PDA

View Full Version : Растеж-поредната тема !Моля Ви погледнете !



anonimen666
01-19-2009, 20:58
Здравейте.Аз съм 14 годишно момче.Притеснявам се че съм мн.мн.нисък.160см съм а съм на 14 години ! Всички от моя клас са по 170 и повече ! Чувствам се мн.гадно ! Тренирам Футбол и взимам рибено масло от онова на Ескимо 3 май беше ! Чух,че на Актавис помагало повече защото имало витамин А и тн .Та Ескимо-то ще помогне ли по моя проблем за израстването!Кажете да пия ли Витамин А!Ще има ле ефект ! Или ще е по добре да взимам от ония фитнес добавки Глутамин,Аргинин и тн !И имам още един въпро редовното мастурбиране и заспиване след 1ч вреди ли много! А за инфото наште не са мн високи Майка ми е 155 а Баща ми 175! Моля съвети да ми дават хора,който са поне малко запознати с въпроса ! Благодаря за отделеното внимание !

EarthShaker
01-19-2009, 21:04
първо.. 160 за 14 годишено момче не са никак малко...
второ.. генът почти винаги е решаващ и дори да ходиш на главата си не можеш да излъжеш природата си. Разбира се, има много хора, чиито родители са ниски, а те са с по 2 глави над тях, но..
трето.. няма смисъл да затормозяваш тялото си с добавки и тем подобни боклуци
четвърто.. мастурбацията не може ПО НИКАКЪВ начин да навреди на растежа или развитието ти.. дори съм по-склонен да смятам, че е обратното ;) виж, за късното лягане...

чакай, не бързай да порастваш и не се комплексирай за подобна простотия :) бели кахъри

bulrus
01-19-2009, 22:18
не се притеснявай .. това лято или другото ще скъсаш джамината и ше станеш 180 най малко ... аз бях точно колкото теб и лятото дръпнах рязко ... сега на 19 съм 185 висок, което е идеално :) не си прекалено висок за джобните гаджета, нито нисък за високите каки 8)

ScOwL
01-19-2009, 22:37
Намери 10-15к лева и запуквай цикъл с хормон на растежа,гаранция че ще пораснеш

metalcheto
01-20-2009, 18:01
[quote="EarthShaker"]първо.. 160 за 14 годишено момче не са никак малко...
второ.. генът почти винаги е решаващ и дори да ходиш на главата си не можеш да излъжеш природата си.



da be 1.60 za 14 god momche e ne nikak ami super malko i plys tva sas sportovete ti se udaljavat kostite, taka che sportuvai!

EarthShaker
01-20-2009, 18:07
я се скрий бе, пишман разбирач/ка

това, че някои влизат в пубертета на 10 години, не означава, че всички трябва да са в същото положение...

metalcheto
01-20-2009, 19:02
я се скрий бе, пишман разбирач/ка

това, че някои влизат в пубертета на 10 години, не означава, че всички трябва да са в същото положение...


vij o shti kaa p[ishman razbirachko toi e na 14 a ne na 10 i vtoro sa si malko taka che nedei znai mn

EarthShaker
01-20-2009, 19:05
кво ли ти обяснявам...

batkodoki
01-20-2009, 19:05
Здравейте.Аз съм 14 годишно момче.Притеснявам се че съм мн.мн.нисък.160см съм а съм на 14 години ! Всички от моя клас са по 170 и повече ! Чувствам се мн.гадно ! Тренирам Футбол и взимам рибено масло от онова на Ескимо 3 май беше ! Чух,че на Актавис помагало повече защото имало витамин А и тн .Та Ескимо-то ще помогне ли по моя проблем за израстването!Кажете да пия ли Витамин А!Ще има ле ефект ! Или ще е по добре да взимам от ония фитнес добавки Глутамин,Аргинин и тн !И имам още един въпро редовното мастурбиране и заспиване след 1ч вреди ли много! А за инфото наште не са мн високи Майка ми е 155 а Баща ми 175! Моля съвети да ми дават хора,който са поне малко запознати с въпроса ! Благодаря за отделеното внимание !

първото и НАЙ-ВАЖНО: ръста е генетично предиспозиран и с НИКАКВИ "витамини" , "хапове" ....и т. н можете да промените! всеки който казва друго ЛЪЖЕ с цел печалба!

ако толкова искаш да "порастнеш" спи всеки следобед когато това ти е възможно. тигава се и отделя прословутият "хормон на растежа"
"

metalcheto
01-21-2009, 15:58
ако толкова искаш да "порастнеш" спи всеки следобед когато това ти е възможно. тигава се и отделя прословутият "хормон на растежа"
"[/quote]


porasnesh she pishe bez t i plys tva ne znachi che ako si lqgash kasno i ne spish sledobed nqma da porasnesh

SexyChild
01-21-2009, 16:13
Не се тревожи! Като си вадих личната карта на 14г. съм записан с височина 158 см. Сега 2 години и половина след това, съм 177 см. Майка ми е ниска, както и баща ми, но останалите членове на семейството са що годе високи. И твоето време ще дойде. :)

EarthShaker
01-21-2009, 17:13
ако толкова искаш да "порастнеш" спи всеки следобед когато това ти е възможно. тигава се и отделя прословутият "хормон на растежа"
"


porasnesh she pishe bez t i plys tva ne znachi che ako si lqgash kasno i ne spish sledobed nqma da porasnesh[/quote]

ти тъп/а ли си ? кавичките не виждаш ли? мале..