PDA

View Full Version : Диетка за 4 месеца



t1n4e7o
01-19-2009, 14:14
Здравейте! Значи проблема е следния: В края на май приятеля ми има абитуриентски бал и аз ще му бъда дама, но проблемът е там, че тази зима бая съм си навъртяла местата около ханша.. и задните части.. Искам за 4 месеца да сваля около 12 кг, което не е толкова трудно, защото се падат по 3 кг на месец, а и започнах да бягам и да ходя на фитнес.. Та кажете ми и някоя НЕ СТРОГА диетка, която мога да спазвам. Благодаря. :)

incheto
01-19-2009, 14:16
щом си тръгнала на фитнес не е нужно да спазваш много строга диета, просто ограничи мазното, пърженото, хляба, тестените изделия и ще се изваеш, но наблягай на тичането на пътелата и карането на колело:)

akinom
01-19-2009, 15:14
щом си тръгнала на фитнес не е нужно да спазваш много строга диета, просто ограничи мазното, пърженото, хляба, тестените изделия и ще се изваеш, но наблягай на тичането на пътелата и карането на колело:)
+1
Можеш и да: пиеш повече течности ( но няколко мин. преди хранене )
Вечеряш преди 19:00, даже 18:30 най- късно.
и ако искаш ( за по- качествен ефект ) замести обяда или вечерята с плодове.

Sissy90
01-20-2009, 15:05
щом си тръгнала на фитнес не е нужно да спазваш много строга диета, просто ограничи мазното, пърженото, хляба, тестените изделия и ще се изваеш, но наблягай на тичането на пътелата и карането на колело:)
+1
Можеш и да: пиеш повече течности ( но няколко мин. преди хранене )
Вечеряш преди 19:00, даже 18:30 най- късно.
и ако искаш ( за по- качествен ефект ) замести обяда или вечерята с плодове.
Само с последното не съм съвсем съгласна -ако яде само плодове на обяд, до вечерта ще изгладнее и е вероятно да изяде повече, отколкото трябва.

niquetamere
01-20-2009, 17:09
www.bb-team.org всичките отговори са там :)

AnIvAt
01-21-2009, 12:15
Прочети книжката Ултраметаболизъм. Доста са ефективни съветите като гледам хората, които са пробвали. Аз започвам от понеделник и се надявам да има ефект. Всъщност става въпрос за режим на хранене, не за диета, а и са само 8 седмици.

Sintya
01-21-2009, 16:18
Спри тестеното и газираното от части.
Замести пърженото с варено или печено, пий много течности!

glupacheE
01-21-2009, 17:14
Прочети книжката Ултраметаболизъм. Доста са ефективни съветите като гледам хората, които са пробвали. Аз започвам от понеделник и се надявам да има ефект. Всъщност става въпрос за режим на хранене, не за диета, а и са само 8 седмици.
И аз ти препоръчвам "ултраметаболизъм"
а относно плодове за вечеря - по-добре е пържола на скара за вечеря :)

paradiso
01-22-2009, 15:19
mm imash vreme spoko li4no az sfalih 10 12 kg kato nq qdqh ni6to sladko ama ni6tooo ne pieh nito sokove nito gazirano mn rqdko nestea kato sam an kafe nikakfo testo nito soleti nito hlqb ..... vij az naprimer qdqh mn salatki meso sirence ka6kaval supi stava sashto i mn uprajneniq ti4ane : ) ska4ane na vaje uprajneniq f neta bol i mn mn silna volq uspeh i da si prekarash edna nezabravima no6t s priqtelq ti ;)

hAshoo
01-22-2009, 16:08
mm imash vreme spoko li4no az sfalih 10 12 kg kato nq qdqh ni6to sladko ama ni6tooo ne pieh nito sokove nito gazirano mn rqdko nestea kato sam an kafe nikakfo testo nito soleti nito hlqb ..... vij az naprimer qdqh mn salatki meso sirence ka6kaval supi stava sashto i mn uprajneniq ti4ane : ) ska4ane na vaje uprajneniq f neta bol i mn mn silna volq uspeh i da si prekarash edna nezabravima no6t s priqtelq ti ;)

колко време?

pifiella
01-22-2009, 17:49
Сутрин: 1 ч. чаша топла вода. Закуска: 9 ч. плод (по избор).
Обяд:
1. Ако си в училище – 1 кофичка кисело мляко.
2. Ако си вкъщи – порция салата от сурови зеленчуци + някакво готвено домашно ядене .Това могат да бъдат: печено или варено бяло месо от пиле;
Печена риба;
Чушки с извара (козе сирене);
Парче кози сирене;
Зелен фасул;
Зрял фасул;
Леща;
Грах;
Тиквички;
Супа (без застройки от яйце и мляко);
Картофи на фурна (не по-често от веднъж на 2 седмици);
Вечеря: овесени ядки с 2-3 с.л. кисело мляко.
Или кофичка кисело мляко с 2-3 с.л. овесени ядки;
Или някакво от гореизброените за обяд ястия, които не си яла на обяд и някакъв суров зеленчук, не по-късно от 18-18:30 ч.
Плодовете ги ядеш най-късно до 17 ч.
Сряда и неделя плодови дни.
Така свалих 13 кг за 2 месеца +много тичане и фитнес.Аз съм си го измислила,но се приемат необходимите хранителни вещества и повярвай ми ннаистина ще отслабнеш!!!!!Гарантирам ти на 100%!
Айде успех!! :)

t1n4e7o
01-22-2009, 19:09
Сутрин: 1 ч. чаша топла вода. Закуска: 9 ч. плод (по избор).
Обяд:
1. Ако си в училище – 1 кофичка кисело мляко.
2. Ако си вкъщи – порция салата от сурови зеленчуци + някакво готвено домашно ядене .Това могат да бъдат: печено или варено бяло месо от пиле;
Печена риба;
Чушки с извара (козе сирене);
Парче кози сирене;
Зелен фасул;
Зрял фасул;
Леща;
Грах;
Тиквички;
Супа (без застройки от яйце и мляко);
Картофи на фурна (не по-често от веднъж на 2 седмици);
Вечеря: овесени ядки с 2-3 с.л. кисело мляко.
Или кофичка кисело мляко с 2-3 с.л. овесени ядки;
Или някакво от гореизброените за обяд ястия, които не си яла на обяд и някакъв суров зеленчук, не по-късно от 18-18:30 ч.
Плодовете ги ядеш най-късно до 17 ч.
Сряда и неделя плодови дни.
Така свалих 13 кг за 2 месеца +много тичане и фитнес.Аз съм си го измислила,но се приемат необходимите хранителни вещества и повярвай ми ннаистина ще отслабнеш!!!!!Гарантирам ти на 100%!
Айде успех!! :)


И за срядата и неделята си ядеш само плодове без нищо друго в неопределени количества ли?

pifiella
01-23-2009, 13:04
Ами не е задължително попринцип по 1 кг на ден(250грама на всяко хранене)Но много зависи колко килограма си,дали можеш да свикнеш 2 пъти в седмицата само на плодове.Аз в началото си правех в неделя почивен ден от диетата(хапвах си от всичко по малко),но с време свикнах и реших да ям само плодове в неделя.Както ти си прецениш.Мести си дните,както ти е удобно......А ако прецениш,че искаш само ан полодеве през тези 2 дни започни с по 2 кг.плодове и постепенно ги намаляй.......успех