PDA

View Full Version : внимавайте ако се влюбвате! боли адски много (развръзката)



kypo
01-20-2009, 22:11
аз съм кретен.точка.

jane_17
01-21-2009, 00:26
kypo, повечето момичета.. (включително и аз) като видят такова поведение.. наистина бият отбой.. подсъзнателно всеки човек пази свободата си... и щом усети,че някой я застрашава.. и навлиза прекалено в личното му пространство... бяга... Вярно е,че когато човек е влюбен има нужда да показва любовта си... да говори за нея и т.н. ... но е добре да се намали темпото... За следващата си връзка просто си направи изводите и не повтаряй старите грешки :)

Darkkiss
01-21-2009, 02:37
само да ви кажа, истински се влюбих в едно момиче, повярвах че е различна, че ме обича безрезервно, че имаме бъдеще, имаме мечти, караше ме да летя в облаците, да се радвам на всеки ден, да се чувствам страхотно, обичах да я обичам, обичах да я разсмивам, обичах да е до мен, обичах да я галя, да я целувам, да я гледам в очите, да виждам пламъка в очичките и, да и чета мислите казващи как никога няма да се разделим, обичах да мисля за нея, обичах да лягам с мисъл за нея, обичах да ставам с мисъл за нея, обичах да заспивам в прегръдките и, обичах да усещам парфюма и, обичах да галя косата и, обичах да си играя с пръстите на крачетата и, обичах да галя коремчето и, обичах да я целувам, обичах да и пиша смс-и за лека нощ, обичах да чувам гласа и, обичах даи пиша любовни стихотворения, обичах да и купувам понички за закуска, обичах да и купувам плюшени играчки, обичах да виждам как им се радва когато и ги подарявах, обичах да тръпна в очакване на всяка наша среща, обичах да плача от радост за нея, обичах да ме докосва, обичах я без да се замислям дали си струва!
и изведнъж всичко приключи... тя сложи край на всичко. иска да бъде сама, не иска да е с мен защото не било същото както в началото, прекалено много я обичам, идвало и в повече... не искала да помисли какво ще загуби... нищо не можах да направя, остана ми само надеждата че все някога ще размисли... ще ме поиска пак до себе си, ще ми прости ако съм я задушавал с любовта си, защото съм сигурен че не искам да обичам друга, не искам и друга да ме обича...искам си само нея... все още усещам сърцето ми да бие силно за нея... не искам да я забравям... не искам да се отказвам, не искам да я оставя да си отиде така...
истински обичах, обичам, и ще я обичам... просто си заслужава!

Кажи НЕ на наркотиците!!!

PreciousDiamond
01-21-2009, 05:59
kypo, повечето момичета.. (включително и аз) като видят такова поведение.. наистина бият отбой.. подсъзнателно всеки човек пази свободата си... и щом усети,че някой я застрашава.. и навлиза прекалено в личното му пространство... бяга... Вярно е,че когато човек е влюбен има нужда да показва любовта си... да говори за нея и т.н. ... но е добре да се намали темпото... За следващата си връзка просто си направи изводите и не повтаряй старите грешки :)

Съгласих се .. 8-)

reni7o0o
01-21-2009, 06:30
kypo, повечето момичета.. (включително и аз) като видят такова поведение.. наистина бият отбой.. подсъзнателно всеки човек пази свободата си... и щом усети,че някой я застрашава.. и навлиза прекалено в личното му пространство... бяга... Вярно е,че когато човек е влюбен има нужда да показва любовта си... да говори за нея и т.н. ... но е добре да се намали темпото... За следващата си връзка просто си направи изводите и не повтаряй старите грешки :)
+1 :)

LizZz
01-21-2009, 06:37
Еми като ги задушавате ше бягат... И на мен ми беше трудно да го осъзная, мислех си, че им харесва като на мен, обаче не е така. Всичко става горе-долу предвидимо и интереса се губи..
Номера е да задържиш мистерията. :Р

И това не е причина да не се влюбваме, а и то става почти неволно.

Sweet__Dream
01-21-2009, 07:35
От това,което прочетох разбрах,че наистина я обичаш много.Но помисли!Заслужава ли си?Не е могла да оцени какво има до себе си.След време,когато те няма,ще започнеш да и липсваш и тя сама ще разбере,че е сгрешила.Не мисли вече.
А и искам да кажа на Vutov само едно нещо :) .НИКОГА не слагай всички момичета под общ знаменател.Това,че ти си попадал на такива не значи,че всички са.Повечето да,но както всеки човек,те се стремят да се харесат.Няма нищо лошо разбира се,но първо се огледай.Както има свестни момчета има и такива момичета.
На автора на темата пожелавам късмет и горе главата!Всичко ще се оправи. :)

bEbsI
01-21-2009, 07:51
Добро утро.
И да до някъде е нормално момичето да реагира така,ако сте в начален стадий на връзката си.Не може от 1-вата седмица например да си казвате колко много се обичате,всъщност може,но не ми изглежда реално.В момента единственото което можеш да направиш е да се дистанцираш от нея,да не я търсиш и ако тя наистина те е обичала ще се осъзнае и ще те потърси.Но си промени малко отношението,тази безрезервна любов се разкрива по късничко,когато и двамата сте сигурни.Момичета бол.

kypo
01-21-2009, 08:23
да, обичам я адски много... но не сме в начален стадий, даже бяхме заедно 7-8 месеца и сме преживяли много неща заедно, признавам че сбърках като и показвах колко много я обичам, но беше защото ме е страх да не я загубя... както и стана :(
не знам какво ще правя... каза че не иска да мисли и едва ли ще ми даде втори шанс, но след 1-2 месеца просто ще и се обадя и ще се надявам да е мислила поне малко... надеждата умира последна

sexa_na_kompleksa
01-21-2009, 11:34
Заради такива момичета после ни опявате какви кучки сме... Просто не знае какво иска... Един ден ще осъзнае грешката си, но ще бъде късно...
Продължи напред!

housechetty
01-21-2009, 11:43
Заеби брат...търси друга!
И с другата по полека не чак така, гадните кучки като видят че си хлътнал почват да ти се качват по главата...
Тая я задраскай с един голям "Х" и давай другата.
Успех и горе главата! 8) +1 прав е :)

sladur4etyYy
01-21-2009, 12:05
Заради такива момичета после ни опявате какви кучки сме... Просто не знае какво иска...

