PDA

View Full Version : Помогнете Моля!!!!



Kotkoviliq
01-18-2009, 20:21
Здравейте искам да споделя и моята история.имам проблем с приятелката ми от 1 месец се колебае дали ме Обича или не! :(
Нека да започна от самото начало!!!


ТЯ ме потърси а не аз.Аз живея в Бяла Слатина а Тя във Варна един приятел и дал номера ми защото той я познава и пратил снимка с него и мен и тя сиг тогава ме е харесала .Както и да е...Всичко стана миналата година месец юли.14 юли вече може да се каже че бюхме заедно.Август отидох в варна и седях 1 месец при което бяхме по цял ден заедно и беше г\д добре обаче септември трябваше да се върна в бяла слатина защото уча и всеки месец ходех в варна за 4-5 дена което е мн гадно да я виждам по 1 път на месец и мн се карахме за повечето от караниците аз съм виновника.Да сърдех се за най-малкото нещо и за това се карахме много е да и тя беше виновна за някои неща но както и да е всичко почти отшумя и преди 1 седмица решихме да обърнем нова страница .Все едно да започнем почти от начало и се опитваме да се променим обаче незнам тя ми казва че се съмнява в себе си и незнае какво да мисли тя ми казва че няма да издържим много.А аз като свърша 12 клас отивам в варна да уча надявам се да издържим поне докато се установя в варна.Незнам аз ли съм виновен че и казвах всеки ден "ОБИЧАМ ТЕ" и то по няколко пъти на ден и я затрупвах с подаръци дори и без повод просто тя е единствената и незнам вече.Незнам с какво ще ми помогнете искам няколко съвета . Да забравих да кажа че ми е първата а тя е имала 3-4 преди мен.Ако може да ме посъветвате нещо Ще съм ви много благодарен :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :smt090 :smt090 :smt090 :smt090 :smt090

SoAfraid
01-18-2009, 20:25
Бе съмнявала се в себе си. Просто не знае какво иска. Не знам как ние можем да ти помогнем, аз да ти кажа не вярвам във връзка от разстояние. Ти трябва да намериш "пътя". Успех.

reni7o0o
01-18-2009, 20:29
е ти пък направо си я задошил. вярно срещали сте се рядко ама все пак и тя е човек и тя трябва да диша :P А до колкото растоянието м/у вас, аз имам една приятелка която утре прави 3 месеца с авера си и са се виждали точно 2-а пъти. И аз и тя и той сме от Варна. Аз съм в един квартал с момчето, а приятелката ми в саседен. И не мога да ги разбера момичето почти всеки ден е в квартала и пак не се срещат. Незнам кажи и че я обичаш и държиш на нея, спри да я караш да ти повтаря че те обича и поговори с нея че още малко ви остава и ще сте заедно за по дълго време. Но промени се малко давай и да диша :P

Boyd
01-18-2009, 20:36
Ще те посъветвам да спрещ да й правиш подаръци и да спреш с това "обичам те" - дразнещо е. Колкото по-рядко го казваш, толкова повече тя ще се радва да го чуе. Не си мисли, че милите думи когато и колкото пъти да ги казваш са добре дошли! Не виждам смисъл да й правиш подаръци!

П.П. Това си е лично мое мнение и затова ти давам съвет - ако искаш го обмисли.

Kotkoviliq
01-18-2009, 21:14
ами мерси все пак а за това че я карам да ми го казва не е вярно е да напоследък искам да го чуя защото не съм го чувал сиг от месец :(

Kotkoviliq
01-18-2009, 21:16
и да рени ти казваш верни работи това за дишането нали казах че се опитвам да се поправя в мн отношения и абе въобще да се променя :oops:

myNameIsImmortal
01-19-2009, 13:54
пич, момичето в което съм влюбен знае колко силни чувства имам към нея и няма да обяснявам цялата си история, но понякога ми дава надежда, че може да има нещо помежду ни, и от 2 месеца чакам официален отговор "Да" или "Не".. просто чакам, колко и да е гадно, и продължавам да и показвам, че наистина означава много за мен :)

Едит: Днес стават точно 100 дни откакто започнах да я харесвам :)

Kotkoviliq
01-19-2009, 20:08
ем ще опитам и аз да чакам :(

mitkom89
01-20-2009, 14:37
ман тея хави от разстояние не са много здравословни... нито за теб нито за нея / лично мнение / а и още 4-5 месеца докъто завършиш също не са малко! Не смятам и че да отидеш във Варна да учиш заради нея също е добре... Така че попитай се какво искаш от себе си за напред ; ]

а имортал теб мацката те мята както си иска щом 2 месеца не ти е дала един отговор, смятай колко те е омотала :) Освен това за тия 100 дни и да е имала някакви чувства, вече отдавна ги няма и ти просто си този с когото се весели :) Намери си някоя мацка с която да си просто ей така, да придобиеш малко опит / от това което изчетах днес смятам че си доста бос в отношенията с нежния пол / и после започни да се целиш по-високо :)

GangstaLovin
01-20-2009, 15:00
spored men dai i malko svoboda.smisal mn e hubavo 4e i pravi6 podaraci ,no ne vseki im se radva,a tezi mnogobroini karanici sa razru6ili 4ast ot vraskata vi.ako ne e sigurna dali te obi4a ili ne dai i vreme da re6i i ne q pretiskai da oznae6 re6enieto i.a otnosno mesteneto ti vav varna spored men nedei da prebarzva6 sas re6enieto

MostHated
01-20-2009, 16:25
пич, момичето в което съм влюбен знае колко силни чувства имам към нея и няма да обяснявам цялата си история, но понякога ми дава надежда, че може да има нещо помежду ни, и от 2 месеца чакам официален отговор "Да" или "Не".. просто чакам, колко и да е гадно, и продължавам да и показвам, че наистина означава много за мен :)

Едит: Днес стават точно 100 дни откакто започнах да я харесвам :)

си нежна душица

Kotkoviliq
01-20-2009, 20:09
ami az 6te ida da u4a tam a ne obezatelno zaradi neq da ida v varna da ostavil s1m q da si pomisli hubavo i nz de kakvoto re6i da pravi tova da pravi a tova 4e nqmam opit da vqrno e i ms za s1vetite dano pomognat NQKOI