PDA

View Full Version : 15 години



SunFl0w3r
01-19-2009, 16:05
Според вас 15 години малко ли са за връзка,защото оня ден майка ми като разбра че се зарибявам с един и ми каза:"На 15 си и мислиш за гаджета,пф...хлапета."Не ми стана много приятно де,но я попитах колко е нормалното според нея,а тя каза 16.е,извинявам се ама каква е разликата? Където са 15,там са и 16 не е ли така или аз греша?

Hilary_
01-19-2009, 16:08
xax сега сички се зарибяват и правят секс под 14 ама айде... :lol:
По темата ти не виждам нищо лошо...само да е с акъл... :wink:

nicolepcd
01-19-2009, 16:10
Ми не е права. Нормално е на 15 да мислиш за такива работи... Децата на 14 вече други работи правят, пък... 8-)

kobrichka
01-19-2009, 16:30
Попринцип в очите на майка ти винаги ще си хлапе,казала ти е 16 просто,защото в момента си по-малка.Ако я питаш когато станеш на 16 тя ще каже,че отново си малка.За родителите винаги ще сме малки.А що се отнася до това дали си малка за гаджета и т.н,ако трябваше да отговоря на този въпрос преди две години щях да кажа да,но поради факта,че вече няма девствено момиче на 14 години всички са започнали полов акт още на по 12.Чувстваш ли се готова и искаш да имаш гадже,защо пък не.Но според мен ти е още рано,но това си е моето мнение разбира се.

StayFly
01-19-2009, 16:33
Според вас 15 години малко ли са за връзка,защото оня ден майка ми като разбра че се зарибявам с един и ми каза:"На 15 си и мислиш за гаджета,пф...хлапета."Не ми стана много приятно де,но я попитах колко е нормалното според нея,а тя каза 16.е,извинявам се ама каква е разликата? Където са 15,там са и 16 не е ли така или аз греша?
Споко, като станеш на 16 ше ти каже, че е нормално на 17.

nVm
01-19-2009, 16:35
Попринцип в очите на майка ти винаги ще си хлапе,казала ти е 16 просто,защото в момента си по-малка.Ако я питаш когато станеш на 16 тя ще каже,че отново си малка.За родителите винаги ще сме малки.А що се отнася до това дали си малка за гаджета и т.н,ако трябваше да отговоря на този въпрос преди две години щях да кажа да,но поради факта,че вече няма девствено момиче на 14 години всички са започнали полов акт още на по 12.Чувстваш ли се готова и искаш да имаш гадже,защо пък не.Но според мен ти е още рано,но това си е моето мнение разбира се.


на 12 скачах на въже 8-) иначе по темата - ами според мен майка ти не е права,но ти си си нейното дете и за нея сигурно е странно да приеме мисълта,че ти ще имаш гадже или изобщо,че има момче,но ще свикне :-|

sexa_na_kompleksa
01-19-2009, 16:42
Не си малка за приятел, но си малка за секс. ; ) Разбирам майка ти, опитай се и ти да я разбереш. : ) Ако толкова ти прави проблеми, просто не й споделяй тези неща.

Balmy_I
01-19-2009, 16:48
Ьаь сега сичк исе зарибяват и правят секс под 14 ама айде... :lol:
По темата ти не виждам нищо лошо...само да е с акъл... :wink:

Дядо,а какво е акъл...? :lol: нищо лично просто се сетих за това...
А по темата,то на родителите ти винаги ще им се струваш прекалено малка за връзка,ама ти нищо не губиш,ако проваш 8) :)

Elmoto
01-19-2009, 16:55
Родителите винаги смятат, че децата им са твърде малки, за да имат връзка. :o. Защо? Ами, нека просто да кажем, че, ако имаш дете, не можеш да приемеш, че то е достатъчно голямо, за да излиза с някой, да го целува и т.н. В един момент детето се напишква и ходи право под масата, а в другия - се натиска с гаджето пред входната врата :) Такъв е животът...

x3eme
01-19-2009, 17:12
родителите винаги искат най доброто за техните деца но понякога прекаляват със глупавите си ограничения

Osanago
01-19-2009, 17:38
Просто повечето родители са наплашени за децата си, тва е. Не се знае този с който се "зарибяваш" (макарче нз кой язовир зарибявате заедно хР) какъв е, и именно защото повечето на по 13-15 вече са под завивките или по-често в тоалетните, понеже не могат да си намерят "терен", родителите са наплашени. По тяхно време е било различно, различни са им и разбиранията, най-добре ти си преценяй, ама умерено, за никъде не бързаш, имаш време за всичко ;)

ChocolateGirl
01-19-2009, 17:40
Не се притеснявай,нали знаеш,че за родителите ти ти винаги ще останеш дете.15 е нормална възраст,все пак си в пубертета...хормоните напират,няма нищо лошо да излизаш с момчета :P

holyshade
01-19-2009, 17:49
аа..само да те питам твоя "приятел" ако е на 21 е напълно нормално да ти го каже тва :]

Prophecy
01-19-2009, 18:01
трябва да има яко ебане :smt026

SunFl0w3r
01-19-2009, 18:09
аа..само да те питам твоя "приятел" ако е на 21 е напълно нормално да ти го каже тва :]

Първо,още не ми е приятел,второ е колкото мен :-P

MP
01-19-2009, 18:24
Действията на по-малките не е критерии.15 не е рано.Рано е 5-6 8-)