PDA

View Full Version : Чудя се...



beb4yy
01-19-2009, 16:08
Как изобщо може да ми пука за човек, който ме е обидил и наранил не веднъж и колкото и да се опитва немога не забравям хората, който са били в живота ми ! А опитам ли се да ги върна в живота ми получавам грубо отношение много хора на мое място не биха ги потърсили, но аз просто немога аз ли съм такава или си влушавам и просто неискам да забравя човекът който съм обичала и ми се е иплюл в лицето ! П.п : Не очаквам някой да ме разбере но се пак нека чуя мнения.

Kostadin_682
01-19-2009, 16:25
Как изобщо може да ми пука за човек, който ме е обидил и наранил не веднъж и колкото и да се опитва немога не забравям хората, който са били в живота ми ! А опитам ли се да ги върна в живота ми получавам грубо отношение много хора на мое място не биха ги потърсили, но аз просто немога аз ли съм такава или си влушавам и просто неискам да забравя човекът който съм обичала и ми се е иплюл в лицето ! П.п : Не очаквам някой да ме разбере но се пак нека чуя мнения.обичала
Еми може би, защото все още ги обичаш... т.е не са ти безразлични

NeSumJenaTi
01-19-2009, 16:32
Как изобщо може да ми пука за човек, който ме е обидил и наранил не веднъж и колкото и да се опитва немога не забравям хората, който са били в живота ми ! А опитам ли се да ги върна в живота ми получавам грубо отношение много хора на мое място не биха ги потърсили, но аз просто немога аз ли съм такава или си влушавам и просто неискам да забравя човекът който съм обичала и ми се е иплюл в лицето ! П.п : Не очаквам някой да ме разбере но се пак нека чуя мнения.


пука ти , защото още го обичаш , но ще преболи , поогледай се за някое друго момче , което е по-достойно за теб

kobrichka
01-19-2009, 16:34
"и просто неискам да забравя човекът който съм обичала " сама си отговори.Ти просто не искаш,а когато не искаш няма как да забравиш даден човек.Понякога не е хубаво да прощаваш всичко,защото не винаги го заслужава човека срещу теб.Имаш ли желание и воля можеш да забравиш всеки стига да го искаш.

beb4yy
01-19-2009, 17:08
:cry: боклук ме нарече как ли не още че нищо не заслужавам писна ми а аз дума не обелих :(

MaRiQnKa
01-19-2009, 17:14
Не си струва да губиш време и мисли по това момче. Живота не е само един човек. Колкото и лошо да звучи обичала си ок...той не те оценил... ми много му здраве... С времето ще го забравиш споко :razz:

Kostadin_682
01-19-2009, 17:15
:cry: боклук ме нарече как ли не още че нищо не заслужавам писна ми а аз дума не обелих :(
о.О ... Ако някой така ме нарече... показвам му вратата моментално... :?

beb4yy
01-19-2009, 17:29
да всички биха му показали вратата немога да се озлобя а искам :(

YouKnowImBetterThanYou
01-19-2009, 17:30
Трябва да си доста наивна, за да тръгнеш с някой, който би те нарекъл по такъв начин и при това още да го обичаш. Просто се занимаваш с простаци, които не те заслужават, пък и на всичкото отгоре страдаш заради тях. Колко жалко за теб...

MaLkaTa_LaDy
01-19-2009, 17:32
Получава се ужасно, когато хората се променят [показват друга черта от характера си], а преди е имало мн силни чувства към тях. До скоро бях в същата ситуация. Не мога да ти кажа нищо друго, освен - времето лекува. Сама трябва да си помогнеш. :-)

kobrichka
01-19-2009, 17:33
:cry: боклук ме нарече как ли не още че нищо не заслужавам писна ми а аз дума не обелих :(

Така нарече ли ме не вратат,а егати боя ще изяде.Този човек определено не те обича и едва ли някога те е обичал.Прати го при Дявола и не мисли за него.

