PDA

View Full Version : Още ли ме обича? Още ли иска да е с мен?



kris1224
01-19-2009, 10:13
Здравейте ,всичко започна така:
преди 3 години срещнах едно момиче от моето училище -аз бях на 15 тя на 14 и половина (няколко месеца разлика имаме) .Аз тогава се движех с една компания -направо за чудо и приказ , купони напиваници ала бала всеквите теен глупости , имаше и още един проблем , ходех с друго момиче което приятелите ми обожаваха защотото всеки петък ,събота и неделя тя оставаше сама и правеше купони(дефакто разделя ли се с нея всичко приклучва-няма вече напивания , няма купони , няма забивки , нищо ..) и аз запознах да се виждам с това момиче , но както всички се досещате в едно училище бързо се разбира всичко и колкото да отричах , нямаше на каде (пък и момичето много се хвалеше насам натам че е с мен и... ) така станаха нещата ,че се разделих с тогавашната ми приятелка , след много убиди от страна на приятелите ми към момичето което бях срещнал и с много болка от нейна страна се събрахме официялно заедно.Но тогава съм бил глупав и не съм осазнавал какво имам до мене ,обиждах я и аз унижавах я , не я защитавах от приятелите ми който я обиждаха и унизяваха (изкарваха нея виновна за моята раздяла с горе посченото момиче ) .Сега съжалявам много ,че съм се държал така с нея и не съм я защитавал , но въпреки това тя остана с мене .След много караници временни раздели (за по 1-2 дни ) аз се промених оставих приятелите си и запознах да я обсипвам с цялото си внимание преодкрих я и се влюбих много сериозно в нея .. всичко беше наред ,реши да вземе две години за една и да влезе в СУ да следва - приеха я успешно и изведнъж се промени сещна нови хора и държанието и стана много гадно към мен - раздли се с мен за да направи купон в тях , после се събрахме тя извесно време не ходеше на лекции и всичко беше що годе наред , но дойде онзи ден - рождения и ден , когато аз разбрах , че не съм поканен на него , а е поканила само колегите си ми стана много ,ама много гадно ,тя се напи (въпреки ,че никога не пие ) и дори не ми звънна ..както и да е преживях го някъкси , докато не дойде вчера когато правехме 3 години - чаках я почти целия ден да дойде в нас -отговаряше ми се след малко,след малко и така додето не се скарахме заради безразличието и и аз не и казах ,че съм срещнал друга (което не е така) и е спала предната нощ в нас - след което тя избухна каза , че между нас тръпката е изчезнал , че не и пука че днес ни е празник и дори няма желание да ме види ,каза че това е края и че е най-добре всеки да поеме пътия си..., след което отидох до тях и направих предложение да се сгодиме , тя прие видимо щастлива , но се чудя дали найстина иска да е с мене ? дали още ме обича така ... ?

п.п.защото напоследак найстина е много бездразлична към мен , дайте ми някъкъв савет на какво може да се дължи това и как да запаля онази изкрица пак ? защото найстина много я обичам и държа на нея въпреки всичките и недостатъци ...

благодаря предварително , това е историята на кратко ...

п.п.п.извинете за грешките просто пиша от компютърна зала и времето ми изтича и много бързам...


т.7
krem4et0

Re5peC7
01-19-2009, 10:24
Голяма мъка докато го прочета и докато разбера кое момиче кое е 8-) та..тук виждам само действия продиктувани от интересите на хората..как няма да те покани на РД-то си..не ти обръща внимание и сякви други такива..а това с предложението..по скоро е била повлияна от жеста..сега как се държи? Можете да пробвате всичко отначало, но...ми се струва, че тя ще те нарани само повече...голям сериял голямо нещо..

Aicken
01-19-2009, 10:28
МА ЯКО

kris1224
01-19-2009, 10:29
Голяма мъка докато го прочета и докато разбера кое момиче кое е 8-) та..тук виждам само действия продиктувани от интересите на хората..как няма да те покани на РД-то си..не ти обръща внимание и сякви други такива..а това с предложението..по скоро е била повлияна от жеста..сега как се държи? Можете да пробвате всичко отначало, но...ми се струва, че тя ще те нарани само повече...голям сериял голямо нещо..

