PDA

View Full Version : Всичко за обичка под езика?



PriNcEsS0123
01-20-2009, 08:51
Искам да си пробия обица под езика на ципата....въпроса ми е с какво? (абокат??) По отгоре или по долу на ципата?Много ли боли...има ли опастност от възпаление? Опишете какво точно се прави ако си сам в къщи и искаш да се пробиеш сам под езика Съвети моля Покажете снимки ако имате обица под езика...

JUSTDNB
01-20-2009, 08:59
Ne,ne,slu6ai me.V nikakav slu4ai ne se probivai sama,ako ne si go pravila predi,moje mn da se uslojni i da se vazpali.Puk i mqstoto e mn neudobno,za da go pravi sam 4ovek!Otidi v nqkoe atelie,stava za secundi.Tam 6te go napravqt profesionalno i si4ko 6te e ok,puk i 1 priqtelka se probi pod ezika i sled nqkolko sedmici i se skasa cipata tam,zatva ne pravi gluposti da se dup4i6 tam sama :?

IrrieSkyline
01-20-2009, 09:03
Отиваш в студио, за да те пробият, не го прави сама. Не боли много, не е болка за умиране. Недей да питаш как да се пробиеш, ако не знаеш сама, не го прави В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ!

chelsea
01-20-2009, 09:10
http://piercing-bg.com/forum

EarthShaker
01-20-2009, 09:22
аз не мога да я разбера тая мания с пиърсингите,супер отвратително е

всеки с вкусовете си :) и на мен не ми допадат особено

Seducti0n
01-20-2009, 09:27
8-) Ти добре ли си, бе момиче?
Ходи в някое студио, сама ще се дупчиш... по-голяма простотия не можа ли да измислиш.

П-С-Дупчи се ципата, не си дупчиш обицата....
:lol:

BoCupycake
01-20-2009, 09:46
Много хора се дупчат сами,но преди това хубаво се информират.
Не е премливо обаче,сам/а да се дупчиш!

Дадения по горе форум ще ти помогне,разгледай го!

HardcoreSyndrome
01-20-2009, 10:00
1. Да с абокат е!
2. Ако искаш, ще ти пръснат лидокаин! Няма да те боли!
3. Ще има възпаление ако ти си го направиш! Заради немърливост
Имала съм обеца там. Винаги можеш сама да се пробиеш, но най-малкото ще видиш зор с поставянето на обецата! Отиди си в студио. Ако имаше нужните знания, за да се пробиеш сам/а, нямаше да питаш по форумите. След като не знаеш.. не го прави сама!

CtrlAltDel
01-20-2009, 14:55
В никакъв случай не опитвай да се пробиеш сама. Ще стане кърваво.. Иди в студио. Това дали да е на самия език или на ципата отдолу - което ти харесва повече. Макар че според мен е супер гадно на ципата. Езика не съм си пробивала, но съм присъствала и знам, че с упойка няма особена болка. Опасност от възпаление винаги има. Ако идеш да се дупчиш - в студиото ще ти обяснят как да се грижиш за пиърса.

MostHated
01-20-2009, 16:48
1. Да с абокат е!
2. Ако искаш, ще ти пръснат лидокаин! Няма да те боли!
3. Ще има възпаление ако ти си го направиш! Заради немърливост
Имала съм обеца там. Винаги можеш сама да се пробиеш, но най-малкото ще видиш зор с поставянето на обецата! Отиди си в студио. Ако имаше нужните знания, за да се пробиеш сам/а, нямаше да питаш по форумите. След като не знаеш.. не го прави сама!

напълно съгласен със всичко

TattooedBitch
06-05-2009, 14:06
аз имам обеца САМА СЪМ СИ Я ПРАВИЛА - НО МИЛО МОЕ ПРЕДИ ТОВА БЯХ НАПРАВИЛА ПОНЕ 10 - ТАМ ИМА ВЕНИ .. ОЗСТРАВИ ГИ ТЕЯ СЕЛЯЦИ КО ТИ ПРИКАЗВАТ .. НЕ СЕ ПРОБИВАЙ ИМА СТУДИЯ ЗА ТАЯ РАБОТА ... НАЙ ВЕРОЧТНО НЯМАШ ФОРЦЕПС - АЗ ИМАМ - НЕ МОЖЕ БЕЗ ФОРЦЕПС МИЛА МОЯ ... :x