PDA

View Full Version : Тя ме заплаши...



mim4ety_sara
01-20-2009, 12:11
Znachi haresvam edno momche,koeto si ima nali svoq kompaniq i v tazi kompaniq e i edno momi4e.Tq me zaplashi 4rez edno momi4e 4e 6tqla da me bie sus svoq fr,ama tfa stava predi sedmici.Mislq si,4e 6te me bie,6toto haresvam D. ,zashtoto i tq si go haresva. :o I dnes nali otivam az kum uchilishte i polovinata momicheta idvat da me posreshtat 8-) .I kato pochnaha,4e doshli i dvete i me tursili,6teli da me biqt.... :x I az hodih do dr uchilishte i te ne me namerixa,no vsqko mejdu4asie sa me tursili.Az minax pokrai tqh s 300km v 4as :lol: Ama nz sq se pritesnavam kvo da pravq,kato utre pak mogat da doidat.Prosto ne moga da proumeq,kaf e problema,4e go haresvam,to da rechem da hodim,ne! :( I utre ako doide kakwo da i kaja,za boi az ne iskam da se biq s nikoi, i bez tfa sh me pre4ukat,6toto sa silni. 8-) Tochno min. sedmica bqha prebili 10 momicheta edno! :shock: :o


т.7
krem4et0

Hilary_
01-20-2009, 12:17
Много детска история ми се струва... и все пак ако са разбрани като дойдат може да поговориш с тях... да питаш оная мърла къв и е проблема... ако не стане с добро (в повечето случаи не става) ... ако имаш приятели ги вземи с тебе иии ги набийте вие... :-D Няма да се даваш на неква селянка... :wink: Все пак каквото се повикало...такова се обадило... :?

slun4ice_90
01-20-2009, 12:28
Znachi haresvam edno momche,koeto si ima nali svoq kompaniq i v tazi kompaniq e i edno momi4e.Tq me zaplashi 4rez edno momi4e 4e 6tqla da me bie sus svoq fr,ama tfa stava predi sedmici.Mislq si,4e 6te me bie,6toto haresvam D. ,zashtoto i tq si go haresva. :o I dnes nali otivam az kum uchilishte i polovinata momicheta idvat da me posreshtat 8-) .I kato pochnaha,4e doshli i dvete i me tursili,6teli da me biqt.... :x I az hodih do dr uchilishte i te ne me namerixa,no vsqko mejdu4asie sa me tursili.Az minax pokrai tqh s 300km v 4as :lol: Ama nz sq se pritesnavam kvo da pravq,kato utre pak mogat da doidat.Prosto ne moga da proumeq,kaf e problema,4e go haresvam,to da rechem da hodim,ne! :( I utre ako doide kakwo da i kaja,za boi az ne iskam da se biq s nikoi, i bez tfa sh me pre4ukat,6toto sa silni. 8-) Tochno min. sedmica bqha prebili 10 momicheta edno! :shock: :o Ама това са глупости бе ей...И цялата ситуация е повече от детска...Кажи на някого,ако толкова се страхуваш при евентуален бой да те защити...Поне да не си сама...Кажи на фр-ове..Но аз се надявам да не се стига чак до там...Пък и за момче чак до бой да се стига...Обаче на вашата възраст са такива нещата... :-D Ще мине и този период.

mim4ety_sara
01-20-2009, 12:46
Tq e tolkowa prosta,che ot dumi nqma da rabere,a za fr samo 2 shte me zashtitqt,shtoto gi e strax drugite. 8-)

FlashMX
01-20-2009, 13:04
Оффф Стига с тая маймуница бе... Знаеш ли , че има една азбука наречена Кирилица.... + Толкова неграмотно е написана темата..... Така, като гледам всички сте много прости.... Можеш да кажеш на колко години сте..... Защото ако сте над 12г. ТОВА поведение /от тяхна страна/ тогава не е нормално.

mim4ety_sara
01-20-2009, 13:35
Аз съм на 14,а те са към 8 клас.

aka6a_vamp
01-20-2009, 13:40
Майко акъла ви е на 8 годишни :shock: nvm..таа кво те е страх,те са колкото теб,вкарай юмруците в действие кво толко,не се дръж като страхливка,и без тва сте на един акъл

nymphadora
01-20-2009, 13:44
bullshit

mim4ety_sara
01-20-2009, 13:51
Майко акъла ви е на 8 годишни :shock: nvm..таа кво те е страх,те са колкото теб,вкарай юмруците в действие кво толко,не се дръж като страхливка,и без тва сте на един акъл
Просто не ги познавате,те са мн. по-силни от мен! :?

