PDA

View Full Version : Вие как мислите (think) ?



ifkataAa
01-19-2009, 16:45
Ами ще разкажа моята история на кратко.От много дълго време харесвам едно момче.Преди година ходих с него,но по стечение на обстоятелствата скъсахме.Аз продължавах да го харесвам,а той се държеше ужасно към мен.Убиждаше ме по всякакви възможни начини и аз се чувствах много зле.Така година по късно аз и това момче отново тръгнахме.Ходим от 26 декември 2008г.Той се държи много добре към мен и си личи,че има чувства,но напоследък много се караме.Страх ме е да не го загубя и много го ревнувам.Но не е само това проблема.Постоянно намираме за какво да се здърпаме.В скайп имах 500 абоната и той много се дразнеше.Аз премахнах 400 и си оставих само 100.Само хораката,които познавам и са ми приятели.От негова страна се очакваше да направи някакъв жест,но не направи нищо.Всъщност напоследък той постоянно играе някаква тъпа игра на име diablo или нещо такова.Дори вече не си пишем по скайп.След това което направих аз той също можеше да отделя по 30 мин на вечер "от цялата игра" та да си попише с мен. :х Според вас щом преди сме ходили и не се е получило дали този път ще се получи.Ако щастието ни зависи от мен съм готова да направя много,но той също да ми отвръща със същото,защото в една връзка не може само единия да прави компромиси.Блдагодаря предварително :-)

sexa_na_kompleksa
01-19-2009, 16:47
Според мен това са малко детски истории. Защо не поговориш с него? Кажи му това, което те тревожи и най-вече - обясни му това за компромисите, защото си напълно права. ; )

ifkataAa
01-19-2009, 16:58
Ами аз говорих с него на тази тема и му обясних,че се чувствам зле.Че се чувствам така,сякаш ме поставя на второ място след играта,от което ми става още по тъпо.Той уш ми влиза в положението и дава обещания,но не ги спазва.На третия път когато ми обеща ми писа вечерта и то за малко и от там нататък...А аз много го обичам и не искам да продължаваме така.Искам да имаме една пълноценна връзка,която да прави и двама ни щастливи.. :-) :P :-)

MaRiQnKa
01-19-2009, 17:07
Пф стига с този скайп...какво значение има дали си пишете в скайп, важно е да прекарвате просто повече време заедно, но наживо а не пред мониторите. Отностно това, че е бил гадняр преди година, всеки се променя по принцип, но според мен е прекалено рано да разбереш. Времето ще покаже. :)

x3eme
01-19-2009, 17:08
играе компютърни игри а няма време за приятелката си....ми замисли се стегни го малко,кви са тия простотии :?

MaLkaTa_LaDy
01-19-2009, 17:37
Според мен и двамата сте идиоти! [Съжалявам, че го казвам толкова дируктно. Не, всъщност не съжалявам. Просто такъв е израза, опитвам се да съм очтива.] Да, връзката ви няма бъдеще. И причината не е, че преди сте ходили и не се е получило. Ако можеше да се погледнеш отстрани, щеше да разбереш колко глупаво изглежда всичко това.

Re5peC7
01-19-2009, 17:43
хмм..казваш че има чувства и сигурно е така, но понякога хората приемат нещо за даденост и чак след като го изгубят или попаднат в някаква ситуация се осъзнават..мисля че точно в такова положение е приятеля ти..жегни го малко да се осъзнае :)

ifkataAa
01-19-2009, 17:43
Според мен и двамата сте идиоти! [Съжалявам, че го казвам толкова дируктно. Не, всъщност не съжалявам. Просто такъв е израза, опитвам се да съм очтива.] Да, връзката ви няма бъдеще. И причината не е, че преди сте ходили и не се е получило. Ако можеше да се погледнеш отстрани, щеше да разбереш колко глупаво изглежда всичко това.

Благодаря за искренноста.Не беше нужна .. :)

zaraaa
01-19-2009, 20:08
Според мен щом не се е получило от 1-я път, няма да се получи и 2-ри, но лично мое мнение..... все пак нищо не и пречи да поговориш сериозно с него и да му кажеш какво те тревожи :) само да попитам на колко години сте? :)

myNameIsImmortal
01-19-2009, 20:17
Еми като играе игри, явно не е пораснал напълно да "върти любов".
Познавам много стабилни и точни хора, които макар да са на по 25-30 години пак играят игри като Archlord и World Of Warcraft /Wow/, но го правят за забавление и развлечение, като продължават да си водят нормален живот.
Преди 1 година и повече и аз така само игрички - Counter-Strike, Warfraft III, Archlord и т.н. само играех, ама ги спрях и сега дойде време за любов 8-)
Има 2 вариянта:

1ви: Говориш с него за това, че трябва да намали играенете на Diablo /имаше бая неща в нея, знам г/д какво представлява, и има бая по-интеренсни игри/ и да започне да ти отделя време - все пак 1 момиче според мен винаги е по-важно от една игра. И след като се осъзнае всичко става прекрасно - и пак си играе понякога, и си имате прекрасни отношения, отделяйки ти време.

