PDA

View Full Version : 1ва целувка във връзката



myNameIsImmortal
01-19-2009, 13:01
Реших да пусна тема, в която всеки може да сподели в сегашната си връзка кой е направил стъпката за 1вата целувка и как предпочитате:
дали момчето да ви целуне, или вие да го целунете /за момичетата/
дали момичето да ви целуне, или вие да я целунете /за момчетата/

П.П. Не съм сигорен дали има таква тема и ако има някой модератор може да я запрати в кошчето :)

Re5peC7
01-19-2009, 13:32
хмм..първата целувка разбира се е най-запомняща..все пак за първи път усещаш устните й..дъха и..трепета..бяхме в градската градина на техния град и седяхме на една пейка и се шегувахме, прегръдки, ала бала, и така докато не дойде очаквания момент в който се спогледахме,усмихнахме се и леко се приближихме един към друг и хоп :-)

myNameIsImmortal
01-19-2009, 13:36
хмм..първата целувка разбира се е най-запомняща..все пак за първи път усещаш устните й..дъха и..трепета..бяхме в градската градина на техния град и седяхме на една пейка и се шегувахме, прегръдки, ала бала, и така докато не дойде очаквания момент в който се спогледахме,усмихнахме се и леко се приближихме един към друг и хоп :-)
мм, било е супер :) но главно се интересувах, понеже ми беше интересно кой е поел "стъпката" към целувката, явно при вас и 2мата сте се целунали "едновременно" но в теми съм срещал например "Не мога да се целувам, срам ме е" и прочие и затова оставят другия партниьор да зароди целувката :)

x3eme
01-19-2009, 13:38
аз правя първата крачка,обичам да поемем иниациативата
но не бих се дръпнал ако и тя го направи

3oPuTy
01-19-2009, 13:47
В последните ми две връзки аз правех първата крачка и първа се "нахвърлях" на момчетата :) :-D ,но по принцип за мен няма НИКАКВО значение кой ще се реши да направи първата крачка :-D

miminia
01-19-2009, 13:47
Ем ... повечето пъти оставам момчето .. ,но когато
не се сеща ... аз го целувам изненадващо и го
поглеждам с един такъв поглед ... и от там той почва :-D :-D

galu6a
01-19-2009, 13:47
оо моята първа целувка беше също много интересна начи беше лято беше вечер беше тъмно под звездите и идна падаща звезда падна ,а аз си намислих желяние "искам да се целувам" :-D не се смейте и така след наколко минути той пе дръпна на една старана и се добижи до мен и ме цулина макар ,че аз бях паникьосана незнаех какво да направя и как да реагирам беше много хубаво.И сега като го питам как беше и той не се спомням е аз , не се прави и той ами личеше си ,че незнаеш какво да правиш беше като парализирана :-D :-D

NaNa_SladuRana
01-19-2009, 13:47
определено аз 8-)

myNameIsImmortal
01-19-2009, 13:50
galu6a според мен е станало супер :) а btw подписа ти много ми харесва и мисля това да го направя, само че с моите обувки 8-)

NaNa_SladuRana това понякога е добре, защото не всички момчета са супер отворени и понякога се притесняват :)

NaNa_SladuRana
01-19-2009, 13:52
galu6a според мен е станало супер :) а btw подписа ти много ми харесва и мисля това да го направя, само че с моите обувки 8-)

NaNa_SladuRana това понякога е добре, защото не всички момчета са супер отворени и понякога се притесняват :)

а моя е точно такъв сладък срамежливко :-)

Re5peC7
01-19-2009, 13:52
оо моята първа целувка беше също много интересна начи беше лято беше вечер беше тъмно под звездите и идна падаща звезда падна ,а аз си намислих желяние "искам да се целувам" :-D не се смейте и така след наколко минути той пе дръпна на една старана и се добижи до мен и ме цулина макар ,че аз бях паникьосана незнаех какво да направя и как да реагирам беше много хубаво.И сега като го питам как беше и той не се спомням е аз , не се прави и той ами личеше си ,че незнаеш какво да правиш беше като парализирана :-D :-D
ахахах аз като фърфалак бях видял ей така една звезда падаща и си пожелах да хвана голяма риба (понеже в този период бях запален риболовец) 8-) и така на другия ден хванах.. да не вярваш :lol:

