PDA

View Full Version : Търса си приятели (бахти тъпото заглавие честно :D)



ShaZZaam
01-20-2009, 19:49
Така...значи ситуацията ми е следната - преди около 2 седмици се изпокарах с така наречените ми "приятели", по простата причина, че ми писна да съм гаден, злобен и тн. Тъй като се водим "лошите момчета" на класа и вечно обиждаме и тъпчем някой.. и се получи така, че групата беше срещу човек, на които мн държа.. и реших, че мога да направя нещо по въпроса, да ги вразумя и тн.. но в крайна сметка се получи така, че в момента вс са срешу мен.. В началото бяха решили, че ще се опитват да ме сдухат и тн.. но сл няколко разговора и др действия се отказаха..

Дотук с предисторията.. мисълта ми е, че за тези 2 седмици ми е супер.. скучно така да го нареча.. единственият човек, с който излизам е гаджето.. а когато не съм с нея вися в нас и се чудя какво да правя..


Търся си хора (компания) с която да излизам, да си пия алкохола, да си ляфя простотии, да скитосвам улиците, да ходя по клубчета.. и тн...

10ти клас съм... та ако на някои му трябва допълнителен човек за по-горе изброените дейности да пише :D:D
Малко дебилно ми изглежа така да си търся хората.. ама ко да правя.. на нашта възраст компаниите вече са си разделени.. не върви да тръгна по улицата..

LiveFlower
01-20-2009, 21:40
"Уважавай хората,когато се издигаш нагоре,за да те уважават и те,когато слизаш"

С една дума ти си бил гадното копеле на класа и си мачкал,и си се имал за много повече от другите...еее сега нещата са се обърнали и ти си долу,сега ще търпиш,всичко се връща,без извинение :)

T3RROR
01-21-2009, 10:17
Ти на гангстер ли са праиш?! :D :-o

nan4onanka
01-21-2009, 17:26
Въпросния човек на който много държиш,от женски род ли е?Защото ако да,тогава са малко по-сложни нещата.

citygirl
01-21-2009, 19:09
Ами хубаво е, че си се отделил от тези хора, който нараняват и обиждат обикновенните хора [не че те са нещо повече ] а приятели можеш да намериш на вякъде [ не говоря за истински прятели ] примерно в някой сайт за запознанства като impulse.bg примерно [ мразя го ] но там предполагам, че ще има доста хора от твоя град :) но незнам.. все пак ти си решаваш :P

Darkkiss
01-21-2009, 20:40
Така...значи ситуацията ми е следната - преди около 2 седмици се изпокарах с така наречените ми "приятели", по простата причина, че ми писна да съм гаден, злобен и тн. Тъй като се водим "лошите момчета" на класа и вечно обиждаме и тъпчем някой.. и се получи така, че групата беше срещу човек, на които мн държа.. и реших, че мога да направя нещо по въпроса, да ги вразумя и тн.. но в крайна сметка се получи така, че в момента вс са срешу мен.. В началото бяха решили, че ще се опитват да ме сдухат и тн.. но сл няколко разговора и др действия се отказаха..

Дотук с предисторията.. мисълта ми е, че за тези 2 седмици ми е супер.. скучно така да го нареча.. единственият човек, с който излизам е гаджето.. а когато не съм с нея вися в нас и се чудя какво да правя..


Търся си хора (компания) с която да излизам, да си пия алкохола, да си ляфя простотии, да скитосвам улиците, да ходя по клубчета.. и тн...

10ти клас съм... оти я кретен ... та ако на някои му трябва допълнителен човек за по-горе изброените дейности да пише :D:D
Малко дебилно ми изглежа така да си търся хората.. ама ко да правя.. на нашта възраст компаниите вече са си разделени.. не върви да тръгна по улицата..

