PDA

View Full Version : Ходжата пее?!



Kalena
01-20-2009, 14:24
За жалост гнева си в този форум мога да изкажа само с това :-x Иначе ще има цензура, защото мога 7 дни да псувам без да спирам.Проблем:

Вървя си аз по главната в Пловдив.По едно време чувам нещо.Нечий телефон звъни?А..не.Ходжата пее.В центъра на Пловдив! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: На глас изразявам възмущението си и разбирам от една продавачка, която случайно ме чува, че ходжата пее всеки ден по няколко пъти в точно определено време откакто са ремонтирали джамията!(вече са минали месеци сигурно) :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Чувайки това, в мен се смесиха различни негативни чувства.Чудех се да се разрева с ярост и глас или да почна да блъскам да си изкарам яда.





ПО ДЯВОЛИТЕ!Как работят хората там?Молитвите мюсюлмански (тука спестявам малко епитети....) наизуст ли ги знаят вече?

Тва центъра на БЪЛГАРСКИ град ли е?В колко други центрове на ЕВРОПЕЙСКИ ГРАДОВЕ пее ходжата по 5 пъти на ден??????????!

Тва не го ли наричаме ТЕРОР?Не сме ли прекалено толерантни?Кой даде позволение на тоя ходжа да пее?Кой пак взе много пари и продаде българското?Ше горят в ада всичките,ей,писна ми от ПРОСТОТИЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!! (е тука вече се изтървах,не мога ,съжалявам!)

Към кого да се обърна?АЗ ЖИВЕЯ В БЪЛГАРИЯ.ТУКА СМЕ ХРИСТИЯНИ.Толерантна съм към другите, но може ли те да са толерантни към мен и да не ми натрапват религията си?Не искам да се разхождам под звуците на чужди молитви към Аллах и прочие,не искам!НЕ ИСКАМ!





Помощ пак,към кого да се обърнем и как да спрем това...не знам как да го нарека.ПОМОЩ!

MostHated
01-20-2009, 14:35
в руссия живях в не много голям град за там 100 000 човека, имаше мюсюлмани, нямаше джамия...

Kalena
01-20-2009, 14:43
Тва нещо трябва да спре!Ще ми се да кажа,че НЯМА ДА СТЪПЯ ПОВЕЧЕ НА ЦЕНТЪРА,ама няма да стане,няма да се предам,тва е МОЯТ ГРАД,искам да се разхождам и смея по тоя център.

Кажете към кого да се обрънем и как бихме могли да повлияем на нещата?Първо да се съберем повече народ?Подписка?Петиции?Не ми казвайте,че нищо не може да се направи.Може!Кой българин желае да слуша ходжата?НИЕ СМЕ МНОЗИНСТВО,НИЕ МОЖЕМ ДА ПРОМЕНЯМЕ!

Само хайде да се стегнем и да го направим!Сигурна съм,че ще има и други с моите искания и готови да се заемат с този въпрос!

DieselBlood
01-20-2009, 16:48
Голем хуй за ходжата.Заради някви келеши искат да строят джамия в Бургас.Ама Димитър Николов им каза-на хуя ми са молете,няма да построя джамия.

InitialD
01-20-2009, 18:05
То и тука в София пее ма не силно заради АТАКА все пак .. :D

Сложи си на телефона има една много готина мелодия как един ходжа пее и след малко се чуват няколко изтрела и почва некво брутално сръбско!!!! :grin:

MostHated
01-20-2009, 18:08
То и тука в София пее ма не силно заради АТАКА все пак .. :D

Сложи си на телефона има една много готина мелодия как един ходжа пее и след малко се чуват няколко изтрела и почва некво брутално сръбско!!!! :grin:

Дай линк да си истегля :D

Поправка Ходжата не пее а кряскааааа!!!
и както писах в друга тема

1 циганин на луната= проблем
всички цигани на луната = проблема е решен


не се съобразяват, че ние християните НЕ ИСКАМЕ ДА ИМ ЧУВАМЕ СКИМТЕНЕТОООООО

InitialD
01-20-2009, 18:24
То и тука в София пее ма не силно заради АТАКА все пак .. :D

Сложи си на телефона има една много готина мелодия как един ходжа пее и след малко се чуват няколко изтрела и почва некво брутално сръбско!!!! :grin:

Дай линк да си истегля :D

Поправка Ходжата не пее а кряскааааа!!!
и както писах в друга тема

1 циганин на луната= проблем
всички цигани на луната = проблема е решен


не се съобразяват, че ние християните НЕ ИСКАМЕ ДА ИМ ЧУВАМЕ СКИМТЕНЕТОООООО

За съжаление братле няма как ... самият аз я чух от телефона на едно момиче а пък моят няма екстри и не можах да си я пратя!

dreme_mi_kopelle
01-20-2009, 19:38
Майка му да е** на ходжата...
Знам за кво говориш и аз съм от Пловдив и всеки ден го слушам тоя рязан пе'ераст. Колкото до помощта- ха, не се и надявай, все пак не забравяй с чий мандат беше излъчено правителството. Това е само част от анти-българската кампания, оглавена от Доган и кликата му,а мюсюлманските изстъпления са само симптом. Ние трябва да лекуваме болестта.Рязан прави кеф да обиждате нали,на вас по голямата част от българите все ви пречат иделни хора сте били. :-x

MostHated
01-20-2009, 19:47
Майка му да е** на ходжата...
Знам за кво говориш и аз съм от Пловдив и всеки ден го слушам тоя рязан пе'ераст. Колкото до помощта- ха, не се и надявай, все пак не забравяй с чий мандат беше излъчено правителството. Това е само част от анти-българската кампания, оглавена от Доган и кликата му,а мюсюлманските изстъпления са само симптом. Ние трябва да лекуваме болестта.Рязан прави кеф да обиждате нали,на вас по голямата част от българите все ви пречат иделни хора сте били. :-x

а ти кфо правиш в България бе селджук смотан ПЪТЯЯЯЯ!
никой не е идвал да си налага религията у вас! от църквата нищо не се чува нали?! кой българин иска в центъра на един хубав български град да чува тея лайна бе кретен! нищо против нямам да си се молиш на алах преди да заспиш ама да не чувам тея религиозни bullshitZ В БЪЛГАРИЯ

БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!!!!! И ПАК ЩЕ ТИ КАЖА ПЪТЯЯЯЯЯЯ!!!!

DieselBlood
01-20-2009, 19:53
Майка му да е** на ходжата...
Знам за кво говориш и аз съм от Пловдив и всеки ден го слушам тоя рязан пе'ераст. Колкото до помощта- ха, не се и надявай, все пак не забравяй с чий мандат беше излъчено правителството. Това е само част от анти-българската кампания, оглавена от Доган и кликата му,а мюсюлманските изстъпления са само симптом. Ние трябва да лекуваме болестта.Рязан прави кеф да обиждате нали,на вас по голямата част от българите все ви пречат иделни хора сте били. :-x
Аут фром хеър ю рязан мангал

hardball
01-20-2009, 19:59
Който живее в България трябва да се съобразява с културата и порядките ни, щом си роден и живееш в България си българин, независимо с какъв произход си- ако се гордееш като турчин, то мястото ти е друго.
В Германия е пълно с турци, но джамии няма, второ- трето поколение турци се гордеят да казват, че са германци, който е недоволен се връща откъдето е дошъл.
Малцинствата са длъжни да се интегрират, а не да установяват своите вярвания и културни навици сред всички. Т.е. правете каквото си искате у вас, ако не ви изнася, че останалите са християни и етнически българи може да си намерите нов дом. От друга страна българите по никакъв начин не са длъжни да слушат турските служби и т.н.