Re5peC7
01-19-2009, 13:56
хмм..първата целувка разбира се е най-запомняща..все пак за първи път усещаш устните й..дъха и..трепета..бяхме в градската градина на техния град и седяхме на една пейка и се шегувахме, прегръдки, ала бала, и така докато не дойде очаквания момент в който се спогледахме,усмихнахме се и леко се приближихме един към друг и хоп :-)
мм, било е супер :) но главно се интересувах, понеже ми беше интересно кой е поел "стъпката" към целувката, явно при вас и 2мата сте се целунали "едновременно" но в теми съм срещал например "Не мога да се целувам, срам ме е" и прочие и затова оставят другия партниьор да зароди целувката :)
е не мога да кажа, че заедно наравно я поехме..понеже тя беше срамежливо мишоче (ама не винаги :P ) аз тръгнах първи...то си се усеща кога е момента и дали е желан..а това дето го казват, че щото не можели да се целуват кво било..някак много ми е странно..все едно за да целунеш някой преди това се ходи на курс и има строго определени правила за целуване...има ли чувства има и хубава целувка...няма ли чувства кво може да очакваш... :)

myNameIsImmortal
01-19-2009, 14:02
е не мога да кажа, че заедно наравно я поехме..понеже тя беше срамежливо мишоче (ама не винаги :P ) аз тръгнах първи...то си се усеща кога е момента и дали е желан..а това дето го казват, че щото не можели да се целуват кво било..някак много ми е странно..все едно за да целунеш някой преди това се ходи на курс и има строго определени правила за целуване...има ли чувства има и хубава целувка...няма ли чувства кво може да очакваш... :)
да, прав си, имаш ли истински чувства и обичаш ли човека който целуваш, можеш да създадеш целувка, която никой друг не може :smt007

SunShinePearl
01-19-2009, 14:16
ами имало е и случеи в които аз съм поемала инициативата имало е случеи и момчето....наистина помня една незабравима целувка...валеше дъжд ние бяхме под навеса на едно училище прегръщахме се...и двамата искахме да се целунем и се гледахме толкова искащо нз как да го кажа :-D и най-накрая той ме целуна.... това беше най-незабравимата целувка...все още никой не е успял да я надмине :-D

Aicken
01-19-2009, 14:21
тварде пиянннн

chelsea
01-19-2009, 14:25
в сегашната ми връзка първо беше целувката, после се появиха и чувствата. малко като на бъзик стана, после взехме че се харесахме много 8-)

myNameIsImmortal
01-19-2009, 14:29
в сегашната ми връзка първо беше целувката, после се появиха и чувствата. малко като на бъзик стана, после взехме че се харесахме много 8-)
на бъзик, на бъзик, ама виж какво е станало, затова с любовта щега не бива 8-)

chelsea
01-19-2009, 14:30
хич и не съжалявам да ти кажа честно =P~

myNameIsImmortal
01-19-2009, 14:50
хич и не съжалявам да ти кажа честно =P~
да, това е хубаво, щом сега се обичате :)

LovelyGirl
01-19-2009, 15:45
В нашата връзка определно той пое инициативата за първата целувка.A и аз така предпочитах :)
Бях срамежлива,млада и зелена тогава :oops: :lol:

FiRe_LaDy
01-19-2009, 15:51
Той ме :-) беше яко ... всъщност така и тръгнахме ... и предпочитам момчето да ме целуни,а не аз него ...

Kostadin_682
01-19-2009, 15:57
Още не се е случило, и не мога да ти отговоря 8-)

sexi_06
01-19-2009, 15:57
Той пое инициативата и аз бях много изненадана изобщо не го очаквах точно тогава.

myNameIsImmortal
01-19-2009, 16:04
Още не се е случило, и не мога да ти отговоря 8-)
И при мен е така.. и ся не знам какво да направя и дали да поема риска да я целуна, щото има 2 вариянта:
1ви: тя ми отвръща с целувка
2ри: зашива ми един здрав шамар 8-)