Osanago
01-19-2009, 17:35
Недей се озлобява, намери си занимания постоянно, за някъв период от време, да се залисваш и да не го мислиш толкова. Па кат свикнеш, ще видиш че само е отшумяло :)

Lyubomn7
01-19-2009, 17:36
Трябва да си доста наивна, за да тръгнеш с някой, който би те нарекъл по такъв начин и при това още да го обичаш. Просто се занимаваш с простаци, които не те заслужават, пък и на всичкото отгоре страдаш заради тях. Колко жалко за теб...
Прав си според мене ноо може в момента да е бил ядосан или нещо... Но ако не е просто опитай се да се откажеш отнего влюбе се в друг знам ли. Аз така бих направил защото и аз съм така и дълго време след връзките ми се чуда каде сгреших незнам... Ноо единствения начин който ми идва в момента на акъла е това да се влюбиш отново, но в друг

ImmortalForever
01-19-2009, 17:56
Ю джъст лав хим.

MP
01-19-2009, 18:26
Какво се нахвърлихте на момчето?Не вярвам да те е нарекъл така без причина ?!?

beb4yy
01-19-2009, 18:56
Той е с друго момиче Да кажа за информация не съм ходила с него виждахме се бях влюбена но имах приятел и се сещате че неможех да го зарежа трябваше време 8 месечна връзка щях да зарежа заради него но той не изчака и си хвана това момиче и край за 5 дена я заобича мене почна да ме храни и тъпче щото виждаше че имам чувства бях в шок и смачкана до ден днешен :shock: Обичам го и ме разбива мисълта че преди идваше от майната си за мен а сега както написа в скайп :неискам да чувам за теб неискам да те виждам извиних му се ако има нещо :( но така и се направи на важен! Опитах се да съм мила но просто не му пука явно трябва да го изхвъря от живота си.....!

miloto_girl_4e
01-19-2009, 19:00
Не си единствената, която иска момче, което я е наранило и евентуално продължава да го прави. Но любовта НЕ пита :!:
Обичаш някого и само преглъщаш обидите, затваряш си очите за недостатъците .. нормално поведение на един влюбен човек...

beb4yy
01-19-2009, 20:49
обиди ме изплюе ми се в лицето и се едно нищо не е станало на другия ден така праа много тъпо :(

Kostadin_682
01-19-2009, 20:51
обиди ме изплюе ми се в лицето и се едно нищо не е станало на другия ден така праа много тъпо :(
Тегли му една дълга майна и да си гледа работата... страдаз за тоя който клати дърветата... :x

beb4yy
01-19-2009, 21:16
обиди ме изплюе ми се в лицето и се едно нищо не е станало на другия ден така праа много тъпо :(
Тегли му една дълга майна и да си гледа работата... страдаз за тоя който клати дърветата... :x мерси успех с мацката

Kostadin_682
01-19-2009, 21:16
обиди ме изплюе ми се в лицето и се едно нищо не е станало на другия ден така праа много тъпо :(
Тегли му една дълга майна и да си гледа работата... страдаз за тоя който клати дърветата... :x мерси успех с мацката
мерси

sweetchef
01-20-2009, 07:57
Ти не че не можеш да ги забравиш,а не искаш внушаваш си че не можеш без тях и за това ги тарсиш повторно за да те наранят отново :)

Incubus793
01-21-2009, 12:59
Ami da razbiram te za6toto poznawam takiwa hora... i problema si e w teb trqbwa da se promeni6 i da nameri6 sili da izhwurlq6 takiwa hora ot jiwota si. Ne e kazano 4e trqbwa da namrazi6 tozi 4owek prosto go zabrawi i samo ne mi kazwai "ne moga" za6toto moje6 prosto ne iska6...a nie nqma kak da ti pomognem ako ti samata ne iska6! Prosto uwajawai sebe si ;]]

malkotoo
01-21-2009, 14:17
явно трябва да го изхвъря от живота си.....!

