PDA

View Full Version : Хей,представителите на Avon



sladurana_be
01-19-2009, 12:30
Здравейте,много искам да стана дистрибутор на Авон,но нямам 18 години.
Ако напишем на името на мама... :? Тя е на 42 и едвам ли ще приемат.

Кажете и как да почна влагат ли се някакви пари,всичко свързано с Авон.

Ще сбъднете мечтата ми!!!!!!!!

sladkata90
01-19-2009, 12:45
Ами да ти кажа една моя приятелка е 8ми клас и е дистубуторка,но не знам как става.Обаче,за да станеш трябва да познаваш много хора и да си страшно общителна.

_mimi7y_
01-19-2009, 13:45
аз съм представител на ЕЙВЪН и нямам 18 год когато кандидатствах написах името на майка ми .. и понеже не бяхме сигурни че ще стане като ни се обадиха майка ми пита и казаха че може..
не се влагат никакви пари ...първото нещо което трябва да направиш е да влезеш в сайта на ейвън който е www.avon.bg влизаш тук и щракаш на Бизнес с ейвън и после на кандидатствайте сега (първото) ..там попълваш всички данни на майка си защото на практика тя ще е представителя ...както и нейният номер и когато попълниш всичко и натиснеш изпрати трябва да изчакаш да ти се обади координатор или представител (не помня вече) от твоя град и когато се обади на майка ти и кажи да каже че понеже тя няма време би искала ти да се занимаваш с дистрибуторството ... и така ще си уговорите среща с представителя който ти се е обадил и когато се видите тя ще ти обесни всичко ..

girl91
01-19-2009, 13:48
Здравейте,много искам да стана дистрибутор на Авон,но нямам 18 години.
Ако напишем на името на мама... :? Тя е на 42 и едвам ли ще приемат.

Кажете и как да почна влагат ли се някакви пари,всичко свързано с Авон.

Ще сбъднете мечтата ми!!!!!!!!

И какво като майка ти е на 42? Има и представители над 50...
Може да не се регистрираш в сайта, ако познаваш някой координатор по-добре се обърни към него ( ако имаш приятелки представители ги попитай за координатора).Записваш името на майка ти, няма да има проблем. Ще се води, че тя е представителка. Само когато отиваш да си вземеш кашона с продуктите трябва да имаш пълномощно.
Не се влагат пари, първоначално координаторката трябва да ти даде каталози за да си събереш първата поръчка.
Ако имаш някакви въпроси може да ми пишеш, аз съм представителка от много време, близо 4 години :)

Blab
01-19-2009, 13:54
Имам въпрос:

Коледният душ-гел(в червена опаковка със снежна картинка, мирише на Коледа:Д) присъства ли в следващите каталози?

girl91
01-19-2009, 14:02
Имам въпрос:

Коледният душ-гел(в червена опаковка със снежна картинка, мирише на Коледа:Д) присъства ли в следващите каталози?

Във втори и трети каталог го няма.

Blab
01-19-2009, 14:04
Пфу, жалко, привързах се към него:Д
А възможно ли е да го има някъде, просто да не е обявен в каталозите?:Д

sladurana_be
01-19-2009, 14:22
Благодаря много на всички !!!

sladurana_be
01-19-2009, 14:26
[quote="_mimi7y_"]аз съм представител на ЕЙВЪН и нямам 18 год когато кандидатствах написах името на майка ми .. и понеже не бяхме сигурни че ще стане като ни се обадиха майка ми пита и казаха че може..
не се влагат никакви пари ...първото нещо което трябва да направиш е да влезеш в сайта на ейвън който е www.avon.bg влизаш тук и щракаш на Бизнес с ейвън и после на кандидатствайте сега (първото) ..там попълваш всички данни на майка си защото на практика тя ще е представителя ...както и нейният номер и когато попълниш всичко и натиснеш изпрати трябва да изчакаш да ти се обади координатор или представител (не помня вече) от твоя град и когато се обади на майка ти и кажи да каже че понеже тя няма време би искала ти да се занимаваш с дистрибуторството ... и така ще си уговорите среща с представителя който ти се е обадил и когато се видите тя ще ти обесни всичко ..[/quote

оооо,мерси,но ако не успея да събера поръчки!!! :(

mim4ety_sara
01-19-2009, 14:30
оооо,мерси,но ако не успея да събера поръчки!!! :(
da i az tova pitam 8-)