да малко кофти го обясних но хем гледах да не е дълго,хем да се разбере от всички ви ...

просто нещата станаха така :
-преди тя полагаше много услилия за връзката ни...
-сега аз полагам усилия на нея не и пука един вид ...

чухме се преди 2 минути и се държи много добре сега с мен , търси любовта ми ... иска да се видим ..

Re5peC7
01-19-2009, 10:31
Голяма мъка докато го прочета и докато разбера кое момиче кое е 8-) та..тук виждам само действия продиктувани от интересите на хората..как няма да те покани на РД-то си..не ти обръща внимание и сякви други такива..а това с предложението..по скоро е била повлияна от жеста..сега как се държи? Можете да пробвате всичко отначало, но...ми се струва, че тя ще те нарани само повече...голям сериял голямо нещо..

да малко кофти го обясних но хем гледах да не е дълго,хем да се разбере от всички ви ...

просто нещата станаха така :
-преди тя полагаше много услилия за връзката ни...
-сега аз полагам усилия на нея не и пука един вид ...

чухме се преди 2 минути и се държи много добре сега със мен , търси любовта ми ... иска да се видим ..
еми много хубаво, дано не се изпари скоро..остави се на течението :) не е хубаво така да си прехвърляте топката.Успех :)

kris1224
01-19-2009, 10:33
цяла нощ се чуда дали трябва да остана с нея - ами ако найстина не и пука после болката ще е по-голяма .. ?

linkinpark6666
01-19-2009, 10:34
щом е приела,нека попа от форума да ви ожени 8-) 8-) сериозно,щом е приела,значи все пак иска да е с теб,така че женете се ,обичайте се и живейте щастливо заедно :)

Aicken
01-19-2009, 10:35
щом е приела,нека попа от форума да ви ожени 8-) 8-) сериозно,щом е приела,значи все пак иска да е с теб,така че женете се ,обичайте се и живейте щастливо заедно :)

костадине пали пунтото и идваи ше има ядение и пиение на корем

Kostadin_682
01-19-2009, 10:36
МА ЯКО
ОООО колега Добре дошъл отново 8-) :smt006 :-|

Re5peC7
01-19-2009, 10:37
чуда се дали да не почна да се държа с безразличие към нея , тогава тя се осъзнава и почва да се държи много мило с мен ... и т.н.

цяла нощ се чуда дали трябва да остана с нея - ами ако найстина не и пука после болката ще е по-голяма .. ?
ами..да се държиш безразлично някак..не е момента след като си сложи главата в торбата вече...балансирай ги нещата..не и ходи след гъза, но и не показвай безразличие..това дали ще останеш с нея си го решаваш само ти..не знам дали и пука или не..тея действия от нейна страна малко ме смущават, но може и да си имат обяснение..защо не поговорите :)

kris1224
01-19-2009, 10:43
чуда се дали да не почна да се държа с безразличие към нея , тогава тя се осъзнава и почва да се държи много мило с мен ... и т.н.

цяла нощ се чуда дали трябва да остана с нея - ами ако найстина не и пука после болката ще е по-голяма .. ?
ами..да се държиш безразлично някак..не е момента след като си сложи главата в торбата вече...балансирай ги нещата..не и ходи след гъза, но и не показвай безразличие..това дали ще останеш с нея си го решаваш само ти..не знам дали и пука или не..тея действия от нейна страна малко ме смущават, но може и да си имат обяснение..защо не поговорите :)


когато се опитам да говоря , получавам - "оооооофффф , стига с товойте глупости , пак те избиват параной " и е такива неща и просто нз .. за това попитах и вас ...


п.п. моля не спамете в темата ми тук мисля че не е авто форум ...

porky
01-19-2009, 12:09
Ами сега си сменяте местата :? Преди ти си я унижавал, сега тя е безразлична към теб... Не мисля, че си отмъщава, ами просто любовта си е отишла :neutral: Зарежи я!

aka6a_vamp
01-19-2009, 12:12
Реших да ви кажа,че няма да чета тая тема па!

sexa_na_kompleksa
01-19-2009, 12:31
Хм... много интересна тема. 8-)

Как може след такива караници и разправии да й предложиш брак? Обмисли ли добре нещата? Ще има ли къде да живеете? Ще можете ли да се издържате? Обичаш ли я достатъчно? Готов ли си да поемеш такава голяма отговорност?

kris1224
01-19-2009, 14:16
за живеене има каде да се живее, за отговорността да , всичко съм обмислил добре и просто я обичам много ...

