PDA

View Full Version : Егоистка ли съм,че го искам толкова силно...?!



balu4ka
01-20-2009, 14:26
Ето всичко на кратко..
Какво ли не направих,но все аз съм глупачката с разбитото сърце.Преодолях толкова много неща.Загубата на най-близките ми хора,загубата на някой от хората на който най-много държа.И от всичко това и несподелената любов...Питам се само аз ли на тоя свят се чувствам толкова сама.Преодолях всичко зза една година,бях лудо влюбена,но по най глупавия начин.Бях влюбена в най-добрия си приятел. :? Всичко отмина с времето,чувствата (онези чувства)изстинаха.Не му бях казала...и не съжалявам.Твърде държа на него за да го загубя.Та така това лято се запознах с едно момче.В един сайт за запознанства с времето разбрах,че е много близко до дома.Той ми поиска скайп писахме си ...доста дълго време.Излязохме 2-пъти,той искаше естесвено.Покани ме на концерта му(рапар е ) :? Не съм си мислила,че не е от момчетата за което всяко момиче иска.Зарибявахмее се .. :oops: и всичко...беше хубаво.Докато не почна да ми говори за секс с всеки чат ставаше все по сериозен :? толкова много ли го искаше...еее аз не бях готова,за такава огромна крачка.И то след втората среща. :shock: Отказах му .той почна да се държи по различно,странно.Не съм толкова глупава за да разбера,че всичко ставаше заради отказа ми.Ако толкова много ме харесваше колкото казваш щеше да ме изчака нали ?!След време сама разбрах,че е тръгнал с някаква.Бях наранена ...осъзнавах,че бях бясна,но май всичко ставаше май само за това,че се бях влюбила.Всичкото това вреем...тази цяла година на надежди всичко ми се стовари като "гръм от ясно небе".След 2-рата седмица скъсаха.И той не е чакал много,ами отишъл и почнал да сваля някаква в кафето,но то къде да знае,че и аз я познавам. :shock: И си мисли,че няма да разбера.Толкова много лъжи ми е говорил до сега,че незнам.За който наскоро разбрах...Тази и тя не си поплю ами сега и най-добрата ми приятелка опитваше да ми вземе,защото приятелката ми е страшно внушаем човек.Понеже са за първа година в един клас и нещо взеха да се водят двете.Тя я развали....Приятелката ми знаеше за момчето.Един ден ги бях и запознала.Тя знаеше за всичко какво става между тях и ми казваш някой неща.Онзи ден ми каза "Те май ще тръгват" и аз "Ама аз няма да позволя точно тая фръцла да го вземе...точно не и тая"..толкова я бях намразила...толкова не съм ненавиждала човек.и приятелката ми сопна по телефона "И защо какво и има ...ако не е тя ще е някоя друга,откажи се голяма си егоистка."...Това приятелка ли е след като знаеше колко много ме боли ?!След всичко което направих за нея...
Добре де питам се найстина ли е така ...егоистка ли съм?!
ПС:съжелявам ако има правописни или граматически грешки,но найстина не ми е до това във момента ... :-k :-k :-k :cry: :cry:

slun4ice_90
01-20-2009, 14:36
Според мен съжаляваш,че не си се опитала да си с въпросното момче..второто...И се опитваш наистина да го предпазиш от това момиче,което казваш,че не е за него..Може би и ревнуваш...Като всяко момче и той си иска своето,обаче май е избързал наистина..Моят съвет към теб е да го оставиш да прави,каквото си иска...Обича да се зайграва с момичетата...Не се връщай към минали неща,защото ще объркаш още повече нещата...И,не,не само ти се чувстваш сама...След като си сама,поне не го показвай толкова..И ти ще бъдеш щастлива.

kobrichka
01-20-2009, 15:37
Често пъти човек,за са успее трябва да е малко егоис.В дадената ситуация не мисля,че си егоиска,а и ако става дума това определено не ти е приятелка.Ако всички приятели са ти такива милата ти.
Що се отнася до това,че се чувстваш сама,определено не мисли така.Имаш ли представа колко много хора са в подобно положение,а още колко много дечица които седят в сиропиталища?!Тези дечица могат да се нарекът самотни,но дории и те не смятат,че са самотни. Всичко е до мисъл,ако всеки ден повтаряш,че нямаш приятели,нямаш никого до себе си и в оплакването си ще пропуснеш хиляди хора и моменти.После ще разбереш,че не си била съма,но вече ще е късно... Никога не се предави и никога не се оплаквай...животът е пълен с препядствия и за да стигнем върха трябва да минем и през дъното.

yahhooo
01-20-2009, 15:42
Той твоя приятел нещо ръца-пръца?!