Undying
01-19-2009, 14:40
Няма никакъв проблем ако не съберете поръчки,макар че не виждам как не бихте събрали никакви поръчки.Като си поръчаш ти,майка ти и някоя и друга приятелка и става поръчката.Никой не е казал,че трябва да пускате някакви космически суми,колкото съберете-толкова. :)

_mimi7y_
01-19-2009, 15:04
оооо,мерси,но ако не успея да събера поръчки!!! :(
da i az tova pitam 8-)
ако някоя кампания не успеете да съберете поръчки просто няма да пускате поръчка
но ви съветвам дори и само един човек да си поръча примерно гланц за устни или нещо няма значение какво отидете в офиса на ейвън или пък звъннете на някой представител и пуснете при него този гланц.. тя да поръча гланца в нейната поръчка и когато пристигне да ви го даде защото ако не доставите на клиента съответния продукт повярвайте ми особено ако е някоя по претенциозна жена повече няма да си поръча нищо от вас ..
и аз така се притеснявах отначало "ами ако не мога да събера поръчки" "лелее нищо няма да мога да напрая" но откакто съм представител не съм пропускала кампания всеки месец имам поръчки разбира се не всеки път са много но колкото толкова ..вие трябва просто да давате на повечко хора брошури и съответно след време когато минете и обучението и научите повече за продуктите на ейвън да ги съветвате кой продукт е подходящ за техния тип кожа и т.н.
нормално е да се притеснявате спокс ще се справите ... но трябва да нахалствате малко повече 8-) давайте брошура на всяка ваша позната.. на майка ви .. нейни познати..също колежките и от работата ...съседите .. и т.н. като се замислиш има предостатъчно хора които да са ваши клиенти

ger4e7y
01-19-2009, 15:21
Имам въпрос:

Коледният душ-гел(в червена опаковка със снежна картинка, мирише на Коледа:Д) присъства ли в следващите каталози?

страхотен е :-D

kuklichka_bg
01-19-2009, 17:06
и аз се притеснявах за проъчките ама ся дадох каталога на майка ми тя го дала на наейна колежка която го дала на дъщеря си която го занесла на училище тей става.
Но гледай поръчките да са ти над 50 лева защото иначе ти удържат пари
УСПЕх :P

sladurana_be
01-24-2009, 06:51
Благодаря ви! Вече съм представител и съм събрала 63.30 лв. Какво може да ми дадат!!!! :?
Ех,аз ще събера и още,но за сега (за тази сума) ми кажете какво ще получа. :-D

Благодаря предварително!

girl91
01-24-2009, 07:42
Благодаря ви! Вече съм представител и съм събрала 63.30 лв. Какво може да ми дадат!!!! :?
Ех,аз ще събера и още,но за сега (за тази сума) ми кажете какво ще получа. :-D

Благодаря предварително!

Питаш какво ще получиш като сума за себе си ли ?
Ето какво:
Отстъпка 25% за поръчка над 190,01 лева

Отстъпка 20% за поръчка от 100,01 до 190,00 лева

Отстъпка 15% за поръчка от 50,01 до 100,00 лева

_mimi7y_
01-24-2009, 08:45
Благодаря ви! Вече съм представител и съм събрала 63.30 лв. Какво може да ми дадат!!!! :?
Ех,аз ще събера и още,но за сега (за тази сума) ми кажете какво ще получа. :-D

Благодаря предварително!

Питаш какво ще получиш като сума за себе си ли ?
Ето какво:
Отстъпка 25% за поръчка над 190,01 лева

Отстъпка 20% за поръчка от 100,01 до 190,00 лева

Отстъпка 15% за поръчка от 50,01 до 100,00 лева

което означава че за тази сума ще получиш 9.50
ето как да си го смяташ ..парите което имаш от поръчките делиш на 100 и полученото умножаваш по 15 или по 20 или 25 зависи до какъв процент си стигнала

girl91
01-24-2009, 09:07
Благодаря ви! Вече съм представител и съм събрала 63.30 лв. Какво може да ми дадат!!!! :?
Ех,аз ще събера и още,но за сега (за тази сума) ми кажете какво ще получа. :-D

Благодаря предварително!

