PDA

View Full Version : Новият клас - бляях



MrUndaztood
01-20-2009, 16:27
Та преместих се преди 2 месеца от един от най-големите градове в Бг,учих в най-елитното даскало и всичко си беше окей...ама ся трябваше да се преместя тука при баба ми,братовчед ми и т.н и т.н щото наще отидоха да работят навън...в някво едва ли не забутано село,дето няма дори и кино,3-4 кафета,има няква си манго дискт и т.н.... Като начало ми класа ми се стори ммм бива...ама бахти,хич не ми харесват,не са някви загубени или такива,ама за 2-ри път правя такова преместване и всичките ми приятели останаха там,а тука,бахти 2 даскалота,цел "град" и не мога да си намеря нито приятели,нито нищо.То дори няма къде да излезна.2 месеца стоя тука затворен.Направо умирам.Цял ден си кисна на чина там,слушам си музика,блея и така,току виж си разменя с някой 2-3 думи и тва е.
Никога не съм имал проблеми с прителството.
Не че много ми трябват приятели в тоя клас,ама поне в тва забутано място един-двама.Имам някво чувство,че ме приемат,ддз може и глупаво да звучи...че идвам къде,къде от в пъти по-голямо място от тях и т.н,а всъщност нито се държа така(то няма да се разбере дори да се държа,нали не говоря),даже напротив-лъжа понякога и смалявам нещата.
Пък и се чувствам като аусайдер в тая дупка...всички са били заедно от 3-4 години и ся моля ти се идва някой градски и т.н ... бахти.
А да не говорим,че тъй като от физическото съм освободен,обикновено си цъкам там мача и т.н,ама те моля ти се ходят разправят,че съм идвал и отивал когато си поискам от даскало :-x :-x :-x :-x :-x
Е па няма да издържа и скоро ще :booooomb:

N0_feAR
01-20-2009, 19:03
Е чек малко де, нов си, обстановката ти е нова, хората са ти нови. Нормално е в началото да се чувстваш не на място. Защо, вместо да си стоиш изолиран на чина и да слушаш музика, не се опиташ да поприказваш с някой, да опознаеш новите си съученици? Току виж се оказали пекани. А и предполагам вашите няма да са завинаги в чужбина. Рано или късно ще си дойдат и ако имаш възможност ще се върнеш там къде си бил до сега.

BGRUForever
01-20-2009, 20:39
Хората в малките градове са по-затворени от колкото в големите градове, така че е нормално.

MrUndaztood
01-21-2009, 11:54
Е чек малко де, нов си, обстановката ти е нова, хората са ти нови. Нормално е в началото да се чувстваш не на място. Защо, вместо да си стоиш изолиран на чина и да слушаш музика, не се опиташ да поприказваш с някой, да опознаеш новите си съученици? Току виж се оказали пекани. А и предполагам вашите няма да са завинаги в чужбина. Рано или късно ще си дойдат и ако имаш възможност ще се върнеш там къде си бил до сега.

Със сигурност 12 клас ще си го завърша тука.
Ами по принцип,не би ли трябвало старите да приемат новите,няма да тръгна да се натрапвам,нито пък да се моля някой да ме приеме или не,но пък да се опитват да ми правят мръсно...няма да мине

lifes_slave
01-21-2009, 13:57
Тегли им една п***а майна и си живей живота.

mi ne che iskam da go otchaivam ma to kak1v jivot .. shtom daje hodqt da go pluqt pred daskalite che hodel k1deto si poiska.. :?

v kraina smetka ako nikoi ne ti ob1rne vnimanie naistina qvno e vreme da napravish sam p1rvata st1pka..pokani nqkoi u vas,izlezte na kafence..vse shte si namerish srodna dushica! :))

jambo_bs
01-21-2009, 14:50
хич не ги гледай :grin:

MrUndaztood
01-21-2009, 16:39
А не,глупости,не ме отчайваш.Но пък няма и да тръгна да им се моля и мазня "ще ми станеш ли другарче?",до колкото е прието,старите посрещат новите,така че...ай сиктир.
Просто имах няква такава мечта (силно преувеличено) да познавам някой,с който да излизам в тва село,ама като няма ще си ходя на предишното място всеки месец и така.Дано нещата се оправят де,но пък и да не стане,май не е краят на света пък и толкоз 1 -2 години ще го издърпам

macegirl
01-21-2009, 17:05
Стискам палци и се надявам всичко да се оправи!Успех!Наистина ще ти е кофти известно време,но дано нещата се оправят.Ти по добре гледай си там учене,субрене и тн. изкарай яки оценки и лизаш в даскалото,което искаш!

mimzS
01-21-2009, 18:25
Спри да мислиш за това,че нямаш приятел.Нещата ще станат от самосебе си.И както казаха трябва да общуваш с тях.Това не означава,че им се натрапваш. 8) :)

TheBlackRose
01-23-2009, 06:30
Ами ти казваш,че си нямал проблем с приятелствата-ами тогава завържи ги ти!Може би тях ги е срам или просто не искат да те приемат,но постепенно ще стане.Прави опити,завържи с разгвор с един-двама,след няколко дена им предложи да отидете на кафе и т.н...Ако двама те приемат и другите ще започнат.Не се дръж отдръпнато-нищо няма да постигнеш..

Mi6inka
01-23-2009, 07:11
няма нищо лошо да започнеш ти разговор с някой..не да се "мазниш" или да му се "молиш" да сте другарчета,много ясно че не!Всмисъл да го питаш нещо общо за даскало примерно или за това,кое е най-хубавото място в града..някви ей такива ,за да не си помислят че си някъв надут,че се имаш за повече от тях и за това да странят... А ако пък те вземат се праят на някви "шефове" понеже са си отдавна клас а ти си нов,натрий им носовете и им докажи ,че се лъжат ;) Успех! И не се отчайвай

MrUndaztood
01-27-2009, 20:37
Стискам палци и се надявам всичко да се оправи!Успех!Наистина ще ти е кофти известно време,но дано нещата се оправят.Ти по добре гледай си там учене,субрене и тн. изкарай яки оценки и лизаш в даскалото,което искаш!

Благодаря.Това и правя(10 клас съм,така че ще кандидатствам след 2 г ;) ) :\\\

MrUndaztood
01-27-2009, 20:40
Спри да мислиш за това,че нямаш приятел.Нещата ще станат от самосебе си.И както казаха трябва да общуваш с тях.Това не означава,че им се натрапваш. 8) :)

Но като нямам общи интереси (или поне не им знам сигурно всичките им интереси),няма за какво да общувам с някви си...Предполагам ще се нареди всичко рано или късно,но...
Братовчедка ми е 12 клас там и е невероятна,ама както се подразбира е временно... :\\

MrUndaztood
01-27-2009, 20:42
няма нищо лошо да започнеш ти разговор с някой..не да се "мазниш" или да му се "молиш" да сте другарчета,много ясно че не!Всмисъл да го питаш нещо общо за даскало примерно или за това,кое е най-хубавото място в града..някви ей такива ,за да не си помислят че си някъв надут,че се имаш за повече от тях и за това да странят... А ако пък те вземат се праят на някви "шефове" понеже са си отдавна клас а ти си нов,натрий им носовете и им докажи ,че се лъжат ;) Успех! И не се отчайвай

Благодаря! Набелязъл съм си хората,с които мисля,че ще имам успех (за сега само си разменяме едно здравей-здрасти) ама пак времето и действията ще покажат...

BrokenInnocence
01-27-2009, 22:03
Хахаха, кое е мястото, за което говориш? Описал си 1 към 1 родния ми град...