2ри: Ако не възприеме разговора за много сериозен, му казваш да избира теб или играта. Ако каже и 2те можеш да му кажеш "Чао, приятно играене" и да си намериш друг, за който ще си повече от 1 игра :)

mitkom89
01-20-2009, 13:18
Еми като играе игри, явно не е пораснал напълно да "върти любов".
Познавам много стабилни и точни хора, които макар да са на по 25-30 години пак играят игри като Archlord и World Of Warcraft /Wow/, но го правят за забавление и развлечение, като продължават да си водят нормален живот.
Преди 1 година и повече и аз така само игрички - Counter-Strike, Warfraft III, Archlord и т.н. само играех, ама ги спрях и сега дойде време за любов 8-)
Има 2 вариянта:

1ви: Говориш с него за това, че трябва да намали играенете на Diablo /имаше бая неща в нея, знам г/д какво представлява, и има бая по-интеренсни игри/ и да започне да ти отделя време - все пак 1 момиче според мен винаги е по-важно от една игра. И след като се осъзнае всичко става прекрасно - и пак си играе понякога, и си имате прекрасни отношения, отделяйки ти време.

2ри: Ако не възприеме разговора за много сериозен, му казваш да избира теб или играта. Ако каже и 2те можеш да му кажеш "Чао, приятно играене" и да си намериш друг, за който ще си повече от 1 игра :)

Пич стегни се малко! Като играе игри не може да върти любов, апфф дори гуменетките ми ще ти се присмеят! Имам чувството че си някъв супер сдухан и депресиран, търсещ някаква искрица любов тийн!
get what i`m saying ;]
А по темата, защо жените/ момичетата / не разбират че не може винаги да са на първо място?!? Има неща над които не може да стой жена /момиче/!!! Който не го е осъзнал ще го осъзнае, защото не смятам че връзката с някво гадже може да застане на преден план пред приятелите, защото:

1) приятелите са били преди да дойде гаджето, има ги когато и гаджето го има, и ще ги има когато си отиде! За това който предава приятелите си заради гадже/ връзка / рано или късно ще усети че е напрвил грешка!

2) те винаги ще те подкрепят, независимо в скандали, в добри моменти или просто когато ти е кофти!

Също така има и неща в които някой хора вярват, които също стоят пред момичетата, за това не се заблуждавайте че сте на 1-ва линия винаги!

skateprinces19
01-20-2009, 14:29
Еми като играе игри, явно не е пораснал напълно да "върти любов".
Познавам много стабилни и точни хора, които макар да са на по 25-30 години пак играят игри като Archlord и World Of Warcraft /Wow/, но го правят за забавление и развлечение, като продължават да си водят нормален живот.
Преди 1 година и повече и аз така само игрички - Counter-Strike, Warfraft III, Archlord и т.н. само играех, ама ги спрях и сега дойде време за любов 8-)
Има 2 вариянта:

1ви: Говориш с него за това, че трябва да намали играенете на Diablo /имаше бая неща в нея, знам г/д какво представлява, и има бая по-интеренсни игри/ и да започне да ти отделя време - все пак 1 момиче според мен винаги е по-важно от една игра. И след като се осъзнае всичко става прекрасно - и пак си играе понякога, и си имате прекрасни отношения, отделяйки ти време.

2ри: Ако не възприеме разговора за много сериозен, му казваш да избира теб или играта. Ако каже и 2те можеш да му кажеш "Чао, приятно играене" и да си намериш друг, за който ще си повече от 1 игра :)

Пич стегни се малко! Като играе игри не може да върти любов, апфф дори гуменетките ми ще ти се присмеят! Имам чувството че си някъв супер сдухан и депресиран, търсещ някаква искрица любов тийн!
get what i`m saying ;]
А по темата, защо жените/ момичетата / не разбират че не може винаги да са на първо място?!? Има неща над които не може да стой жена /момиче/!!! Който не го е осъзнал ще го осъзнае, защото не смятам че връзката с някво гадже може да застане на преден план пред приятелите, защото:

1) приятелите са били преди да дойде гаджето, има ги когато и гаджето го има, и ще ги има когато си отиде! За това който предава приятелите си заради гадже/ връзка / рано или късно ще усети че е напрвил грешка!

2) те винаги ще те подкрепят, независимо в скандали, в добри моменти или просто когато ти е кофти!

