PDA

View Full Version : За свети валентин (към момчетата)



pendela
01-20-2009, 18:32
Планирате ли да празнувате Св.Валентин? Аз лично много мразя този празник, но приятелката ми държи на него и ще е малко кофти всички да го празнуват, да получат цветя и подаръци, а аз да я пренебрегна. Вие планирате ли нещо и както освен досадните рози шоколадови бонбони във форма на сърце предлагате? И как мога да избегна празника за да не изневеря на себе си но пак да го отбележим за да и направя кефа. :-o

x3eme
01-20-2009, 18:33
нямам приятелка така че няма да празнувам свете валентин
но понеже е и трифон зарезан мисля да го отбележа :)
като цяло ми харесва самия ден защото има 2 повода за празник

SoAfraid
01-20-2009, 18:34
Гледам че си нов но това е страшно повтаряща се тема. До определено време от деня празнувай с нея и след това я вземи с теб и отидете си празнувайте Зарезан с вашите приятели, понеже разбирам че искаш да се напиеш. (може и грешно да разбирам).

I_Know
01-20-2009, 18:35
Аз съм момиче ама да ви дам идейка :) Например всяко момиче би се зарадвало на бижу (колкото по-лъскаво..толкова по-добре) Иначе кой не ми се зарадвал на 20-30 рози ;) или пък Голямоооооо плюшено мече :)

BaiToq
01-20-2009, 18:36
И как мога да избегна празника за да не изневеря на себе си но пак да го отбележим за да и направя кефа. :-o
Емигрирай!

SoAfraid
01-20-2009, 18:40
И как мога да избегна празника за да не изневеря на себе си но пак да го отбележим за да и направя кефа. :-o
Емигрирай!

Хахахха винаги най-точните мнения.

ifkataAa
01-20-2009, 18:42
Аз съм момиче ама да ви дам идейка :) Например всяко момиче би се зарадвало на бижу (колкото по-лъскаво..толкова по-добре) Иначе кой не ми се зарадвал на 20-30 рози ;) или пък Голямоооооо плюшено мече :)


+1. Пич веднъж в годината е,ще го преживееш.Купи и нещо сладко,отидете на кафе за малко и хубавия подарък ще компенсира малкото време прекарано заедно :)

a3c1M
01-20-2009, 18:42
поне няма ли правите секс то иначе се губи смисала, а от тоя шоколад се надебелява :grin: :-D

danii1
01-20-2009, 18:44
:shock: Такова нема да празнувам никога :( Мразя го тоя празник Празнувайте Трифон зарезан :-o А тва с плючените играчки става банално..нз :? :shock:

aciko
01-20-2009, 18:46
Еби го и у тъпия и измислен празник.

Nitroglycerin
01-20-2009, 18:49
Това не е празник това е някаква лиготия като деня на майката пълни глупости.Винаги съм го мразел дали с момиче или без винаги съм го ненавиждал.

I_Know
01-20-2009, 18:50
:shock: Такова нема да празнувам никога :( Мразя го тоя празник Празнувайте Трифон зарезан :-o А тва с плючените играчки става банално..нз :? :shock:

еми банално е ама кфо искаш да й подари тенджера или тиган #-o

EeeBobii
01-20-2009, 18:52
Имам чувството че тоя празник е най-якия къде може да се направи междо една наистина влюбена двоика...А до колкото подарака,има други празници каде може дасе подаряват подараци, та и подарак може дасе подари просто еи така, пак е страхотен жест.
Според мен най-хубавия подарак за една двоика е страхотно прижевяване,подкрепен с едно подараче от сарце!Денят е точно за това,да се изживее така да не се забрави.... :)

x3eme
01-20-2009, 18:53
и кое му е баналното?
това е празника на влюбените и трябва да го отбележат всички двойки
кво ви става бе момчета,кво е това шантаво мислене от ваша страна
каде отиде романтиката....

I_Know
01-20-2009, 18:55
и кое му е баналното?
това е празника на влюбените и трябва да го отбележат всички двойки
кво ви става бе момчета,кво е това шантаво мислене от ваша страна
каде отиде романтиката....

+1 ;)

kuklichka_bg
01-20-2009, 20:21
са напиим едно хубаво балла съм рози мечета глупости

PreciousDiamond
01-20-2009, 20:40
Оф .. ТРИФОН ЗАРЕЗАН ве хорааа !!! 8-)

myNameIsImmortal
01-20-2009, 21:15
и кое му е баналното?
това е празника на влюбените и трябва да го отбележат всички двойки
кво ви става бе момчета,кво е това шантаво мислене от ваша страна
каде отиде романтиката....