развитие от събитията днес - по рано пойска да се видим , обажам и се аз да се видиме тя ми отказва и ми се лигави по телефона съга пък лягала да спи ... нз и аз какво да си мисля вече и как да подходя ?

Re5peC7
01-19-2009, 14:24
ами то хубаво ама на колко сте години? :-o

kris1224
01-19-2009, 14:29
на по 18 сме ... смисъл няма да се женим сега , малко понатам живот и здраве но тя уж иска да живеем заедно ...

според вас какво цели с това :


развитие от събитията днес - по рано пойска да се видим , обажам и се аз да се видиме тя ми отказва и ми се лигави по телефона съга пък лягала да спи ...


нз и аз какво да си мисля вече и как да подходя ?

Re5peC7
01-19-2009, 14:39
недей да прибързваш..ето отношението и го доказва..има голяма вероятност да те мотае..не знам и аз за какво но така ми изглежда колкото и да е неприятно...

MP
01-19-2009, 18:37
Трябва да се разделите,колкото и да ти е трудно.Това е единственият начин да разбереш,дали още чувства нещо.

zaraaa
01-19-2009, 19:51
Ше ти кажа какво мисля аз, как виждам нещата и каква е Истината според мен - Тя вече Не Те Обича! Свикнала е с теб( 3 години са твърде много време), привързаност, уважение ( даже и то липсва) , но Не и Любов, Не и Обич! Мисля, че си твърде млад за да поемеш такава отговорност като брак, все пак си само на 18, а и помисли нима искаш да си с човек, който не те Обича и се държи безразлично, грубо?! Мисля, че всеки трябва да тръгне по своя път и да намери нова любов и ново щастие!

Kostadin_682
01-19-2009, 21:19
щом е приела,нека попа от форума да ви ожени 8-) 8-) сериозно,щом е приела,значи все пак иска да е с теб,така че женете се ,обичайте се и живейте щастливо заедно :)

костадине пали пунтото и идваи ше има ядение и пиение на корем
Само да си взема расото Чадо и дяда ти поп се качва в Фиата и долита 8-)

kris1224
01-19-2009, 22:58
благодаря за отговорите на всички , ще видя какво ще правим по рано говорихме и тя говори така все едно иска да сме цял живот заедно.. "но я било малко страх от сегашните ни отношения , само сме се били карали за някви дреболии дето на всеки друг не би му направили впечатление ...как сме щяли за живеем заедно и т.н. "

fc
01-20-2009, 01:13
И отново в сериозна тема има лигавщини от страна на умствено развитите потребители.

По темата. Ще ти е тежко, но трябва да се разделите. Нямаш друг избор. Тя ще почне да се среща с други хора! Ще ти разбие сърцето още повече. Трябва да се примириш колкото и тежко да ти е. А това с рождения ден нямам думи. Не ти казвам какво да направиш, но с предоставената информация, това е най-добрия изход според мен.

got2Bthe1
01-20-2009, 06:00
пи4 стигнах до средата супер ску4но е (не се обиждаи) ама имаш толкожа мн правописни грешки 4е нема накаде (сега можеш да се обидиш) - тва е малко офтопик ама не ми се 4етеше... 8)

fc
01-20-2009, 08:26
пи4 стигнах до средата супер ску4но е (не се обиждаи) ама имаш толкожа мн правописни грешки 4е нема накаде (сега можеш да се обидиш) - тва е малко офтопик ама не ми се 4етеше... 8)
Ти пък дето си цъфнал и вързал с правописа.

zaraaa
01-20-2009, 20:16
пи4 стигнах до средата супер ску4но е (не се обиждаи) ама имаш толкожа мн правописни грешки 4е нема накаде (сега можеш да се обидиш) - тва е малко офтопик ама не ми се 4етеше... 8)
Ти пък дето си цъфнал и вързал с правописа.

+2