PDA

View Full Version : Какво да направя...



tan0
01-20-2009, 07:29
Луд съм по нея, но знам че трябва да я забравя... а немога постоянно става така, че тя ми пише смс-и или звани за нещо или се виждаме по града..., а сега разбирам че тя се сваля на един наш общ познат и.... аз незнам какво да направя защото много скоро при тях ще стане заварката , а аз няма да издържа да ги гледам и.... :shock: Моля ви помогнете!

PreciousDiamond
01-20-2009, 07:30
Убий ги :x 8-)

sweetchef
01-20-2009, 07:40
Ако тя е наясно с това че си падаш по нея,седнете и поговорете,ако за нея ти си и просто приятел поогледай се наоколо се пак не е единственото момиче на света нали :)

DJEB
01-20-2009, 08:27
аз все съм в такова положение :lol: Бе не знам ко да те посаветвам накрая всеки ше открие истинсаката си любов :-o

FucKtheSyStem
01-20-2009, 08:53
Или и кажи как се чувстваш,или говори с тоя твой познат и му кажи да не се занимава с нея.Ако сте аверчета предполагам че ще те разбере :)

tan0
01-20-2009, 09:16
Или и кажи как се чувстваш,или говори с тоя твой познат и му кажи да не се занимава с нея.Ако сте аверчета предполагам че ще те разбере :)

emi da avercheta sme si ama toi e na principa dupka na putq i P*tka ne se izpuskat taka che...ne stava

tan0
01-20-2009, 09:17
аз все съм в такова положение :lol: Бе не знам ко да те посаветвам накрая всеки ше открие истинсаката си любов :-o

i kvo praish nai chesto... inache na men mi e qko typo sq...napravo.. :-x

slun4ice_90
01-20-2009, 09:23
:( Приеми,че тя може и да е с други момчета като за начало.Разбери,че не е твоя собственост....Сложи чертата и продължи без нея... :)

Lyubomn7
01-20-2009, 09:31
От моя страна казано изглежда смешно, но не и давай да прави каквото си иска с теб. Според мене в случая тя само те дразни. Или неможах да разбера дали сте ходили защото ако е така и ти си и правил гадно и си се правил че ти не пука може би да се опитва да те накара да забелезиж че ти пука за наея но това в случай само ако сте ходили и си правил глупости.

tan0
01-20-2009, 10:01
От моя страна казано изглежда смешно, но не и давай да прави каквото си иска с теб. Според мене в случая тя само те дразни. Или неможах да разбера дали сте ходили защото ако е така и ти си и правил гадно и си се правил че ти не пука може би да се опитва да те накара да забелезиж че ти пука за наея но това в случай само ако сте ходили и си правил глупости.

Hodili ne e tochnata duma no sme imali po blizki kontakni i sme si bili po blizki no nishto publichno vs e bilo skrito i pokrito vinagi nz i az zashto

sexa_na_kompleksa
01-20-2009, 11:14
А тя защо ти звъни и ти пише смс-и? Все още ли изпитва нещо към теб? Защо не пробвате пак?

mirmark
01-20-2009, 11:14
Ако тя е наясно с това че си падаш по нея,седнете и поговорете,ако за нея ти си и просто приятел поогледай се наоколо се пак не е единственото момиче на света нали :)

Освен това, чувал ли си , че за любовта си човек трябва да се бори !!! :x

tan0
01-20-2009, 12:55
Ако тя е наясно с това че си падаш по нея,седнете и поговорете,ако за нея ти си и просто приятел поогледай се наоколо се пак не е единственото момиче на света нали :)

Освен това, чувал ли си , че за любовта си човек трябва да се бори !!! :x

mislq che veche nqma smisal 5 godini veche se borq i nqma mnogo smisal a q obicham...

wr3s7l1ng
01-20-2009, 13:02
Nai Dobre q ignorirai kaji i che ne iskash da ti pishe i da te zanimava da pravi s jivota si kakvoto iska ... Az sam imal sashtiq problem napravih tova i mi beshe kofti v na4aloto oba4e s te4enie na vremeto pretrapnah :)[/b]

skateprinces19
01-20-2009, 14:48
Аз бих й казала да престане да ми звъни , да престане със смс-сите , просто да забрави за мен , да бъде с другия и това е ... Знам , че ще ти бъде трудно да ги гледаш тях заедно , но с течение на времето мисля , че това ще отшуми - не трябва да я оставяш да прави с теб каквото си пожелае , защото накрая ще ти се качи на главата и просто оттърване няма ..

tan0
01-20-2009, 16:12
Аз бих й казала да престане да ми звъни , да престане със смс-сите , просто да забрави за мен , да бъде с другия и това е ... Знам , че ще ти бъде трудно да ги гледаш тях заедно , но с течение на времето мисля , че това ще отшуми - не трябва да я оставяш да прави с теб каквото си пожелае , защото накрая ще ти се качи на главата и просто оттърване няма ..

emi mislq che tova i stana... kazah i che veche sme samo na zdrasti, istrih i nomerata, bloknah q v skype.... kato cqlo doide nachaloto na kraq...

Hilary_
01-20-2009, 16:27
Мии кажи и че я харесваш...?! :grin: И виж реакцията и... ако ти се изсмее в лицето я отеби... ако го приеме добре ... мисли му после приятеля ти какво ще те прави... :-D

zaraaa
01-20-2009, 20:03
Поговорете относно чувствата си един към друг, мисля че не е безралична към теб :) Успех :)

tan0
01-21-2009, 09:48
Поговорете относно чувствата си един към друг, мисля че не е безралична към теб :) Успех :)
i az taka mislq i syshto taka mislq che neznae kakvo iska

malkotoo
01-21-2009, 14:34
Убий ги :x 8-)

:grin:

zaraaa
01-22-2009, 17:10
Поговорете относно чувствата си един към друг, мисля че не е безралична към теб :) Успех :)
i az taka mislq i syshto taka mislq che neznae kakvo iska

Съгласна съм с теб, затова и те посъветнвах да поговорите, а ако е раздвоена, просто спри да контактуваш с нея, за да разбере какво иска

HipHopBlond
01-22-2009, 17:26
Напуши се :) Опитай се да се сетиш след това за ситуацията!!! Ако успееш ше погледнеш на цялото нещо по друг начин и сам ше си намериш решението 8)

Чадела решава всичко :)

PreciousDiamond
01-22-2009, 17:37
Напуши се :) Опитай се да се сетиш след това за ситуацията!!! Ако успееш ше погледнеш на цялото нещо по друг начин и сам ше си намериш решението 8)

Чадела решава всичко :)

Ей това е да вземаш пример от сестра си ! Браво , брат ми 8-)

tedi_96
01-22-2009, 18:08
priznai si chustvata !!! :wink: :wink: :wink: :wink: =; =; =; =; =; =;

Kostadin_682
01-22-2009, 18:11
Луд съм по нея, но знам че трябва да я забравя... а немога постоянно става така, че тя ми пише смс-и или звани за нещо или се виждаме по града..., а сега разбирам че тя се сваля на един наш общ познат и.... аз незнам какво да направя защото много скоро при тях ще стане заварката , а аз няма да издържа да ги гледам и.... :shock: Моля ви помогнете!
Чисто и кратко казано не я е*е за тебе... :? няма смисъл... :?

HipHopBlond
01-24-2009, 19:45
Напуши се :) Опитай се да се сетиш след това за ситуацията!!! Ако успееш ше погледнеш на цялото нещо по друг начин и сам ше си намериш решението 8)

Чадела решава всичко :)

Ей това е да вземаш пример от сестра си ! Браво , брат ми 8-)

Awe сестра много често почваме да се засичаме с тебе ;)
Мисля, че вече сме официално сесмейство :D :-)

PreciousDiamond
01-24-2009, 19:47
Напуши се :) Опитай се да се сетиш след това за ситуацията!!! Ако успееш ше погледнеш на цялото нещо по друг начин и сам ше си намериш решението 8)

Чадела решава всичко :)

Ей това е да вземаш пример от сестра си ! Браво , брат ми 8-)

Awe сестра много често почваме да се засичаме с тебе ;)
Мисля, че вече сме официално сесмейство :D :-)

Ти още ли не си си легнал ?! :shock: 8-) Кака ти ще ти се скара ей ся ... :x 8-)

Weakness
01-24-2009, 19:50
а щом ще тръгва с някой друг защо те търси ? и като знаеш за това защо й се връзваш като ти се обажда?разигравате явно,бии й червената слушалка и тфа е ;)