Романтиката е тук! :smt007
Поне при мен де..
Аз лично планирам, ако тръгнем заедно с нея, има вече изблици за шанс, можеби ще я заведа на вечеря на свещи някъде, ще и подаря нещо - не знам какво, защото нейния рожден ден е 5дни+ след Св. Валентин и ще трябва да измисля интересни подаръци и когато се видим с нея да и подаря само една роза и след като се разделим и тя си отиде към 00.00 да мина през тях и да и подаря един букет от 20 рози пред тях и да я целуна :oops:

x3eme
01-20-2009, 21:27
^^това с розата е супер идея
розата символизира любов и много ще я зарадва
непременно и купи 1
но не букет а само една
точно като за свети валентин е :)

aciko
01-20-2009, 21:49
1 бутилка "Меча Кръв" + 1 луканка | идеалния подарък :razz:

Fortuna
01-21-2009, 05:36
1 бутилка "Меча Кръв" + 1 луканка | идеалния подарък :razz:
oof ot taq me4a kr1v taka boli glavata :? A po temata :Edna roza e dostat14na ...vajen e jesta

Wrathchild
01-21-2009, 06:04
и кое му е баналното?
това е празника на влюбените и трябва да го отбележат всички двойки
кво ви става бе момчета,кво е това шантаво мислене от ваша страна
каде отиде романтиката....Аз като съм момиче какво да кажа? Дразни ме тоя празник. Ако двама влюбени са наистина такива, те ще си го показват и без повод, няма да има нужда от някакъв си Св. Валентин, който даже е католически празник, а аз до колкото знам религията тук е източно православно християнство... но това едно на ръка. Аз с мъжа съм си се разбрала - подобен род празнувания - на годишнината. Това Св. Валентин, 2 месеца от връзката, 5 месеца и 3 дни... са глупости за мен.

krem4et0
01-21-2009, 06:10
До сега не сме отбелязвали празника кой знае как. Отидем да пийнем коктейлче или да хапнем някъде. миналата година се получи много хубаво. Бях на лекции до обед, а той не беше на робота. Следобед, докато няма никой бяхме у тях, любихме се, подарихме си подаръчета, гледахме филм. Прибрах се у дома, за да си оставя подаръка, преоблякох се и отидохме на пица. Беше хубаво. Тази година се пада събота и вариантите ни са повече. може да прескочим до вилата ни за 2 дни. Може да изгони техните на тяхната вила за съботата. А ако е хубаво времето да си направим някоя разходки или пикник. не сме решили още. Задължително ще има секс (освен ако не съм на червено).
Иначе не съм много за тоя празник. По-скоро се радвам на усамотението, защото родителите ни запиват някъде за другия празник :D

Wrathchild
01-21-2009, 06:14
Червеното не пречи кой знае колко ;)

krem4et0
01-21-2009, 06:18
Хм, на него пречи. Убедих се миналата седмица :D А и сега не пия ОК и изобщо не знам кога ще ми дойде. Сега ми дойде 1 седмица след като ми свърши предната менструация. На 13 ден от МЦ......По време на секс. Мноооого конфузно :-o

Wrathchild
01-21-2009, 06:20
Това е било грубо :razz:
Извинявай, то не е смешно, ама като си го представих...

krem4et0
01-21-2009, 06:22
Ами като не знаех и не очаквах. А и преди ласките бяхме на концерт и нямаше нищо......абе случва се. не е умрял още :D

hahavteen
01-21-2009, 09:13
Хм, на него пречи. Убедих се миналата седмица :D А и сега не пия ОК и изобщо не знам кога ще ми дойде. Сега ми дойде 1 седмица след като ми свърши предната менструация. На 13 ден от МЦ......По време на секс. Мноооого конфузно :-o

И на мен ми се е случало да ми дойде по време на секс ама не се притесних кой знае колко защото бившия ми нямаше никакъв проблем с тия неща :-D

Иначе за празника.... Нямам гадже и не знам дали ще го отбележа... Иска ми се да ида някъде ама не знам..
Ако с адашката (hardball) се организираме може да съм й на гости тогава и да празнуваме Трифончо :D
Иначе не съм много ЗА Св. Валентин. Бившия ми винаги държеше да го празнуваме ама аз не толкова... :-o

soul1199
01-21-2009, 12:23
podari i nqkoq roza,plu6ka ili romanti4na ve4erq,vse pak se nadqva momi4eto :)

malkotoo
01-21-2009, 14:22
една незабравима вечер ..а може и нощ
:grin: