PDA

View Full Version : Какво значи? И как да се държа?



LikeAStone
01-20-2009, 16:39
Здравейте!

Случи ми се най-прекрасното нещо на света... И то инцидентно... Сърцето ми се пукна от щастие два пъти днес, просто преля всичко в него и душата ми щеше да отлети...

Всичко започна в петък. Имах обяд. Случайно намерих една книга. Оказа се дневник ( за записване на домашни де). Отворих го, но не на правилната страница, за да видя името. Видях името на една от любимите си групи (а тях никой не ги харесва)като драсканица на страницата и някак си от този момент тази вещ придоби дълбока емоционална стойност. Просто се превърна в предмет, напоен с душа.
Както и да е, чаках го след часовете - не дойде. Дадох дневника на едно момиче от неговия клас, с което щеше да се вижда на някакъв купон (реших, че ще му е полезен събота и неделя).
Но го срещнах на изхода, когато тръгвах от училище. Изтичах и му разказах всичко, а той... ме прегърна. Определено от благодарност, но аз толкова се трогвам, защото обожавам прегръдки, просто усетих, че той изпита това, което и аз. Отричах, че съм влюбена в него, но просто всеки път като го видя или се сетя за него усещането е неописуемо. Кара ме да се чувстам все едно няма невъзможни неща, никога никое човешко същество не ме е вдъхновявало така. Изпълва ме с умиление като го видя, зашото просто усетих душата му... Казвайте ми, че съм луда, но сега всеки път като ми се усмихне се чувствам вълшебно... Нас ни свързва любов към една и съща поезия.
Мислите ли, че имам шанс с него... Не знам и как да постъпя...Май не го описах много добре, но просто не мога... Задавайте въпроси, за да го преопиша като хората...

Hilary_
01-20-2009, 16:46
Напротив... много хубаво си го написала много ми хареса!!! :grin: Иначе по въпроса ти до някъде те разбирам... хубаво е да опознаеш човек който обича нещата които и ти... няма значение за какво си говорим... каквото и да е... дори ако мисли като теб... :wink: :mrgreen: Иначе ти предлагам да му кажеш какво чувстваш... така поне няма да се чудиш дълго време ако беше станало така...?! Ако му бях казала...?! :wink: Успех ти желая!!! :smt003

LikeAStone
01-20-2009, 16:51
Благодаря!
Ох, ами наистина е малко странно, но просто е много силна поезия... Пък и принципно не съм в много добра среда в училище и някой като се държи мило с мен съм много поласкана... Просто беше много силно усещенето, усетих някаква връзка... Мислите ли, че е уместно да го поканя някъде... знам ли - кафе? Иска ми се някак си да поговорим повече и да ни е приятно, за да имаме причина да излезем...

Hilary_
01-20-2009, 17:02
Благодаря!
Ох, ами наистина е малко странно, но просто е много силна поезия... Пък и принципно не съм в много добра среда в училище и някой като се държи мило с мен съм много поласкана... Просто беше много силно усещенето, усетих някаква връзка... Мислите ли, че е уместно да го поканя някъде... знам ли - кафе? Иска ми се някак си да поговорим повече и да ни е приятно, за да имаме причина да излезем...
Емм да перфектно ще е... покани го да си говорите точно по тази причина.. за поезията!!! Сигурна съм че ще бъде забавно...но да знаеш че може и да ти откаже нищо не е сифурно...но опитай ще си заслужава!!! :wink:

SoAfraid
01-20-2009, 17:44
Голяма поезия си написала, дано всичко между вас да тръгне както трябва.

F_CK_all_I_need_is_U
01-20-2009, 19:27
А групата да не е слйчайно Tokio Hotel? :-o

zaraaa
01-20-2009, 19:48
Напротив... много хубаво си го написала много ми хареса!!! :grin: Иначе по въпроса ти до някъде те разбирам... хубаво е да опознаеш човек който обича нещата които и ти... няма значение за какво си говорим... каквото и да е... дори ако мисли като теб... :wink: :mrgreen: Иначе ти предлагам да му кажеш какво чувстваш... така поне няма да се чудиш дълго време ако беше станало така...?! Ако му бях казала...?! :wink: Успех ти желая!!! :smt003

+1

LikeAStone
01-24-2009, 09:17
Еми не, не са Токио - тях и двамата ужасно много ги мразим... Но ако ви кажа Audioslave май нищо няма да ви говори...
Много благодаря, хора...
Слава Богу, сега сме се заедно с него и е много забавна връзка... Но този път имам друг проблем, защото всеки път като го видя започвам да треперя и вдигам ужасна температура, дори губя апетит. Вчера ми беше ужасно зле, не знам как издържах и не знам какво да правя... Това не е никаква ебавка! Пия Фервекс и Парацетамол в момента...

raichEbaichE
01-24-2009, 17:31
А групата да не е слйчайно Tokio Hotel? :-o
:lol: