PDA

View Full Version : Как да сваля момиче?



tzardani
01-20-2009, 20:19
PLSSS kajete kak da svalq momi4e kak da q nakaram pri p1rvata sre6ta da i e priatno i kak da q ubedq da tr1gne s men na sre6ta ako ne me haresva ili q e sram PLSSS KAJETE!!!

т.7
krem4et0

TheRestorer
01-20-2009, 20:26
Зимаш една стълба, меташ я под тераса/прозорец и почваш да я сваляш по нея :razz:
1.Бъди нормален
2.Проучи какво обича
3.Некви такива.

x3eme
01-20-2009, 20:27
удари я с бухалка по главата,гаранция ще я свалиш за минимум 3 часа

mArMaLaDkA
01-20-2009, 20:32
^ А къде отиде родната традиция да й метне някое паве?

Hilary_
01-20-2009, 20:33
Нито може да я накараш...нито да я убеждаваш... :? Това е среща не разпит... :? Еми кво можеш да направиш...да се държиш добре с нея... да я заведеш на подходящо място (където тя обича) ... даже ако искаш да я очароваш и вземи цвете... или нещо мъничко (старомодно е но действа :-D ) ... незнам...гушни я...опитай се колкото се може повече да намекваш за чувствата си ама не да я насилваш да си станете гаджета... тва винаги е било тъпо "Искаш ли да си стане гаджета?!" ... :lol: Гледай да си прекара добре през целия ден без да се шашкаш защото 100% тя ще е по шашната от теб... и накрая я изпрати до някъде и я целуни... макар и по бузката или по устата не е нужно да си вкарваш веднага езика пък и тя няма да очаква така че нека е по скромничко... :wink: Иии май е това в общи линии за което в момента се сещам...айде успех!!! :wink:

x3eme
01-20-2009, 20:34
^ А къде отиде родната традиция да й метне някое паве?там някаде в далечината....

PreciousDiamond
01-20-2009, 20:38
Aз съм ЗА тухлата четворка ! 8)

guni7eam
01-20-2009, 20:41
parvo q opoznai i posle tragvai da pravavi6 kfot 6a prai6 6tot da ne sajelqva6
4e si tragnal s neq i da sa 4udi6 kak da i bie6 6uta . A kolkoto do tfa kak da q svali6 >>>>>>>>> Ne se pravi na takav kakavto ne si badi estestven . Na mene tova mi pomaga .Nameri si jenska kompaniika razberi kak misli tova 4udo nare4eno momi4e mn 6te ti pomogne

bonbon4enceto11
01-20-2009, 20:44
Ми покани я да излезнете на среща.. ако се съгласи ..гледай да се отпуснеш.. се пак ти каниш и не трябва да мълчиш или да се чудиш к'во да праиш и да дрънкаш некфи глупости.. или пък да се хвалиш! Говорете си .. ще забележиш дали и допадаш.Като я изпращаш я цункай ..и само не казвай както някои вече споменаха "Искаш ли да си станем гаджета".. 8-) .. айде УСПЕХ! :)

myNameIsImmortal
01-20-2009, 20:46
Еми под да "свалиш момиче" разборам 2 неща:
1: Да я удариш с бухалка както казаха по-горе..
2: Да и свалиш всички дрехи..


Аман от такива като тебе.. просто бъди себеси бе.. :?

swift321
01-20-2009, 20:46
Ми покани я да излезнете на среща.. ако се съгласи ..гледай да се отпуснеш.. се пак ти каниш и не трябва да мълчиш или да се чудиш к'во да праиш и да дрънкаш некфи глупости.. или пък да се хвалиш! Говорете си .. ще забележиш дали и допадаш.Като я изпращаш я цункай ..и само не казвай както някои вече споменаха "Искаш ли да си станем гаджета".. 8-) .. айде УСПЕХ! :)
+1

BaiToq
01-21-2009, 06:54
PLSSS kajete kak da svalq momi4e kak da q nakaram pri p1rvata sre6ta da i e priatno i kak da q ubedq da tr1gne s men na sre6ta ako ne me haresva ili q e sram PLSSS KAJETE!!!
С думи,май сан,с думи.

Lyubomn7
01-21-2009, 07:04
Пусни някоя шега и виш дали се смее на нея... Хъх друго ми не идва на ъкъла са :Д

PreciousDiamond
01-21-2009, 07:05
Пусни някоя шега и виш дали се смее на нея... Хъх друго ми не идва на ъкъла са :Д

Брат, оправи си подписа, че яко ме дразни, като не е направено като хората 8-)

PeopleAlwaysLeave
01-21-2009, 07:19
Е ако не те харесва няма да я убедиш по никакъв начин да тръгне с теб...
Ако я е срам - просто се дръж като себе си и я предразположи...

