PDA

View Full Version : болят ме костите а съм на 18



pitan4icata
01-20-2009, 20:05
ох хора имам чувството че съм кат онея баби дет се оплакват че краката ги ботя и едвам върват :s
на 18 години съм(преди месец-два ги нажърших) не мога да си обясня нещо.. лявото коляно доста често взе да ме наболява,като седи сгънато и после трудно си разгъвам крака,не ми пречи да хода, но е досто неприятно а и съм малка още :) не поня да съм имала някакви травми или нещо .едиствено на ръката съм си пукала коста и понякога като е претоваря ме наболава, но е обяснимо аиде.. ама коляното...
Признавам че доста обичам да седа сгъната и да спа свита на таралеж... ама много рано взе да ми се проявява..

Освен тва онзи ден в училище правихме коремни преси.. и вместо мусколна треска, мен ме болят долните ребра ама сякаш ми стягат такива, кат ги пипна и все едно са ме ритали :( (а не са)
а и гръбнака па да не говорим направо ми убива вечр кат легна :(

Някой ако има някво обяснение, предположение, препоръка, какво мога да напраявя по въпроса.. много ще се радвам да го чуя

mArMaLaDkA
01-20-2009, 20:26
Най-вероятно не си правила редовни коремни преси със серийки по 25 примерно.И аз като не съм правила от доста време коремни,и като тръгна да правя по 50 примерно,после гръбнака и кръста много ме болят.Най-вероятно не те болят ребрата,а корема.Точно това озорване,дето ти го описах по-горе,та от него те боли и под ребрата.И не те болят краката от това,че спиш на кълбо.И аз така спя,несъзнателно се свивам.Спомням си,че ме боляха краката като по-малка(имай впредвид като подраствах;да съм била на....абе горе-долу между 8-12).Ужасяващи болки имах,най се засилваха вечер.Коляното ме болеше и от него надолу.Чувствах го все едно ми се разкъсва крака или някой ме удря с чук.Като спряха да ми растат краката,спряха и болките.

pitan4icata
01-20-2009, 20:39
по твоята логика с коляното.. единият крак ще ми стане по дълъг от другия :D

mArMaLaDkA
01-20-2009, 20:52
:lol: :lol: :lol:

При мен бяха на периоди.Не,не бяха единия по-дълъг,другия-по-къс.Просто или ме боляха и двата едновременно,или пък се редуваха( 8-).Нормално е при подрастващите,доколкото аз знам.Повечко натоварване може би.Аре не ме карай повече да се оплитам,нали искаше мнение.Не ми го зачитай моето. 8-)

LiveFlower
01-20-2009, 21:23
Приемай повече Калций.

Seducti0n
01-20-2009, 21:52
И мен ме боли абсолютно всичко при най-лек натиск...
Ходила съм няколко пъти при рехабилитатор-проблеми с нервната система...

yeahhx3
01-24-2009, 13:27
Понякога тези болки се дължат просто на разстежа и развитието и няма място за притеснения.

scallop
01-27-2009, 12:47
мчи ако си 150 килограма не се и съмнявам :-D

TheBestFriends
01-27-2009, 12:55
аз пък имам по-къси сухожилия на десния крак и като ускоря крачка, болката в крака е направо непоносима.. ужасно е

varnen4e
01-27-2009, 14:21
И аз съм така.. помага Калций и сутрешна аеробика.

pitan4icata
01-27-2009, 17:12
мчи ако си 150 килограма не се и съмнявам :-D


50kg sym nadali e ot tva :D