PDA

View Full Version : Искам и вашето мнение,моля!



Bikeboy
01-20-2009, 15:54
Скоро правих секс без презерватив,беше величествено...но имам един въпрос...тя се притесняваше от това дали съм свършил в нея,аз бях сигурен,че не...и на следващия ден рано сутринта и дойде...хора нали и дори да е капнала една мизерна капчица няма шанс тя да забременее...искам мнението на други,защото нали знаете,че човек като си набива филми е адски притеснен дори и да е сигурен в това което е направил.Благодаря!

SoFarSoG00d
01-20-2009, 16:33
Не,няма шанс да е бременна при положение,че и е дошло.

saroman
01-20-2009, 17:23
Скоро правих секс без презерватив,беше величествено...но имам един въпрос...тя се притесняваше от това дали съм свършил в нея,аз бях сигурен,че не...и на следващия ден рано сутринта и дойде...хора нали и дори да е капнала една мизерна капчица няма шанс тя да забременее...искам мнението на други,защото нали знаете,че човек като си набива филми е адски притеснен дори и да е сигурен в това което е направил.Благодаря!

омгггггггг абе хора има толково много теми като тази

по темата аа щом и е дошло няма начин

bqsna_teenagerka
01-20-2009, 17:24
Не,няма шанс да е бременна при положение,че и е дошло.

SpOrTs_GiRl
01-20-2009, 17:25
Защо си правите експерименти, не мога да разбера?!??! ... Мислиш си, че като не си свършил в нея не може да забременее ли?! ........................ Нямам думи. Следващия път свърши в нея да провериш дали е плодовита. ;) ..

След като й е дошло, значи не е заченала.

NeSumJenaTi
01-20-2009, 17:27
Скоро правих секс без презерватив,беше величествено...но имам един въпрос...тя се притесняваше от това дали съм свършил в нея,аз бях сигурен,че не...и на следващия ден рано сутринта и дойде...хора нали и дори да е капнала една мизерна капчица няма шанс тя да забременее...искам мнението на други,защото нали знаете,че човек като си набива филми е адски притеснен дори и да е сигурен в това което е направил.Благодаря!


При положение , че й е дошло на следващият ден не значи , че не може да е забременяла !!!
Обаче спокойно аз съм сигурна , че нищо няма и всичко ще е ок .

x3eme
01-20-2009, 17:55
аре стига бе ебаси всеки ден едни и същи теми се въртят
разбирам че си притеснен но ползвай търсачката
изписани са хилядни мнения по тоя въпрос

mitzo
01-20-2009, 18:03
Не,няма шанс да е бременна при положение,че и е дошло.
Сигурно не е бременно момичето, но по принцип има възможност да е, нарича се цветна бременност, тогава когато момичето си има цикъл, но си е бременна.

SoAfraid
01-20-2009, 18:14
аре стига бе ебаси всеки ден едни и същи теми се въртят
разбирам че си притеснен но ползвай търсачката
изписани са хилядни мнения по тоя въпрос

+123

bebok
01-20-2009, 18:52
nqma i ni6to :) :P

LoLiPoP4o
01-20-2009, 19:05
Не,няма шанс да е бременна при положение,че и е дошло.

+1 :grin:

DevilWish
01-20-2009, 19:11
Щом сам имаш съмнения дали си пуснал 'една капчица' ,значи не възможността да си свършил в нея я има.Щом и дошло няма проблеми.Но внимавай за напред какво ще правите ;)

SoFarSoG00d
01-20-2009, 19:30
Не,няма шанс да е бременна при положение,че и е дошло.
Сигурно не е бременно момичето, но по принцип има възможност да е, нарича се цветна бременност, тогава когато момичето си има цикъл, но си е бременна.
Цветната бременност е доста голяма рядкост и най-често се проявява при по-зрели жени,ако е налице има промяна в количеството и продължителността на цикъла.

baby2009
01-20-2009, 19:37
Скоро правих секс без презерватив,беше величествено...но имам един въпрос...тя се притесняваше от това дали съм свършил в нея,аз бях сигурен,че не...и на следващия ден рано сутринта и дойде...хора нали и дори да е капнала една мизерна капчица няма шанс тя да забременее...искам мнението на други,защото нали знаете,че човек като си набива филми е адски притеснен дори и да е сигурен в това което е направил.Благодаря!

Абе вие требва да сте много тъпи при положение ше и е дошло как ще е бременна бе фред ли сте с мозъка :lol: :lol:

BeHappYs
01-20-2009, 19:39
Не,няма шанс да е бременна при положение,че и е дошло.

+1
Честито! Скоро ще ходите заедно на училище със сина/дъщеря си :)

A_Loving_Girl
01-20-2009, 19:45
Не,няма шанс да е бременна при положение,че и е дошло.
Сигурно не е бременно момичето, но по принцип има възможност да е, нарича се цветна бременност, тогава когато момичето си има цикъл, но си е бременна.
Цветната бременност е доста голяма рядкост и най-често се проявява при по-зрели жени,ако е налице има промяна в количеството и продължителността на цикъла.

=D>