защо пък да не знае какво иска? явно й е писнало от това ''мило'' отношение. щом вече не се чувства удовлетворена от връзката, има право да я прекрати и е по- добре така, отколкото да го залъгва, че всичко е както е било преди. съгласявам се с jane_17

soul1199
01-21-2009, 12:14
dai i vreme,tq sama 6e re6i,ne q pretiskai

Axe_vs_Sword
01-21-2009, 12:35
само да ви кажа, истински се влюбих в едно момиче, повярвах че е различна, че ме обича безрезервно, че имаме бъдеще, имаме мечти, караше ме да летя в облаците, да се радвам на всеки ден, да се чувствам страхотно, обичах да я обичам, обичах да я разсмивам, обичах да е до мен, обичах да я галя, да я целувам, да я гледам в очите, да виждам пламъка в очичките и, да и чета мислите казващи как никога няма да се разделим, обичах да мисля за нея, обичах да лягам с мисъл за нея, обичах да ставам с мисъл за нея, обичах да заспивам в прегръдките и, обичах да усещам парфюма и, обичах да галя косата и, обичах да си играя с пръстите на крачетата и, обичах да галя коремчето и, обичах да я целувам, обичах да и пиша смс-и за лека нощ, обичах да чувам гласа и, обичах даи пиша любовни стихотворения, обичах да и купувам понички за закуска, обичах да и купувам плюшени играчки, обичах да виждам как им се радва когато и ги подарявах, обичах да тръпна в очакване на всяка наша среща, обичах да плача от радост за нея, обичах да ме докосва, обичах я без да се замислям дали си струва!
и изведнъж всичко приключи... тя сложи край на всичко. иска да бъде сама, не иска да е с мен защото не било същото както в началото, прекалено много я обичам, идвало и в повече... не искала да помисли какво ще загуби... нищо не можах да направя, остана ми само надеждата че все някога ще размисли... ще ме поиска пак до себе си, ще ми прости ако съм я задушавал с любовта си, защото съм сигурен че не искам да обичам друга, не искам и друга да ме обича...искам си само нея... все още усещам сърцето ми да бие силно за нея... не искам да я забравям... не искам да се отказвам, не искам да я оставя да си отиде така...
истински обичах, обичам, и ще я обичам... просто си заслужава!
:-o


kypo, повечето момичета.. (включително и аз) като видят такова поведение.. наистина бият отбой.. подсъзнателно всеки човек пази свободата си... и щом усети,че някой я застрашава.. и навлиза прекалено в личното му пространство... бяга... Вярно е,че когато човек е влюбен има нужда да показва любовта си... да говори за нея и т.н. ... но е добре да се намали темпото... За следващата си връзка просто си направи изводите и не повтаряй старите грешки :)
Е, добре, какво да правим тогава? Да не им звъним или да създаваме по някое скандалче :D? Извинявам се за поредния тъп въпрос...

HePeAJIeH
01-21-2009, 12:49
Искат обич-не ги обичат - НЕДОВОЛНИ
Искат обич-обичаш ги повече отклоклкото трябва -ПАК НЕДОВОЛНИ

Извод - Жените нямат угодия! Търси друга`братле!

Incubus793
01-21-2009, 13:11
.....Imah priqtel koito me obi4a6e ujansno mnogo i naistina me zadu6awa6e wupreki 4e i az go obi4ah...razdelihme se imenno zaradi towa..S biw6iq mi po4na wsi4ko na6ega i toi mi dawa6e swoboda i to4no za6toto mi dawa6e tazi swoboda me be6e strah da ne go zagubq i go obi4ah powe4e i powe4e ....i wupreki 4e w momenta sum sama prawq razlika mejdu wsi4kite si wruzki i osuznawam koi e mogul da me zadurji do sebe si i koi ne.....Wseki ima nujda ot swoqta swoboda ;]] Ako otnowo se suberete ne powtarqi gre6kata si (e tfa ne ozna4awa da se durji6 studeno i prenebrejitelno! prosto ne q zadu6awai) ...

malkotoo
01-21-2009, 14:10
kypo, повечето момичета.. (включително и аз) като видят такова поведение.. наистина бият отбой.. подсъзнателно всеки човек пази свободата си... и щом усети,че някой я застрашава.. и навлиза прекалено в личното му пространство... бяга... Вярно е,че когато човек е влюбен има нужда да показва любовта си... да говори за нея и т.н. ... но е добре да се намали темпото... За следващата си връзка просто си направи изводите и не повтаряй старите грешки :)

Съгласих се .. 8-)

и азз :)

kypo
01-21-2009, 19:11
Заеби брат...търси друга!
де да можех... не е момиче което да забравя просто така, а и не искам... просто е различна от другите, може да не е най-перфектното момиче на света за някого, но в моите очи беше богиня... просто има нещо много специфично в нея което обожавам, не можах да разбера какво е, но още в първия ден в койт осе срещнаха погледите ни го усетих... и ми даде толкова хубави спомени, които винаги ще помня. но ми се иска да създаваме нови спомени, да осъществяваме мечтите си заедно... само да ми прости грешките се моля и да даде втори шанс на връзката ни... просто не вярвам че края на приказката ни ще е такъв, какъвто е сега :( :(

Axe_vs_Sword
01-21-2009, 19:26
Предполагам, че й имаш скайпа още? If so, какво пише на профила/описанието?

asv
01-21-2009, 19:27
Zaebi q taq,ima milioni momicheta shte namerish i po-dobra i po-krasivo ot neq! 8)

kypo
01-21-2009, 19:36
Предполагам, че й имаш скайпа още? If so, какво пише на профила/описанието?
еми неква песен на анелия -продължавам, ама тва кво значение има?

PreciousDiamond
01-21-2009, 19:46
Предполагам, че й имаш скайпа още? If so, какво пише на профила/описанието?
еми неква песен на анелия -продължавам, ама тва кво значение има?

Еми де да знам , аз попринцип доста често на описанието в скайп си слагам неща, които отговарят на това как се чувствам 8-) И една приятелка ми вика : "Гледам какво ти пише на скайп и ако е нещо хубаво, значи си в добро настроение , следователно мога да ти пиша без да бъда напсувана " 8-)

kypo
01-21-2009, 19:51
според теб какво ще значи тази песен на анелия? щото аз не си слагам нещо според настроението или със скрит смисъл, но бих сложил тогава нещо и аз ако ще играем по тоя начин... ще следя тия дни какво пише, въпрек иче влиза в скайпа си много рядко (но тая песен я сложи точно няколко дни след като ми каза тези неща)

LovelyGirl
01-21-2009, 19:56
^ Жените ВИНАГИ слагат на скайпа си това което мислят в момента.Според мен я е сложила заради теб.Явно иска да знаеш това.Ако не си се вслушал в песента,заслушай се.Аз ако бях на нейно място сигурно и аз бих сложила тази песен,ако искам да продължа напред.

