PDA

View Full Version : Ех тоя секс ..



skateprinces19
01-19-2009, 20:02
Мислите ли , че секса в водещия критерии за една хубава връзка между 15 -16 годишно момиче и 17-18 годишно момче ? :(

x3eme
01-19-2009, 20:03
секса играе голяма роля но определено не диктува правилата във една връзка

Kostadin_682
01-19-2009, 20:04
секса играе голяма роля но определено не диктува правилата във една връзка
Напълно съгласен

skateprinces19
01-19-2009, 20:05
Аз лично мисля , че наистина е мн важно :( Не казвам , че аз не мога да живея без него , дори съм девствена , но забелязвам , че ако няма секс в една такава връзка и започват супер много изневери скандали и такива :(

myNameIsImmortal
01-19-2009, 20:09
секса играе голяма роля но определено не диктува правилата във една връзка
Напълно съгласен
+1
Не всичко е секс.. има и чувства, за които бая хора не са чували..

Prophecy
01-19-2009, 20:16
Тая тема не трябва ли да е във раздел Секс :-o

ViolentSaint
01-19-2009, 20:16
Абсолютно правилно. Секса не е всичко макар , че е неизменна част от една сериозна връзка.


Не всичко е секс.. има и чувства, за които бая хора не са чували.
+11111111111111

bibo
01-19-2009, 20:22
секса играе голяма роля но определено не диктува правилата във една връзка
Напълно съгласен
+1
Не всичко е секс.. има и чувства, за които бая хора не са чували..

То има и храни,дето бая хора не са ги яли,ама т'ва не преви мусаката по-малко вкусна .. :D

zaraaa
01-19-2009, 20:23
секса играе голяма роля но определено не диктува правилата във една връзка
Напълно съгласен

И аз сам напълно съгласна!

hahavteen
01-19-2009, 20:31
Сексът е изключително важен в една връзка. Когато той не върви и много други неща почват да куцат и това е факт.
Колкото до авторката... Майка ми винаги ми е казвала "Сексът не е причина за да започнеш връзка с някой."
Опичай си акъла и внимавай.

Kostadin_682
01-19-2009, 20:32
Сексът е изключително важен в една връзка. Когато той не върви и много други неща почват да куцат и това е факт.
Колкото до авторката... Майка ми винаги ми е казвала "Сексът не е причина за да започнеш връзка с някой."
Опичай си акъла и внимавай.
Мда послушайте майката на slun4ice

skateprinces19
01-19-2009, 20:35
Аз не съм тръгнала да си лягам с него :-D Глупости , малолетна курва не ми се става :-D Просто ми беше интересно мнението не останалите , защото лично на мен това , че не желая да спя с приятеля ми ми създава огромни проблеми :)

x3eme
01-19-2009, 20:48
ем имаш мнения вече
сама си прави изводи :)

balon4eee
01-19-2009, 20:50
Ии поредната еднаква тема ... :-o Не издържам...

CryForMe
01-19-2009, 20:52
абе не би трябвало да е водещ, ама май сексът все повече и повече навлиза като ИЗИСКВАНЕ във вризките, както сериозни, така и "несериозни" ... което е ... тъпо

Osanago
01-19-2009, 20:54
Прави сте, секса не е всичко. Но и не е неизменима част от връзка, а е неизменима част от зряло-човешка нужда =Р
Секс си трябва, но ако любовта ти е истинска, ще го преживееш, в името на половинката ;Р

djuki
01-19-2009, 20:58
една връзка може и без секс и няма да се разпадне ако хората се обичат истински

BigFakeSmile
01-19-2009, 21:02
Аз не съм тръгнала да си лягам с него :-D Глупости , малолетна к***а не ми се става :-D Просто ми беше интересно мнението не останалите , защото лично на мен това , че не желая да спя с приятеля ми ми създава огромни проблеми :)

ейй ейй тва да прайш секс на 15-16 не те прави ''малолетна к***а'' :? хубаво е че си решила за сега да не го правиш..щом е така дръж си на мнението.. :)

PreciousDiamond
01-20-2009, 06:54
Оф точно за това спорихме с бившия снощи 8-) Значи разговора беше горе долу следния

Той: Е поне в леглото става ли , кажи ?
Аз: Оф Даниии ...
Той: Не бе, щото ако не става не върви . В смисъл нали знаеш , че секса е най-важен
Аз: Моля ?!?!
Той: Ми да.. то си е комплекс от качества, ама ако секса не става - късам я :shock: :shock:
Аз: И кво искаш да ми кажеш, че ако не става в секса или не ти пусне , обаче е няква супер яка и като визия и като характер , ще я зарежеш тей ли ?
Той: Дааааамммм...

:shock: За това нещо сме спорили 2 часа ... 8-) Отидоха му безплатните ... 8-)

sweetchef
01-20-2009, 07:46
секса играе голяма роля но определено не диктува правилата във една връзка +1 :) напално си прав в една вразка има по важни неща от секса :)

Kostadin_682
01-20-2009, 14:27
Оф точно за това спорихме с бившия снощи 8-) Значи разговора беше горе долу следния

Той: Е поне в леглото става ли , кажи ?
Аз: Оф Даниии ...
Той: Не бе, щото ако не става не върви . В смисъл нали знаеш , че секса е най-важен
Аз: Моля ?!?!
Той: Ми да.. то си е комплекс от качества, ама ако секса не става - късам я :shock: :shock:
Аз: И кво искаш да ми кажеш, че ако не става в секса или не ти пусне , обаче е няква супер яка и като визия и като характер , ще я зарежеш тей ли ?
Той: Дааааамммм...

:shock: За това нещо сме спорили 2 часа ... 8-) Отидоха му безплатните ... 8-)
Миличко, ако ти прави проблеми ми кажи... може да получи посещение 8-) :oops: :-)

Punisherrr
01-20-2009, 15:17
Мислите ли , че секса в водещия критерии за една хубава връзка между 15 -16 годишно момиче и 17-18 годишно момче ? :(

Ами точно на тая ръзраст -не ;) То и попринцип не е най-важното секса,но на тия години пък още повече.
Просто повечето смятат,че щом имаш гадже веднага трябва да легнеш с него. ;) Секса бил задължителен,за да се крепи вашата връзка.. бла блаа...знаем,че всички сте го чули някъде,но... какво ще скрепиш толкоз като правите секс,но за сметка на тва не сте се опознали и обикнали?!
Аз как се запознах с гаджето ми когато бях на 14,а той на 18 и не сме правили секс ;)
По-спокойно хора...няма да ви избяга никъде секса. ;) Вземе първо научете името на гаджето си :-D

Wrathchild
01-20-2009, 15:27
Сексът е изключително важен в една връзка. Когато той не върви и много други неща почват да куцат и това е факт.
Колкото до авторката... Майка ми винаги ми е казвала "Сексът не е причина за да започнеш връзка с някой."
Опичай си акъла и внимавай.Да. А в същото време, ако сексът върви, то не значи, че и отношенията също...