PDA

View Full Version : Видима разлика в големината на гърдите



black_rose12
01-19-2009, 15:51
Hora :( zdraveite az sum momi4e na 17 ..imam si gaje s koeto se polu4ava ne6to seriozno , no sum devstvena i vse o6te ne se 4uvstvam gotova ..ne samo tova no imam i problem4e .. gurdite mi ne samo 4e ne sa koi znai kolko golemi , no i sa razli4ni.. ednata e vidimo po - golqma ot drugata ne prekaleno , no vse pak .. bez sutien se zabelqzva i use6ta razlikata .. i az do sega ne sum davala na gajeto si da me pipa i nqma i da mu dam i se pitah spored vas normlano li e .. ima li i dr momi4eta koito ne davat na priqteliq si da gi bara tam ?
Vie 6te kajete ako te obi4a .. nqma da mu puka.. no nai - malkoto i da ne mu puka az 6te se 4uvstvam hiper tupo .. haresvam im goleminata ..gajeto mi su6to oba4e toi prosto ne znae 4e ima razlika , za6toto si slagam podplunka v ednata 4a6ka i to ne si li4i ..
Izvinqvaite za glupavata tema , no ot nqkolko dni nasam sum se zamislila .. a i o6te ne6to toi e na 17 i predi nqkolko meseca mu e bil purviq put s negovata priqtelka .. normalno li e da go karam da 4aka .. az prosto sum sigurna , 4e nqma da mu pusna :( :( :( :( :( :( :

mn mersi za mneniqta, no vse pak nikoi ne mi kazva normalno li e za edna vruzka da ne mu pozvolqvam vuob6te da me bara tam ??? vsi4kite mi priqtelki davat i ne poznavam momi4eta koito poradi nqkakvi suobrajeniq da ne pozvolqvat i te i po4vam da se 4uda dali za pred nego 6te sum v pravoto si da mu kaja" mi ne ne mi e priqtno " bez da mu davam obqsneniq .. ???


т.7
swords1010

x3eme
01-19-2009, 15:54
вубще не се притеснявай
по този начин само ти спада чуството за ценност като говориш така за себе си
ако държи на теб няма да му прави толкова голямо впечатление разликата в гърдите ти,а когато усетиш че си готова тогава направи тази крачка да му се отдадеш

fashion4etyy
01-19-2009, 15:57
вубще не се притеснявай
по този начин само ти спада чуството за ценност като говориш така за себе си
ако държи на теб няма да му прави толкова голямо впечатление разликата в гърдите ти,а когато усетиш че си готова тогава направи тази крачка да му се отдадеш

айде и тук..пак си първи :lol:

saromanwife
01-19-2009, 15:57
ако те обича ще чака а относно разликата не си единствената споко :) направи го когато ти искаш не само заради него ...

CryForMe
01-19-2009, 16:01
малко жени имат еднакви по размер гърди ... ех тая математика и на човешкото тяло му куца :lol: тъй че да не ти пука за тва, щом едната не е двойно по-голяма от другата, сичко си е в нормите 8-)
за тва, че няма да му пуснеш ... ми щом не искаш, значи не искаш, точка. ако ти мрънка и ти поставя условия значи просто трябва да го разкараш.

black_rose12
01-19-2009, 16:03
a normalno li e vuob6te da ne mu davam da bara pod predloga .." ne mi e priqtno " ima li i drugi takiva slu4ai .. 6toto sum sigurna 4e i da mu pravi i da ne mu pravi vpe4atlenie pak nqma da mu dam ...

Punisherrr
01-19-2009, 16:13
еее глупости ;) Успокой се момиче... не е само при теб така.
Повярвай гаджето ти няма да му пука...определено не колкото на теб 8-)

chelsea
01-19-2009, 16:31
о боже.с предишният ми приятел беше '-в цикъл съм, не мога, гадно е... - абе не ми пука ти казвам!!! '
щом това може да се преглътне, ти за едни цици толкова му мислиш... :D

bqsna_teenagerka
01-19-2009, 16:33
Ми аз ъсъм чувала че разлика винаги има..няма начин ноо въпросът е до каква степен ;) спокс не е фатално! той..би трябвало да знае че е нормално! аве виж...ако нещо ен ти уред със сигурнсот ще компенсираш с друго ;) то не може винаги на 100% идеал...

seduction1mplex
01-19-2009, 16:41
А бе я да не ти пука :-) Ти като му дадеш да те пипа последното нещо,което ще гледа е дали са еднакви :-D други мисли отдааааавна ще са му вече в кратунката :-) И все пак,за да си по-уверена,съблечи се първо на тъмно..отпусни се и и на светло ще можеш :)

Na7a6a
01-19-2009, 16:50
Аз съм на 15 (след 3 месеца на 16 :D ) и също имам разлика в гърдите. Едната е малко по-големичка, но с времето мисля че нещата се пооправиха. А и както казаха преди мен-това е нормално. Аз също много трудно позволих на приятеля ми да ме съблече (секс дори още не сме правили). Имай му доверие, ще ти хареса :)

blackfate
01-19-2009, 18:07
Еми давай му да те пипа там примерно 1во над сутиена, спокойно, последното което ще му направи впечатление ще е че едната е по голяма от другата. И при мен дясната е по голяма от лявата и то видимо, и ако сутиена ми е с "вградени" подплънки, едната седи нормално, другата е малко сплескана :lol:
Но на него не му пука, кефи им се и на 2те :grin:
Просто трябва да се отпуснеш, това са цици ебаси, каквито и да са, стига да са стегнати всеки им се кефи!

Osanago
01-19-2009, 18:12
Съвсем нормално е това, лявата и дясната част от човешкото тяло са различни, както в лицето, така и в други части. Не си единствена, просто ти си го усетила и забелязала. Доказано е че 99,9% от жените са с различен размер на гърдите, просто при някои трудно се забелязва, та дори самите момичета не знаят.
Нема се плашиш, ако приятеля ти каже нещо, идете на рентген да му снимат тестисите, за да му покажеш, че и на него са му различни =Р

princesa_viki
01-19-2009, 19:06
При всяко момиче има разлика в гърдите.При някой е по-видима разликата,при други-не.
Аз лично давам на приятеля ми да ме пипа<--(колко смешно звучи) 8-)
Видимо е,че не си готова за секс,а и както и не си готова да сте по-интимни.Казваш му го в очите,без да овърташ,без да премълчаваш и точка.Ти решаваш приятно ли ти е или не и искаш ли да те пипа или не!

shokoto91
01-19-2009, 19:08
Hora :( zdraveite az sum momi4e na 17 ..imam si gaje s koeto se polu4ava ne6to seriozno , no sum devstvena i vse o6te ne se 4uvstvam gotova ..ne samo tova no imam i problem4e .. gurdite mi ne samo 4e ne sa koi znai kolko golemi , no i sa razli4ni.. ednata e vidimo po - golqma ot drugata ne prekaleno , no vse pak .. bez sutien se zabelqzva i use6ta razlikata .. i az do sega ne sum davala na gajeto si da me pipa i nqma i da mu dam i se pitah spored vas normlano li e .. ima li i dr momi4eta koito ne davat na priqteliq si da gi bara tam ?
Vie 6te kajete ako te obi4a .. nqma da mu puka.. no nai - malkoto i da ne mu puka az 6te se 4uvstvam hiper tupo .. haresvam im goleminata ..gajeto mi su6to oba4e toi prosto ne znae 4e ima razlika , za6toto si slagam podplunka v ednata 4a6ka i to ne si li4i ..
Izvinqvaite za glupavata tema , no ot nqkolko dni nasam sum se zamislila .. a i o6te ne6to toi e na 17 i predi nqkolko meseca mu e bil purviq put s negovata priqtelka .. normalno li e da go karam da 4aka .. az prosto sum sigurna , 4e nqma da mu pusna :( :( :( :( :( :( :

mn mersi za mneniqta, no vse pak nikoi ne mi kazva normalno li e za edna vruzka da ne mu pozvolqvam vuob6te da me bara tam ??? vsi4kite mi priqtelki davat i ne poznavam momi4eta koito poradi nqkakvi suobrajeniq da ne pozvolqvat i te i po4vam da se 4uda dali za pred nego 6te sum v pravoto si da mu kaja" mi ne ne mi e priqtno " bez da mu davam obqsneniq .. ???