Canis_Dirus
01-20-2009, 20:05
Който живее в България трябва да се съобразява с културата и порядките ни, щом си роден и живееш в България си българин, независимо с какъв произход си- ако се гордееш като турчин, то мястото ти е друго.
В Германия е пълно с турци, но джамии няма, второ- трето поколение турци се гордеят да казват, че са германци, който е недоволен се връща откъдето е дошъл.
Малцинствата са длъжни да се интегрират, а не да установяват своите вярвания и културни навици сред всички. Т.е. правете каквото си искате у вас, ако не ви изнася, че останалите са християни и етнически българи може да си намерите нов дом. От друга страна българите по никакъв начин не са длъжни да слушат турските служби и т.н.

Джамии в Германия има и мюсюлманите плащат Kirchensteuer. Просто не си ги забелязала, защото не са в центъра на града, а по-скоро в покрайнините и нямат минарета. Най-обикновени къщи с надпис "еди-коя-си джамия" Градоустройствения план не предвижда минарета, понеже не се връзват с облика на града. Изключения се правят в някои индустриални зони.

А България има много по-различна история.

hardball
01-20-2009, 20:11
Разликата между данъчно обложена къща в края на града и голяма ШУМНА джамия в центъра на града е почти нулева, райт?
България има друга история, история в която турци са сравнявали църкви със земята, логиката ти куца...
+ това, това не е правилен начин за интеграция, а налагане на чужди порядки, което е неприемливо.
Не-при-ем-ли-во.

EarthShaker
01-20-2009, 20:14
сапун

illidan_stormrage_bg
01-20-2009, 20:21
Да имат 1 джамия в която да се молят - добре !
Но в България официалнта религия е Християнството те трябва да се съобразяват с това и да го правят така че да непречат на другите!

Canis_Dirus
01-20-2009, 20:22
Разликата между данъчно обложена къща в края на града и голяма ШУМНА джамия в центъра на града е почти нулева, райт?
България има друга история, история в която турци са сравнявали църкви със земята, логиката ти куца...
+ това, това не е правилен начин за интеграция, а налагане на чужди порядки, което е неприемливо.
Не-при-ем-ли-во.

В България има свобода на вероизповеданието. Тоест ходжата има право да пее, но това също подлежи на определени норми и регулировки. Пишете оплакване до общината да се измери нивото на шума. пеенето няма да спре, но ще намалят звука. А съвсем без него няма да мине.

Турци не са били - били са османци. Явно малцина правят разлика между Османска империя и Младотурската държава на Ататюрк.


А да наричаш това "налагане на чужди порядки" а СМЕШНО!

Kalena
01-20-2009, 20:40
Абе не ме интересува нивото на шум, не искам да има такива служби изобщо с пеене извън джамията! Да си пеят вътре кат искат,ама тва да си вървиш по центъра и да слушаш увиванията знаеш ли кво е? Едва ли не кат почне да пее тоя и целият център тряя се спре и да почне да се кланя ли, да отдава почит ли!Canis_Dirus аре не ми казвай,че тва е нормално.На теб ако ти е приятно да слушаш тея звуци в центъра на любимия ти (роден) град(където досега не се е пяло от тая джамия)..на мен не ми е!Даже го смятам да унизително, все едно искат и нас християните да ни потурчат.

Kalena
01-20-2009, 20:42
А и наистина си предствете на тея хора, толкова много, които работят в близост или живеят кво им е..не знам в колко почва да пее ходжата, ама ако и сутринта в 5 пее направооооо :booooomb:

Motion
01-20-2009, 20:44

Jesus
01-20-2009, 20:55
Аз съм чувал равина, посредством тонколони в 7 часа сутрина :o
Ходжата той трябва да си оди в джамията и да си проповядва религия а не да разбунтва духовете на околните

MostHated
01-20-2009, 21:02
Ходжата да се задави с обрязана кожичка от мръсно циганче

Kalena
01-20-2009, 21:09
Е, стига толкова, не искам темата да бъде заключена!Чакам още мнения,да споделите нещо от вашия град ако имате и съвети кво да правим в Пловдив, щото вече не се търпи...

Canis_Dirus
01-20-2009, 21:10
какво се жалвате тука бе? Кмета на Пловдив нали е от на Бат` Бойко партията? Я пишете оплаквания до него.


Ходжата не обрязва, обрязва сюнетчията.

Не пее ходжа, а мюезин.


Опознай врага! :D

MostHated
01-20-2009, 21:11
отидете в общината, ако нищо не направят счупете прозорците

Pagan_man
01-20-2009, 22:05
Хвърлете една свинска глава вътре.

InitialD
01-20-2009, 23:44
Хвърлете една свинска глава вътре.

НЕ! Пуснете живо прасе вътре по време на петъчната молитва!!!

Motion
01-21-2009, 00:13

dreme_mi_kopelle
01-21-2009, 00:27
Който живее в България трябва да се съобразява с културата и порядките ни, щом си роден и живееш в България си българин, независимо с какъв произход си- ако се гордееш като турчин, то мястото ти е друго.
В Германия е пълно с турци, но джамии няма, второ- трето поколение турци се гордеят да казват, че са германци, който е недоволен се връща откъдето е дошъл.
Малцинствата са длъжни да се интегрират, а не да установяват своите вярвания и културни навици сред всички. Т.е. правете каквото си искате у вас, ако не ви изнася, че останалите са християни и етнически българи може да си намерите нов дом. От друга страна българите по никакъв начин не са длъжни да слушат турските служби и т.н.ОТ ТЪМНОТО МНОГО ЗНАЕТЕ БЕ Гяури боклуци скапани,да турчин съм и се гордея с това а не да чуждевците да ме презират заради боклуци като вас корумпирана страна.Педали тъпи,някви пишлемета знаят много те койотите от тъмното вият.Мършояди.


П.П.Моля някой мод.да ме банне та да не влизам да пиша на някои тапаци тук.

SWASTIKA
01-21-2009, 10:06
500 години турско робство. 500 години мъчения. 500 години в които, турците, правят с българите неща, които дори ме е срам да кажа.

Демокрация и приета за основна религия източноправославното християнство + Приет за основен език български, нашата страна става обежище за всякакъв вид потенциални диктатори. Срамно е 500 години, полумесецът да е над главите на българите и много години след това, този полумесец да е пак високо над главите ни и да се зачита от 40% от населението.

Да не забравяме да правим разлика между религия и етнос.

Kalena
01-21-2009, 14:53
И дано като дойде новото правителство (без ДПС) да свалят новините на турски, че и тва е една болна тема...
Как може да си го позволяват?Кво е тва безгранично нахалство..б'хти манталитета арабски,турски все тая :-x

ruger
01-21-2009, 15:11
Иййй забравих си мисълта покрай вашите мнения.А,да.Евала на Николов ако наистина е спрял строенето на джамията в Меден Рудник.Иначе да му мислят.И също:Много ще е интересно докато се разкарваш покрай възрожденските къщи в Пловдив,символ на българската култура и история,да чуеш как някав си турчин пее мангалски молитви.

hardball
01-21-2009, 15:18
ОТ ТЪМНОТО МНОГО ЗНАЕТЕ БЕ Гяури боклуци скапани,да турчин съм и се гордея с това а не да чуждевците да ме презират заради боклуци като вас корумпирана страна.Педали тъпи,някви пишлемета знаят много те койотите от тъмното вият.Мършояди.


П.П.Моля някой мод.да ме банне та да не влизам да пиша на някои тапаци тук.
Сметни колко културно ти изказах мнението си, ти колко си зле. Дори не ми отговори с някакви аргументи, а зае позицията на слабия.

