PDA

View Full Version : Моля дайте си мнението



ifkataAa
01-19-2009, 15:50
Здравейте на всички! Косата ми не е къса,но искам да имам много дълга коса,каквато бе моята преди.Не ми се чака да порасне,затова мисля да си взема два пласта тъмно кестенява коса (почти черна).Тези които са с фиби и мога да я слагам,когато си поискам.Ако някой знае дали решението което съм взела е добро и цената на това удоволствие моля да пише :-D
Благодаря предварително ! :-) :P :-)

ira90
01-19-2009, 16:36
Ами не съм много наясно тези работи, но до колкото съм чувала от приятелки естествените коси (които се слагат за удалжаване) са около 300/400 лв. , но имало и някакви други коси по евтини които се продавали по кичура бройката които бил по 8/10 лв. ..... не съм много сигурна, но от това което съм слушала ... Можеш да потърсиш в google :) :) :-)

ifkataAa
01-19-2009, 16:53
Мерси за информацията.Аз търсих в интернет,но нямаше.Ако някой намери нещо да даде линк,за да го видим и ние ;] :-) :-) :-)

tOniTyy
01-19-2009, 17:14
Здравейте на всички! Косата ми не е къса,но искам да имам много дълга коса,каквато бе моята преди.Не ми се чака да порасне,затова мисля да си взема два пласта тъмно кестенява коса (почти черна).Тези които са с фиби и мога да я слагам,когато си поискам.Ако някой знае дали решението което съм взела е добро и цената на това удоволствие моля да пише :-D
Благодаря предварително ! :-) :P :-)
Сега ще ти кажа това, което знам аз. :-D Една приятелка първо си купи тези кичури, които се слагат с фиби, нейните бяха от изкуствен косъм.Не бяха скъпи, но много бързо я одърпаха.Но долу горе добре стояха.А сега си удължи косата, със естествени кичури коса - на фризьор.За около 10 - 15 см (не съм сиг точно) удължение.. дадее 250 300 лв.. не помня почно.Някъде на месец, месец и половина ходи на поддръжка и и взема около 40 лв.Но точно колко кичура има сложени на брой не мога да се сетя... :o Дано съм ти била от полза :P

ifkataAa
01-19-2009, 17:17
Благодаря ти много :P :P :P

tOniTyy
01-19-2009, 17:29
Няма проблеми :) :)

BoCupycake
01-19-2009, 17:57
Ама ти за какви сантиметри говориш???

Значи сега в нета предлагат много добра оферта 170см коса на ширина и 40см дължина за 250 лева мисля,че беше.Поръчката се прави по интернет,една жена в София ги предлага.Приятелка на леля ми си е взела ,правила е партия с още няколко жени и е много доволна.Сега и аз мисля с няколко приятелки да се съберем и да си я поръчаме.Според мен естествена коса за тези пари...офертата е доста изгодна.Ако искаш сайта ще попитам какъв е и ще го постна. :)

p.s.Щипките се заплащат отделно.

ifkataAa
01-19-2009, 18:02
Ама ти за какви сантиметри говориш???

Значи сега в нета предлагат много добра оферта 170см коса на ширина и 40см дължина за 250 лева мисля,че беше.Поръчката се прави по интернет,една жена в София ги предлага.Приятелка на леля ми си е взела ,правила е партия с още няколко жени и е много доволна.Сега и аз мисля с няколко приятелки да се съберем и да си я поръчаме.Според мен естествена коса за тези пари...офертата е доста изгодна.Ако искаш сайта ще попитам какъв е и ще го постна. :)

p.s.Щипките се заплащат отделно.

Ако можеш кажи сайта,за да видя и аз.Ще съм ти много благодарна.А то тази коса може да се раздели между няколко човека понеже е много.Така ли ? :P

BoCupycake
01-19-2009, 22:00
Ако можеш кажи сайта,за да видя и аз.Ще съм ти много благодарна.А то тази коса може да се раздели между няколко човека понеже е много.Така ли ? :P

Ами да тя на ширина е метър и 70 смятай за к'во нещо говорим....както аз си го пресмятам за 3 момичета примерно се пада по два реда(се едно две треси) по 40 и няколко 50 см ширина.
Още утре ще попитам за сайта и ще ти го дам.

ifkataAa
01-20-2009, 15:41
Ще съм много благодарна.Мерси предварително ! :) :-) :)

viky
01-23-2009, 10:29
Moi4etaaa...az mislq 4e ne moje da si q delite,za6toto 6te stane mn rqdka i efekta 6te e nikakuv.Tova si e kosa za edin 4ovek ...i obiknovenno ako iska6 da izglejda dobre i da ne si li4i 4e si s dopul kosa...trqbva da si vzeme6 mininum 2 reda kosa!