оти бе пич

PreciousDiamond
01-22-2009, 08:09
"Уважавай хората,когато се издигаш нагоре,за да те уважават и те,когато слизаш"

С една дума ти си бил гадното копеле на класа и си мачкал,и си се имал за много повече от другите...еее сега нещата са се обърнали и ти си долу,сега ще търпиш,всичко се връща,без извинение :)

Съгласна на 100 % ! Единственото хубаво е , че си се осъзнал навреме ; )

nefchi_bs
01-22-2009, 14:44
Най-лесно можеш да си намериш приятели в класа ти,колкото и тъпо да звучи..Не вярвам да сте само тези ''лошите'' момчете :lol:

taurus91
01-22-2009, 15:28
"Уважавай хората,когато се издигаш нагоре,за да те уважават и те,когато слизаш"

10+
А прятели ще си намериш споко 8-)
А впрочем от кои град си ? :)

ShaZZaam
01-22-2009, 20:10
"Уважавай хората,когато се издигаш нагоре,за да те уважават и те,когато слизаш"

С една дума ти си бил гадното копеле на класа и си мачкал,и си се имал за много повече от другите...еее сега нещата са се обърнали и ти си долу,сега ще търпиш,всичко се връща,без извинение :)
Никога не съм мачкал никой, нито пък са се имал за повече от някои, просто бях в група от такива... А и нищо не търпя... просто живота ми вече не е такъв, на какъвто бях свикнал...


Въпросния човек на който много държиш,от женски род ли е?Защото ако да,тогава са малко по-сложни нещата.
Да... най-добрата ми приятелка (женска). Въпреки, че не разбирам защо да е от значение какъв пол е :D


Най-лесно можеш да си намериш приятели в класа ти,колкото и тъпо да звучи..Не вярвам да сте само тези ''лошите'' момчете :lol:
Ами обшо взето тва сме +2 любознайковци (зубри), 2геймърчета, дет не излизат от тях, 1н с който се мразим от 2г, и още 1н, който е единствения, с който се разбирам в момента :D



А впрочем от кои град си ? :)
София

dazzle
01-23-2009, 17:39
да ти имам проблема....поне имаш гадже и си ходите насам натам заедно....аз и тва нямам :D
и си вися сама вкъщи и си тъпея и тн...
така че не се оплаквай, а се наслаждавай и на малкото което имаш...не винаги ще си така. 1 ден и от компании и от излизане ще ти писне. :)

nefchi_bs
01-23-2009, 18:53
Е момичета няма ли в твоя клас а не е нужно да са от твоя клас...

LiLGrizzly
01-23-2009, 19:28
Така...значи ситуацията ми е следната - преди около 2 седмици се изпокарах с така наречените ми "приятели", по простата причина, че ми писна да съм гаден, злобен и тн. Тъй като се водим "лошите момчета" на класа и вечно обиждаме и тъпчем някой.. и се получи така, че групата беше срещу човек, на които мн държа.. и реших, че мога да направя нещо по въпроса, да ги вразумя и тн.. но в крайна сметка се получи така, че в момента вс са срешу мен.. В началото бяха решили, че ще се опитват да ме сдухат и тн.. но сл няколко разговора и др действия се отказаха..

Дотук с предисторията.. мисълта ми е, че за тези 2 седмици ми е супер.. скучно така да го нареча.. единственият човек, с който излизам е гаджето.. а когато не съм с нея вися в нас и се чудя какво да правя..


Търся си хора (компания) с която да излизам, да си пия алкохола, да си ляфя простотии, да скитосвам улиците, да ходя по клубчета.. и тн...

10ти клас съм... та ако на някои му трябва допълнителен човек за по-горе изброените дейности да пише :D:D
Малко дебилно ми изглежа така да си търся хората.. ама ко да правя.. на нашта възраст компаниите вече са си разделени.. не върви да тръгна по улицата..
От кой град си бе мен ? :D
E не се вкарвай в некви драми е братле !
Убаркал си приятелите пич :D :D :D

A ся сериозно от кой град си ? :D

Uptown_soldier
01-23-2009, 19:31
"Уважавай хората,когато се издигаш нагоре,за да те уважават и те,когато слизаш"

С една дума ти си бил гадното копеле на класа и си мачкал,и си се имал за много повече от другите...еее сега нещата са се обърнали и ти си долу,сега ще търпиш,всичко се връща,без извинение :)

това кой го е казал. харесва ми

mArMaLaDkA
01-23-2009, 19:55
Човека искаше да ти намекне,че може би харесваш момичето. ;) Затова тогава нещата са по-сложни.

iveetyy
01-29-2009, 19:21
Е щом си от София няма начин скоро да не си намериш нова компания ;] Няяш ли някви твои познати с които да станете по-близки и които да те вмъкнат в техните компании :?