skateprinces19
01-20-2009, 13:52
Това наистина са детски истории .. За момче нито си заслужава , нито пък има смисъл ... Но според мен най-добрия начин в случая е като дойдат недей да бягаш , остани , защото ако избягаш се показваш като страхливка , която не смее да се изправи срещу проблемите си :) Ако тръгнат да те удрят просто хвани ръката на момичето без да и замахваш и ти , и й кажи , че искаш да се разберете като бели хора , а не като селяни на лозето :) Успех

FlashMX
01-20-2009, 13:56
Майко акъла ви е на 8 годишни :shock: nvm..таа кво те е страх,те са колкото теб,вкарай юмруците в действие кво толко,не се дръж като страхливка,и без тва сте на един акъл

+1

FlashMX
01-20-2009, 13:57
Майко акъла ви е на 8 годишни :shock: nvm..таа кво те е страх,те са колкото теб,вкарай юмруците в действие кво толко,не се дръж като страхливка,и без тва сте на един акъл
Просто не ги познавате,те са мн. по-силни от мен! :?


Охх какво толкова могат да ти направят няколко Кифленски ПИКЛИ?

mim4ety_sara
01-20-2009, 14:20
Това наистина са детски истории .. За момче нито си заслужава , нито пък има смисъл ... Но според мен най-добрия начин в случая е като дойдат недей да бягаш , остани , защото ако избягаш се показваш като страхливка , която не смее да се изправи срещу проблемите си :) Ако тръгнат да те удрят просто хвани ръката на момичето без да и замахваш и ти , и й кажи , че искаш да се разберете като бели хора , а не като селяни на лозето :) Успех
Те ще са 2 ,то да беше само едната,щях да я прибия и сама,ама...
FlashMX Как какво като са 2 да ме фраснат 2 пъти и съм.... Всички ми викат той Д. е виновен,ама защо да е виновен като нищо не е направил. 8-)

PreciousDiamond
01-20-2009, 15:21
Боже ... Боже .. :shock: Тръгнали да се бият .. БОЖЕ ! 8-)

Kostadin_682
01-20-2009, 15:24
Znachi haresvam edno momche,koeto si ima nali svoq kompaniq i v tazi kompaniq e i edno momi4e.Tq me zaplashi 4rez edno momi4e 4e 6tqla da me bie sus svoq fr,ama tfa stava predi sedmici.Mislq si,4e 6te me bie,6toto haresvam D. ,zashtoto i tq si go haresva. :o I dnes nali otivam az kum uchilishte i polovinata momicheta idvat da me posreshtat 8-) .I kato pochnaha,4e doshli i dvete i me tursili,6teli da me biqt.... :x I az hodih do dr uchilishte i te ne me namerixa,no vsqko mejdu4asie sa me tursili.Az minax pokrai tqh s 300km v 4as :lol: Ama nz sq se pritesnavam kvo da pravq,kato utre pak mogat da doidat.Prosto ne moga da proumeq,kaf e problema,4e go haresvam,to da rechem da hodim,ne! :( I utre ako doide kakwo da i kaja,za boi az ne iskam da se biq s nikoi, i bez tfa sh me pre4ukat,6toto sa silni. 8-) Tochno min. sedmica bqha prebili 10 momicheta edno! :shock: :o
Еми напрвавете боя бе... ти хващаш една приятелак и млене яко 8-) ... шегувам се
По темата:
Изчакай да те набият и подай оплакване в съда 8-)

yahhooo
01-20-2009, 16:03
Малее ама че си. Помоли някой батко като толкова те е спек от тия "мутри" ти ги изкарваш 100 кила

zaraaa
01-20-2009, 20:08
Ееее ама детски истории - ти си показала страх от( профучах с 300км в час пред тях) ако не го показваш едва ли ще са толкова отворени, просто бъди безралична

sku
01-20-2009, 20:12
И нали аз от толкова време нали не бях виждала копеле толко неграмотно и нали несвързано написан нали текст...Нали първо се научи е така да пишеш и да си подреждаш нали мислите и после едва ли не мисли за лубов бе да го ева :smt066