Kostadin_682
01-19-2009, 16:05
Още не се е случило, и не мога да ти отговоря 8-)
И при мен е така.. и ся не знам какво да направя и дали да поема риска да я целуна, щото има 2 вариянта:
1ви: тя ми отвръща с целувка
2ри: зашива ми един здрав шамар 8-)
Поне се виждаш с нея всеки ден :( ... опитай, най-много да изедеш шамара, макар че се съмнявам :)

Joanna90
01-19-2009, 16:05
При нас първо беше целувката но тя беше страхотна :) Бяхме с колата на една поляна и гледахме звездите и се бяхме гушнали и както се базиках нещо с него той ме погледна с един нежен поглед и ме целуна :) беше страхотно :smt007

CinDeReLLa_
01-19-2009, 16:20
Още не се е случило, и не мога да ти отговоря 8-)

мдааа.... коооолко познато 8-) само че при мене може и да не се случи 8-)

Kostadin_682
01-19-2009, 16:22
Още не се е случило, и не мога да ти отговоря 8-)

мдааа.... коооолко познато 8-) само че при мене може и да не се случи 8-)
Никога не знаеш какво може да се случи... така че не се изказвай непотготвена :)

mahoni
01-19-2009, 16:29
ами той ме целуна бяхме в един парк извън града :) разхождахме се и си говорихме дълго и като тръгнахме към колата за да се прибираме той ме гушна и ме целуна беше много готино :-)

ifkataAa
01-19-2009, 16:29
В сегашната ми връзка приятеля ми пое инициативата и ме целуна първи.Познаваме се от много време,а го харесвам от 1 година и няколко месеца.Преди да тръгнем излизахме заедно няколко пъти,но той не ме беше целунал.на 26 декември 2008г. след като бяхме на кафе той ме изпрати,прегърна ме и ми каза тихо "много те обичам и искам да бъдем заедно.Ти искаш ли го?" Аз се усмихнах и казах да.След което той ме целуна.Отначало бях малко стресирана,защото не мислих,че още първия път ще ме целуне,но след това се отпуснах.Сега връзката ни се развива много добре и никога не съм била по щастлива. :-)

BaiToq
01-19-2009, 16:53
Реших да пусна тема, в която всеки може да сподели в сегашната си връзка кой е направил стъпката за 1вата целувка и как предпочитате:
дали момчето да ви целуне, или вие да го целунете /за момичетата/
дали момичето да ви целуне, или вие да я целунете /за момчетата/

П.П. Не съм сигорен дали има таква тема и ако има някой модератор може да я запрати в кошчето :)
Бравооооо :lol:


Ето тази тема чаках.

FucKtheSyStem
01-19-2009, 17:16
Седяхме двамата на една пейка,аз се бях сгушила в него..Беше студено.И просто мълчахме..Сякаш и двата знаехме че ще стане.Погледнах нагоре към него,видях че и той ме гледа..Наведе се и ме целуна..Никога няма да го забравя :) :-)

Lyubomn7
01-19-2009, 17:29
Не стана как требваше. Бяхме на дискотека ии всички около нас почнаха да викат горчиво... И нз аз я хванах за кръста и леко я дръпнах към мен и тя ме целуна... Малко глупаво стана. Пфф

tzardani
01-19-2009, 17:29
Az bih kazal 4e e po dobre mom4eto p1rvo da celune :) :) :) :-) :-) :-)

Kostadin_682
01-19-2009, 17:31
Az bih kazal 4e e po dobre mom4eto p1rvo da celune :) :) :) :-) :-) :-)
мда... ама аз съм много срамежливо лигаво същество...едва ли ще дръзна да я целуна :oops: :?

ChocolateGirl
01-19-2009, 17:33
Аз също мисля,че момчето трябва да целуне момичето когато им е първа целувка :) При мен също се получи така,той ме гушна и ме целуна нежно..беше прекрасно :-)

Inlofee
01-19-2009, 17:46
абе по филмите много го превъзнасят тфа с първата целувка - според мене 8-) :oops:

aka6a_vamp
01-19-2009, 18:03
Начи последната ми първа целувка(чек че се обърках) представляваше:
-Може ли да те целуна вече?
-Е па може!
И той така се ентусиазира,че ме бутна и паднахме...мн беше шитаво :?

myNameIsImmortal
01-19-2009, 19:24
Ей супер първи целувки сте имали :)
А aka6a_vamp твойта е било най-добре 8-) само кой върху кой падна?