П.С. Много съжалявам за Вас двамата :(
Личи си колко много я обичаш :(

kypo
01-21-2009, 20:03
абе не знам, слагала е и други песни преди, които едва л иса имали нещо общо с настроението и... просто си пада по чалгата, но ще гледам в следващите седмици какво ще пише
не знам до колко иска да продължи напред, и как - с мен, без мен, с друг, сама или как... каза само че засега и е добре д ае сама, за после не знаела. ще чакам до рождения си ден без да и звъня дали ще се сети за мен, ако не ми звънне значи не е мислила и едва ли ще размисли. но ако ми се обади ще се надявам нещата да се оправят.. но има още 20-25 дена - до тогава ще я оставя сама, както тя иска :(

PreciousDiamond
01-21-2009, 20:04
^ Жените ВИНАГИ слагат на скайпа си това което мислят в момента.Според мен я е сложила заради теб.Явно иска да знаеш това.Ако не си се вслушал в песента,заслушай се.Аз ако бях на нейно място сигурно и аз бих сложила тази песен,ако искам да продължа напред.

П.С. Много съжалявам за Вас двамата :(
Личи си колко много я обичаш :(

Аз веднъж си бях сложила на скайп на Lady B - Майната ти 8-) И бившия ми доста успешно схвана намека 8-)

beb4yy
01-21-2009, 21:23
Силни думи но на цената на хиляди сълзи ! А тя заслужава ли го не по дяволите пффф :( познато много ти си като мен и аз обичам СИЛНО!

kypo
01-22-2009, 10:17
Силни думи но на цената на хиляди сълзи ! А тя заслужава ли го не по дяволите пффф :( познато много ти си като мен и аз обичам СИЛНО!
еми не мога, аз съм един ревльо... мислих че съм силен характер, мислех че се справям с живота сам доста добре, но явно не е така откакто я срещнах... тя ми беше опора, бях сигурен че ще мога да направя всичко което бях запланувал - най-важното бях повярвал че ще бъда щастлив винаги с нея :( и преди са ме зарязвали и нищо ми нямаше след 2-3 дена, майка ми почина - приех го много по-лесно, но сега просто съм съсипан, защото все още вярвам че това е момичето на живота ми (все пак съм почти на 22 - видял съм и други момичета, да не кажете че се влюбвам за пръв път и затова да ми е така)... обещах си никога да не я оставя, и на нея и го обещах... а какъв мъж ще съм ако не изпълнявам обещанията си? въпреки че съм голям, се чувствам като малко дете, толкова слаб и беззащитен, толкова безсилен... не знам какво да правя, няма с кой да намеря решение - тя беше най-близкия ми човек, на който можех да кажа всичко и да ме разбере, да ми помогне... а сега съм сам, излизаме с приятели, но вътрешно пак съм самотен... не искам да бъда сам... трудно ще е да свикна ако не ме поиска обратно с това, все едно да имаш сърце и изведнъж да го махнат, ще се научиш ли да живееш без него, или ще умреш? искам да съм предишния, с нея бях най-щастливия човек на света, бях винаги весел, винаги се шегувах и усмивката не слизаше от лицето ми, знаех милиони вицове и смешки, просто можех да разсмея всеки... всъщност когато я срещнах тя беше тъжна, виждах го в очите и, много исках да видя тези очи щастливи.. не след дълго я накарах да се смее, да се радва, да бъде щастлива... казах ви за пламъка в очите и, когато я видях за последно погледнах отново право в очите и и не мисля че са загаснали, искрата мисля че я има... толкова се надявам просто да трябва малко време да се разгори отново, тогава ще бъда жив отново, а до тогава просто ще съществувам тъжен и умислен... а най много мисля за това, как веднъж се бях натъжил и тя каза, че не иска да ме вижда никога така... но как да и кажа, че единствено тя може да ме накара да сияя от щастие отново :(

едит: Vutov знам брато защо мислиш по този начин, и аз преди време бях като теб... но в един момент и ти ще се промениш, вярвай ми, всеки си намира майстора (не че ти го пожелавам, но си чувал че да намериш любовта и да я загубиш е по-добре от това никога да не я намериш)

beb4yy
01-22-2009, 10:23
Силни думи но на цената на хиляди сълзи ! А тя заслужава ли го не по дяволите пффф :( познато много ти си като мен и аз обичам СИЛНО!
еми не мога, аз съм един ревльо... мислих че съм силен характер, мислех че се справям с живота сам доста добре, но явно не е така откакто я срещнах... тя ми беше опора, бях сигурен че ще мога да направя всичко което бях запланувал - най-важното бях повярвал че ще бъда щастлив винаги с нея :( и преди са ме зарязвали и нищо ми нямаше след 2-3 дена, майка ми почина - приех го много по-лесно, но сега просто съм съсипан, защото все още вярвам че това е момичето на живота ми (все пак съм почти на 22 - видял съм и други момичета, да не кажете че се влюбвам за пръв път и затова да ми е така)... обещах си никога да не я оставя, и на нея и го обещах... а какъв мъж ще съм ако не изпълнявам обещанията си? въпреки че съм голям, се чувствам като малко дете, толкова слаб и беззащитен, толкова безсилен... не знам какво да правя, няма с кой да намеря решение - тя беше най-близкия ми човек, на който можех да кажа всичко и да ме разбере, да ми помогне... а сега съм сам, излизаме с приятели, но вътрешно пак съм самотен... не искам да бъда сам... трудно ще е да свикна ако не ме поиска обратно с това, все едно да имаш сърце и изведнъж да го махнат, ще се научиш ли да живееш без него, или ще умреш? искам да съм предишния, с нея бях най-щастливия човек на света, бях винаги весел, винаги се шегувах и усмивката не слизаше от лицето ми, знаех милиони вицове и смешки, просто можех да разсмея всеки... всъщност когато я срещнах тя беше тъжна, виждах го в очите и, много исках да видя тези очи щастливи.. не след дълго я накарах да се смее, да се радва, да бъде щастлива... казах ви за пламъка в очите и, когато я видях за последно погледнах отново право в очите и и не мисля че са загаснали, искрата мисля че я има... толкова се надявам просто да трябва малко време да се разгори отново, тогава ще бъда жив отново, а до тогава просто ще съществувам тъжен и умислен... а най много мисля за това, как веднъж се бях натъжил и тя каза, че не иска да ме вижда никога така... но как да и кажа, че единствено тя може да ме накара да сияя от щастие отново :( Или ли я пукаш на свобода или я търсиш след много време :(