MostHated
01-20-2009, 16:00
не се занимавай

ImmortalForever
01-20-2009, 18:10
Егойстка? :lol: :razz:

BaiToq
01-20-2009, 18:37
Не си егоЙстка,неграмотна си!

sentient_
01-20-2009, 18:59
Аве ти за рапъра ли говориш или за някъв друг :-o

balu4ka
01-20-2009, 19:00
Аве ти за рапъра ли говориш или за някъв друг :-o

дам... :?

balu4ka
01-20-2009, 19:00
Не си егоЙстка,неграмотна си!


Поне не съм се заловила да спамя,нали така?! :x :?

zaraaa
01-20-2009, 20:35
Продължавай напред, това момче не е за теб, а колкото до приятелката ти - съмнявам се в приятелството и, и НЕ СИ ЕГОИСТКА!

BaiToq
01-21-2009, 06:56
Не си егоЙстка,неграмотна си!


Поне не съм се заловила да спамя,нали така?! :x :?
Да.
Но аз утре в живота няма да
спамя,а ти ще си си все същата егоЙстка.

PreciousDiamond
01-21-2009, 07:01
Не си егоЙстка,неграмотна си!


Поне не съм се заловила да спамя,нали така?! :x :?
Да.
Но аз утре в живота няма да
спамя,а ти ще си си все същата егоЙстка.

Не се заяждай с момичето , бе! :x 8-) :-)

SaSeTo
01-21-2009, 12:23
1 - Това момче не е за теб! Знам, че ти звучи гадно, но по това, което си написала - наистина е така. Замисли се наистина ли искаш да си с човек, в чиито думи никога не можеш да си 100% сигурна. Това е пълния несериозник - е, вярно, че не е хубаво човек да е прекалено сериозен ама чак пък толкова?! Прати му "много здраве" и колкото и невъзможно да ти се вижда - давай на пред и главата на горе :wink:
Огледай се и съм 100% сигурна, че ще забележеш, че има хора, които по - си заслужават твоето внимание и ценно време :)

2 - Относно "най - добрата ти приятелка"... Това момиче има нужда от сериозен удър по главата! Не познавам теб, не познавам и нея, но за бога коя Най - Добра Приятелка ще ти каже това в такъв момент?! Е, да вярно е, че приятелите са за това да си казват винаги това, което мислят и истината, но те са също и за да те подкрепят в трудни за теб моменти, а твоята "най - добра приятелка" не го е направила съвсем и дори ти е помогнала да се почувстваш още по - зле.. На твое място не бих я нарекла "Моята Най - Добра Приятелка"... хайде там някаква позната или хайде да не съм чак толкова зла - приятелка.. да ама Най - Добра... Все пак ти си знаеш най - добре :wink:

P.S:
Аз освен да изкритикувам хората, за които разказа - май друго не направих... Поне се надявам ако не друго - да си се посмяла на малоумните ми разсъждения :wink: xD

balu4ka
01-21-2009, 13:03
Не си егоЙстка,неграмотна си!


Поне не съм се заловила да спамя,нали така?! :x :?
Да.
Но аз утре в живота няма да
спамя,а ти ще си си все същата егоЙстка.

Добре де,
ти се извъди някаква врачка или какво?!
От къде знаеш каква ще съм в живота утре пък аз...И в момента спамиш :-D ;)

mitzo
01-21-2009, 15:24
Егати голямата егоистка си. :o Как може да го искаш, само за себе си? Как може да искаш да си щаслива? Я се стегни и остави, момчето да се натиска с другите.

Не майтапа на страна, няма нищо егоистично в това да искаш да си щаслив и да искаш да предпазиш другите от това което си видял, че не си струва. То е като да си ял някав шоколад и да е бил развален, и казваш на другите да не го ядат, ама те си мислят, че искаш да има повече за теб.