PDA

View Full Version : Обама ! 18/44 !



SiegHeil
01-19-2009, 19:18
Тъй като нямаме нормални теми ще трябва явно да си създаваме такива изкуствено...то е ясно че темата няма да се спазва, ама те - трябва камуфлаж.

Мачок, ако се чудиш кво е 18/44...18 - денят на пускане на статията, 44тият президент на САЩ. Хайл Зиг за Обама ! :oops:


До стъпването в длъжност на 44-тия американски президент Барак Обама остава един ден.

Семейство Обама ще отседнат в специалната резиденция Блеър Хаус, където ще останат до отиването си в Белия дом.

Пътят напред ще е дълъг. Пътят към върха ще е стръмен. Възможно е да не стигнем там за година или дори за един мандат - но Америка - аз никога не съм се надявал повече, че ще стигнем там, каза Обама преди няколко месеца в речта на победата.

Въпреки неимоверно трудните задачи, които предстоят, заставам днес с надежда както никога досега, че Съединените американски щати ще докажат, че мечтата на основателите ще продължи да е жива, каза Обама по време на концерт, посветен на встъпването му в длъжност.

Американците вярват, че първият чернокож президент на Америка може да възстанови икономиката и са подготвени да му дадат години, за да се справи с проблемите, посочва проучване на New York Times/CBS News.

Изключително високи са очакванията за речта на Обама по време на церемонията му по встъпването му длъжност.

По-всяка вероятност това ще е най-гледането обръщение, предавано някога. Полагането на клетвата няма да е обикновена държавна церемония, коментират американските медии. Тя символизира най-голямото изпитание за политически лидер, чието красноречие беше съществен елемент в необикновения му път към Белия дом.

източник: http://www.dnevnik.bg/sviat/2009/01/18/616631_obama_vstupva_v_dlujnost_s_rekordna_podkrep a/

Националист
01-19-2009, 19:19
18/44 :grin: :D :D :D

mitternacht
01-19-2009, 19:22
Скоро ще се надигнат и тук бунтове срещу модераторите 8)

Мисля, че мачока е разбран пич, ама нещо доста не обича национал-социалистите :)

SiegHeil
01-19-2009, 19:24
Скоро ще се надигнат и тук бунтове срещу модераторите 8)

Мисля, че мачока е разбран пич, ама нещо доста не обича национал-социалистите :)
Ми естествено, та те са избили милиарди невинни работливи евреи(опа, забравих че тая дума е забранена..)..
Нацистите на сапун !

mitternacht
01-19-2009, 19:26
Скоро ще се надигнат и тук бунтове срещу модераторите 8)

Мисля, че мачока е разбран пич, ама нещо доста не обича национал-социалистите :)
Ми естествено, та те са избили милиарди невинни работливи евреи(опа, забравих че тая дума е забранена..)..
Нацистите на сапун !

:D
Вярно ли са предложили тази тъпа идея, за глоба при отричане на Холокоста?Дори и тука ли вече плъзна тоя закон, да му се невиди!

SiegHeil
01-19-2009, 19:33
Мда, един депутат (евреин) го беше предложил...не го приеха за щастие :)

mitternacht
01-19-2009, 19:36
Мда, един депутат (евреин) го беше предложил...не го приеха за щастие :)

:) Ние никъде не пропагандираме национал-социализъм, нали :) Не сме написали, че е добро и че утре тръгваме да произвеждаме перилни препарати.Просто обсъждаме проектозакони.