Питаш какво ще получиш като сума за себе си ли ?
Ето какво:
Отстъпка 25% за поръчка над 190,01 лева

Отстъпка 20% за поръчка от 100,01 до 190,00 лева

Отстъпка 15% за поръчка от 50,01 до 100,00 лева

което означава че за тази сума ще получиш 9.50
ето как да си го смяташ ..парите което имаш от поръчките делиш на 100 и полученото умножаваш по 15 или по 20 или 25 зависи до какъв процент си стигнала

Би трябвало да знае как се работи с проценти ;)

sladurana_be
01-24-2009, 10:10
Благодаря ви! Вече съм представител и съм събрала 63.30 лв. Какво може да ми дадат!!!! :?
Ех,аз ще събера и още,но за сега (за тази сума) ми кажете какво ще получа. :-D

Благодаря предварително!

Питаш какво ще получиш като сума за себе си ли ?
Ето какво:
Отстъпка 25% за поръчка над 190,01 лева

Отстъпка 20% за поръчка от 100,01 до 190,00 лева

Отстъпка 15% за поръчка от 50,01 до 100,00 лева

което означава че за тази сума ще получиш 9.50
ето как да си го смяташ ..парите което имаш от поръчките делиш на 100 и полученото умножаваш по 15 или по 20 или 25 зависи до какъв процент си стигнала

Би трябвало да знае как се работи с проценти ;)

Благодаря ви! Сега въпроса ми е дали ще има подаръци (молив,спирала,шампоан) такива неща за мен!

_mimi7y_
01-24-2009, 12:18
ако си пуснала поръчка в кампания 17 със поръчката си в кампания 01 най вероятно си получила подарък душ-гел с подмладяващо действие ...
ако си пуснала поръчка в кампания 17 и 01 с поръчката си в кампания 02 ще получиш 2 подаръка : спирала от лимитираната серия Маримекко това е спиралата супер шок само че в пролетна опаковка ...
и втория подарък ще е основа за грим magiX SPF 20 тестова опаковка 4мл

Liar
01-24-2009, 17:30
Момичета,Ейвън имат ли някакви продукти за смесена кожа?

_mimi7y_
01-24-2009, 18:09
Момичета,Ейвън имат ли някакви продукти за смесена кожа?
какво имаш предвид под смесена кожа...

Liar
01-25-2009, 18:45
Ами,по-мазна в зоната на носа и брадичката и нормална на бузите и челото.Имала съм кремове за смесена кожа на Гарниер и Нивея,хубави бяха,но ми се иска да опитам нещо ново.Тези тип кремове хидратират сухите участъци и матират мазните.За такъв тип кожа не са подходящи кремовете за нормална кожа,защото омазняват мазните участъци,не са подходящи и за мазна кожа,защото дехидратират нормалните участъци.А в каталозите не Ейвън съм виждала само един от двата типа и се чудих дали наистина няма,защото повечето марки имат матиращи и хидратиращи кремове.Аз гледах хубаво,може и да съм пропуснала :-o
:)

_mimi7y_
01-25-2009, 19:36
Ами,по-мазна в зоната на носа и брадичката и нормална на бузите и челото.Имала съм кремове за смесена кожа на Гарниер и Нивея,хубави бяха,но ми се иска да опитам нещо ново.Тези тип кремове хидратират сухите участъци и матират мазните.За такъв тип кожа не са подходящи кремовете за нормална кожа,защото омазняват мазните участъци,не са подходящи и за мазна кожа,защото дехидратират нормалните участъци.А в каталозите не Ейвън съм виждала само един от двата типа и се чудих дали наистина няма,защото повечето марки имат матиращи и хидратиращи кремове.Аз гледах хубаво,може и да съм пропуснала :-o
:)
амии има 24 часов хидратиращ крем който е на цена 10.90
само този крем отговаряше на твоите изисквания във сегашната брошура ..но си мисля че имаше и други които просто ги няма във тази брошура

Liar
01-25-2009, 19:59
Ще го погледна.Мерси много! :)