одавна е трябвало да го направиш :o
:-)

beb4yy
01-21-2009, 21:14
проблема е че спомените убиват всичко! и е трудно но ще се опитам :(

m3ch3ncee
01-21-2009, 21:25
Знам как се чувстваш,повярвай... :o Щом обичаш даден човек,ако ще и да те унижава и презира,просто няма значение..Обичаш и това е!

PreciousDiamond
01-21-2009, 21:52
обиди ме изплюе ми се в лицето и се едно нищо не е станало на другия ден така праа много тъпо :(

Еми като го търпиш тей ще е ; )

jane_17
01-22-2009, 01:34
Все по-често стигам до извода,че жените сме истински мазохистки.... Просто по друг начин не мога да си го обясня :? Аз съм същата... с тази разлика,че обиди не търпя! Но иначе.. лъжи, малоумно поведение и т.н и т.н. преглътвам... Готовността да загърбиш гордостта си в името на *вас* определено говори за любов...
Но пък.. извода,който съм си направила е следния : хубаво е,човек да прощава... хубаво е да дава шанс на човека, който се е издънил да се реваншира... НО има граница, която не трябва да се прескача! Уважението е много важен компонент във връзката... Без него всичко градено до момента се разпада... Така че, миличка... се абстрахирай от спомените си с него и продължи напред :) Толкова още спомени предстои да създадеш тепърва ;) Съсредоточи се над настоящето главно... От миналото човек може само да си извади поука за в бъдеще :)

Darkkiss
01-22-2009, 02:34
Как изобщо може да ми пука за човек, който ме е обидил и наранил не веднъж и колкото и да се опитва немога не забравям хората, който са били в живота ми ! А опитам ли се да ги върна в живота ми получавам грубо отношение много хора на мое място не биха ги потърсили, но аз просто немога аз ли съм такава или си влушавам и просто неискам да забравя човекът който съм обичала и ми се е иплюл в лицето ! П.п : Не очаквам някой да ме разбере но се пак нека чуя мнения.

а може би си от тея курви дето като са с лоши момчета се имат за нещо?

cherinka
01-22-2009, 04:24
Трябва да си доста наивна, за да тръгнеш с някой, който би те нарекъл по такъв начин и при това още да го обичаш. Просто се занимаваш с простаци, които не те заслужават, пък и на всичкото отгоре страдаш заради тях. Колко жалко за теб...
точно така.
аз ако бях тръгнала да го напиша, щеше да е по по-груб начин 8-)

Тъпото е, че колкото и хора да ти говорят и повтарят едно и също, ти ще продължиш да си си наивна и да си вкарваш филма, че НЕ можеш да 'злобееш' и да забравиш някого току-така.
Като цяло избии си от главата надеждата, че някога, някак си някой ще се промени и ще осъзнае аджеба колко добър човек си и т.н.

Просто след време ще дойде миг, в който ще се осъзнаеш, че вече всичко си си заличила от съзнанието и дори няма да помниш всички ония моменти на слабост и дрън дрън дано ме разбра 8-)

beb4yy
01-22-2009, 09:44
:) ми да понякога се получава да не мисля изобщо !ОМГ ПОТРЕБИТЕЛЯ НЕ ГОВОРИ ЧЕ СЪМ КУРВА ЩОТО АКО БЕХ КУРВА СА НЕМАШЕ ДА МИ ПУКА !!! И НЕМАШЕ ДА Я ПИША ТАЯ ТЕМА! ШИБАН ПЕДАЛ

evelinka1122
01-22-2009, 10:11
никой не може да ти помогне... ти трябва сама да се справиш с този проблем

mynichka
01-22-2009, 15:57
аз те разбирам ...но мога да ти кажа едно- За хора, които някога съм обичала мога да направя всичко ..освен да ги обикна отново !