GotTheLife
01-19-2009, 19:40
бая отдавна беше :grin: аз преминах към действие първа :D :D 8-) 8-)

bonbon4enceto11
01-19-2009, 20:24
Ами .. седяхме си в едно кафенце гушкахме се .. после се погледнахме в очите и той се приближи и :-)

sTiLLyt0
01-19-2009, 20:41
в момента си нямам БФ, но последния път той първи ме целуна и така мисля, че би било правилно :-o

myNameIsImmortal
01-19-2009, 20:46
в момента си нямам БФ, но последния път той първи ме целуна и така мисля, че би било правилно :-o
да, обаче има и срамежливи момчета.. :)

bonbon4enceto11
01-19-2009, 20:59
в момента си нямам БФ, но последния път той първи ме целуна и така мисля, че би било правилно :-o
да, обаче има и срамежливи момчета.. :)

аз не разбирам защо ги е срам :-o какво толко..

myNameIsImmortal
01-19-2009, 21:05
в момента си нямам БФ, но последния път той първи ме целуна и така мисля, че би било правилно :-o
да, обаче има и срамежливи момчета.. :)

аз не разбирам защо ги е срам :-o какво толко..
абе и такива индивиди съществуват :)
Даже май може да съм един от тея 8-) ама затова има нещо наречено "преодоляване на срама"

Kostadin_682
01-19-2009, 21:06
в момента си нямам БФ, но последния път той първи ме целуна и така мисля, че би било правилно :-o
да, обаче има и срамежливи момчета.. :)

аз не разбирам защо ги е срам :-o какво толко..
абе и такива индивиди съществуват :)
Даже май може да съм един от тея 8-) ама затова има нещо наречено "преодоляване на срама"
Аз съм от тея, и какво не ме интересува... грам...

imaginaryyy
01-19-2009, 22:28
Ами първата просто стана .. не знам как :D :D беше много хубаво :oops: пъъък за втория мии ... направо му се нахвърлих :D :D

aka6a_vamp
01-20-2009, 13:11
Ей супер първи целувки сте имали :)
А aka6a_vamp твойта е било най-добре 8-) само кой върху кой падна?
Той вурху мен...и хич не беше добре :? :D

moon_flower
01-20-2009, 13:18
Ми първо излизахме като приятели и отидохме на кино и там нещо се заиграхме и той ме целуна... много клиширано,но пък беше супер яко. :D А иначе предпочитам винаги момчето да направи първата стъпка,защото аз никога не съм сигурна дали ще има позитивна реакция от другата страна... :D

golf1
01-20-2009, 15:20
Еми аз :grin: Бяхме свършили даскало и седяхме гушнати :) По едно време тя ми каза "Мило аз ще си ходя вече...обичам те! Чао" И се обърна и тръгна да си ходи... в този момент я дръпнах лекичко, тя се обърна иии я :-) След това се усмихна, гушна ме пак и си тръгна :)

m3ch3ncee
01-20-2009, 15:31
Ох,спомням си и аз първата ми истинска целувка,която беше съвсем скоро..Много сладко и непринудено се получи.Бяхме с него в едно кафене,на едно отдалечено от погледите сепаренце ии тъкмо си признахме чувствата един към друг..и точно когато той ми каза,че много държи на мен и че би искал да опитаме да имаме връзка,аз не се сдържах и го целунах.Той това и чакаше май :D Прегърна ме силно и продължихме да се целуваме..Беше страхотно! :grin:

TheLittleAngel
01-20-2009, 15:59
В сегашната ми връзка приятеля ми пое инициативата и ме целуна първи.Познаваме се от много време,а го харесвам от 1 година и няколко месеца.Преди да тръгнем излизахме заедно няколко пъти,но той не ме беше целунал.на 26 декември 2008г. след като бяхме на кафе той ме изпрати,прегърна ме и ми каза тихо "много те обичам и искам да бъдем заедно.Ти искаш ли го?" Аз се усмихнах и казах да.След което той ме целуна.Отначало бях малко стресирана,защото не мислих,че още първия път ще ме целуне,но след това се отпуснах.Сега връзката ни се развива много добре и никога не съм била по щастлива. :-)

