PDA

View Full Version : Как се прави такава снимка?



malka_sladkka
01-19-2009, 18:42
Знаете ли как се прави такава снимка?Програма?Сайт?
http://img233.imageshack.us/img233/5435/y1puldaoagqj2if3ku2ulkaqe4.gif :)

ELiTyYy
01-19-2009, 18:49
олее че якооо :-) ..аз лично не знам..бих се радвала да разбера :]

malka_sladkka
01-19-2009, 18:49
аз също се чудя ама никой не иска да каже :(

BaiToq
01-19-2009, 19:12
Я лично с фотоапарат снимам...

CryForMe
01-19-2009, 19:12
хакерчета :lol:
тва специално е направено през тоя сайт: http://blingee.com/
иначе за обработка на снимки най-ефектна е photoshop

Punisherrr
01-19-2009, 19:22
В някое лигаво сайтченце с лигави лъскави надписченца. :-)
(ПОМНЕТЕ! Ако не си го напишете някъде - значи в никакъв случай любовта ви не е истинска!!! мммдаа 8-) )

Osanago
01-19-2009, 19:33
Грабвайте адоуба и флаша, и не се занимавайте с такива сайтчета, дет ви окрасяват снимката като коледна елха на корейски циганин. xD

Whyniser
01-19-2009, 19:44
Съвсем си е друго като кажеш."Украсих нашата любима снимка.Искаш ли да видиш".Ти като си я направила чувството е по-различно.Иначе Adobe Photoshop като чукнеш в zamunda.net сваляш я и гледаш няколко уроци за нея в uroci.net.Айде със здраве :)

fe6an4eto0
01-19-2009, 19:47
епа не виждам снимката ;)

Kostadin_682
01-19-2009, 19:47
Знаете ли как се прави такава снимка?Програма?Сайт?
http://img233.imageshack.us/img233/5435/y1puldaoagqj2if3ku2ulkaqe4.gif :)
Photoshop FTW

fe6an4eto0
01-19-2009, 19:50
photoshop4e ;) samo tfa e raotata :)

Osanago
01-19-2009, 19:54
Adobe Photoshop
Adobe Illustrator
Image Ready
Corel Draw

Програми и начини много, пък дори и пейнт ако щеш =Р
От опит знам, че на МС Пейнт може да се нарисува графичен портрет на Христо Ботев, за повече не съм пробвал ^.^
И уроците за фотошоп, по тия измислени туториъл сайтове не са хава...Хвани се и научи програмата :)

malka_sladkka
02-06-2009, 10:30
Съвсем си е друго като кажеш."Украсих нашата любима снимка.Искаш ли да видиш".Ти като си я направила чувството е по-различно.Иначе Adobe Photoshop като чукнеш в zamunda.net сваляш я и гледаш няколко уроци за нея в uroci.net.Айде със здраве :)

Ами това не съм аз на снимката (дори не знам кои са тези случайно я видях)!Как искате да кажа украсих нашата снимка...еди кво си...като не съм?А бе вие тъпи ли сте или ДА???За Photoshop-a - имам го и знам как се работи с него.За кво всички пишете едно и също?Свалияш си Photoshop от еди къде си...и гледаш някой урок...все едно съм малоумна и не знам от къде да го изтегля....ОМГ.... :? :? :? :? :?

NeonBlack
02-06-2009, 14:07
Елементарна двуслойна картинка (тъп темплейт), в някакъв елементарен сайт (има хиляди такива). Горният слой е някаква шарения, а отдолу ти прилага каквато там снимка му сложиш.

Иначе - ужасен кич (=безвкусица), не бих сложил своя снимка зад тия блещукащи, розови глупости..

Bubbly
02-06-2009, 15:45
Не знам и не искам да знам. :D

YouCantStopMe
02-06-2009, 15:47
:lol:
ЛИГАВО ДО БЕЗОБРАЗИЕ! :?

Wrathchild
02-06-2009, 15:49
Съвсем си е друго като кажеш."Украсих нашата любима снимка.Искаш ли да видиш".Ти като си я направила чувството е по-различно.Иначе Adobe Photoshop като чукнеш в zamunda.net сваляш я и гледаш няколко уроци за нея в uroci.net.Айде със здраве :)

Ами това не съм аз на снимката (дори не знам кои са тези случайно я видях)!Как искате да кажа украсих нашата снимка...еди кво си...като не съм?А бе вие тъпи ли сте или ДА???За Photoshop-a - имам го и знам как се работи с него.За кво всички пишете едно и също?Свалияш си Photoshop от еди къде си...и гледаш някой урок...все едно съм малоумна и не знам от къде да го изтегля....ОМГ.... :? :? :? :? :?Защо питаш тогава?

malka_sladkka
02-07-2009, 07:46
Съвсем си е друго като кажеш."Украсих нашата любима снимка.Искаш ли да видиш".Ти като си я направила чувството е по-различно.Иначе Adobe Photoshop като чукнеш в zamunda.net сваляш я и гледаш няколко уроци за нея в uroci.net.Айде със здраве :)

Ами това не съм аз на снимката (дори не знам кои са тези случайно я видях)!Как искате да кажа украсих нашата снимка...еди кво си...като не съм?А бе вие тъпи ли сте или ДА???За Photoshop-a - имам го и знам как се работи с него.За кво всички пишете едно и също?Свалияш си Photoshop от еди къде си...и гледаш някой урок...все едно съм малоумна и не знам от къде да го изтегля....ОМГ.... :? :? :? :? :?Защо питаш тогава?

Защото знам,че има такива сайтове,но не ги знам