Axe_vs_Sword
01-22-2009, 12:41
според теб какво ще значи тази песен на анелия? щото аз не си слагам нещо според настроението или със скрит смисъл, но бих сложил тогава нещо и аз ако ще играем по тоя начин... ще следя тия дни какво пише, въпрек иче влиза в скайпа си много рядко (но тая песен я сложи точно няколко дни след като ми каза тези неща)Aми, добре, ако искаш поствай тука, ако се затрудняваш с тълкуването или искаш мнение.

zaraaa
01-22-2009, 17:08
kypo, повечето момичета.. (включително и аз) като видят такова поведение.. наистина бият отбой.. подсъзнателно всеки човек пази свободата си... и щом усети,че някой я застрашава.. и навлиза прекалено в личното му пространство... бяга... Вярно е,че когато човек е влюбен има нужда да показва любовта си... да говори за нея и т.н. ... но е добре да се намали темпото... За следващата си връзка просто си направи изводите и не повтаряй старите грешки :)

+1

slun4ice_90
01-23-2009, 09:10
Предпочитам да ме боли,но да обичам,отколкото да бягам от любовта само,защото после неизбежно ще страдам... :)

kypo
01-23-2009, 14:37
Aми, добре, ако искаш поствай тука, ако се затрудняваш с тълкуването или искаш мнение.
еми щом така ще я държи тая песен аз сложих enjoy the silence на depeche mode - ако се заслуша може и да разбере за какво говоря, мисля че по-подходяща песен която да каже какво мисля няма!

x3eme
01-23-2009, 14:40
боли не само когато се влюбиш а и когато се привържеш към някого и той не оправдае очакванията ти

a3c1M
01-23-2009, 18:49
Познато до болка. Имал сам по-така :oops: отношения с няколко момичета и всичките сам обичал много и така на татак но всичко хубаво все някога свършва и трябва да продължим напред, ако ли не непрекъснато ше мислим за нея, тя нама да ни иска а друга няма да има

love_enrique
01-23-2009, 22:17
Тва не е любов а мания :? Не си влюбен,ти си обсебен от образа който сам си си създал за нея,трябва да се стегнеш :?

Axe_vs_Sword
01-23-2009, 22:28
Тва не е любов а мания :? Не си влюбен,ти си обсебен от образа който сам си си създал за нея,трябва да се стегнеш :?Какъв образ, какви 5 лева? За пръв път чувам такова нещо :-o

jane_17
01-24-2009, 00:58
Тва не е любов а мания :? Не си влюбен,ти си обсебен от образа който сам си си създал за нея,трябва да се стегнеш :?

oo.. az ti razbrah misulta :) vuzmojno e i taka da e :]

love_enrique
01-24-2009, 10:10
Тва не е любов а мания :? Не си влюбен,ти си обсебен от образа който сам си си създал за нея,трябва да се стегнеш :?Какъв образ, какви 5 лева? За пръв път чувам такова нещо :-o

Начина по който идеализира момичето и отношенията им говори за супер нереалната му предценка.Не може да кажеш че обичаш някой който очевидно въобще не познаваш и в който абсолютно всичко ти харесва,тва е само в приказките :?

kypo
01-24-2009, 10:33
е как да не я познавам? познавам я даже много добре
а че ми харесва всико в нея си е така, какво да направя като го усещам по този начин...

love_enrique
01-24-2009, 10:46
Тва е нереално просто,поне според мене

kypo
01-24-2009, 11:05
Тва е нереално просто,поне според мене
и аз мислих че не е възможно да се влюбя в някой в началото, просто бях страдал и не исках да се повтаря. затова и бях казал една мъдрост когат осе опознавахме още - ''да обичаш малко няма смисъл, да обичаш много няма кого" на която тя ми отговори "има кого да обичаш много ,повярвай ми" разбрах че има в предвид себе си но не мислих че ще заобичам някого даже повече от себе си, защото сега ако се обичах мен си, нямаше да се измъчвам така и да страдам... но какво да направя, не мога да кажа на сърцето си да спре да я обича... по-силно е от мен и ще се опитам да направя наистина всичко за да е до мен. силни думи, но вярвам и искам

chelsea
01-24-2009, 11:24
най-важното бях повярвал че ще бъда щастлив винаги с нея

с нея бях най-щастливия човек на света, бях винаги весел, винаги се шегувах и усмивката не слизаше от лицето ми

и т.н.
а може би там ти е грешката. нито на едно място не видях да си споменал "бъдем щастливи", "бяхме весели", "винаги се шегувахме". навсякъде говориш за това как ТИ си бил щастлив с нея.
връзката се състои от двама души, а не от човек и предмет, сещаш ли се ? просто отношението ти към нея не като към човешко същество, а всеки има нужда от такова отношение. аз за себе си лично знам, че не искам мъж,който да ми угажда на всяка прищявка и да се съгласява с мен за всичко. искам адекватен човек, приятел, който да ме учи и да ми позволява и аз да го уча, да бъдем заедно.
това да и купуваш понички за закуска и други такива жестове е много мило, но май прекалено много си я разглезил или си и доскучал.

kypo
01-24-2009, 11:35
да, може и да съм и доскучал или да се е уплашила от нещо, не знам

че и тя беше щастлива съм сигурен, бях написал колко тъжна беше когато я срещнах... знам каква беше допреди един месец, в очите и се четеше колко и е хубаво с мен. как ще се отнасям като с предмет с нея? никога не съм бил по-добър с някого, беше и е всичко за мен, никога не съм я наранявал, лъгал, предавал доверието и или нещо подобно, правих всичко за нея... не говоря за бъдещето, защото ме боли от страха че може би няма да стане нищо, имахме толкова много общи мечти, които бяха стимула ми да живея... а сега изобщо не знам какво става, пълна каша е в главата ми

mArMaLaDkA
01-24-2009, 11:38
Абе я стига!Досаждал й бил.Повечето момичета като ги питаш какво момче искат до себе си и се почва.."Да е мил,добър,да ме обича,да не ме наранява,да дава всичко за мен,да ми носи сок,когато съм болна,да се грижи за мен,да е забавен,да ми пише мили смс-и.." и прочие.После обаче се почва .."Той е твърде досаден,постоянно ми звъни,казва ми колко ме обича през 5 минути,от прегръдките и целувките му се задушавам,писна ми да цъфва на врата ми,когато не се видим 3 дни".Братче,то няма угодия!Голяма част претендират за мило и добро момче,а като го получат той се оказва твърде "скучен" за техните представи.Ми деба трябва ви явно на повечето един от онея "лоши момчета" да ви изневерява с всяка,която мине покрай него,да ви забравя името,'щото сте 10-та,която му се води гадже,да не му пука дали ще се видите или не,когато сте болни,той да се запива с приятели и руса мадама да му се натиска и да ви пребива от бой,ако решите да го зарежете!