Blab
01-25-2009, 20:34
Някоя да ми намери КОЛЕДНИЯ ДУШ-ГЕЛ, да не ви ошамара!:Д

_mimi7y_
01-25-2009, 20:54
Някоя да ми намери КОЛЕДНИЯ ДУШ-ГЕЛ, да не ви ошамара!:Д
май ще трябва да ме ошамариш 8-) .. не мога да ти помогна сори :D

avaria
01-29-2009, 14:51
Здравейте!Приятно ми е,Софи.От днес съм координатор на AVON след година и половина като представител.За всякакви въпроси и помощ,аз съм насреща :)Ако някой от вас иска да стане представител,пишете ;)

glezli4kata1992
12-24-2009, 11:26
moje li nqkoy koyto e distributor na Avon da me dobavi v skype za da mi obqsni pove4ko podrobnosti
selda_921 mi e skype
blagodarq predvaritelno
:razz: :razz:

antoaneta613
12-24-2009, 18:06
Аз искам да си поръчвам от ейвън ама няма от кой а да стана дистрибуторр ... не ми се занимава :o :-o

sanyflower7
12-25-2009, 15:18
Не мисля 4е темата е много подходяща за този раздел 8) и аз бих те съветвала да си погледнеш уроците ама кат си проста да са занимаваш с квот ти падне и кат си тъпа кат ... праи квото искаш само двоикаджииките се занимават с това ама нали си проста !! :P 8) 8-)

vellvet
12-25-2009, 18:39
и аз исках да става... и станах.. и се отказах 8-) толкова много хра са дистрибутори, че няма накъде пък и е огромна занимавка

ако толкова искаш наистина няма пробллем да се регистрира майка ти независимо от възрастта и ;)

stelit0o0o0o0
12-25-2009, 20:20
схващам работата на предсавителите на AVON но немога да разбера какво печелиш от цялата работа в смис. имали пари кеш че нещо не ми е мн ясно

_mimi7y_
12-27-2009, 14:53
схващам работата на предсавителите на AVON но немога да разбера какво печелиш от цялата работа в смис. имали пари кеш че нещо не ми е мн ясно
ами да има печалба .. взависимост от това колко поръчки имаш .. ако си представител и имаш за месеца 100 лв печалбата ти е към 15 лв ако не се лъжа .. а ако си координатор имаш 25 % отстъпка независимо коко голяма е поръчката ти .. което означава че при поръчка 100 лв ти получаваш 25 ... както координаторите получават ии допълнителнно пари прии новоназначени представители ..майка ми взима само от представители около 70 лв на месец без поръчките ..ако включим и тях приходите и от AVON са по 100 лв на месец.. също така имаш възможност да си поръчваш продукти на много по ниски цени от реалните..+ подаръци :) и бонуси

grehanasarceto
12-31-2009, 10:21
ЗДРАВЕЙТЕ.ПРОЧЕТОХ НЯКОЛКО МНЕНИЯ ЗА ЖЕЛАЕЩИ ДА СТАНАТ ДИСТРИБУТОРИ НА "AVON",НО НЯМАТ ГОДИНИТЕ.АЗ НАБИРАМ ДИСТРИБУТОРИ ОТ ЦЯЛАТА СТРАНАИ ТОЗИ ПРОБЛЕМ С ГОДИНИТЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ РЕШЕН.В НАШАТА ФИРМА СТАВА ВЪПРОС ЗА МАРКОВИ ПАРФЮМИ И МАРКОВА КОЗМЕТИКА НО НА НОРМАЛНИ ЦЕНИ.АКО НЯКОЙ ИМА ИНТЕРЕС НЕКА МИ ПИШЕ. SKYPE:IVKA_VALIO GSM: 0878 555 400 IVELINA MINKOVA

stylo
12-31-2009, 11:35
Мама е дистрибутор демек аз 8) .Не е много трудно да станеш,описаха го по-горе пък и ако питаш някоя позната,която е дистрибутор и тя ще ти каже.

milito0
01-13-2010, 08:28
Майка ми е дистрибутор и всички, които искат да станат чрез родителите си - заповядайте, пишете на ЛС. Най-добре майка ви да стане, а вие да й помагате с поръчки.
до 100 лева - 15% от поръчката
от 100 до 190 - 20%
от 190 и... - 25%

lisi4ety
01-16-2010, 18:56
Не мисля 4е темата е много подходяща за този раздел 8) и аз бих те съветвала да си погледнеш уроците ама кат си проста да са занимаваш с квот ти падне и кат си тъпа кат ... праи квото искаш само двоикаджииките се занимават с това ама нали си проста !! :P 8) 8-)

В случая ти си тъпата и простата (:
Хубаво е, че момичето се замисля за такива работи. От рано печели пари ии естествено по нещо за себе си.