т.7
swords1010


Имам същия проблем - на гаджето докато не му казах, не разбра за разликата (беше 6 месеца след като ме видя за първи път гола ;) ) Иначе аз слагам подплънка от едната страна, а другата си я нося нормално :) Не е чак толкова зле ;) Съвсем сериозно в легнало или тресящо се положение :D не се забелязва ;) Гаджето ми ме докосна по дупето чак на 4тия месец и на 5тия с моя подкана пипна и гърдите ми :D Щом не си готова, не се насилвай. По-добре без гадже отколкото с някакъв там дето по принцип ти сваля звезди ама в същото време иска от теб неща, които не са ти приятни ;) Дирижирай връзката си така, че да ти е приятна на тебе, а не на него.. Ако той не е подходящия - изчакай, има толкова много други момчета ;) Дори и да си сама не е никак лошо :) Дори в някои моменти е за предпочитане :) Не се ангажирай със сериозни връзки щом не си готова да се отпуснеш пред момче ;) Като станеш на 20 ще се запознаеш с истински муже, а не момченца, които ще се отнсат много по-добре с теб, така, че може би си струва чакането :)

jambo_bs
01-19-2009, 19:13
Ам ти щом си така настроена никога няма да си изгубиш девствеността.

djuki
01-19-2009, 20:43
Разликата в гърдите не би трябвало да ти пречи и мойте имат . Също така е нормално да не му даваш да те пипа където и да е било щом ти самата не искаш . Дръж на собственото си мнение . Рано или късно с него или с друго момче ще се почувстваш сигурна и ще му пуснеш и ако това не е той не е болка за умиране

traka
01-20-2009, 06:35
Няма от какво да се притесняваш, като излезнеш от пубертета гърдите ти ще се оправят и другата ще догони по голямата. Винаги има минимална разлика, в повечето случаи само жената си я вижда и то след като се е взирала 15 мин в огледалото. Имам една позната със сходен проблем, при нея разликата беше драстична, вече е на 20 и няма и помен от това, а до 18 не си махаше сутиена и докато спи, за да не се гледа. Спокойно ще се оправиш и не го взимай толкова навътре. И по другия ти въпрос, ако не се чувстваш комфортно стой си с бельото пък с времето може и да се отпуснеш и да му дадеш и да те пипа, въпрос на нагласа е :)

dimitar_ak
01-20-2009, 07:44
Имах гадже с различни гърди. Това не е проблем

mirmark
01-20-2009, 07:51
Единствения ти проблем е, че още не си готова да правиш секс.
Когато си готова за тов и помен няма да има в главата ти за разликата в гърдите. Ще видиш сама и тогава тази ситуация ще ти изглежда смешна. :?

kaliopaa
01-20-2009, 12:50
razlikata v gardite q ima pri nqkoi momi4eta i tova ne e mnogo golqm problem tova 4e ne si gotova da spi6 s priqtelq ti trqbva da go preodolee6 z6toto nqma da si ostane6 devstvena za cql jivot a dali purviq put 6te e s nego ili s nqkoi drug to se taq prosto trqbva da go nagradi6 s tova ako go obi4a6 :D

FreeSpirit
01-21-2009, 18:14
Не се притеснявай, често срещано е :)
Докато се развие организма напълно има голяма вероятност да се оправи :) Иначе аз познавма и жени над 35, които имат този проблем :)
Нещо интересно - понякога "барането" помага :-P :grin:
И споко- не се притеснявай, че не са симетрични, в човешкото тяло няма нищо симетричко, колкото и странно да ти се струва това :grin:

neustoimata
01-21-2009, 19:10
т.7
swords1010[/quote]


Имам същия проблем - на гаджето докато не му казах, не разбра за разликата (беше 6 месеца след като ме видя за първи път гола ;) ) Иначе аз слагам подплънка от едната страна, а другата си я нося нормално :) Не е чак толкова зле ;) Съвсем сериозно в легнало или тресящо се положение :D не се забелязва ;) Гаджето ми ме докосна по дупето чак на 4тия месец и на 5тия с моя подкана пипна и гърдите ми :D Щом не си готова, не се насилвай. По-добре без гадже отколкото с някакъв там дето по принцип ти сваля звезди ама в същото време иска от теб неща, които не са ти приятни ;) Дирижирай връзката си така, че да ти е приятна на тебе, а не на него.. Ако той не е подходящия - изчакай, има толкова много други момчета ;) Дори и да си сама не е никак лошо :) Дори в някои моменти е за предпочитане :) Не се ангажирай със сериозни връзки щом не си готова да се отпуснеш пред момче ;) Като станеш на 20 ще се запознаеш с истински муже, а не момченца, които ще се отнсат много по-добре с теб, така, че може би си струва чакането :) [/quote]