chelsea
01-24-2009, 11:59
сега ще ти разкажа. и аз имах подобно преживяване, само дето аз бях от страната на момичето. имаше едно момче, което много се влюби в мен. в началото имахме страхотна връзка, много се обичахме. абе връзката-мечта, разбираш ме. обаче колкото повече той се влюбваше в мен, толкова повече на мен ми охладняваха чувствата. знаех, че той ще направи всичко за мен и ми се изгуби интереса. щото във всеки човек е заложено да иска да 'ловува', да се бори за нещо. а той ме разглези и аз взех,че си повярвах,че отношението от страна на всеки мъж към мен ще е същото, критериите ми се покачиха до небето, и той вече не се вписваше в тях. това, че после и аз си намерих майстора е друга тема. съдейки по себе си, си мисля, че една жена има нужда някой да и показва, че е обичана и закриляна, ако щеш, но в същото време да си дава сметка, че не е незаменима, да прояви тоя инстинкт, за който писах по-горе и да се старае да запази човека до себе си.
а ти си пази принципите.

kypo
01-24-2009, 12:10
и сега какво, за да и събудя интереса, ако още има нещо към мен трябва да и изневеря ли? не мисля че след толкова време с някой човек само за 1-2 седмици ще ти стане тотално безразличен и няма да ти пука за него, винаги има някакъв период в който дори и след раздяла приемаш човека с когото си се разделил като твоя "собственост'' и ти е гадно да го виждаш с друг, интересуваш се малко поне от него и тн. поне при мен е така

ivcheto0o
01-24-2009, 15:03
kypo, повечето момичета.. (включително и аз) като видят такова поведение.. наистина бият отбой.. подсъзнателно всеки човек пази свободата си... и щом усети,че някой я застрашава.. и навлиза прекалено в личното му пространство... бяга... Вярно е,че когато човек е влюбен има нужда да показва любовта си... да говори за нея и т.н. ... но е добре да се намали темпото... За следващата си връзка просто си направи изводите и не повтаряй старите грешки :)

ostavi momi4eto da si prodalji napred 6tom ne iska da e s teb ;) i ti trqva da q zabravi6 i da prodalji6 ;)

kykyto
01-24-2009, 15:36
Колкото и да са ме намразили форумци не мога да не се изкажа.
-иска да бъде сама, не иска да е с мен защото не било същото както в началото- прекалено предсказуем и мил - поведение на бета мъж , все едно че имаш по-малка стойност от нейната на български ПОСТАВЯШ Я НА ПИАДЕСТАЛ....
-обичах да я обичам, обичах да я разсмивам, обичах да е до мен, обичах да я галя, да я целувам, да я гледам в очите, да виждам пламъка в очичките и, да и чета мислите казващи как никога няма да се разделим- Тя от твоя клас ли е, виждате ли се ЧЕСТО въпреки че сте разделени..... Нека да го обясня по-подробно Твоите Допомин и Серотонин хормони са се ПРИГОДИЛИ да СВЪРЗВАТ това момиче всеки път когато ТВОЯ НАГОН излезе в мислите ти ... Така че за да я забравиш ти трябва воля и - ПО ДЯВОЛИТЕ отдалечи се колкото се може по-надалеч от нея.
Тя е спряла да има истинсики чувства доста преди да ти среже.
остана ми само надеждата че все някога ще размисли... ще ме поиска пак до себе си, ще ми прости ако съм я задушавал с любовта си, защото съм сигурен че не искам да обичам друга, не искам и друга да ме обича...искам си само нея... - никаква доза логика, настроиване, купуване на неща и тн няма да върнат истински ЧУВСТВА и ВЛЕЧЕНИЕ в нея към теб... :)

kypo
01-24-2009, 15:55
пич, мерси за отговора ти
ама не мога да повярвам че няма никакви чувства, просто след всичко което е правила за мен, всико в което се е кълняла, обещавала и казвала... и ей така за нула време съм никой, нищо. не мога да си намеря място в къщи... ще чакам още до рождения си ден да видя ще се обади ли поне да ми честити..

DarknessAngel
01-24-2009, 16:56
Не съм на твоите години,даже съм на доста по-малко и наистина няма начин да забравиш човека,но ... остави нещата както са няма какво повече да направиш,просто игнорирай колкото и да те боли.Когато престанеш да очакваш,ако е писано ще се случи :) .Като за начало се отдай повече време на работата,за да нямаш много време за размисли. Да но да съм помогнала.Успех !!! :) :) :)

Jericho
01-24-2009, 17:45
Пич, ще ти кажа само едно нещо. Ти не искаш да бъдеш с нея пак, а си мислиш, че искаш да бъдеш с нея. Истината е, че просто искаш отново така да си щастлив, но те е страх от мисълта, че може да си с друга, защото сега си 100% сигурен, че искаш само нея. Но ще видиш един ден хоп, как ше хлътнеш по някоя друга, с която ще си също толкова щастлив, ако не повече.