Pliok0019
01-21-2009, 15:19
Те и в София имат идея за Ислямски център...с зали за обучение и прочие... Жалка е историята.

ruger
01-21-2009, 15:24
ОТ ТЪМНОТО МНОГО ЗНАЕТЕ БЕ Гяури боклуци скапани,да турчин съм и се гордея с това а не да чуждевците да ме презират заради боклуци като вас корумпирана страна.Педали тъпи,някви пишлемета знаят много те койотите от тъмното вият.Мършояди.


П.П.Моля някой мод.да ме банне та да не влизам да пиша на някои тапаци тук.
Сметни колко културно ти изказах мнението си, ти колко си зле. Дори не ми отговори с някакви аргументи, а зае позицията на слабия.
Еми комплексар е.Че и пише на български от всичкото нагоре.

Kalena
01-21-2009, 15:36
Те и в София имат идея за Ислямски център...с зали за обучение и прочие... Жалка е историята.
И аз тва го четох.С ислямска библиотека,общежития,търго вски площи.. :o

Scrat
01-21-2009, 15:50
какво се жалвате тука бе? Кмета на Пловдив нали е от на Бат` Бойко партията? Я пишете оплаквания до него.


Тука вече бъркаш. Бат Бойко щеше да си пусне някой от партията, ама като видя, че няма никакви шансове подкрепи Славчо, за да излезе, че уж неговите спечелили изборите.

Иначе дайте да си спретнем и ние един протест тука в Пловдив :Д. То не се търпи тва.

ruger
01-21-2009, 15:51
[quote=dreme_mi_kopelle]ОТ ТЪМНОТО МНОГО ЗНАЕТЕ БЕ Гяури боклуци скапани,да турчин съм и се гордея с това а не да чуждевците да ме презират заради боклуци като вас корумпирана страна.Педали тъпи,някви пишлемета знаят много те койотите от тъмното вият.Мършояди.


П.П.Моля някой мод.да ме банне та да не влизам да пиша на някои тапаци тук.
Сметни колко културно ти изказах мнението си, ти колко си зле. Дори не ми отговори с някакви аргументи, а зае позицията на слабия.
Еми комплексар е.Че и пише на български от всичкото нагоре.Живее в България, на турски ли да пише бе? :-x

Я ми кажи,някой карал ли го е изобщо да пише?Той е нежелан тук и го знае.И по полека с емотиконките.

Pliok0019
01-21-2009, 16:01
^Как някой изобщо смее да ме нарича "гяур" в ДЪРЖАВАТА МИ?!


"свободна държава" ама ако искам да напсувам управляващите по бТВ ще ме цензурират нали?


И защо скапания рязан фес иска да го баннват...Просто да спре да пише лайното му, с лайно.

Pliok0019
01-21-2009, 16:04
^Как някой изобщо смее да ме нарича "гяур" в ДЪРЖАВАТА МИ?!Мен ли питаш ?
Точно.

Pliok0019
01-21-2009, 16:08
Покрепи го, за това питам... А "свобода" няма общо със "свободия". Нека си имаме ясните граници между двете.

А пътят към Турция е ясен. ;)

ruger
01-21-2009, 16:34
[quote=hardball][quote=dreme_mi_kopelle]ОТ ТЪМНОТО МНОГО ЗНАЕТЕ БЕ Гяури боклуци скапани,да турчин съм и се гордея с това а не да чуждевците да ме презират заради боклуци като вас корумпирана страна.Педали тъпи,някви пишлемета знаят много те койотите от тъмното вият.Мършояди.


П.П.Моля някой мод.да ме банне та да не влизам да пиша на някои тапаци тук.
Сметни колко културно ти изказах мнението си, ти колко си зле. Дори не ми отговори с някакви аргументи, а зае позицията на слабия.
Еми комплексар е.Че и пише на български от всичкото нагоре.Живее в България, на турски ли да пише бе? :-x



Я ми кажи,някой карал ли го е изобщо да пише?Той е нежелан тук и го знае.И по полека с емотиконките.

:lol:
Живее в България - свободна държава. - има право на мнение.
Пише в български форум - пише на български и на кирилица. - има стотици кретени които са българи и пишат на латиница и не могат да изразят едно смислено мнение.
Защо да не е желателно? Ако си тъп и ограничен български расист едва ли ще го искаш .. аз не съм такъв човек.
Не оценявайте вкусът на вафлата по опаковката. ;)
Какъв расизъм,какви чудеса ми говориш?Расист е човек,който мрази всички раси.Как да не му се ядосаш?Но не беше наглост,не беше чудо!Ако трябва на латиница ще пише.

MostHated
01-21-2009, 16:45
да ми се маха резачката от тука...

AutumnTears
01-21-2009, 17:07
men ve4e vze da me e strah
dokato si 4akam avtobusa e pulno s vsqkakvi mangali i imam 4uvstvoto 4e nqkoi den 6te me napadnat
ne znam da se smeq li da pla4a li :neutral:

SolusChristus
01-21-2009, 17:08
men ve4e vze da me e strah
dokato si 4akam avtobusa e pulno s vsqkakvi mangali i imam 4uvstvoto 4e nqkoi den 6te me napadnat
ne znam da se smeq li da pla4a li :neutral:

Какво общо имат мангалите с Исляма?

AutumnTears
01-21-2009, 17:11
men ve4e vze da me e strah
dokato si 4akam avtobusa e pulno s vsqkakvi mangali i imam 4uvstvoto 4e nqkoi den 6te me napadnat
ne znam da se smeq li da pla4a li :neutral:

Какво общо имат мангалите с Исляма?
mangali go izpolzvah kato sinonim na misuilmani
ami ako tova 4e govorqt na turski i me psuvat nqma ni6to ob6to s temata se izvinqvam
btw za6to si re6il da se opitvash da me pravish na tupa pred celiq forum? 8-)

SolusChristus
01-21-2009, 17:36
men ve4e vze da me e strah
dokato si 4akam avtobusa e pulno s vsqkakvi mangali i imam 4uvstvoto 4e nqkoi den 6te me napadnat
ne znam da se smeq li da pla4a li :neutral:

Какво общо имат мангалите с Исляма?
mangali go izpolzvah kato sinonim na misuilmani
ami ako tova 4e govorqt na turski i me psuvat nqma ni6to ob6to s temata se izvinqvam
btw za6to si re6il da se opitvash da me pravish na tupa pred celiq forum? 8-)

Не съм, просто недей да викаш на турците мангали. :Р А и не всички в Турция са мюсюлмани. Турция не е ислямска държава от 1918 г.

MostHated
01-21-2009, 17:40
има разлика от турчин до турчин, но тоя МАНГАЛ дето писа и се гордее че е турчин (всъщност си е мръсн МАНГАЛ), ми е интересно като се гордее толкова че е турчин, кфо прави тук?! и пак ще му кажа



ПЪТЯЯЯЯЯЯЯЯ!!!!!

DieselBlood
01-21-2009, 17:57
Който живее в България трябва да се съобразява с културата и порядките ни, щом си роден и живееш в България си българин, независимо с какъв произход си- ако се гордееш като турчин, то мястото ти е друго.
В Германия е пълно с турци, но джамии няма, второ- трето поколение турци се гордеят да казват, че са германци, който е недоволен се връща откъдето е дошъл.
Малцинствата са длъжни да се интегрират, а не да установяват своите вярвания и културни навици сред всички. Т.е. правете каквото си искате у вас, ако не ви изнася, че останалите са християни и етнически българи може да си намерите нов дом. От друга страна българите по никакъв начин не са длъжни да слушат турските служби и т.н.ОТ ТЪМНОТО МНОГО ЗНАЕТЕ БЕ Гяури боклуци скапани,да турчин съм и се гордея с това а не да чуждевците да ме презират заради боклуци като вас корумпирана страна.Педали тъпи,някви пишлемета знаят много те койотите от тъмното вият.Мършояди.