Благородно ти завиждам! Много романтично е било. :grin:

uNvaLuabL3
08-31-2009, 21:36
ахх и моята първа целувка в сегашната ми връзка беше незабравима...бяхме на кафе, след това отидохме на едно място от което се вижда целия град, беше тъмно и гледката беше незабравима. След това той ме изпрати и аз за "благодарност" го :-) (излизахме няколко дена и видях, че е срамежливко и са видя, че аз тряя да направя първара крачка)

ShtrudeL
08-31-2009, 21:39
Той ме целуна,...аз нямах смелост тогава. ^^

one
08-31-2009, 21:42
Няма значение.Все щеше да стане.

vikipf
08-31-2009, 21:43
Никога не съм разбирала кога кой целува първи. хах Не ги разбирам тия неща. Нали като се целунете все трябва и двамата да сте го направили. Освен ако единият просто не е налетял.

Предпочитам да е взаимно. Нали се сещате, когато и двамата го почувствате и всичко. Всъщност все тая е. Нали е целувка.

sLadkaTa_LoRi
09-01-2009, 00:33
Винаги предпочитам първата крачка (в случая първата целувка) да я направи момчето.. после вече съм аз на ход.. но първия път той :oops: :)

l0lz
09-01-2009, 01:36
Аз, по- често..

Dollystar
09-01-2009, 07:36
Предпочитам момчето да ме целуне :D

iliqn4eto0o
09-01-2009, 10:23
Запознахме се миналата година Август на плажа :) .. понеже той е от мн далече се видяхме чак Декември за празника на студентите беше дошъл при мен .. ест през всичкото това време играеше скайп-а :-D .. както и да е седнахме в 1 кафе .. ии говорихме си .. тфа онова .. ии накрая той изръси "ще ми дадеш ли сега една целувка :) " .. Стана ми едно так0ва много приятн0 усмиханх му се .. и се приближих към него ии .. :-) хоп така че от една страна т0й си я п0йска от друга страна аз се приближих към него0 :) :-)

krasivia
09-01-2009, 10:59
аз , но тя смята че първо тя е посегнала по пътя на логита сме дейстали по едно и също време :oops: :D

mim4ety_sara
09-01-2009, 12:22
Ем ... повечето пъти оставам момчето .. ,но когато
не се сеща ... аз го целувам изненадващо и го
поглеждам с един такъв поглед ... и от там той почва :-D :-D

nicolepcd
09-02-2009, 08:10
Я си немам връзка сега 8-)

sexfantasy
09-02-2009, 08:43
Ами много хубаво беше, качи ме на мотора си и отидохме на една полянка, облегнахме се на мотора и той ме погледна в очите и ми каза: "Искам да те целуна, може ли?" аз малко стоях като парализирана първите 2 секунди, ама после се усмихнах и той ме млясна :D :D :D После около половин час се мляскахме на мотора :-P Иначе предпочитам момчето да ме целуне, ама ако се наложи и аз съм първа...

BMWm3
09-02-2009, 09:09
Ами и двамата заедно го направихме...много срамежливи сме и двамата...но един път като се получи и айде :grin: отидоха работите... :P Снощи като спа в дома 200+ пъти се целунахме :lol: 8-) Ама все още ме е срам... :oops:

3oPuTy
09-02-2009, 09:25
Ми при нас не помня как точно станаха нещата (дали заради повечкото бира,дали защото всичко стана доста бързо :-D ) ... Първо си говорихме (бяхме игнорирали всички около нас 8-) ),после той се доближи към мен и ми хвана ръката ... А после дойде и целувката :-) Хммм като се замисля май той пръв пое инициативата (пффф,че гадна дума :o ) и започна бавно да се доближава към мен и на края взехме,че се целунахме :-D После най-добрата ми приятелка ми се сърдеше,защото близо час не съм й обръщала внимание :shock: ,а аз мислех,че целувките са продължили не повече от 10-тина минути :oops: :-D ... Хах готино купонче беше :-D