А тая патка заспала, щом те е отхвърлила със такава скапана причина изобщо не те заслужава и някой ден ще то моли да я приемеш обратно. Но на теб ще ти е през оная работа. ;)

Fantomche
01-24-2009, 17:59
znae6 lii mom4e vuzhi6tavam ti se rqdko mom4etat priznavat 4e obi4at.Neznam no nie momi4etata (bez men :D ) neznaem kakvo iskame mislim si 4e iskame mom4e kato teb no kogato go polu4im po4vame da se strahuvame ot lubovta...ne mislq 4e tova momi4e te zaslujava... :-x

Kostadin_682
01-25-2009, 10:40
Абе я стига!Досаждал й бил.Повечето момичета като ги питаш какво момче искат до себе си и се почва.."Да е мил,добър,да ме обича,да не ме наранява,да дава всичко за мен,да ми носи сок,когато съм болна,да се грижи за мен,да е забавен,да ми пише мили смс-и.." и прочие.После обаче се почва .."Той е твърде досаден,постоянно ми звъни,казва ми колко ме обича през 5 минути,от прегръдките и целувките му се задушавам,писна ми да цъфва на врата ми,когато не се видим 3 дни".Братче,то няма угодия!Голяма част претендират за мило и добро момче,а като го получат той се оказва твърде "скучен" за техните представи.Ми Д**а трябва ви явно на повечето един от онея "лоши момчета" да ви изневерява с всяка,която мине покрай него,да ви забравя името,'щото сте 10-та,която му се води гадже,да не му пука дали ще се видите или не,когато сте болни,той да се запива с приятели и руса мадама да му се натиска и да ви пребива от бой,ако решите да го зарежете!
Ами следователно не знаят какво искат 8-)

kypo
01-26-2009, 18:22
паак съм аз...
мина вече една седмица без да съм я чувал, нито виждал... не знам вече какво да мисля, колко време трябва на едно момиче да помисли, да си събере мислите на едно място... тя знае ли какво ми беше през това време? толкова ли много ме мрази че не съм и направил нищо и че я обичам толкова много че постъпва така с мен? защо поне не звънне да пита как съм ,какво правя... просто така да си поговорим за общи неща, не за конкретните случки. направо не знам ,вече нищо ли не знача за нея, не мисли ли за мен поне малко, не и ли е мъчно, не и ли липсвам... все си мислех че след 5-6 дена ще се обади просто да ме провери как съм, но явно трябва да чакам още, ама не мога - побърквам се! искам да и се обадя още сега, но не искам да я пристискам или притеснявам, искам да обмисли на спокойствие.. но това ме изяжда от притеснение дали мисли за мен или вече съвсем ме е отписала? успокоявам се с това че не мисли много за мен, защото има изпити в момента но все пак едно телефонче не е толкова сложно да звънне... единствено се надявам за рождения ми ден да се сети, но до тогава има още 19 дни... а през тях ще се побъркам тотално :shock: божжее бих си дал бъбрека само за да я чуя по телефона... имам нужда от нея, защо все на мен се случва така да съм нещастен бе :( единствено тука мога да си излея душата, защото вече им надух главите на приятелите ми... ама и те горките не знаят как да ми помогнат, защото ситуацията е деликатна!

cinderella_gugutka
01-26-2009, 20:47
4ак сега ли разбра 4е от любовта боли :-o

cinderella_gugutka
01-26-2009, 20:51
паак съм аз...
мина вече една седмица без да съм я чувал, нито виждал... не знам вече какво да мисля, колко време трябва на едно момиче да помисли, да си събере мислите на едно място... тя знае ли какво ми беше през това време? толкова ли много ме мрази че не съм и направил нищо и че я обичам толкова много че постъпва така с мен? защо поне не звънне да пита как съм ,какво правя... просто така да си поговорим за общи неща, не за конкретните случки. направо не знам ,вече нищо ли не знача за нея, не мисли ли за мен поне малко, не и ли е мъчно, не и ли липсвам... все си мислех че след 5-6 дена ще се обади просто да ме провери как съм, но явно трябва да чакам още, ама не мога - побърквам се! искам да и се обадя още сега, но не искам да я пристискам или притеснявам, искам да обмисли на спокойствие.. но това ме изяжда от притеснение дали мисли за мен или вече съвсем ме е отписала? успокоявам се с това че не мисли много за мен, защото има изпити в момента но все пак едно телефонче не е толкова сложно да звънне... единствено се надявам за рождения ми ден да се сети, но до тогава има още 19 дни... а през тях ще се побъркам тотално :shock: божжее бих си дал бъбрека само за да я чуя по телефона... имам нужда от нея, защо все на мен се случва така да съм нещастен бе :( единствено тука мога да си излея душата, защото вече им надух главите на приятелите ми... ама и те горките не знаят как да ми помогнат, защото ситуацията е деликатна!
в никакъв слу4ай недей да и звъниш-трудно е ,знам,но така може да стане още по зле.единственото ,което можеш да направиш е да се захванеш с нещо-у4ене или работа,да съ държиш ума зает с нещо друго и да не мислиш за нея.само времето ще покаже какво ще стане м/у вас и на теб не ти остава друго освен да 4акаш.и за да ти е по лесно,а и да не си губиш времето,се захвани с някакво сериозно занимание

GameMaster
01-27-2009, 07:51
Ami...Moje bi prekaleno mn si q zadushaval s lubovta si.Pochakai malko vreme i pak pogovorete.Hayde uspeh :)

kypo
02-06-2009, 06:19
Ami...Moje bi prekaleno mn si q zadushaval s lubovta si.Pochakai malko vreme i pak pogovorete.Hayde uspeh :)
еми почаках доста.. .вече към три седмици ще станат
всъщност си говорихме 3 пъти по телефона, тя ми се обади първа след 2 седмици. но си говорим само общи неща, как сме, какво правим и тн. интересното беше само че тя ме попита "нещо ново при теб има ли?", което си е направо въпрос имам ли си нова някоя... защо ще ме пита това ако съм и толкова безразличен? аз и казах че има някои неща които искам да я питам и да поговорим на живо и се разбрахме на рождения ми ден да се видим (той е след няколко дни). каза че не е мислила за нещата, защото има много изпити и повече не съм и досаждал :(

ама не издържам повече, липсва ми страшно много, направо не мога да си представя че има възможност да не сме заедно повече, а самотата ме побърква - единствените мисли в главата ми са свързани пак с нея - нищо не помага, нито приятелите, нито излизането, нито филми! и вече 4-5 дена си седя само в къщи и си мисля... а спомените нахлуват пак и пак и ми насълзяват очите като се сещам колко бях щастлив и как плачех от радост заради нея!

evelinka1122
02-06-2009, 07:02
има една таква мисъл и ще коментирам по темата с нея :
Ако обичаш някого, пусни го на свобода.
Ако той се върне, е завинаги твой!
Ако не се върне, значи никога не е бил!