П.П.Моля някой мод.да ме банне та да не влизам да пиша на някои тапаци тук.

май ти мног знаеш мама ти рязана

Scrat
01-21-2009, 19:00
Е добре, кво му се връзвате всички на тоя. Да ходи там да свири на ходжата, пък онзи да си му пее... тяхна си работа. Само че не сме длъжни да ги търпим...

dreme_mi_kopelle
01-21-2009, 21:02
Повечето дето ме наричат мангал,резачка,фес пес и какво ли още не да сте чували затова "Не прави на някой това, което не искаш да правят на теб" вие обиждате и аз обиждам макар да не ми харесва думата която употребих.И както каза Тянко на турски ли да пиша,е тея дето ме нарекоха комплексар че имам наглостта да пиша на български не мога ви разбера първо ви пречи латиницата ,после пък българския егати такова чудо за пръв път виждам.Та кой каза че ако му кажа гяур на живо ще ме смели Ок.ще му кажа но само двамата да сме в някоя гора,какво си трагнал да се правиш на мъж някав пиклио дето и пишката не може си извади още от панталоните.Голям мерак имате да се махна от България ех прави ми кеф да ви гледам,мангали ни наричат а като дойде кризата с газа и към Турция взехте да се обръщате да ви помагат с газа.Тук съм роден и тук ще си остана освен ако не се устроя в чужбина да бачкам някаде но и със сугорност ще стъпя на българска земя отново,както казах турчин съм и се гордея но и не обичам по малко от вас България,не деля хората по етнос и кой е беден и богат а по това какво крие в душата си,имам добри познати както турци,роми така и българи всичките ми приятели са българи и които не ме приемат като вас резачка за рязане на дърва а като брат.А ллинкнот когато и писах че деля хората само на добри и лоши ,тя ми отговори че тя ги деляла точно наобрратно-по етнос ако не сте схванали.Това е от мен Извинявам се на тези които са се засегнали от предния ми пост но само на тези се извинявам които не са писали в темата или ако са не са се държали с лошо към мен.

ПП."Не прави на някой това, което не искаш да правят на теб"

MostHated
01-21-2009, 21:07
знаем че обичате България, нали 10 века не можем да ви изгоним .... кенеф

dreme_mi_kopelle
01-21-2009, 21:10
men ve4e vze da me e strah
dokato si 4akam avtobusa e pulno s vsqkakvi mangali i imam 4uvstvoto 4e nqkoi den 6te me napadnat
ne znam da se smeq li da pla4a li :neutral:Като ти гледам къв ти е подписа си падаш металче,и от кво се боиш да не ти развалят прическата ли,или да ти полеят грима на лицето.Аз ако видя някоя металка с доста черен грим не само ще се уплаша а и ще дам богу дух веднага.


ПП.Не мразя металите ако някой си прави такива изводи Пз с Iron Maiden-No More Lies

MostHated
01-21-2009, 21:11
men ve4e vze da me e strah
dokato si 4akam avtobusa e pulno s vsqkakvi mangali i imam 4uvstvoto 4e nqkoi den 6te me napadnat
ne znam da se smeq li da pla4a li :neutral:Като ти гледам къв ти е подписа си падаш металче,и от кво се боиш да не ти развалят прическата ли,или да ти полеят грима на лицето.Аз ако видя някоя металка с доста черен грим не само ще се уплаша а и ще дам богу дух веднага.


ПП.Не мразя металите ако някой си прави такива изводи Пз с Iron Maiden-No More Lies

на алах ли бе?


я ми кажи... вярваш ли в алах? и би ли умрял за алах?


ПЪТЯ!

MostHated
01-21-2009, 21:16
Сюргюне, ядеш ли свинско???

смуче си обрязаната кожичка като няма кфо да яде

dreme_mi_kopelle
01-21-2009, 21:19
знаем че обичате България, нали 10 века не можем да ви изгоним .... кенеф Тозе който не прави разлика между сегашните и предишните турци,а ги слага под общ знаменател не вижда по далеч от носа си.Големи патриоти,изобщо не мога да разбера повечето хора имам си в класа една която съм я черпел уж е българка но повече на циганка ми прилича и си го доказва искала ми е една цигара за майка си дадох и 3 не съм стиснат но и йи казах да не ги връща пробвах я дали ще ги върне ,не ги върна и разбрах що за стока е.После постоянно турците такива били,онакива били и в петак ми вика дай една цигара за майка ми.Е такива много ги мразя,има момиче от друг клас което се прави на момче от малцинствата е и когато и искам цегара винаги дава,както и аз но и ги връщ без да и казвам.Такива хора уважавам много.

MostHated
01-21-2009, 21:21
знаем че обичате България, нали 10 века не можем да ви изгоним .... кенеф Тозе който не прави разлика между сегашните и предишните турци,а ги слага под общ знаменател не вижда по далеч от носа си.Големи патриоти,изобщо не мога да разбера повечето хора имам си в класа една която съм я черпел уж е българка но повече на циганка ми прилича и си го доказва искала ми е една цигара за майка си дадох и 3 не съм стиснат но и йи казах да не ги връща пробвах я дали ще ги върне ,не ги върна и разбрах що за стока е.После постоянно турците такива били,онакива били и в петак ми вика дай една цигара за майка ми.Е такива много ги мразя,има момиче от друг клас което се прави на момче от малцинствата е и когато и искам цегара винаги дава,както и аз но и ги връщ без да и казвам.Такива хора уважавам много.

рязан пес такъв, не ми се прави на интересен че си от "добрите" защото ти писа " гяури" а за това да ти напъхат кожичката в устата и да се задавиш!!!! :o

dreme_mi_kopelle
01-21-2009, 21:24
men ve4e vze da me e strah
dokato si 4akam avtobusa e pulno s vsqkakvi mangali i imam 4uvstvoto 4e nqkoi den 6te me napadnat
ne znam da se smeq li da pla4a li :neutral:Като ти гледам къв ти е подписа си падаш металче,и от кво се боиш да не ти развалят прическата ли,или да ти полеят грима на лицето.Аз ако видя някоя металка с доста черен грим не само ще се уплаша а и ще дам богу дух веднага.


ПП.Не мразя металите ако някой си прави такива изводи Пз с Iron Maiden-No More Lies

на алах ли бе?


я ми кажи... вярваш ли в алах? и би ли умрял за алах?


ПЪТЯ! Не съм длъжен да ти отговарям но вярвам и в Аллах и в Господ това са един и сйщи бог но с различни имена ако не знаете,и не съм привърженик на осама бен ладен.

ПП.Raybeez Да ям пречи ли ти,като ми харесва ям.И научи първо как се писе разстройство и после го пиши на турски,грешка ти на български го писа.

MostHated
01-21-2009, 21:27
Ти аверите от майлата ще учиш на правопис!

И не сравнявай нашия Бог с вашия алах... и не ми казвай че исляма е миролюбива религия... и да ти платя ли билета за Турция?

