PDA

View Full Version : Пожелание за рожден ден?



kvosekiorish
01-19-2009, 16:42
Трябва ми пожелание за най-добрия приятел на гаджето ми..Става на 19,и е доста .. как да кажа меко казано мръсник :D Та сещате се,искам да е нещо хубаво и забавно и да съдържа пожелание за секс ,обаче нищо не ми идва на ума,много съм зле с пожеланията.. :-o А не искам да е нещо от интернет изтъркано,за това ако може някой да ми помогне ще съм много благодарна :) :grin:

aka6a_vamp
01-19-2009, 16:45
Пишки да лапаш и от кеф да акаш!
нали е извратен!

kvosekiorish
01-19-2009, 16:47
моля да правите разлика междъ палавник,мръсник и извратеняк :)

Kostadin_682
01-19-2009, 16:48
Пишки да лапаш и от кеф да акаш!
нали е извратен!
А бе нещо напоследък забелязвам какви мения пишеш и нещо не ми харесват 8-) ... да не би да имаш проблем с мъжа ти ? 8-)

aka6a_vamp
01-19-2009, 16:51
Пишки да лапаш и от кеф да акаш!
нали е извратен!
А бе нещо напоследък забелязвам какви мения пишеш и нещо не ми харесват 8-) ... да не би да имаш проблем с мъжа ти ? 8-)
:D е малко се излигавих...а иначе ми е криво,само от мъж ми нямам оплаквания :D :-)

BaiToq
01-19-2009, 16:53
ЧРД на баба ти гъза.

Kostadin_682
01-19-2009, 16:58
Трябва ми пожелание за най-добрия приятел на гаджето ми..Става на 19,и е доста .. как да кажа меко казано мръсник :D Та сещате се,искам да е нещо хубаво и забавно и да съдържа пожелание за секс ,обаче нищо не ми идва на ума,много съм зле с пожеланията.. :-o А не искам да е нещо от интернет изтъркано,за това ако може някой да ми помогне ще съм много благодарна :) :grin:
1. искам да бъда извинен за по доло посоченото, но ми е супер лигаво...

Та какво да му напишеш ли ето какво...
Цензурирано:
Честит Рожден ден Да се въртиш, като миш в дупка, и като к*р в п*тка :razz: :razz: :razz: :razz: Пак се извинявам, но простотията излизаааааа :razz: :razz: 8-) 8-)

x3eme
01-19-2009, 17:05
най доброто пожелание е
да си жив и здрав а пък другото ще си го купиш :)

StayFly
01-19-2009, 21:47
Пишки да лапаш и от кеф да акаш!
нали е извратен!
А бе нещо напоследък забелязвам какви мения пишеш и нещо не ми харесват 8-) ... да не би да имаш проблем с мъжа ти ? 8-)

Братле, що само аз съм ти на клавиатурата ?!