TheRestorer
01-21-2009, 07:20
Е ако не те харесва няма да я убедиш по никакъв начин да тръгне с теб...
Ако я е срам - просто се дръж като себе си и я предразположи...
А ако много се дърпа един бушон в лицето и верно ще я свалиш, че даже и силно 'зашеметена' ще стане.

MaLkaTa_LaDy
01-21-2009, 07:59
С удар под кръста няма да стане... :? Просташка работа, какво да се прави. Как може да искаш да "накараш" някого да тръгне с теб. Ако искаш я заплаши с пистолет в главата. Предполагам, че ще свърши работа. Имай малко уважение към момичетата. :x
П.п. Бъди себе си и се дръж с нужното уважение!

Mr_Crowley
01-21-2009, 08:25
Шамари...това е начина! :smt064

Niakoitam
01-21-2009, 09:29
Lyubomn7

Махни отбелязаната налонена чертичка че като гледам намират се желаещи да те свалят и теб. :D

[/img]http://img155.imageshack.us/img155/9652/alim3206dk6.jpg[/img]
^
^
^

hAshoo
01-21-2009, 10:07
да я свалиш ?!?!в кой век живейш е момче??дай и 2 хапа и щи скача на хуя 2 часа нали тва искаш

term0t0
01-21-2009, 19:06
Aз съм ЗА тухлата четворка ! 8) Тамън щех да пиша ама добре че си ти.. 8)

myNameIsImmortal
01-21-2009, 19:37
Aз съм ЗА тухлата четворка ! 8) Тамън щех да пиша ама добре че си ти.. 8)

А бе тоя пич да ходи НА КАНАЛА! 8-)

Т.е. застава на някой канал и някой под него с две тухли четворки го удря по х*я и се чува шляяззззз, после АааАаа и след т'ва ще иска не да сваля момичетата, ами да ги качва 8-)

PreciousDiamond
01-21-2009, 19:39
Aз съм ЗА тухлата четворка ! 8) Тамън щех да пиша ама добре че си ти.. 8)

А бе тоя пич да ходи НА КАНАЛА! 8-)

Т.е. застава на някой канал и някой под него с две тухли четворки го удря по х*я и се чува шляяззззз, после АааАаа и след т'ва ще иска не да сваля момичетата, ами да ги качва 8-)

Брат, станал си много брутален 8-)

EeeBobii
01-21-2009, 19:41
PLSSS kajete kak da svalq momi4e kak da q nakaram pri p1rvata sre6ta da i e priatno i kak da q ubedq da tr1gne s men na sre6ta ako ne me haresva ili q e sram PLSSS KAJETE!!!


Пробвай с тухла, ако не стане има снайпери...за тая работа нема как да не я свалиш. :razz:

myNameIsImmortal
01-21-2009, 20:04
Aз съм ЗА тухлата четворка ! 8) Тамън щех да пиша ама добре че си ти.. 8)

А бе тоя пич да ходи НА КАНАЛА! 8-)

Т.е. застава на някой канал и някой под него с две тухли четворки го удря по х*я и се чува шляяззззз, после АааАаа и след т'ва ще иска не да сваля момичетата, ами да ги качва 8-)

Брат, станал си много брутален 8-)
Сестра, ами като ги видя такива, къдет са много навитаци да "свалят" момичетата за по едно ебане и след тва да ги захвърялт и заради тях повече момичетата да се страхуват да разкриват напълно чувствата си, ще бъда брутален, няма начин... просто много ме дразнят.. :x

PreciousDiamond
01-21-2009, 20:06
Aз съм ЗА тухлата четворка ! 8) Тамън щех да пиша ама добре че си ти.. 8)

А бе тоя пич да ходи НА КАНАЛА! 8-)

Т.е. застава на някой канал и някой под него с две тухли четворки го удря по х*я и се чува шляяззззз, после АааАаа и след т'ва ще иска не да сваля момичетата, ами да ги качва 8-)

Брат, станал си много брутален 8-)
Сестра, ами като ги видя такива, къдет са много навитаци да "свалят" момичетата за по едно е**не и след тва да ги захвърялт и заради тях повече момичетата да се страхуват да разкриват напълно чувствата си, ще бъда брутален, няма начин... просто много ме дразнят.. :x

Абсолютно съм съгласна, брат ми 8-)

ifkataAa
01-21-2009, 20:08
Просто отиваш при нея и си искрен.Ако си по-настоятелен,а тя няма връзка на 100 % ще стане нещо