MostHated
01-21-2009, 21:29
meridiana ... пизды бы вломить быдлу нахрен, а то много шляются уже...

dreme_mi_kopelle
01-21-2009, 21:29
знаем че обичате България, нали 10 века не можем да ви изгоним .... кенеф Тозе който не прави разлика между сегашните и предишните турци,а ги слага под общ знаменател не вижда по далеч от носа си.Големи патриоти,изобщо не мога да разбера повечето хора имам си в класа една която съм я черпел уж е българка но повече на циганка ми прилича и си го доказва искала ми е една цигара за майка си дадох и 3 не съм стиснат но и йи казах да не ги връща пробвах я дали ще ги върне ,не ги върна и разбрах що за стока е.После постоянно турците такива били,онакива били и в петак ми вика дай една цигара за майка ми.Е такива много ги мразя,има момиче от друг клас което се прави на момче от малцинствата е и когато и искам цегара винаги дава,както и аз но и ги връщ без да и казвам.Такива хора уважавам много.

рязан пес такъв, не ми се прави на интересен че си от "добрите" защото ти писа " гяури" а за това да ти напъхат кожичката в устата и да се задавиш!!!! :o Забрави да напишеш и Пътяяяяяя ох горкото ми имаш слаба памет.Като ме обиждат и аз обиждам май на схвана какво имах с предвид това "Не прави на някой това, което не искаш да правят на теб" ,да уточня когато не искаш да те обиждат и ти не обиждай.Дано си го разбрал най накрая.

Аз спирам да пиша а вие си пишете-Велик е този който се владее.А и лъвът не се страхува от койоти,не ми казвайте сега че трябва да ви обяснявам какво е койот,ак искате да научите прочетете книгите на Карл Май за винету и неговия бледолик брат Поразяващата ръка.Ако знаете от каде да ги намерите книгите,но се съмнявам нещо.

MostHated
01-21-2009, 21:31
да те запозная с " поразяващата ръка" ?


ти кфо да не си вожда " рязания клон " хахаха

dreme_mi_kopelle
01-21-2009, 21:32
Повечето дето ме наричат мангал,резачка,фес пес и какво ли още не да сте чували затова "Не прави на някой това, което не искаш да правят на теб" вие обиждате и аз обиждам макар да не ми харесва думата която употребих.И както каза Тянко на турски ли да пиша,е тея дето ме нарекоха комплексар че имам наглостта да пиша на български не мога ви разбера първо ви пречи латиницата ,после пък българския егати такова чудо за пръв път виждам.Та кой каза че ако му кажа гяур на живо ще ме смели Ок.ще му кажа но само двамата да сме в някоя гора,какво си трагнал да се правиш на мъж някав пиклио дето и пишката не може си извади още от панталоните.Голям мерак имате да се махна от България ех прави ми кеф да ви гледам,мангали ни наричат а като дойде кризата с газа и към Турция взехте да се обръщате да ви помагат с газа.Тук съм роден и тук ще си остана освен ако не се устроя в чужбина да бачкам някаде но и със сугорност ще стъпя на българска земя отново,както казах турчин съм и се гордея но и не обичам по малко от вас България,не деля хората по етнос и кой е беден и богат а по това какво крие в душата си,имам добри познати както турци,роми така и българи всичките ми приятели са българи и които не ме приемат като вас резачка за рязане на дърва а като брат.А ллинкнот когато и писах че деля хората само на добри и лоши ,тя ми отговори че тя ги деляла точно наобрратно-по етнос ако не сте схванали.Това е от мен Извинявам се на тези които са се засегнали от предния ми пост но само на тези се извинявам които не са писали в темата или ако са не са се държали с лошо към мен.

ПП."Не прави на някой това, което не искаш да правят на теб"Е монголско племе циганско ае назад у азия си бегай, че ти е*** макята потурнашка, какво се извиняваш, всички мюсюлмански копелета сте такива, показвате си рогата при първа възможност!!ВСИЧКИ МОНГОЛЦИ В АЗИЯ!! СМЪРТ ЗА ТЮРКО-ЦИГАНИТЕ наречени турски етнос, газовеи камери вашата макя проклета!!

MostHated
01-21-2009, 21:33
Умри !

dreme_mi_kopelle
01-21-2009, 21:34
meridiana ... пизды бы вломить быдлу нахрен, а то много шляются уже... На български моля не знам къв е тоя език да не е извенземния език на всевишните като теб

MostHated
01-21-2009, 21:35
meridiana ... пизды бы вломить быдлу нахрен, а то много шляются уже... На български моля не знам къв е тоя език да не е извенземния език на всевишните като теб

anadun waaa sikedjam bubana... това разбра ли го? рези

dreme_mi_kopelle
01-21-2009, 21:36
Повечето дето ме наричат мангал,резачка,фес пес и какво ли още не да сте чували затова "Не прави на някой това, което не искаш да правят на теб" вие обиждате и аз обиждам макар да не ми харесва думата която употребих.И както каза Тянко на турски ли да пиша,е тея дето ме нарекоха комплексар че имам наглостта да пиша на български не мога ви разбера първо ви пречи латиницата ,после пък българския егати такова чудо за пръв път виждам.Та кой каза че ако му кажа гяур на живо ще ме смели Ок.ще му кажа но само двамата да сме в някоя гора,какво си трагнал да се правиш на мъж някав пиклио дето и пишката не може си извади още от панталоните.Голям мерак имате да се махна от България ех прави ми кеф да ви гледам,мангали ни наричат а като дойде кризата с газа и към Турция взехте да се обръщате да ви помагат с газа.Тук съм роден и тук ще си остана освен ако не се устроя в чужбина да бачкам някаде но и със сугорност ще стъпя на българска земя отново,както казах турчин съм и се гордея но и не обичам по малко от вас България,не деля хората по етнос и кой е беден и богат а по това какво крие в душата си,имам добри познати както турци,роми така и българи всичките ми приятели са българи и които не ме приемат като вас резачка за рязане на дърва а като брат.А ллинкнот когато и писах че деля хората само на добри и лоши ,тя ми отговори че тя ги деляла точно наобрратно-по етнос ако не сте схванали.Това е от мен Извинявам се на тези които са се засегнали от предния ми пост но само на тези се извинявам които не са писали в темата или ако са не са се държали с лошо към мен.

ПП."Не прави на някой това, което не искаш да правят на теб"Е монголско племе циганско ае назад у азия си бегай, че ти е*** макята потурнашка, какво се извиняваш, всички мюсюлмански копелета сте такива, показвате си рогата при първа възможност!!ВСИЧКИ МОНГОЛЦИ В АЗИЯ!! СМЪРТ ЗА ТЮРКО-ЦИГАНИТЕ наречени турски етнос, газовеи камери вашата макя проклета!!не ме цитирай че цркнеш!И ДА, ЧЕ ТИ е** М А К Я Т А!!!Не те цитирам показвам ти правописните грешки първолаче,а това каква дума е да не си го измислил сам цркнеш,честно не съм се забавлявал така от доста време.

dreme_mi_kopelle
01-21-2009, 21:38
meridiana ... пизды бы вломить быдлу нахрен, а то много шляются уже... На български моля не знам къв е тоя език да не е извенземния език на всевишните като теб

anadun waaa sikedjam bubana... това разбра ли го? резиГоре долу но ми отне време,много е яко когато не знаеш нещо как се пише,и го употребяваш.

MostHated
01-21-2009, 21:38
meridiana ... пизды бы вломить быдлу нахрен, а то много шляются уже... На български моля не знам къв е тоя език да не е извенземния език на всевишните като теб

Ай, в Руссия как ги обичат такива като тебе...


7 години живях там :D знам как ги третират мюсюлманите, и по принцип малцинствата...