Това, че ти нямаш достатъчно акъл в главата си, за да започнеш да се занимаваш с нещо такова е друг въпрос. + не ти личи, че не си от двоИкаджиИките :)

Harum_Scarum
01-16-2010, 19:11
Така,
за да станеш преставител:
1.Намери някой който е преставител,да те насочи/да ти даде номер,а жената която я е направила представителка.
2.Обаждаш и се уговаряте си среща и тя ти дава едни документи майта ти да подпише и ти и носиш копие от ЛК(личната карта).
3.Ти вече официално си регистрирана,и жената която те е "създала" ти дава първоначалния пакет от 5 списания.
4.Първата поръчка я пускаш с нея,защото е по пощата.Така получаваш номер и се регистрираш в сайта на Ейвън.
5.Пускаш поръчка и я взимаш от най-близкия пунк на Спийди в града ти,или ти я носят вкъщи за 3 и 50.
6.парите който вадиш на месец от една поръчка,средна(90) лева са около 15-20 (грубо казано) ако не си поръчваш нищо.
7.Поръчката се плаща в дву седмичен срок в банка ДСК.
8.В поръчката е цената без процентите който взимаш ти,и в крайна сметка,разликата е печалбата ти.
9.През 5-6 месеца получаваш разни подаръци.
Успех!

Magichkaa_
01-17-2010, 10:16
Не мисля 4е темата е много подходяща за този раздел 8) и аз бих те съветвала да си погледнеш уроците ама кат си проста да са занимаваш с квот ти падне и кат си тъпа кат ... праи квото искаш само двоикаджииките се занимават с това ама нали си проста !! :P 8) 8-)

Да е... и ограничената патка дето си,момиче!Чуваш ли се кво говориш,изобщо?!Занимавам се с AVON от 12 годишна,всичко беше на името на майка ми,естествено!Мога да кажа,че този `бизнес` е едно хубаво развлечение.Не можеш цял живот да прекараш сред учебниците .xxahxa..Пък и на мен AVON никак не ми повлия на оценките ;) И си оправи правописа,че ми бъркаш на дълбокоо.. така да се изразя.

titinkaa
01-17-2010, 10:38
Абе кво се нахвърляш на момичето,кво лошо има да се занимава с нещо такова,и аз съм дистрибутор ама не на Ейвън нито на Орифлейм,а на парфюми,така че в тва няма нищо лошо да се занимава щом има желание!

Magichkaa_
01-17-2010, 10:45
аз ли се нахвърлям? 8-)

sladki64e
01-17-2010, 16:58
А на колко години си sladuranata_be ?

babyyy
02-15-2010, 07:55
Liar написа:
Момичета,Ейвън имат ли някакви продукти за смесена кожа?
Liar в сегашният каталог на AVON има различни маски за лице може някоя от тях да ти помогне :)

titinkaa
07-21-2010, 06:51
И аз имам мерак да стана дистрибутор на Ейвън,нз що ама ми се занимава,интересно ми е,ама скоро говорих с майка ми и тя се размърмори щото нали съм дистрибутор на друга компания за парфюми и понякой път нямам поръчки,и сигурно си мисли,че и на Ейвън ще е така,ама на мен ми се занимава.как да я убедя да стана,пък без нея не мога,щото чак след 7 месеца ще стана на 18г.?!

koookzy
07-21-2010, 08:30
Можеш примерно да и кажеш, че не е задължително всеки месец да пускаш поръчка и че това не ти коства нищо ( да не пускаш поръчка)..

aleks1296
08-06-2010, 18:12
Aз съм представител на AVON от петрич
това е каталога ако някои иска нещо
да пише :)

titinkaa
08-09-2010, 08:36
Някой може ли да разясни всичко за Ейвън,за печалба,за това дали се дават всички пари от поръчката на Ейвън или си отделяш твоя процент и даваш остатъка,за това длаи може да се откажа ако не ми провърви,ако не пратя поръчка от някоя кампания има ли печалба за представителя или не,поръчката доставят ли ти я до вратата или трябва да се ходи до офис на Ейвън,за да я взема,и може ли да м енаправи някой преставител някоя жена например от моя град или трябва аз да се регна в сайта им,и има ли някой тук който е представител от Пловдив и ако има нека да ми пише на лично да се разберем.