PDA

View Full Version : Безразлична.. :(



bonbon4enceto11
01-20-2009, 11:09
Ами преди околко седмица скъсахме с гаджето (той ме скъса де) .. 2 дни най-много да ми е било гадно и са ми е се едно и даже не мисля за него.. някак много бързо ми отминаха чувствата.. а и не съм си харесела друг..просто никой не ме превлича..безразлична съм към всички. Просто искам да попритам има ли ли сте такъв период , да искате поне да харесвате някой а същост да бъдето толкова безразлични .. :? :( ..

sexa_na_kompleksa
01-20-2009, 11:10
Да, имала съм такъв период. Спокойно, бързо ще отимне. ; )

mirmark
01-20-2009, 11:11
ами и аз съм имал такъв период. То си зависи и в кавъв период ме хване това нещо. :oops:

Jumbie483
01-20-2009, 11:33
аз пък съм нямала...и ми се струва странно xD

slun4ice_90
01-20-2009, 11:39
:( Ех,тези любовни наши проблеми край нямат... :D Преди 3 дни ме потърси едно момче,което обичах страшно много....Бях готова да направя всичко за него дори и невъзможното...Ходихме 4 месеца.....аз обаче го оставих,казах му,че не мога повече така...Той ревнуваше,аз също..Бяхме от различни градове...Карахме се в един голям период от време,сдобрявахме се....Уж започвахме "на чисто"...после всичко пак ставаше адски сложно...Пък и той беше по-малък от мен,но това не ме интересуваше...Аз съм човек,който много преживява раздялите...Много страдах за него,но дори сега като ме потърси пак...Мисля,че нямам право да бъда нещастна пак...Не искам пак да страдам....Уважавам го,въпреки всичко,което ми стори..Опъваше ми нервите на мах,както и аз неговите...А,сега по твоята тема..Опитай просто нито да се засичате някъде поне за няколко седмици,нито нищо...Изолирай го от себе си,защото,ако не го направиш лек няма да намериш..И ще си спомняш хубавите ви моменти и т.н...Изписах цял роман за мен,а не трябваше...Мила,просто се бори за щастието си,когато пак си готова да обичаш.Бъди щастлива и гледай да не го преживяваш много лично... :(

MischaBARTON
01-20-2009, 11:43
Ами преди околко седмица скъсахме с гаджето (той ме скъса де) .. 2 дни най-много да ми е било гадно и са ми е се едно и даже не мисля за него.. някак много бързо ми отминаха чувствата.. а и не съм си харесела друг..просто никой не ме превлича..безразлична съм към всички. Просто искам да попритам има ли ли сте такъв период , да искате поне да харесвате някой а същост да бъдето толкова безразлични .. :? :( ..
Определо знам за какво говориш... :) Всички имаме такива периоди...но при всеки е различно и не мога да ти дам съвет.

MischaBARTON
01-20-2009, 11:47
Ами преди околко седмица скъсахме с гаджето (той ме скъса де) .. 2 дни най-много да ми е било гадно и са ми е се едно и даже не мисля за него.. някак много бързо ми отминаха чувствата.. а и не съм си харесела друг..просто никой не ме превлича..безразлична съм към всички. Просто искам да попритам има ли ли сте такъв период , да искате поне да харесвате някой а същост да бъдето толкова безразлични .. :? :( ..
Определо знам за какво говориш... :) Всички имаме такива периоди...но при всеки е различно и не мога да ти дам съвет.

Axe_vs_Sword
01-20-2009, 14:34
Aмии аз пък... пред мен седяха едни и се мляскаха поне 20 мин, но аз и капка ревност не изпитах, а обикновено изпитвам... това именно на този период ли се дължи? Или просто, че не са ми познати :-o

Kostadin_682
01-20-2009, 14:41
Ами преди околко седмица скъсахме с гаджето (той ме скъса де) .. 2 дни най-много да ми е било гадно и са ми е се едно и даже не мисля за него.. някак много бързо ми отминаха чувствата.. а и не съм си харесела друг..просто никой не ме превлича..безразлична съм към всички. Просто искам да попритам има ли ли сте такъв период , да искате поне да харесвате някой а същост да бъдето толкова безразлични .. :? :( ..
Мда... гадно е... :(

zaraaa
01-20-2009, 20:12
Ами преди околко седмица скъсахме с гаджето (той ме скъса де) .. 2 дни най-много да ми е било гадно и са ми е се едно и даже не мисля за него.. някак много бързо ми отминаха чувствата.. а и не съм си харесела друг..просто никой не ме превлича..безразлична съм към всички. Просто искам да попритам има ли ли сте такъв период , да искате поне да харесвате някой а същост да бъдето толкова безразлични .. :? :( ..

Когато се влюбиш истински ще разбереш и болката от любовта, по-добре е, че не си много влюбчива, не ти и трябжва, после да ревеш за всеки срещнат!

sku
01-20-2009, 20:17
Хм и аз съм била безразлична,но се в един момент се появява потенциален обект и до там с безразличието. Мен ме е налегнала скука...а това е мн лошо

GotTheLife
01-21-2009, 12:46
1 седмица не си харесвала никой и го смяташ за проблем :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

evi_vd
01-21-2009, 12:54
на 11 години ли си ?