MostHated
01-21-2009, 21:40
meridiana ... пизды бы вломить быдлу нахрен, а то много шляются уже... На български моля не знам къв е тоя език да не е извенземния език на всевишните като теб

anadun waaa sikedjam bubana... това разбра ли го? резиГоре долу но ми отне време,много е яко когато не знаеш нещо как се пише,и го употребяваш.
не очаквам и да е написано вярно, схвана смисъла нали, чалма

MostHated
01-21-2009, 21:41
meridiana ... пизды бы вломить быдлу нахрен, а то много шляются уже... На български моля не знам къв е тоя език да не е извенземния език на всевишните като теб

Ай, в Руссия как ги обичат такива като тебе...


7 години живях там :D знам как ги третират мюсюлманите, и по принцип малцинствата...

ама те са си гадни кавказките боклуци

няма спор, голяма напаст

Kalena
01-21-2009, 22:00
dreme_mi_kopelle добре де нали се чувстваш турчин,мааа му..
А що не живееш в Турция?Шот и истински турчин не си..шот там кат кажеш, че си от тея бълграските турци и там не те имат на равен на тях.Кво се праиш?Като толкова си обичаш Турция що не живееш там?Завбъдеще?Да следваш и там да си създадеш семейство?Не тука?!Ама тука в България си е по-хубаво, налиии, тука ще си останеш.... :?

ScionOfStorm
01-21-2009, 22:07
ей, нищо против макята, т'ва е една от най-арните думи бе, деба! 8-)

ruger
01-21-2009, 22:36
Хайде недейте се карайте всички и спрете да псувате,оня се изнесе.Само ви провокира.И не сравнявайте монголците с турците и циганите.Първо,те не са тюрки и второ,постигнали са много повече от тях.

StayFly
01-21-2009, 23:11
Русия Убива Ходжа И 50 Cent Пее На Доган (http://vbox7.com/play:69ae3934)

InitialD
01-21-2009, 23:13
Русия Убива Ходжа И 50 Cent Пее На Доган (http://vbox7.com/play:69ae3934)

Не се сдържа ... нали!?!

StayFly
01-21-2009, 23:20
Още по- добро:
Обстрелват Ходжата (http://vbox7.com/play:508e1c5b)
Всички резани карабини под ножа!

InitialD
01-21-2009, 23:42
Още по- добро:
Обстрелват Ходжата (http://vbox7.com/play:508e1c5b)
Всички резани карабини под ножа!

Това не се отнася за мен нали !?!? :lol: 8-)

StayFly
01-21-2009, 23:55
Абе и ти си резан, ама си траеш.
п.п. Клиповете не се отнася за тебе. Просто видях, че става въпрос за няква мелодия на гсм.

UnaBletoLoVeU
01-22-2009, 12:37
Много ми е смешно турците като кажат, че са горди, че са турци, ама обичат България. Такова положение няма!!! 5 века, 5 милиона мизерии, хиляди убити българи, зверско отношение, терор, а ми обичали България. Всичкит турци са деца на няк'ви изроди, тормозещи българите. България си е наша. Вземайте си нещата и у вас си, а джамиите-наравно със земята!!!

ruger
01-22-2009, 12:57
Хаха защо вместо пускате клипчета на смъртта на ходжата не вземете наистина да го убиете?

UnaBletoLoVeU
01-22-2009, 14:10
^не ходжата, а доган-после лека-полека ще се възстановим, ама тая гнида долна, тоя вирус смуче и не пуска...няма как да се оправим като го има..

RAWRRR
01-22-2009, 14:13
Доган не помага на турците в България ^^

Както и най-страшния пример не е джамията на пъпа на Пловдив,нито кланещит се до ЦУМ,ами примерно Дулово,което е като частно селце на ДПС.Целият град,инфраструктурата,насе лението,всичко е като частна собственост,секта.

UnaBletoLoVeU
01-22-2009, 14:19
ама е направил толкова много мизерии, че не убийсто заслужава, а някое средновековно мъчение...не вярвам да не си чувала за атентата във вагона за майки и деца...и това сигурно е на-малкото...само как звучи...

RAWRRR
01-22-2009, 14:36
чувала съм..

и сега малко оффтопик,не е много по темата,не искам да променям курса на разсъжденията ви за турците..но нещото,което най-много ме е разтроило от историята на България не е турсокото робство,Берлински конгрес и тези най-известни бичове..
Най-тъжния факт,който съм чела е..че след 2рата Световна война,България е била толкова задължена с репарации,толкова потрошена,че се е наложило да продаде ПОЛОВИНАТА си държавно ЗЛАТО за да купи на народа си ПШЕНИЦА от САЩ.Хляб за злато.
Това е за мен,е една от най-голямите подигравки с България-2рата световна война.
А за нея не са виновни турците..

iiirish
01-22-2009, 14:54
те не пеят - те просто грачат :razz:

колкото до българското... ами не знам дали още някой го пази :x "демократично" така бързо успяха да ни "потурчат" за последните 20 години, че и сами не се усетихме. я по тодор живково време иди да видиш ходжа да пее :x ще пропее, ама после жив ще го пребие в някоя стая тогавашната милиция и кръв ще плюе :x :x :x хубаво са почнали да ги изселват мама им проста :x да ги бяха убивали по-добре щеше да е :-x егати помията на обществото :-x че и навсякъде се бутат - и в управлението, и навсякъде... на природните ресурси турчин ще бъде министър :-x да станат сега всички ония хора, дето кръвта са си проляли за България и да се изплюят над цялата ни простотия :-x сами ги допуснахме да ни управляват, сами им дадохме права - сами сме си виновни! ако зависи от мен ни един турчин няма да остане, а джамиите - ще бъдат сравнени със земята и хората ще забравят какво значи тая дума! :-x а турска реч чуе ли се - направо езика им режа като едно време :-x

айде да се спра, че бая набрах :o

StayFly
01-22-2009, 16:29
Разкарай тия кюнци е, патриоте.
Спокойно расистче, няма да ги махна. Не виждам кво ти пречат?

dreme_mi_kopelle
01-23-2009, 00:07
Много ми е смешно турците като кажат, че са горди, че са турци, ама обичат България. Такова положение няма!!! 5 века, 5 милиона мизерии, хиляди убити българи, зверско отношение, терор, а ми обичали България. Всичкит турци са деца на няк'ви изроди, тормозещи българите. България си е наша. Вземайте си нещата и у вас си, а джамиите-наравно със земята!!!Ох още със ставането ми гледам тука и ме избива на смях Ха Ха,то ако не са турците вие сте си умрели направо по черноморието вземат повече турци на работа и за труда им плащат някви мизерни пари.А се оплаквате егати простащината ходела по хората.Вие си пишете а аз само ще ви се смея отстрани.

MostHated
01-23-2009, 04:49
Ти си за разстрел.
+1 ама е тъп много ... нищо не разбира

TERRORMACHINE
01-23-2009, 08:59
Много ми е смешно турците като кажат, че са горди, че са турци, ама обичат България. Такова положение няма!!! 5 века, 5 милиона мизерии, хиляди убити българи, зверско отношение, терор, а ми обичали България. Всичкит турци са деца на няк'ви изроди, тормозещи българите. България си е наша. Вземайте си нещата и у вас си, а джамиите-наравно със земята!!!Ох още със ставането ми гледам тука и ме избива на смях Ха Ха,то ако не са турците вие сте си умрели направо по черноморието вземат повече турци на работа и за труда им плащат някви мизерни пари.А се оплаквате егати простащината ходела по хората.Вие си пишете а аз само ще ви се смея отстрани.Имаш поздрави от Влад Цепеш :booooomb:

MostHated
01-23-2009, 12:56
Как се казваш бе рязан ?