LadyRoshawka
02-06-2009, 12:52
Аз пък ще ти кажа да продължаваш да се бориш за нея!!! Продължавай да й показваш, че я обичаш, защото няма начин да няма начин. :? Помоли я да се съберете отново, с обещанието, че ще опиташ да не я задушаваш толкова много. Просто проведете един сериозен разговор ... всичко може да се оправи. УСПЕХ!! ;)

LittlePrincess
02-06-2009, 13:22
Благодаря, че предупреди. : ) Всички очакват, че с някой си ще за заедно завинаги и такива работи и когато всичко свърши ' защо ? ' Ми в крайна сметка нищо не е вечно и трябва да ни боли. Аз викам да забравиш за нея ((;

gPa3HuTeJl
02-06-2009, 13:24
Ami...Moje bi prekaleno mn si q zadushaval s lubovta si.Pochakai malko vreme i pak pogovorete.Hayde uspeh :)

А може би слушаш прекаленно много чалга..

kypo
02-06-2009, 13:32
хей vutov, здрасти брато
много си прав! обаче не само аз бях добър с нея- тя беше също толкова мила и добра с мен, точно това ми харесва в нея - че е човек на когото мога винаги да разчитам, не ми беше само гадже, а и най-добрия приятел, най-близкия човек с когото мога да споделя всичко, нямах тайни от нея освен каква кола кара баща ми (по-скоро беше бъзик, но само това не съм и казвал никога :Д). а и много пъти ми го е показвала - един път и се обадих в 3 часа посред нощ на 100 км от софия да дойде да ме прибере от на майната си и тя дойде! когато бях болен ми правеше супички, купуваше ми лекарства и се грижеше за мен... изобщо държеше се невероятно с мен, както никоя друга. а в началото и допреди месец-два ме обичаше адски много, сигурен съм, защото я беше страх да не ме хареса някоя друга, ревнуваше ме, прегръщаше ме толкова силно, пишеше ми всяка вечер за лека нощ, когато казвах чао винаги ме питаше дали не забравям нещо? защо ако не и е пукало ще иска да чува "обичам те".. .абе познавам кога някой ме обича, и кога се преструва (преди нея имах една приятелка дето се правеше че много ме обича, ама то беше чисто за секс връзка де)
тъй че не смятам наистина да спра да се боря, сърцето ми не ми дава, ума понякога има проблясъци че трябва да бъда щастлив сам, вместо да се мъча както сега, но сърцето... как да му заповядам?

kypo
02-06-2009, 13:47
не знам, твърде е сложно... ще видя какво ще стане като се видим, тогава ще говорим с нея

иначе това за събиранията и разделите не мисля че е вярно, познавам някои които са късали и след няколко месеца пак се събраха и са си заедно още, понякога става силен крепежен елемент на една връзка раздялата, стига и двамата да имат желанието да дадат усилия нещата да работят
ама времето ще покаже дали ще се съберем, все си мисля че ще стане, защото нито веднъж не чух думите "никога повече" или "край, това беше". чух само "за сега, за после не знам"
сложно е, сложно е -само аз си зная и я познавам, но мерси за многото съвети, някои бяха доста полезни
след 5 дена ще напиша евентуално какво е станало, ако някой го интересува изобщо 8-)

YouCantStopMe
02-06-2009, 15:41
Така е... От любовта боли. :)

D0ll
02-06-2009, 21:35
Така е... От любовта боли. :)
"внимавайте ако се влюбвате ! боли адски много"

късно късно ...

hooliganka89
02-06-2009, 21:46
Аз съм съгласна,че не трябва толкова много да се задушава човека около теб с прекомерната ти любов.
Не е само до момичетата или до това,че те не знаят какво искат.
Когато бях по-малка и аз бях така влюбчива и така задушавах половинките си и в резултат на действията ми,бях сама.
Тай че тва си е закон Божий!

Ето аз сега съм вече голямо момиче и си имах сериозен приятел до скоро,като кажа сериозен значи наистина до толкова сериозен,че следващата крачка в нашата връзка щеше да бъде брак!
Но осъзнах,че не всъщост това искам и сега сме разделени и аз като твоята приятелка си плюх на петите,може да не е за дълго,но...

kypo
02-11-2009, 13:56
ами просто исках да ви кажа какво стана, защото доста хора бяха писали в темата

ами вчера си говорихме и казах много неща, имах цяла нощ да ги осмисля и се видяхме днес

много се радвам, че се видяхме и си поговорихме с нея! разбрахме се като големи хора, каза че иска да гледа в бъдещето, не иска да се връща в миналото. разбирам я, разбрахме се да бъдем поне добри приятели. ще дам всичко от себе си да бъде поне от моя страна така, защото тя си е страхотен човек на когото мога да се доверя, надявам се и след края на специфичните ни взаимоотношения да остане така, но времето ще покаже.
просто явно пътищата ни се разделят така както се бяха срещнали, кой знае може би след години пак ще се кръстосат, никой не знае. ще е лъжа ако кажа че няма да се надявам, но ще сведа процента до единица. може би не сме един за друг, но това не значи че ще я забравя - тя ми даде едни невероятно хубави моменти, винаги ще ги помня и нея ще я помня, тя винаги ще е в сърето ми като първата ми голяма любов. но щом тя така иска, ще я пусна на свобода - искам да е щастлива, щом се чувства такава и аз съм щастлив. бях и обещал да не вижда очите ми никога тъжни, смятам да изпълня обещанието си. искам и тя да бъде такава, защото обичам да я виждам усмихната - и днес като се видяхме, въпреки че ми беше толкова кофти заради мислите само като я видях и ми стана по-добре. говорихме си съвсем нормално, шеги, бъзици.. изобщо наистина е много готин и точен човек, затова и искам да сме приятели. стана ми много приятно когато ми каза че ще ме запомни с хубави неща - че съм се държал с нея много добре, стихотворенията, играчките и тн. абе сега ми е много по-леко и съм доволен че нещата завършиха така, а не със скандали и такива глупости.
просто и пожелавам да срещне някой, който да я обича поне наполовина колкото я обичах аз, това ще е достатъчно да бъде щастлива! ще съм щастлив и аз. колкото и да не вярвате и да мислите че това са думи за самоуспокоение, аз вярвам в тях - както и до сега не съм и казвал нещо което не съм изпитвал, не лъжа и сега, наистина ги казвам защото мисля така. верно ще ми е малко трудно да я възприемам само като приятел в началото, без да я докосвам или прегръщам, но ще се справя мисля. ще бъде много по-голяма грешка да прекъсна какъвто и да е контакт с нея. винаги е по-добре да имаш приятел в повече, отколкото враг. разбрахме се да се виждаме от време на време и да се чуваме за по кафе, винаги ще се интересувам от нея, добре ли е, как е, какво прави... затова и по-добре че ще имаме открити отношения, щото така или иначе щях да питам общите ни познати за нея. глупаво ще е да се крием и да избягваме евентуалните ни срещи, детско ще е, а ние сме на по 20 и кусур години все пак. не знам, с нетърпение ще чакам вечерта за да видя ще мога ли да заспя без да мисля за нея - мисля че ще мога, не искам повече да се тормозя защото така затормозявам и нея, карам я да се чувства виновна, а грешката не е само в нея. като се замислих и аз допуснах някои пропуски, но какво да се направи? но в никакъв случай не съжалявам че го изживях! беше много хубаво през цялото време, въпреки единия месец страшни страдания - благодаря и най-скрено за всичко което ми даде и ме накара да изпитам! ще ми остане за цял живот със сигурност, то лошите моменти се забравят - ще забравя колко съм се мъчил, но никога няма да забравя хубавите моменти, ще си спомням за тях с усмивка!

