PDA

View Full Version : Прекалено много време заедно....и руги работи....



Bordes
01-19-2009, 14:48
Начи да ви питам....преди времеее ви бех писал за ено момиче от моето даскало...сичко си вървеше добре...до днес....шото си стоиме ний 2мата и са чудеме кво да си каеме....ходиме от 2 седмици....но сме през 40 мин се виждаме в продължение на 10 часа....имам чуството че сме ходили 1 месец :? И другото е....когато сме заедно сме винаги или прегърнати или фанати за ръце....дали това дразни околните....как мислите за тея работи... 8)

PeopleAlwaysLeave
01-19-2009, 14:54
2 седмици не са прекалено много време...
И ква ви интересува дали другите се дразнят ? Правете това, което на вас ви харесва.

DJEB
01-19-2009, 16:27
нещо не ми се виждаш много уверен в себе си... :-o Какво лошо има да си мълчите двамата ,не е нужно да си мислите какво да си кажете.Кво по-хубаво от тва да си мълчите заедно и да ви е хубаво ... Пък иначе за'околните' няма лошо само да се държите за ръце става въпрос като сте в даскало и все пак не е нужно цялото училище да разбира че сте двойка :)

zaraaa
01-19-2009, 20:10
2 седмици не са прекалено много време...
И ква ви интересува дали другите се дразнят ? Правете това, което на вас ви харесва.

+1

Kostadin_682
01-19-2009, 20:11
Начи да ви питам....преди времеее ви бех писал за ено момиче от моето даскало...сичко си вървеше добре...до днес....шото си стоиме ний 2мата и са чудеме кво да си каеме....ходиме от 2 седмици....но сме през 40 мин се виждаме в продължение на 10 часа....имам чуството че сме ходили 1 месец :? И другото е....когато сме заедно сме винаги или прегърнати или фанати за ръце....дали това дразни околните....как мислите за тея работи... 8)
офф.. детска ви работа.. какво ви интересува, какво ще кажат "хората" ? :?

Prophecy
01-19-2009, 20:20
Трябва ли да ти пука за хората , нека си говорат ако искат , на вас да си ви е айлячец пак заеби другото

EarthShaker
01-19-2009, 20:48
закво ви е да си говорите, ковете се...

бах тъпизма

Wrathchild
01-19-2009, 20:56
Интересува ли те толкова какво мислят хората?

PreciousDiamond
01-20-2009, 06:46
Аве лапенцееее 8-) Виж ся ко ще ти кажа кака 8-) Значи : ако живееш винаги така, както хората казват, че трябва да живееш , до никъде няма да стигнеш ! Живей си живота така , както на теб ти се иска без да ти пука какво ще кажат останалите ! Защото ако се влияеш от чуждото мнение до никъде няма да стигнеш . И аз бях така, признавам си . С оня гадния бившия ми клас . Значи .. всички до една бяха адските клюкарки, а аз ходех с едно момче от даскало , ама от скоро и те още не бяха научили . Ти разбираш ли, мен ме беше страх да му кажа името на глас , за да не чуе някой 8-) Та както и да е . И веднъж ни видяха да се целуваме в коридора . Съответно : вратовете като на жираф, ококорени очи и т.н . И влизам аз в стаята и буквално всички ме нападат да им разказвам 8-) И после ми викат : "ама недейте така на средата на коридора, ми другите какво ще кажат" .. и аз им казах точно това, което казах и на тебе :" Аз не живея за другите, аз живея за себе си ... " . При което те млъкнаха, щото не знаеха какво да кажат 8-) Мамка му, прекалих 8-) Та мисълта ми беше : Хич да не ти пука 8-)