LINKNOT
01-23-2009, 13:39
Как се казваш бе рязан ?Ренан. :D

MostHated
01-23-2009, 14:36
Как се казваш бе рязан ?Ренан. :D

hahahahahhxaxahxahxh :D

MostHated
01-23-2009, 15:09
Как се казваш бе рязан ?

Мустафа Чалмала Педеразов. Тъй му е името.
черножопов

LINKNOT
01-23-2009, 15:31
В нашия клас има момичета,чиито имена са .. как да го кажа.. по-турски ( 8-) ),има и такива,които завършват на -ова. Например Назенова. :-o

MostHated
01-23-2009, 15:40
В нашия клас има момичета,чиито имена са .. как да го кажа.. по-турски ( 8-) ),има и такива,които завършват на -ова. Например Назенова. :-o

Кажи им, че кака им Нина ще им е** майката.
Бате Тошко и той...

WILD__BOY
01-23-2009, 17:28
НЕ ИСКАМ ДЖАМИИ И КРЯКАЩИ БРАДАТИ СЕЛЯНИ В БЪЛГАРИЯ

Pliok0019
01-23-2009, 17:45
НЕ ИСКАМ ДЖАМИИ И КРЯКАЩИ БРАДАТИ СЕЛЯНИ В БЪЛГАРИЯ
Активна форумна гражданска позиция. Евала.

Tokarev
01-23-2009, 18:02
НЕ ИСКАМ ДЖАМИИ И КРЯКАЩИ БРАДАТИ СЕЛЯНИ В БЪЛГАРИЯ
Това е смешно....Откога вероизповеданието определя дали си селянин ?

dreme_mi_kopelle
01-24-2009, 03:15
Как се казваш бе рязан ?Ренан. :D


LINKNOT :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt060 :smt060 :smt055 :smt055 :smt054 :smt054 :smt052 :smt052 :smt049 :smt056 :smt060 :smt060 :smt060 :smt060 :smt060 Ох мило аре да се видим да ти изближа брадясалата слива,ако може и дебелатата ти майка ще ви доставя удоволствие че като си много грозна дори в бтк-ато с срам отиваиш да си плашташ нета.Ае клякай кучко

MostHated
01-24-2009, 07:33
Как се казваш бе рязан ?Ренан. :D


LINKNOT :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt060 :smt060 :smt055 :smt055 :smt054 :smt054 :smt052 :smt052 :smt049 :smt056 :smt060 :smt060 :smt060 :smt060 :smt060 Ох мило аре да се видим да ти изближа брадясалата слива,ако може и дебелатата ти майка ще ви доставя удоволствие че като си много грозна дори в бтк-ато с срам отиваиш да си плашташ нета.Ае клякай кучко
чернодупец рязан тфа беше тъпо, явно те засегна само като ти написа името

MostHated
01-24-2009, 09:41
хахаха тя майкка му е самиетуу ут биг брадара уаааа чоджум

UnaBletoLoVeU
01-24-2009, 09:48
НЕ ИСКАМ ДЖАМИИ И КРЯКАЩИ БРАДАТИ СЕЛЯНИ В БЪЛГАРИЯ
Това е смешно....Откога вероизповеданието определя дали си селянин ?

Ей рязан прост шибан урод такъв. Селянин си ве. Къв да си. Майка ти ще еба и да ме баннат и не все ми е едно. Вие модератори кви сте ве. Не виждате ли на тоя мангал подписа?!?!

Ей сега писах с някф турчин и гледайте... :-x :-x :-x

[11:31:44] [S] каза: vika6 bulgari turci
[11:31:48] [S] каза: horata si pribirat parite
[11:31:52] [S] каза: izob6to ne gi ebe
[11:31:58] [S] каза: pravqt si politikata
[11:32:01] каза: еми да
[11:32:02] [S] каза: ataka za ko se poqvi
[11:32:03] каза: не е нормално
[11:32:06] каза: трябва да спре
[11:32:12] каза: хх
[11:32:18] [S] каза: dps za da polu4i pove4e glasove
[11:32:23] каза: значи трябва да продължават да крадат така ли
[11:32:25] [S] каза: 6tot turcite koito sa v tr
[11:32:28] [S] каза: vijdat
[11:32:29] [S] каза: ataka
[11:32:33] [S] каза: i idvat da glasuvat
[11:32:39] каза: е тва също е абсуууууурд
[11:32:46] [S] каза: koe e absurd
[11:32:50] каза: само като се сетя колко се ядосвах по изборите
[11:32:51] [S] каза: 4e dps finansira ataka
[11:32:55] каза: те са турци ве
[11:32:57] каза: кво право имат
[11:33:04] каза: да избират в БЪЛГАРИЯЯЯ
[11:33:09] каза: БЪЛГАРИЯ не турция
[11:33:12] каза: там да си избират
[11:33:21] каза: ако ще мехмед ако ще дали ако ще..квот щат
[11:33:25] каза: БЪЛГАРИЯ е
[11:33:28] каза: за българите
[11:33:32] каза: поне в управлението
[11:33:33] каза: :)
[11:33:44] каза: и не е за турци със турско самосъзнание
[11:33:49] [S] каза: mi ti si prodyljavai da misli6 kakto si iska6
[11:33:54] [S] каза: ne6tata ne sa taj
[11:34:07] [S] каза: za tva mnogo 6e gubi bulgariq
[11:34:17] [S] каза: 4e ste nacionalisti
[11:34:24] [S] каза: kolko mnogo proekta imaha
[11:34:27] [S] каза: ot turciq
[11:34:28] [S] каза: za bulgariq
[11:34:35] [S] каза: det ikonomikata 6te6e da se oprai
[11:34:40] каза: ооо да...
[11:34:44] [S] каза: mi taka si e
[11:34:48] Ioanka каза: турция иска българия обратно
[11:34:50] [S] каза: vij rumancite sega ko praqt
[11:34:54] [S] каза: si4ko tam se investira
[11:34:59] каза: от ЕС
[11:35:00] [S] каза: mi za ko im e bulgariq
[11:35:01] Ioanka каза: не от турция
[11:35:04] [S] каза: te si imat si4ko
[11:35:09] каза: искат земя
[11:35:13] каза: нещо като колония
[11:35:29] каза: иначе защо ще се изсипват с автобусите да се месят в изборите НИ



и още нещо: :-x :-x :-x
обичам си страната
[11:26:50] каза: не държавата
[11:26:54] каза: да отбележа разликата
[11:26:56] каза: страната :)
[11:27:03] [S] каза: mnogo hubavo
[11:27:11] [S] каза: az pak si obi4am durjavata
[11:27:19] [S] каза: si4ko dyrji mafiata
[11:27:26] [S] каза: seki pravi ko to si iska
[11:27:30] [S] каза: korumpirana
[11:27:32] [S] каза: si4ko pozvoleno
[11:27:37] [S] каза: seki krade
[11:27:38] [S] каза: ko pove4e
[11:28:00] Ioanka каза: кво повече да искам?
[11:28:08] [S] каза: mhm


:-x :-x :-x

masal
01-24-2009, 12:19
Как се казваш бе рязан ?Ренан. :D


LINKNOT :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt060 :smt060 :smt055 :smt055 :smt054 :smt054 :smt052 :smt052 :smt049 :smt056 :smt060 :smt060 :smt060 :smt060 :smt060 Ох мило аре да се видим да ти изближа брадясалата слива,ако може и дебелатата ти майка ще ви доставя удоволствие че като си много грозна дори в бтк-ато с срам отиваиш да си плашташ нета.Ае клякай кучкоа бе муджахедин, в София дали ще си толкова отворен, да ти ебам майката джагалска?!ЕЙ ТОВА Е ЦЕЛ ЖИВОТ ДА СИ ПЛЕМЕ МОНГОЛО-ЦИГАНСКО!! :razz: Po dobre tva otkolkoto b1lgarin.