Darkkiss
01-21-2009, 20:55
Aз съм ЗА тухлата четворка ! 8)

+1

YourEverything
01-21-2009, 20:57
Не го мисли, а го направи, така както го чувстваш.. толкова е просто.
Какви са тези планове, боже... така не става, 100% !
Това не е физика, да го изчислиш кога къде и какво
ще направиш, това си е привличане или любов.. не знам

HipHopBlond
01-21-2009, 21:01
Пусни някоя шега и виш дали се смее на нея... Хъх друго ми не идва на ъкъла са :Д

Брат, оправи си подписа, че яко ме дразни, като не е направено като хората 8-)

Сестра, тва не се нарича подпис, а правопис :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Относно темата - Тъпа е :)

PreciousDiamond
01-21-2009, 21:02
Пусни някоя шега и виш дали се смее на нея... Хъх друго ми не идва на ъкъла са :Д

Брат, оправи си подписа, че яко ме дразни, като не е направено като хората 8-)

Сестра, тва не се нарича подпис, а правопис :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Относно темата - Тъпа е :)

Брат ми , точно за ПОДПИСА говоря 8-)

Kostadin_682
01-21-2009, 21:05
със 13 нули домашно направени... бренеке няма начин да пропуснеш..

chaotic
01-21-2009, 22:41
Ако искаш , да ти дам някой урок , 10 лева на час брат 8-)

fairytale
01-22-2009, 17:07
Накарай я да се чувства добре.Никога не казвай нищо противоположно на нейната гледна точка.Бъди максимално мил :) Успех!

Kostadin_682
01-22-2009, 18:21
С пушката много ясно... боже какви тъпри въпроси задаваш, а аз съм още по-тъп щото ти отговарям :?

Niakoitam
01-23-2009, 12:37
Накарай я да се чувства добре.Никога не казвай нищо противоположно на нейната гледна точка.Бъди максимално мил :) Успех!

Може и така да стане,ама има и момичета,които не обичат да се съгласяваш за всичко с тях и КОНТРАНАТА би му помогнала доста
или поне отстояването на неговата си позиция :)

HipHopBlond
01-24-2009, 19:36
Пусни някоя шега и виш дали се смее на нея... Хъх друго ми не идва на ъкъла са :Д

Брат, оправи си подписа, че яко ме дразни, като не е направено като хората 8-)

Сестра, тва не се нарича подпис, а правопис :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Относно темата - Тъпа е :)

Брат ми , точно за ПОДПИСА говоря 8-)

Сестра ми, той няма подпис :D :D :D

PreciousDiamond
01-24-2009, 19:41
Пусни някоя шега и виш дали се смее на нея... Хъх друго ми не идва на ъкъла са :Д

Брат, оправи си подписа, че яко ме дразни, като не е направено като хората 8-)

Сестра, тва не се нарича подпис, а правопис :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Относно темата - Тъпа е :)

Брат ми , точно за ПОДПИСА говоря 8-)

Сестра ми, той няма подпис :D :D :D

Е вече НЕ ! 8-)

LitTleJ
01-25-2009, 02:39
Пусни някоя шега и виш дали се смее на нея... Хъх друго ми не идва на ъкъла са :Д

Брат, оправи си подписа, че яко ме дразни, като не е направено като хората 8-)

Сестра, тва не се нарича подпис, а правопис :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Относно темата - Тъпа е :)

Брат ми , точно за ПОДПИСА говоря 8-)

Сестра ми, той няма подпис :D :D :D

Е вече НЕ ! 8-)



Абе вие верно ли сте брат и сестра бе? 8-)

Doppelganger
01-25-2009, 02:59
Пусни някоя шега и виш дали се смее на нея... Хъх друго ми не идва на ъкъла са :Д

Брат, оправи си подписа, че яко ме дразни, като не е направено като хората 8-)

Сестра, тва не се нарича подпис, а правопис :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Относно темата - Тъпа е :)

Брат ми , точно за ПОДПИСА говоря 8-)

Сестра ми, той няма подпис :D :D :D

Е вече НЕ ! 8-)



Абе вие верно ли сте брат и сестра бе? 8-)

Хаха...тоя па... :razz: :lol: :lol: 8-) :razz:

TheRestorer
01-25-2009, 06:03
Темата я обърнахте на скайп!МРЪН-МРЪН!ХЕЙТ!Не бе по-леко с тия цитата - 2 цитатчета и цялата страница е запълнена :D

PreciousDiamond
01-25-2009, 07:06
Всъщност да , наистина 8-)