Incubus793
01-21-2009, 13:50
DA imala sum dori w momenta e taka :P Nedei da misli6 samo za tfa trqbwa da si si samodostatu4na (: Kato mu doide wremeto pak 6te si s nqkoi i zawisi na kakwi wruzki durji6 ako iska6 da si sus seriozen 4owek ne burzai ;]]

sTiLLyt0
01-21-2009, 13:55
даМ, в момента съм в такъв период ... има само симпатични, но нищо повече и си ми е добре :) :)

malkotoo
01-21-2009, 13:57
ще ти мине :P

SunSmile
01-21-2009, 13:59
Имала съм такива периоди. То си е нормално... като никой не ти грабва окото или не те впечатли достатъчно. Дори и сега има седмици, в които не ме интересува нищо, ама абсолютно нищо гледам мен си и тва е, а другите - да се спасяват! 8)

Aicken
01-21-2009, 14:01
dsadasdasdassdaasdas :-o

silky92
01-21-2009, 14:57
Всеки минава през това ,скоро ще видиш ,че ще ти мине :grin:

sunbeamz
01-21-2009, 16:23
Ами преди околко седмица скъсахме с гаджето (той ме скъса де) .. 2 дни най-много да ми е било гадно и са ми е се едно и даже не мисля за него.. някак много бързо ми отминаха чувствата.. а и не съм си харесела друг..просто никой не ме превлича..безразлична съм към всички. Просто искам да попритам има ли ли сте такъв период , да искате поне да харесвате някой а същост да бъдето толкова безразлични .. :? :( ..

Ей точно през такъв период минавам :lol: Ама на мен и два дена даже не ми е било гадно за самия него,ами за начина по който "скъса" с мен :lol: страхливец... И ме скъса в понеделник ... а на мен си ми е супер,мисля за него,но не защото ми липсва ами щото ходихме 4 месеца и мисля че е нормално,пък и все си мисля колко ми е безразличен и е наистина такъв. И съм щастлива да ти кажа,щото очаквах след тея 4 месеца да се скъсам от рев,а то кво стана :D и една сълза не ми падна от очите ;) По скоро мисля за момчето с което бях преди него, демек по-бившия ми :lol: Ама какво значение има сега.. :) Тъй че не се притеснявай-това е нормално... след известно време ще се оправиш ;) :-)

HipHopBlond
01-22-2009, 17:33
Ами преди околко седмица скъсахме с гаджето (той ме скъса де) .. 2 дни най-много да ми е било гадно и са ми е се едно и даже не мисля за него.. някак много бързо ми отминаха чувствата.. а и не съм си харесела друг..просто никой не ме превлича..безразлична съм към всички. Просто искам да попритам има ли ли сте такъв период , да искате поне да харесвате някой а същост да бъдето толкова безразлични .. :? :( ..

Когато се влюбиш истински ще разбереш и болката от любовта, по-добре е, че не си много влюбчива, не ти и трябжва, после да ревеш за всеки срещнат!

Ето това беше отговора!!! Какви са тея глупости we??? Когато се влюбиш значи си намерила нещо повече от обикновенното, когато не си, продължаваш да търсиш!!! Кви периоди те гонят? Моя съвет е:

"ДА ПОРАСНЕШ"

ifkataAa
01-22-2009, 20:11
Аз пък съм нямала такъв период.Винаги си харесвам по някой и странно защо,диваците са ми слабост :D

BigFakeSmile
01-23-2009, 19:18
в такъв период съм от месеци..не виждам признаци скоро да изляза..
а на теб ти пожелавам да се справиш :)

VerryBerry
01-23-2009, 19:22
Когато се разделих с последния си приятел почти не ми беше мъчно за него-и аз като теб "страдах" 1-2 дни и после..нищо.Но по-добре да реагираш така,отколкото цял месец да си в депресия :)

gab4e_f
01-29-2009, 16:37
Аз в момента съм в такъв период и даже се плаша от себе си дали някога ще срещна момче, което да ми е поне симпатично , защото за мен той винаги ще е най - красивият, най - добрия и всеки с него ще сравнявам поне за сега....
Но знам че както при мен ,така и при теб всичко с времето ще се подреди ...

Mi6inka
01-29-2009, 16:42
май по -добре така от колкото да плачеш нон стоп.... преди няколко часа се разделих с приятеля си,с който бяхме заедно година..иии не съм спряла да плача... и честно да ти кажа се надявам да стане като при теб,защото е мн мъчително.... всичко с времето си...

Punisherrr
01-29-2009, 16:43
1 седмица не си харесвала никой и го смяташ за проблем :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

да...и аз на това се учудвам...
;) задължително ли е да хлътваш по някой друг секунда след късането 8-)

varnen4e
01-29-2009, 17:52
Ами преди околко седмица скъсахме с гаджето (той ме скъса де) .. 2 дни най-много да ми е било гадно и са ми е се едно и даже не мисля за него.. някак много бързо ми отминаха чувствата.. а и не съм си харесела друг..просто никой не ме превлича..безразлична съм към всички. Просто искам да попритам има ли ли сте такъв период , да искате поне да харесвате някой а същост да бъдето толкова безразлични .. :? :( ..

Да, това е нормална реакция след приключването на връзка. Ще ти мине, спокойно.

StayFly
01-29-2009, 17:58
Ами преди околко седмица скъсахме с гаджето (той ме скъса де) .. 2 дни най-много да ми е било гадно и са ми е се едно и даже не мисля за него.. някак много бързо ми отминаха чувствата.. а и не съм си харесела друг..просто никой не ме превлича..безразлична съм към всички. Просто искам да попритам има ли ли сте такъв период , да искате поне да харесвате някой а същост да бъдето толкова безразлични .. :? :( ..
Да.
И все пак темата е много тъпа.

kukli4kata001
01-29-2009, 20:08
и аз имах такъв период наскоро :) спокойно ще ти мине,не е нищо за което да се притесняваш :) :)

mrazq_sE_f
01-29-2009, 20:12
споко,на всеки му се случва :) 8)