е това е краят на приказката, ис каше ми се да е друг, но живота е така непредвидим.. .затова е и интересно да се живее

summer_mo0n
02-11-2009, 15:16
kypo, повечето момичета.. (включително и аз) като видят такова поведение.. наистина бият отбой.. подсъзнателно всеки човек пази свободата си... и щом усети,че някой я застрашава.. и навлиза прекалено в личното му пространство... бяга... Вярно е,че когато човек е влюбен има нужда да показва любовта си... да говори за нея и т.н. ... но е добре да се намали темпото... За следващата си връзка просто си направи изводите и не повтаряй старите грешки :)

+1

kypo
03-01-2009, 06:16
пак съм аз.

не знам какво да правя, не мога да я забравя. мина около месец откакто не съм я чувал, в началото уж бях добре, но сега отново съм супер зле. опитах всичко за да я забравя : приятели, алкохол, работа, даже излизах веднъж с друго момиче, но нищо не се получава. от 20 дена се събуждам с мисълта за нея... толкова много искам да се събуждам и да знам че мога просто да и се обадя или да се събудя и да видя усмивката и... но изход като че ли за мен няма, тя не ми е звъняла нито веднъж за това време, май не иска дори да говори с мен. не знам защо постъпва така, това ли заслужих след всичко което направих за нея и което исках да направя, след като и дадох цялата любов на с вета. а казваше колко сигурна се чувства в прегръдките ми... измъчвам се много заради всички неща, които ми казваше, звучаха толкова хубаво
ето примерно скоро ходих на някакъв купон, но почти всички си бяха с половинките и на мен ми стана толкова тъжно, че няма кого дори да прегърна... беше ми толкова гадно, че си тръгнах даже. липсва ми, а не знам как да си я върна... и рева, не е срамно, защото "само истинските мъже могат да плачат". явно съм много истински :(

mozyk
03-01-2009, 17:01
От това,което прочетох разбрах,че наистина я обичаш много.Но помисли!Заслужава ли си?Не е могла да оцени какво има до себе си.След време,когато те няма,ще започнеш да и липсваш и тя сама ще разбере,че е сгрешила.Не мисли вече.
А и искам да кажа на Vutov само едно нещо :) .НИКОГА не слагай всички момичета под общ знаменател.Това,че ти си попадал на такива не значи,че всички са.Повечето да,но както всеки човек,те се стремят да се харесат.Няма нищо лошо разбира се,но първо се огледай.Както има свестни момчета има и такива момичета.
На автора на темата пожелавам късмет и горе главата!Всичко ще се оправи. :) Е ТОВА Е ВЕЛИКИЯТ СЪВЕТ. ;) KYPO, ПРОЧЕТИ ГО МИНИМУМ ДЕСЕТ ПЪТИ.

flix
03-01-2009, 17:04
То че боли-боли.Ама се налага да го има :> То само идва :> Колкото пъти съм си казвал "край,стига вече гаджета,секс и т'ва е" , не съм сполучвал :>

Re5peC7
03-01-2009, 17:13
пак съм аз.

не знам какво да правя, не мога да я забравя. мина около месец откакто не съм я чувал, в началото уж бях добре, но сега отново съм супер зле. опитах всичко за да я забравя : приятели, алкохол, работа, даже излизах веднъж с друго момиче, но нищо не се получава. от 20 дена се събуждам с мисълта за нея... толкова много искам да се събуждам и да знам че мога просто да и се обадя или да се събудя и да видя усмивката и... но изход като че ли за мен няма, тя не ми е звъняла нито веднъж за това време, май не иска дори да говори с мен. не знам защо постъпва така, това ли заслужих след всичко което направих за нея и което исках да направя, след като и дадох цялата любов на с вета. а казваше колко сигурна се чувства в прегръдките ми... измъчвам се много заради всички неща, които ми казваше, звучаха толкова хубаво
ето примерно скоро ходих на някакъв купон, но почти всички си бяха с половинките и на мен ми стана толкова тъжно, че няма кого дори да прегърна... беше ми толкова гадно, че си тръгнах даже. липсва ми, а не знам как да си я върна... и рева, не е срамно, защото "само истинските мъже могат да плачат". явно съм много истински :(
и аз съм в същото положение братле...всичко ми напомня за нея..абсолютно всяко едно нещо..ама при мен са минали вече 2 месеца и също съм пробвал абсолютно всичко..още по тъпото е че заедно с всичко това от 1 седмица сънувам само нея :? особенно тая нощ дето мина направо ...е*ати и съня ....

kypo
03-01-2009, 17:31
аз съм кретен. точка.

jane_17
03-01-2009, 19:45
класическо.. просто не се впрягай.... толкова още неща ти предстоят ;) Девойчето не те заслужава :) Усмихни се и гледай напред ;)

hip
03-01-2009, 22:09
а ПфФфФ, внимавайте си цял живот, търсете си постоянно перфектната/перфектния...

Re5peC7
03-01-2009, 22:17
много е гадно това...да те качат до седмото небе и изведнъж да ти отрежат крилете и да се праснеш на земята, някак ненужен..след като си правил всичко на каквото си способен за другия...

Axe_vs_Sword
03-02-2009, 00:49
Нещо не схващам...

ами просто исках да ви кажа какво стана, защото доста хора бяха писали в темата

ами вчера си говорихме и казах много неща, имах цяла нощ да ги осмисля и се видяхме днес

много се радвам, че се видяхме и си поговорихме с нея! разбрахме се като големи хора, каза че иска да гледа в бъдещето, не иска да се връща в миналото. разбирам я, разбрахме се да бъдем поне добри приятели. ще дам всичко от себе си да бъде поне от моя страна така, защото тя си е страхотен човек на когото мога да се доверя, надявам се и след края на специфичните ни взаимоотношения да остане така, но времето ще покаже. и така нататък?