Също така има и неща в които някой хора вярват, които също стоят пред момичетата, за това не се заблуждавайте че сте на 1-ва линия винаги!


mitkom89 нека аз да ти кажа , че myNameIsImmortal хич не е сдухан или депресиран или нещо такова :) Дори бих казала , че има доста добър поглед върху доста неща ;] Прочетох доста негови отговори и бих казала , че за всичко е дооооста прав :)

Срга по темата - Мацка виж , според мен , една връзка е много по-важна от една тъпа игра , ако ще цялия свят да я играе това няма значение ... Да , поговори с него и му кажи , че не може да поставя една виртуална игра пред момичето , към което се предполага , че изпитва нещо повече от приятелски симпатии , а ако пак не покаже никаъв резултат от разговора ви , му кажи да избира или теб , или играта ... И ако избере играта (което се надявам да не съане ) си намери някой друг , който да си заслужава да бъдеш с него :)

Mr_Crowley
01-20-2009, 14:34
Олеееееее, как ще кажеш, че Diablo-то е тъпа, вееее??? Искам само да ти кажа, че никоя жена не заслужава толкова внимание, колкото Diablo-то! Защото женските идвт и си отиват, а босовете там са вечни! ХООХОХОХОХОХОХОО

:-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o

Kostadin_682
01-20-2009, 14:44
Да бе ще играя идги, и няма да изляза с гаджето... Тъпотия.. :?

slun4ice_90
01-20-2009, 14:47
Да бе ще играя идги, и няма да изляза с гаджето... Тъпотия.. :? Повече от тъпо е.... :?

Nitroglycerin
01-20-2009, 15:17
Вероятно сте на по 13 но няма значение.Карай го по отпуснато не го ревнувай чак толкова много покажи му,че не е единствения и виж каква ще е ответната реакция ако усети,че те губи ще ти обръща повече внимание ако нищо не усети просто не те харесва.

EeeBobii
01-20-2009, 15:25
Пф стига с този скайп...какво значение има дали си пишете в скайп, важно е да прекарвате просто повече време заедно, но наживо а не пред мониторите. Отностно това, че е бил гадняр преди година, всеки се променя по принцип, но според мен е прекалено рано да разбереш. Времето ще покаже. :)


Виш ми подписа! :) Това ми е отговора,Не е важно как се държи когато сте пред компютрите,важното как се даржи когато сте заедно! :)

Boyd
01-20-2009, 15:30
Вие наистина сте идиоти. Не можете ли като нормални хора да излезете и да седнете в някое кафе или на някоя пейка в парка, за да се уточните!? Скайп..к'ва е тая мода бе мамка му !? Излезте навънка, к'во значи "не ми пише в скайп", че вие к'ви гаджета сте ?!

Преди време един познат наричаше всички тея "мониторни бойци"..кретени..излезте и вижте света малко!

П.П. Аз не съжалявам за думите по-горе както един друг потребител на форума изказал мнение по темата!

yahhooo
01-20-2009, 15:37
Питай го в кой сървър играе Диабло та да влеза да му попукам дупето. Да видиш само с теб ще си пише и ще се откаже от Диаблото.

Ivalinka
01-20-2009, 16:16
е,с този скайп вече всякаква романтика изчезна :D
както и да е...
по темата- според мен по-хубаво не се занимавай с него. или иска да се прави на интересен, или пък изобщо не те харесва. и двете възможности не са особено добри :)

ifkataAa
01-20-2009, 16:42
Вие не ме разбрахте :( . Като сме заедно се държи перфектно към мен,а повярвайте много труден характер е.Всеки ден се виждаме,а и учим в едно даскало.Така,че почти през целият ден сме заедно и тогава няма проблем,защото се държи с мен като с принцеса.Проблема възниква когато се приберем,защото аз сядам,за да си пишем,а напоследък той сяда,за да играе.Това мене страшно много ме дразни.Скайп въопще не е доброто решение за една връзка и не подкрепям "любов" по скайп.Просто го използвам като една допълнителна комуникация по между ни :)

littlebaby
01-20-2009, 17:01
Седни и ти да играйш! :D
И аз първо виках ебаси тъпата игра,ама като почнах да я цъкам не мога да се спра 2-3-4часа :D :D 8-)
Иначе нали по цял ден сте заедно?!Остави го 2-3часа да поиграе малко,ще дойде време и ще му писне :wink:

ninjadorf
01-20-2009, 17:25
нз.. кфи са ви отношенията .. но винаги най - добрият вариянт е.. просто да говорите за проблема.. а ти защо го ревнуваш.. а и .. няма никакъв смисал да ревнуваш.. той ако реши да е с друга нали знаеш че просто ще си бъде ? .. все пак ако те дразни много нещо му кажи де.. а пък.. кво нека си играе игри.. и аз си играя.. пък ако заради това не намира време за теб.. начи не си му много на зор да те вижда.. незнам дали се виждате де.. а иначе за тъпия скайп .. и кво като не си пишете.. аз когат си пиша с мойта.. единствено се караме.. хаха.. и за това и избягвам.. ;> .. бее се 1 говори с него..

sTiLLyt0
01-20-2009, 17:54
ако бях на твое място въобще нямаше да го търпя ... играл си на игрички и толко ли няма време да ти пише ... той не те заслужава, за него играта е по-важна от теб :? Остави го :)