви в същия дух догодина ще го затретим :-D

Osanago
01-19-2009, 19:37
Трифон президент! Валентин доло от властта!
Измислени празници...Също като 8ми март...Ден в който жената (в този случай половинката) да се почувствала специална, бла-бла...е па празник ли трябва за да накараш любимите си хора да се почувстват специални xD

nickolai
01-21-2009, 20:04
Здравейте
тъи като наближава 14-ти Февруари и аз както всяка година се чудя какво да купя на любимия ми човек,преди ми е било доста по лесно в избора защото избирах подарък за момиче с което съм от скоро и не ми е правело впечатление какво ще взема,защото връзките ми не са били толкова сериозни,но сега съм с едно момиче,което мн мн обичам и сме заедно вече почти година и се чудя какво да избера!Може би се чудите защо задавам този въпрос тук,след като трябва аз да знам какво да и взема след като сме толкова време заедно,но искам нещо различно,нещо което наистина да я зарадва,нещо готино!
Надявам се да ми помогнете!
Благодаря ви предварително и съжалявам ако съм задал въпроса си некоректно!
Писал съм това и в други тем във форма,за което ви моля да ме извините!

danii1
01-22-2009, 12:17
Къф Свети Валентин..Ква любов..?Кво празнуване..?Кви пет лева..?

silky92
01-22-2009, 12:25
Оф спрете се с тоя Свети Валентин ,1000 теми за едно и също .Да празника е хубав ,и нека се радват влюбените ама .. :x :(

FlashMX
01-22-2009, 13:00
За влюбените св.Валентин , а за самотниците и пропадняците ТРИФОН ЗАРЕЗАН :grin: Аз лично МАЙ ще празнувам Трифон Зарезан.... Ирония...

HePeAJIeH
01-22-2009, 14:50
Тъп празник..пак ще съм си сам на него.

YourEverything
01-22-2009, 14:52
За истински влюбените всеки ден е Св.Валентин :-)

SoAfraid
01-22-2009, 15:35
За истински влюбените всеки ден е Св.Валентин :-)

А за истински свободните всеки ден е Трифон Зарезан.

D0ll
01-22-2009, 15:52
Трифон Зарезан и аз 8-) :-) :smt006

myNameIsImmortal
01-22-2009, 15:54
50/50 :lol:

не знам още кое от 2те ще е :)

x3eme
01-22-2009, 15:56
ебати...вие нямате ли чуство за романтика бе :shock: само за алкохол ли мислите,обурнете внимание на половинката си
всеки ден може да ти е трифон зарезан но не всеки ден е свети валентин

kobrichka
01-22-2009, 16:12
Както казах в една подобна тема аз съм българка и ще си празнувам Трифон Зарезан,въпреки че си имам приятел. Само на 14 ли ще си доказва любовта? :-o Всеки ден трябва да я доказва. :D

SoAfraid
01-22-2009, 16:14
ебати...вие нямате ли чуство за романтика бе :shock: само за алкохол ли мислите,обурнете внимание на половинката си
всеки ден може да ти е трифон зарезан но не всеки ден е свети валентин

Като нямам такава ще е Трифон докато я намеря :)

x3eme
01-22-2009, 16:16
ебати...вие нямате ли чуство за романтика бе :shock: само за алкохол ли мислите,обурнете внимание на половинката си
всеки ден може да ти е трифон зарезан но не всеки ден е свети валентин

Като нямам такава ще е Трифон докато я намеря :)
за това съм съгласен ама виж кво пишат хората със връзки...

PreciousDiamond
01-22-2009, 16:17
ебати...вие нямате ли чуство за романтика бе :shock: само за алкохол ли мислите,обурнете внимание на половинката си
всеки ден може да ти е трифон зарезан но не всеки ден е свети валентин

Като нямам такава ще е Трифон докато я намеря :)
за това съм съгласен ама виж кво пишат хората със връзки...

Че хората със връзки може съшо да си направят Св. Валентин всеки ден какъв е проблема ?! Въпрос на вкус и на разбирания . ; ) И пак ще повторя - св.Валентин е шибан, измислен празник !!!

elsy
01-22-2009, 16:18
Къв ден се пада?
А, събота...
Еми питаш кво ще правя... кво да правя - ш спа цял ден...
Планове нямам, некви други въпроси?

SoAfraid
01-22-2009, 16:22
Къв ден се пада?
А, събота...
Еми питаш кво ще правя... кво да правя - ш спа цял ден...
Планове нямам, некви други въпроси?

Кого уважаваш повече гадже (ако имаш такова) или бутилка алкохол :D

ShaLqLqLqXa
01-22-2009, 16:40
Тъй като нямаме възможност да сме заедно с него в момента най-вероятно ще си го прекарам празника в къщи, гушкайки меченцето, което той ми подари. :oops:

SiNiStEr
01-22-2009, 16:52
Сама съм,за сега нямам никакви планове,но до тогава ще изкочи нещо. 8)
А и точно тогава имам имен ден/ 8-)

lyyly
01-22-2009, 17:24
Абе к'ъв св.валентин, кви глупости...тоя 'празник' не е български,а някъв измислен..има св.Валентина и тогава скъпи хора имате имен ден.Пък и не е нужно само 1 ден в годината да показваме любовта към половинката и само тогава да правим подаръци.А иначе Трифон зарезан рулз :D



п.с.Само промити мозъци :)

PreciousDiamond
01-22-2009, 17:35
Абе к'ъв св.валентин, кви глупости...тоя 'празник' не е български,а някъв измислен..има св.Валентина и тогава скъпи хора имате имен ден.Пък и не е нужно само 1 ден в годината да показваме любовта към половинката и само тогава да правим подаръци.А иначе Трифон зарезан рулз :D



п.с.Само промити мозъци :)


Охх най-после някой на моето мнение . Евала !!

danii1
01-22-2009, 18:41
ебати...вие нямате ли чуство за романтика бе :shock: само за алкохол ли мислите,обурнете внимание на половинката си
всеки ден може да ти е трифон зарезан но не всеки ден е свети валентин
Ъъх а като нямам половинка :shock: какво да празнувам..? :shock:

Kostadin_682
01-22-2009, 18:44
ебати...вие нямате ли чуство за романтика бе :shock: само за алкохол ли мислите,обурнете внимание на половинката си
всеки ден може да ти е трифон зарезан но не всеки ден е свети валентин
Ъъх а като нямам половинка :shock: какво да празнувам..? :shock:
Ами ще четеш какво сем написал от началото... и няма да спамиш...

TheBlackRose
01-22-2009, 18:53
Ами ще празнувам с моя приятел,с най-добрата ми приятелка и гаджето й.Сигурно ще излезем на ресторант или пък ще отидем на дискотека.Едва ли ще го отпразнуваме в къщата...Ще излезем да се разведрим,ще се понапием,ще се покефим на града и ще се приберем :-D

MischaBARTON
01-23-2009, 04:11
Охх тоя Свети Валентин ше бъда на състезание... :? ...по-хубаво то така или инъче няма смисъл да го празнувам... :)

Dark_Angel_F
01-23-2009, 15:02
Аз ще празнувам Трифон Нарезан наъвнс някой давейки мъката във вино...