PDA

View Full Version : Е вече ако съм схванал нещо пък на!!!



dreme_mi_kopelle
01-20-2009, 01:01
Значи ровичкам си аз тук в форумчето и получавам писамце от LINKNOT пускам и ги всичките,надявам се и тя да напише аз какво съм и писъл.


1
От: LINKNOT
До: dreme_mi_kopelle
Пуснато на: Нед Яну 18, 2009 6:02 am
Заглавие: хало Отговорете с цитат на съобщението
Хало Shhh Cool

2
От: LINKNOT
До: dreme_mi_kopelle
Пуснато на: Вто Яну 20, 2009 2:47 am
Заглавие: Re: хало Отговорете с цитат на съобщението
Тва е на немски - hallo. Very Happy

Просто видях,че си от Силистра. Зат'ва писах.

3
От: LINKNOT
До: dreme_mi_kopelle
Пуснато на: Вто Яну 20, 2009 2:51 am
Заглавие: Re: хало Отговорете с цитат на съобщението
От Силистра съм я. Cool женско на 17.

4
От: LINKNOT
До: dreme_mi_kopelle
Пуснато на: Вто Яну 20, 2009 2:57 am
Заглавие: Re: хало Отговорете с цитат на съобщението
Аз съм Деница. Що слушаш Мишо Шамара? Laughing

5
От: LINKNOT
До: dreme_mi_kopelle
Пуснато на: Вто Яну 20, 2009 3:03 am
Заглавие: Re: хало Отговорете с цитат на съобщението
Каквото и да слушам със сигурност е по-добро от шамара. Cool

Абе я да питам аз,българомохамеданин ли си или циганин? Angel


6
От: LINKNOT
До: dreme_mi_kopelle
Пуснато на: Вто Яну 20, 2009 3:16 am
Заглавие: Re: хало Отговорете с цитат на съобщението
dreme_mi_kopelle написа:
LINKNOT написа:
Каквото и да слушам със сигурност е по-добро от шамара. Cool

Абе я да питам аз,българомохамеданин ли си или циганин? Angel
Сега да ти кажа честно не знам по майчина линия прабаба ми е туркиня,прадядо ми китаец опасна комбина.Баба е половин индийка и половин от първите две,дядо е руснак а по бащина линия всичките цигани. Very Happy Бъзикам се турчин съм.Чист като сълза.А ти
Shocked Shocked


Laughing

Къв турчин си бе макя ти? Щом живееш в България си българин. Религията е отделен въпрос.

Аз па съм чиста българка.


7
От: LINKNOT
До: dreme_mi_kopelle
Пуснато на: Вто Яну 20, 2009 3:22 am
Заглавие: Re: хало Отговорете с цитат на съобщението
dreme_mi_kopelle написа:
Shocked Малии стресна ме,ако може повече да не споменаваш майка ми.А до това дали съм турчин,българин ми е все тая както и това кой от коя народност е за мен е важно да е добар а не от коя народност е някой.Поздрави
За мен пък това е най-важното. Surprised Пък и хората не се делят на добри и лоши. Wink


8
От: LINKNOT
До: dreme_mi_kopelle
Пуснато на: Вто Яну 20, 2009 3:28 am
Заглавие: Re: хало Отговорете с цитат на съобщението
dreme_mi_kopelle написа:
Кое точно е най важното за теб че не разбрах за което извинявай.[/quote]Националното самосъзнание т.е. патриотизма т.е. родолюбието и т.н. Цепиш ли? Аз зат'ва живея. За България.


9
От: LINKNOT
До: dreme_mi_kopelle
Пуснато на: Вто Яну 20, 2009 3:37 am
Заглавие: Re: хало Отговорете с цитат на съобщението
dreme_mi_kopelle написа:
Цепим Цепим,всеки си има мнение ,всеки за какво да се бори.Различни хора различни идеяли.Това не значи че като съм турчин не обичам родината си която е бг, главата ми стана вече на каша.За парви път чувам момиче да говори за родолюбие,патриотизъм по точно за първи път чета.

Родината ти не е "бг". Пише се "България".
Не можеш да казваш,че си турчин и че обичаш България. Ти си българин мохамеданин/мюсюлманин,но пак българин! Кога ще го проумеете? И на изборите пак ще се юрнете да гласувате за ДПС,иначе патриоти .. беги ве.


10
От: LINKNOT
До: dreme_mi_kopelle
Пуснато на: Вто Яну 20, 2009 3:49 am
Заглавие: Re: хало Отговорете с цитат на съобщението
dreme_mi_kopelle написа:
LINKNOT написа:
dreme_mi_kopelle написа:
Цепим Цепим,всеки си има мнение ,всеки за какво да се бори.Различни хора различни идеяли.Това не значи че като съм турчин не обичам родината си която е бг, главата ми стана вече на каша.За парви път чувам момиче да говори за родолюбие,патриотизъм по точно за първи път чета.

Родината ти не е "бг". Пише се "България".
Не можеш да казваш,че си турчин и че обичаш България. Ти си българин мохамеданин/мюсюлманин,но пак българин! Кога ще го проумеете? И на изборите пак ще се юрнете да гласувате за ДПС,иначе патриоти .. беги ве.
За Дпс ще гласувам след като се омъжа за щерката на шейха от дубай зночи никога,нито пак за когото и да било всичките са един дол дренки.И не си ти тази която да ми казва като какъв да се чувствам и какъв съм бил а тва мохамеданин не го понасям изобщо.Колкото до забележката ти как се пише бг знам но се огледай в нета колко хора са написали Българиа И колко Бг

The end.
Няма "the end" бе. Кво ме интересува повечето как писали за България? Щом се имаш за патриот,ще го напишеш правилно.. Другото което - "мюсюлманин" е обидна дума за изповядващите исляма във всяка една страна с изключение на България. Затова писах "мохамеданин". Приемай го както искаш.
Явно схвана,че не съм позитивно настроено към такива като теб. Тук разговорът вече приключи.


ПП.На мен пък ми дреме кой не е позитивно настроен към мен,а тези които са.На някои места като и писах съм направил правописни грешки,но ги поправих.Намерил са кой да ми заповядва. :D :D :D

IrrieSkyline
01-20-2009, 01:05
Човек, зле си.

dreme_mi_kopelle
01-20-2009, 01:06
Човек, зле си.що бре,като има още 4 часа за даскало кво да правя скука. :D :D :D

LiveFlower
01-20-2009, 01:13
Май ти е болна тема,а?
Пролича си. :)

dreme_mi_kopelle
01-20-2009, 01:15
Май ти е болна тема,а?
Пролича си. :)Ха Ха за кво да ми е болна тема,чудно ми е само отначало пишеше добре а после смях.

IrrieSkyline
01-20-2009, 01:16
Ти прайш смеха, човек.

Mamut
01-20-2009, 10:10
^на теб ще ти купя трон :o [/u]

MostHated
01-20-2009, 14:39
1 циганин на луната = проблем
всички цигани на луната= проблема е решен


ПЪТЯЯЯЯЯЯ

woshataa
01-20-2009, 15:43
ае разкарай се бе

TheGirlNextDoor
01-20-2009, 15:46
като си турчин- в Турция...

тук сме Българи, че ми писна от резани цеви с български паспорти, за да ни излагат в чужбина...

;-)

RiseGirl
01-20-2009, 15:54
:-s