+99999999999999999999999999999999 8) :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :-) :-) :-) :-) :-) :-) spok macka s vremeto 6e se izravnqt a i + tva razlikata ne e mn golqma taka 4e kvo te gree ?! koito ne gi haresva da ne gi gleda !!!!!! :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

MiRaCuLiX
01-21-2009, 19:38
вубще не се притеснявай
по този начин само ти спада чуството за ценност като говориш така за себе си
ако държи на теб няма да му прави толкова голямо впечатление разликата в гърдите ти,а когато усетиш че си готова тогава направи тази крачка да му се отдадеш

+1

ае btw x3eme таз на картинката е убаво яре,добре ще подскача ;)

x3eme
01-21-2009, 19:46
^^това е най добрата ми приятелка така че си мери приказките

3oPuTy
01-21-2009, 19:48
вубще не се притеснявай
по този начин само ти спада чуството за ценност като говориш така за себе си
ако държи на теб няма да му прави толкова голямо впечатление разликата в гърдите ти,а когато усетиш че си готова тогава направи тази крачка да му се отдадеш

+1

ае btw x3eme таз на картинката е убаво яре,добре ще подскача ;)
Абеее аз да не съм заек,че да подскачам :x :-x :o

BTW Сори,но и яре не съм!!!! :-D

guni7eam
01-22-2009, 19:32
Аз съм момче ! Не мисля че има някакво значение . Всяко момйче има .Нито е ненормално нито пък гадно .Няма от какво да се претесняваш. А колкото до него ак нещо не му са харесва ,,МЕКИЯ ЗА НЕГО "

baby_inloff
01-23-2009, 12:07
Не се притеснявай, често срещано е :)
Докато се развие организма напълно има голяма вероятност да се оправи :) Иначе аз познавма и жени над 35, които имат този проблем :)
Нещо интересно - понякога "барането" помага :-P :grin:
И споко- не се притеснявай, че не са симетрични, в човешкото тяло няма нищо симетричко, колкото и странно да ти се струва това :grin:
ТОЧНО КАЗАНО !!! :-D

meni18
02-02-2009, 08:29
спокойно,и моите са много различни.Сега ще ти разкажа една комична история :D Мислех си,че гаджето ми няма да забележи разликата(той ми е 1вия),но един ден докато се натискахме,той ми казва "Мило,гърдите ти са много различни".И аз нали..ами знам,не на всички са симетрични."Да,ама твоите наистина са много различни".Аз се ядосах казах му,че и на него "топчетата" не са му еднакви 8-) И от тогава много ги харесва,даже си е харесал по-малката и казва,че си е негова.Отпусни се и да не ти пука :smt001

cinderella_gugutka
02-02-2009, 08:34
ти явно смяташ 4е секса се състои от гледането и барането на циците :? извинявай много,но според теб какво ще стане като види 4е едната е по-голяма от другата-ще му спадне пишката ли :lol: нищо подобно-няма да му обърне големо внимание-повярвай ми

mirmark
02-02-2009, 08:59
Като му кажеш, че си девствена, той ще е по-зает с девственоста ти отколкото с гледането на гърдите ти. Така, че не се притеснявай

SiSsKkAa
02-02-2009, 10:44
е това сега прозвуча много глупаво.мъжете си гледат и цицките и дупето няма значение девствена ли си или не тях това ги възбужда.и един истински мъж ,а не пиклъо трябва да е наясно ,че няма две еднакви гърди и че това е съвсем нормално.така че не се притеснявай.на никоя жена не са й еднакви както и тестисите на мъжа

GerYy
02-02-2009, 11:18
В човешкото тяло няма нищо еднакво. Не се притеснявай. :) :wink:

MakeMeLaugh
02-02-2009, 13:10
В човешкото тяло няма нищо еднакво. Не се притеснявай. :) :wink:
+1 ;)
Така е