Justified
01-23-2009, 11:56
Аз съм на 14,а те са към 8 клас.
Да, точно си на 14 :D ....като те гледам как се изразяваш ,все едно че слушам дете в 3ти клас.И стига вече с тези филми щото не сте интересни.Големи режисьори, голямо нещо

chelsea
01-23-2009, 12:48
чшш, ало, големите, това е форум за деца бе, кво очаквате да има!? и после ше има да се чудите що седмокласнички се шибат на поразия и се правили на много големи. еми как няма да се правят след като четат подобни постове, които ги принуждават да се правят на големи. 'детска история хаха, малка си хаха, аз-съм-голям-и-интелигентен-ти-си-задръстен-щото-си-на-14'.
и вие сте били същите смотаняци на 14 и са ви тормозили същия тип 'проблеми'. помагайте на по-малките, не ги правете зомбита.

до авторката - споко, няма да те набият.

SkendY_F
01-23-2009, 13:20
Наистина,само глупави постове!Кво й се подигравате?!Ми малка е,вие да не сте били много по-умни на нейната възраст?!Айде стига с простотията!Така може,така се изразява момичето!
По темата: мила,вземи твоите приятелки с теб и се опитай да не става бой!Няма смисъл,а като бягаш от тях им показваш,че те е страх и стават още по-смели!Не бягай от тях,ако дойдат да те търсят говорете нормално и така.Успех ти пожелавам!Да кажеш какво е станало.

Bellatrix
01-23-2009, 13:39
Мен така в 8-ми клас ме гониха, ама беше групичка от около 10 души и беше кофти... Говори с Д. Кажи му да се разбере с двете "опасни биячки" и да ги вразуми.

neustoimata
01-23-2009, 18:39
vseki ima pravoto da haresva kogoto si poiska!!! a kato te e tolko strah da ne te biqt zemi nqkoi po-golqm batko ili kaka da te pazqt :) a izvinqvai za vuprosa no v koe u4ili6te se slu4vat tezi detski istorii?!

linkinpark6666
01-23-2009, 18:49
хах,аз съм в осми клас,ама такива детски истории не съм срещала 8-) Поговорете като нормални хора,ако мн те заплашват,спокс,почти винаги просто се правят на интересни! айде успех,ако те набият или ти налетят кажи на някого все пак! И последно - ПОРАСНЕТЕ!!!!

VerryBerry
01-23-2009, 19:12
този Д. не може ли да се намеси и да охлади страстите? :-o

chelsea
01-23-2009, 20:29
все едно съм го казала това по-горе на стената :?

YourEverything
01-23-2009, 20:39
Майчице ... :shock: :shock: :shock:
Добре, опитай се да поговориш с тях..
може да се реши проблема, а тези
твои приятелки да ти помогнат..

Лелеле, думи нямам.. 14 годиншни ще се бият :?
За едно момче, което сигурна съм, че не
се интересува нито от една от вас ... :?

term0t0
01-23-2009, 20:39
Znachi haresvam edno momche,koeto si ima nali svoq kompaniq i v tazi kompaniq e i edno momi4e.Tq me zaplashi 4rez edno momi4e 4e 6tqla da me bie sus svoq fr,ama tfa stava predi sedmici.Mislq si,4e 6te me bie,6toto haresvam D. ,zashtoto i tq si go haresva. :o I dnes nali otivam az kum uchilishte i polovinata momicheta idvat da me posreshtat 8-) .I kato pochnaha,4e doshli i dvete i me tursili,6teli da me biqt.... :x I az hodih do dr uchilishte i te ne me namerixa,no vsqko mejdu4asie sa me tursili.Az minax pokrai tqh s 300km v 4as :lol: Ama nz sq se pritesnavam kvo da pravq,kato utre pak mogat da doidat.Prosto ne moga da proumeq,kaf e problema,4e go haresvam,to da rechem da hodim,ne! :( I utre ako doide kakwo da i kaja,za boi az ne iskam da se biq s nikoi, i bez tfa sh me pre4ukat,6toto sa silni. 8-) Tochno min. sedmica bqha prebili 10 momicheta edno! :shock: :o


т.7
krem4et0така ако си от софия отиваш западните покрайнини молиш София-Запад да ти дадат един бокс и една палка и да видим далище ти скачат