LiLGrizzly
01-24-2009, 13:18
Как се казваш бе рязан ?Ренан. :D


LINKNOT :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt060 :smt060 :smt055 :smt055 :smt054 :smt054 :smt052 :smt052 :smt049 :smt056 :smt060 :smt060 :smt060 :smt060 :smt060 Ох мило аре да се видим да ти изближа брадясалата слива,ако може и дебелатата ти майка ще ви доставя удоволствие че като си много грозна дори в бтк-ато с срам отиваиш да си плашташ нета.Ае клякай кучкоа бе муджахедин, в София дали ще си толкова отворен, да ти ебам майката джагалска?!ЕЙ ТОВА Е ЦЕЛ ЖИВОТ ДА СИ ПЛЕМЕ МОНГОЛО-ЦИГАНСКО!! :razz: Po dobre tva otkolkoto b1lgarin.

Ei rqzan pederas.. 6ti eba maikata kirliva turska ! Kat e po dobre 6o ne si utide6 f 6ibanq6kata turicq ve muhlio rqzan ? Ae ela ko kaji tfa pred 10 bulgari da vidi6 kak 6e bude6 s otrqzana glava ! (finger) I az imam mnogo priqteli turci i nqmam ni6to protiv,ama ne kato toq ne6tastnik ili drug da obijdat bulgarite ! Kfa e tazi prostotiq f ednoto mi selo da peqt takiva rezani smotanqci po 3 puti na den !

Pedigree
01-24-2009, 13:25
Как се казваш бе рязан ?Ренан. :D


LINKNOT :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt060 :smt060 :smt055 :smt055 :smt054 :smt054 :smt052 :smt052 :smt049 :smt056 :smt060 :smt060 :smt060 :smt060 :smt060 Ох мило аре да се видим да ти изближа брадясалата слива,ако може и дебелатата ти майка ще ви доставя удоволствие че като си много грозна дори в бтк-ато с срам отиваиш да си плашташ нета.Ае клякай кучкоа бе муджахедин, в София дали ще си толкова отворен, да ти ебам майката джагалска?!ЕЙ ТОВА Е ЦЕЛ ЖИВОТ ДА СИ ПЛЕМЕ МОНГОЛО-ЦИГАНСКО!! :razz: Po dobre tva otkolkoto b1lgarin.

Ei rqzan gey.. 6ti e** maikata kirliva turska ! Kat e po dobre 6o ne si utide6 f 6ibanq6kata turicq ve muhlio rqzan ? Ae ela ko kaji tfa pred 10 bulgari da vidi6 kak 6e bude6 s otrqzana glava ! (finger) I az imam mnogo priqteli turci i nqmam ni6to protiv,ama ne kato toq ne6tastnik ili drug da obijdat bulgarite ! Kfa e tazi prostotiq f ednoto mi selo da peqt takiva rezani smotanqci po 3 puti na den !
Българино, махни си печката от аварата и пиши на български.

Rowdy
01-24-2009, 13:33
Как се казваш бе рязан ?Ренан. :D


LINKNOT :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt060 :smt060 :smt055 :smt055 :smt054 :smt054 :smt052 :smt052 :smt049 :smt056 :smt060 :smt060 :smt060 :smt060 :smt060 Ох мило аре да се видим да ти изближа брадясалата слива,ако може и дебелатата ти майка ще ви доставя удоволствие че като си много грозна дори в бтк-ато с срам отиваиш да си плашташ нета.Ае клякай кучко
ХИТЛЕР ЗА ТЕБЕ, МОНГОЛСКИ ФЕС! Ако и на живо си праеше така устата, със сигурност вече нямаше да си между живите, педеpаст!

MostHated
01-24-2009, 15:14
Джомбиш парти на цялата ти рода... кюмюрлия

LINKNOT
01-24-2009, 15:42
Ти внимавай с приказките,щото ако се видим,като знам на какво съм способна,може и жив да не останеш. :)

InitialD
01-25-2009, 13:29
Ей турчин умрел .. майка ти е бензуха! Ела в Източен Бейрут да уважим целата ти рода ... на минарето ше те обесим .. специално за теб ще построим едно такова после ще те кремираме !!!
allah FUBAR! Yasu Akbar!!!!!

SolusChristus
01-25-2009, 13:33
хубава тема прочетох я

Discard
01-25-2009, 14:40
К.р за рязаните мангали веее!!!Ходжата тъй тъй не става за пеене дайте да го пратим да се пробва да свири на гарата :D ?

InitialD
01-25-2009, 14:42
allah FUBAR! Yasu Akbar!!!!!К'во ще рече това, пич? 8-)

аллах Fucked Up Beyond Any Recognition

Yasu= Иисус (така го наричат арабите Християни) акбар= Велик!!!

dreme_mi_kopelle
01-26-2009, 01:56
:smt001 :smt001 :smt001 Kefq vi sa niggaz :grin: :grin:
Are mishki kato gledam gazovete vi merqt pishki




Are be bqh pomolil da me bannat a oshte ne sa zadeystvali molbata mi.

MostHated
01-26-2009, 13:31
:smt001 :smt001 :smt001 Kefq vi sa niggaz :grin: :grin:
Are mishki kato gledam gazovete vi merqt pishki




Are be bqh pomolil da me bannat a oshte ne sa zadeystvali molbata mi.

аз ако те видя ще те банна от живота, като не ти отърва просто не влизай, алах не е мод. или админ че да те банне

miroslavtn
01-26-2009, 17:10
абе изобщо да ми са махат от главата. ша ми пеят да ги слушам аз. като си ремонтират джам**та да си я звукоизолират да не им слушам писъците гадни дразнещи. то тоя да е пищи на микрофон че ша са чува. въобще да ми са махат. ПЪТЯ и да правят кот искат тук е БЪЛГАРИЯ , резаци тъпи.

MostHated
01-26-2009, 17:13
абе изобщо да ми са махат от главата. ша ми пеят да ги слушам аз. като си ремонтират джам**та да си я звукоизолират да не им слушам писъците гадни дразнещи. то тоя да е пищи на микрофон че ша са чува. въобще да ми са махат. ПЪТЯ и да правят кот искат тук е БЪЛГАРИЯ , резаци тъпи.

Миро, добре съгласен съм, ама махай го тоя кавал от ааватара, нали и той с цепена пишка бе!

miroslavtn
01-26-2009, 17:17
абе изобщо да ми са махат от главата. ша ми пеят да ги слушам аз. като си ремонтират джам**та да си я звукоизолират да не им слушам писъците гадни дразнещи. то тоя да е пищи на микрофон че ша са чува. въобще да ми са махат. ПЪТЯ и да правят кот искат тук е БЪЛГАРИЯ , резаци тъпи.

Миро, добре съгласен съм, ама махай го тоя кавал от ааватара, нали и той с цепена пишка бе!
майнах го. аз забравих че и той е без кожичка

MostHated
01-26-2009, 17:20
абе изобщо да ми са махат от главата. ша ми пеят да ги слушам аз. като си ремонтират джам**та да си я звукоизолират да не им слушам писъците гадни дразнещи. то тоя да е пищи на микрофон че ша са чува. въобще да ми са махат. ПЪТЯ и да правят кот искат тук е БЪЛГАРИЯ , резаци тъпи.

Миро, добре съгласен съм, ама махай го тоя кавал от ааватара, нали и той с цепена пишка бе!
майнах го. аз забравих че и той е без кожичка

така е по добре :P